Screen Shot 09-21-17 at 10.30 AM

Puljer NM Utstyrsfritt

Kan lastes ned HER.

 

NM utstyrsfritt Sande 20-22 oktober 2017
         
Ant løftere Fredag 20.10.2017 Innveiing Start
11 stk Pulje 1 Herrer 66-74 kg og 93 kg C pulje 08:00-09:30 10:00
11 stk Pulje 2 Herrer 83 kg    
         
Ant løftere Fredag 20.10.2017 Innveiing Start
12 stk Pulje 3 Herrer 93 kg B pulje 11:30-13:00 13:30
10 stk Pulje 4 Herrer 93 kg A pulje    
         
Ant løftere Fredag 20.10.2017 Innveiing Start
7 stk Pulje 5 Damer 47 kg og 52 kg 15:30-17:00 17:30
8 stk Pulje 6 Damer 57 kg    
         
Ant løftere Lørdag 21.10.2017 Innveiing Start
8 stk Pulje 7 Damer 63 kg B pulje 07:00-08:30 09:00
9 stk Pulje 8 Damer 63 kg A pulje    
         
Ant løftere Lørdag 21.10.2017 Innveiing Start
7 stk Pulje 9 Damer 84 + kg og 72 kg D pulje 10:00-11:30 12:00
8 stk Pulje 10 Damer 72 kg C pulje    
         
Ant løftere Lørdag 21.10.2017 Innveiing Start
8 stk Pulje 11 Damer 72 kg B pulje 12:30-14:00 14:30
9 stk Pulje 12 Damer 72 kg A pulje    
         
Ant løftere Lørdag 21.10.2017 Innveiing Start
9 stk Pulje 13 Damer 84 kg B pulje 15:30-17:00 17:30
9 stk Pulje 14 Damer 84 kg A pulje    
         
Ant løftere Søndag 22.10.2017 Innveiing Start
10 stk Pulje 15 Herrer 105 kg B pulje 08:00-09:30 10:00
10 stk Pulje 16 Herrer 105 kg A pulje    
         
Ant løftere Søndag 22.10.2017 Innveiing Start
9 stk Pulje 17 Herrer 120 kg B pulje og 120+ kg 11:30-13:00 13:30
10 stk Pulje 18 Herrer 120 kg A pulje    
         
         
20.10.2017 08:00 Pulje 01 herrer 66-74-93 kg C (11) Klasse Klubb
    Reggie Delgado 66 Askim SK
    Vu Thanh Tuan 66 Kristiansand AK
    Kjell Egil Bakkelund 74 Sande KK
    Sang Huynh 74 Oslo SK
    Jøran Langset 74 Sande KK
    Sigurd Kjelvik Berg 74 Oslo SK
    Nils Harald Ekerhovd 93 Bjørgvin SK
    Eivind Utne Knutsen 93 Nordhordland SK
    Tom Roar Knutli 93 Bodø Atletklubb
    Jason D. D. Andersen Granholt 93 Sande KK
    Daniel Moy Helgesen 93 Skien Atletklubb
       
20.10.2017 08:00 Pulje 02 herrer 83 kg (11) Klasse  
    Christoffer Hovland 83 Christiania AK
    Maximillian Hansen 83 TSI Styrkeløft
    Sigurd Fosli 83 OPIL
    Anders Wilmann 83 Råsterk KK Melhus
    Erlend Brandtsegg 83 Råsterk KK Melhus
    Jacob Florelius 83 Sande KK
    Sindre Mobraaten 83 Oslo SK
    Alexander Kirketeig 83 Odin SK
    Zubair Akram 83 Haugaland AK
    Andre Sørlie Nilsen 83 Sande KK
    Johnny Morlandstø 83 Bergen SK
       
20.10.2017 11:30 Pulje 03 herrer 93 kg B (12) Klasse Klubb
    Øyvind Bu 93 Atlas SK
    Arne-Martin Svendsen Brattsti 93 Odin SK
    Erlend Fikse 93 Bjørgvin SK
    Frode Berentsen 93 Ganddal AK
    Tobias Foyn Wahlqvist 93 Sande KK
    Ruben Hoffman Gjelsnes 93 Sande KK
    Erik Hermanseter 93 Askim SK
    Axel Aas Sæthre 93 Bodø Atletklubb
    Bengt Eide-Olsen 93 Odin SK
    Isak Berge Sandbak 93 Odin SK
    Joel Immanuel Vikesland 93 Brumunddal AK
    Sondre Engkvist 93 Tromsø Atletklubb
       
20.10.2017 11:30 Pulje 04 herrer 93 kg A (10) Klasse Klubb
    Toni Johannessen Amengual 93 Bergen SK
    Frank I. Rydheim 93 Bergen SK
    André Midtby 93 Sandnes AK
    Endre Wollan 93 Oslo SK
    Knut Martin Haraldsen 93 Haugaland AK
    Rune Torstensrud 93 Odin SK
    Erik Elvsvingen 93 Nes SIL
    Helge Hansen 93 Arendal SVK
    Ali Hamdan 93 Sande KK
    Amund Tjellaug Løvstad 93 Oslo SK
       
