csm_Texas_Logo_d90f0c209e

19 – 26. juni – VM Utstyrsfritt 2016

VM utstyrsfritt arrangeres i år i Killeen, Texas, 19-26. juni. 

 

De norske løfterne starter som følger:

 

Søndag 19.juni:

Kl 16.00 (norsk tid)

-72 Gro-Berit Stavheim Master 2

-84 Anne Hellem Master 2

+84 Marit Pettersen Master 3

 

Kl. 20.00 (norsk tid)

-120 Truls Kristensen Master 4

 

Mandag 20.juni:

Kl. 20.00 (norsk tid) – Platting 1

-57 Monica Rasmussen Master 1

 

Kl. 00.00 (norsk tid) – Platting 2

-105 Bjørn Gunnar Johansen Master 1

 

Onsdag 22.juni:

Kl. 20.00 (norsk tid) – Platting 1

-93 Ali Hamdan Ungdom

 

Torsdag 23.juni:

Kl. 20.00 (norsk tid)

-83 Fredrik Vaage Hovland Junior (Platting 1)

-93 Knut Martin Haraldsen Junior (Platting 2)

 

Kl. 00.00 (norsk tid) – Platting 2

-120 Bjarte Vik Larsen Junior

 

Søndag 26.juni:

Kl. 22.30 (norsk tid) – Platting 1

+120 Martin Borgland Rønning

 

 

Se HER for stream.

 

Tidstabell (Norsk tid er +7 timer ifht. de i listen under)

Day Weigh-in time Classes Start
Sunday, 19/06/16 07:00-08:30 Women M2-M4 47-84+ kg

Platform 1                 Platform 2

M2-M4 – 47-63kg      M2-M4 72-84+

29 lifters                     31  lifters

09:00
  11:00-12:30 Men M4  59-120+ kg

Platform 1

18      lifters

13:00
  15:00-16:30 Men M3  59-120+ kg

Platform 1             

25      lifters

17:00

 

Monday, 20/06/16 07:00-08:30 Men  M2  59-83kg Men M2  93-120+ kg 09:00
    Platform 1 

23       lifters

 

Platform  2

23       lifters

 
  11:00-12:30 Women M1 47-63 kg Men M1 59-83 kg 13:00
    Platform 1 

27      lifters

 

Platform  2

25        lifters

 
  15:00-16:30 Women M1 72-84+ kg

Platform 1

27      lifters

Men M1  93-105 kg

 

Platform 2

20      lifters

17:00
Tuesday 21/06-19 06:00-07:30 Men M1 120-120+ kg

Platform 1

21      lifters

  08:00
Masters Banquet Shilo Ballroom     20:00
Tuesday  21/09/16 10:00 – 11:30 Men Sub Jr

53-66 kg

Platform 1

22    lifters

Men Sub Jnr

74 kg

Platform 2

13   lifters

12:00
  14:30 – 16:00 Women Sub Jr.

43-57kg

Platform  1

20     lifters

Women Sub Jnr

63-84+ kg

Platform 2

18   lifters

16:30
Wednesday, 22/06/16 06:00 – 07:30 Women Jr.

Platform  1

26   lifters

43-57 kg 08:00
  11:00 – 12:30 Men Sub Jr.

Platform   1

24    lifters

83-120+ kg 13:00
  15:00-16:30 Women Jr

63-72kg.

Platform  1

20   lifters

Women Jnr

84-84+ kg

Platform 2

11  lifters

17:00

 

Thursday, 23/06/16 06:00-07:30 Men Jr. 53-59kg

Platform  1

15   lifters

66-74 kg

Platform 2

30    lifters

08:00
  11:00 – 12:30 Men Jr.

83kg

Platform  1

16    lifters

Men Jnr

93kg

Platform 2

14    lifters

13:00
 

 

 

 

15:00 – 16:30

 

Men Jnr

105 kg

Platform  1

15     lifters

 

Men Jnr

120-120+

Platform  2

16    lifters

 

17:00

 

 

     
Friday, 24/06/16 06:00 – 07:30 Women Open

47-52kg

 Platform   1

22   lifters

Women Open

57 kg

Platform 2

11   lifters

08:00
  10:30 – 13:00 Men Open Platform   1

21   lifters

59-66 kg 12:30
Sub/Jr Banquet Shilo Ballroom     16:00

 

Friday, 24’06-16 14:00-15:30 Women Open

63 kg

Platform   1

17    lifters

Women Open

72 kg

Platform 2

11    lifters

16:00

 

 

Saturday, 25/06/16 06:00-07:30 Women Open Platform   1

22    lifters

84-84+ kg 08:00
  10:00-11:30 Men Open Platform   1

18    lifters

74kg 12:00
  14:00-15:30 Men Open Platform   1

17     lifters

83 kg 16:00
Sunday, 26/06/16 06:00-07:30 Men Open

93kg

Platform   1

20   lifters

Men Open

105 kg

Platform   2

25      lifters

08:00
  10:30-12:00 Men Open

Platform   1

13   lifters

120 kg 12:30
  13:30-15:00 Men Open Platform   1

19     lifters

120+ kg 15:30
         
Open Banquet Courtyard Marriot Ballroom     20:30