csm_WCPC2017_logo_d59b886fb8

VM Utstyrsfritt Åpen, Ungdom, Junior & Veteran 15.-25. Juni 2017

Fra 15.-25. Juni 2017 arrangeres VM utstyrsfritt i Minsk, Hviterussland, med hele 866 løftere påmeldt! 

 

Fra Norge løfter følgende:

Åpen

Fredag 23/06 kl 09.00 norsk tid

-74kg Kjell Egil Bakkelund

Fredag 23/06 kl 13.00 norsk tid

-72kg Annemari Løberg Larsen

Lørdag 24/06 kl 09.00 norsk tid

-93kg Alexander Kirketeig

 

Ungdom

Mandag 19/06 kl 13.00 norsk tid

-93kg Ali Hamdan

 

Junior

Søndag 18/06 kl 13.00 norsk tid

-52kg Pernille Stenberg

Mandag 19/06 kl 13.00 norsk tid

-83kg Chido Nnoli

Mandag 19/06 kl 17.00 norsk tid

-93kg Knut Martin Haraldsen

Tirsdag 20/06 kl 13.00 norsk tid

-120kg Bjarte Vik Larsen

+120kg Erik Røen

 

Veteran 40-49 (M1)

Fredag 16/06 kl 15.00 norsk tid

-74kg Jøran Langset

Lørdag 17/06 kl 08.00 norsk tid

-52kg Ingebjørg Helen Dilling

-63kg Monica Rasmussen

-63kg Irene Johansen

-84kg Karen Tvedt

-84kg Hilde Dretvik

 

 

Veteran 50-59 (M2)

Torsdag 15/06 kl 08.00 norsk tid

-52kg Hege Bubandt Henriksen

Torsdag 15/06 kl 11.30 norsk tid

-72kg Gro-Berit Stavheim

-84kg Anne Hellem

Fredag 16/06 kl 09.00 norsk tid

-83kg Hans Erik Maack

-120kg Ronny Andersen

 

Veteran 60-69 (M3)

Torsdag 15/06 kl 11.30 norsk tid

+84kg Marit Pettersen

 

Veteran 70+ (M4)

Torsdag 15/06 kl 11.30 norsk tid

-84kg Anne Mari Clausen

 

Løftetider (Lokal tid i Minsk):

Day Weigh-in time Classes Start
Thursday 15/06 07:00-08:30

 

Session 1

Women M2-M4               Men M3

Platform 1                       Platform 2

M2-M4                            M3

47- 52 kg                          59 – 74  kg

19 Lifters                         14 Lifters

OPENING CEREMONY  11:30                                

09:00
10:30 – 12:00

Session 2

Women M2-M4      Women M2-M4

Platform 1                        Platform 2

57  – 63 kg                      72 – +84 kg

28 Lifters                          29 Lifters

12:30
15:00-16:30

 

Session 3

Men M3                            M 4

Platform 1                 Platform  2

83-120+ kg                      59-120+ kg

26  Lifters                          19  Lifters

17:00
Friday 16/06 08:00-09:30

 

Session 1

Men M2                             M2

Platform 1                          Platform 2

93 – +120 kg                      59 – 83 kg

33 Lifters                         29 Lifters

10:00

 

14:00-15:30

 

Session 2

Men  M1

Platform  1

74 – 83 kg

21 Lifters

Men M 1

Platform 2

59 – 66 kg

12 Lifters

16:00
Saturday 17/06 07:00 – 08:30

 

Session 1

Women M1

Platform 1

72 – +84 kg

23 Lifters

 

Women M1

Platform  2

47 – 63 kg

23 Lifters

09:00
12:00 – 13:30

Session 2

Men M1

93 – 105 kg

Platform 1

20 Lifters

 

Men M1

120 – +120 kg

Platform 2

23  Lifters

14:00
Master Banquet 19:00
Sunday  18/06 08:00-09:30

 

Session 1

Men Junior

53 – 59  kg

Platform 1

12 Lifters

Men Sub-Junior

53 – 59  kg

Platform 2

17  Lifters

10:00
12:00 – 13:30

 

Session 2

Women Junior

43 – 52 kg

Platform 1

22 Lifters

Women Sub Junior

43 – 52  kg

Platform 2

20 Lifters

14:00
16:00 – 17:30

 

Session 3

Men Junior.

66 – 74 kg

Platform  1

24 Lifters

Men Sub Junior

66 – 74  kg

Platform 2

23 Lifters

18:00
Monday , 19/06 08:00 – 09:30

Session 1

Women Junior

57 -63 kg

Platform  1

27 Lifters

Women Sub Junior

57 – 63 kg

Platform 2

23 Lifters

10:00
12:00 – 13:30

Session 2

Men Junior

83 kg.

Platform   1

18 Lifters

Men Sub Junior

83 –  93 kg

Platform 2

20 Lifters

14:00
16:00-17:30

Session 3

Men Junior

93 kg

Platform 1

19 Lifters

Men Sub Junior & Junior

105 kg

Platform 2

21 Lifters

 

18:00
 

 

Tuesday 20/06 08:00-09:30

Session 1

Women Junior

72 – +84  kg

Platform  1

24 Lifters

Women Sub Junior

72 – +84  kg

Platform 2

19  Lifters

10:00
 

12:00 – 13:30

 

Men Sub Junior & Junior

120  kg

Platform  1

10 Lifters

 

Men Sub Junior & Junior

+120 kg

Platform 2

13 Lifters

 

14:00

Junior  Banquet 19:00
Wednesday 21/06

 

Session  1

10:00 – 11:30 Women Open

47 kg

 Platform   1

13 Lifters

12:00
 

Session 2

13:00 – 14:30 Women  Open

52  kg

 Platform   1

14 lifters

15:00
 

Session 3

16:00-17:30 Men Open

59  kg

Platform   1

12 Lifters

18:00

 

 

Thursday  22/06

 

Session 1

10:00-11:30 Women Open

57  kg

 Platform   1

15 Lifters

12:00
 

Session 2

13:00-14:30 Men Open

66  kg

Platform   1

13 Lifters

15:00
 

Session 3

16:00-17:30 Women  Open

63  kg

Platform   1

15 Lifters

18:00
Friday , 23/06

 

Session 1

08:00-09:30 Men Open

74 kg

Platform   1

27 Lifters

10:00
 

 

Session 2

 

 

12:00-13:30

 

 

Women Open

72  kg

Platform   1

22 Lifters

 

 

14:00

 

Session 3

16:00-17:30 Men Open

83  kg

Platform   1

29 Lifters

18:00
Saturday 24/06

 

Session1

08:00 – 09:30 Men Open

93 kg

Platform 1

20 Lifters

10:00
 

Session 2

 

12:00 – 13:30 Women Open

84  – +84  kg

Platform 1

17 Lifters

14;00
 

Session 3

 

16:00 – 17:30 Men  Open

105  kg

Platform  1

23 Lifters

18:00
Sunday 25/06

 

Session 1

09:00 – 10:30 Men Open

120  kg

Platform 1

11 Lifters

11:00
 

Session 2

 

12:00 – 13:30 Men Open

+120  kg

Platform 1

17 Lifters

14:00
 

Open Banquet

 

19:00

 

Trailer

 

Link til stream HER.

 

Endelige påmeldingslister herrer og damer.