20.10.2017 15:30 Pulje 05 damer 47 kg og 52 kg (7) Klasse  
    May Elen Andersen 47 Christiania AK
    Pernille Stenberg 52 Oslo SK
    Ingebjørg Helen Dilling 52 Jeløy AK
    Karen Hesthammer 52 Oslo SK
    Camilla Vik Nygård 52 Fræna AK
    Irina Melkild 52 Øksfjord AK
    Yaritza Mayquelis Barrera Quintero 52 Atlas SK
       
20.10.2017 15:30 Pulje 06 damer 57 kg (8) Klasse Klubb
    Ingri Thingstad Storstad 57 Bodø Atletklubb
    Julie Fosseide 57 Oslo SK
    Mette Velure 57 Haugaland AK
    Julie Dahle 57 Christiania AK
    Thea Sætre Bergseth 57 Stryn Turn & Idrettslag
    Astrid Amalie Eriksen 57 TSI Styrkeløft
    Hilde Mikkelsen Haugen 57 Brumunddal AK
    Maren Edvardsen Kallhovd 57 Råsterk KK Melhus
       
21.10.2017 07:00 Pulje 07 damer 63 kg B pulje (8) Klasse Klubb
    Sigrid Kristensen 63 Sande KK
    Janne Angell 63 Atlas SK
    Solveig Rongevær 63 Nordhordland SK
    Sabina Sæthre 63 Nordhordland SK
    Renathe Iren Sperrevik 63 Odin SK
    Victoria Desiree Olsen 63 Bodø Atletklubb
    Linn Hèlen Solbakken Fjeld 63 Askim SK
    Katarina Pedersen 63 Bodø Atletklubb
       
21.10.2017 07:00 Pulje 08 damer 63 kg A pulje (9) Klasse Klubb
    Iselin Rolseth 63 OPIL
    Bavan Shafei 63 Oslo SK
    Signe Elisabeth Belden 63 Stryn Turn & Idrettslag
    Tutta Kristine Hanssen 63 Jeløy AK
    Katrine Sundal Haune 63 Sande KK
    Lena Sjøl 63 Sande KK
    Sunniva Nordskog 63 Odin SK
    Kamilla Kolvig 63 Christiania AK
    Monica S. Rasmussen 63 Bryggen SK
       
21.10.2017 10:00 Pulje 09 damer 72 kg D og 84+ (7) Klasse Klubb
    Stella Eide-Olsen 72 Odin SK
    Elianna Skåtun 72 Skien Atletklubb
    Aleksandra Fredriksen 84+ Oslo SK
    Elise Mælen 84+ Røros SK
    Christina Øie Brommeland 84+ Haugaland AK
    Tine Hammervik 84+ Råsterk KK Melhus
    Lene Thorén 84+ Sande KK
       
21.10.2017 10:00 Pulje 10 damer 72 kg C pulje (8) Klasse Klubb
    Anne Sivertsen 72 Bergen SK
    Stine Marie Hafstad 72 Odin SK
    Helene Hovland Hellebø 72 Sogndal IL
    Liv Irene Gunnarsson 72 Christiania AK
    Mariann Dale 72 Bergen SK
    Camilla Fredriksen 72 Jeløy AK
    Mette Mikkelsen 72 Brumunddal AK
    Stina Christiane Valmestad 72 Sande KK
       
21.10.2017 12:30 Pulje 11 damer 72 kg B pulje (8) Klasse Klubb
    Kristin Bakkeli 72 Christiania AK
    Camilla Kløvstad Grønvold 72 Brumunddal AK
    Malene Joensen 72 Bergen SK
    Ragnhild Hanch Hansen 72 Odin SK
    Anneli Simonsen 72 Sande KK
    Lise Reierskog 72 Christiania AK
    Lise Rønning 72 KK-67
    Emilie Hjalmarsson 72 Christiania AK
       
21.10.2017 12:30 Pulje 12 damer 72 kg A pulje (9) Klasse Klubb
    Isabell Adolfsen 72 Askim SK
    Marte Kjenner 72 Nidarø SK
    Dina Lorentzen 72 Tromsø Atletklubb
    Nanna Wanjera Christensen 72 Odin SK
    Marte Elverum 72 KK-67
    Ingrid Elisabeth Fjeldstad 72 OPIL
    Annemari Løberg Larsen 72 Nidarø SK
    Sandra Persson 72 Oslo SK
    Stine Liverød 72 Sande KK
       
21.10.2017 15:30 Pulje 13 damer 84 kg B pulje (9) Klasse Klubb
    Jenny Heyerdahl Bryhni 84 Oslo SK
    Amalie Jota 84 Christiania AK
    Kristina Grimstad Nordstrand 84 Giske SK
    Stine Hamre 84 Sande KK
    Maren Njøs Kurdøl 84 Sande KK
    Sofie Horne 84 Tromsø Atletklubb
    Lill Marlene Danielsen 84 Råsterk KK Melhus
    Veronica Lunde 84 Råsterk KK Melhus
    Hildegunn Prytz Djupdal 84 Røros SK
       
21.10.2017 15:30 Pulje 14 damer 84 kg A pulje (9) Klasse Klubb
    Malin Solberg Hansen 84 Askim SK
    Lene Granly 84 Oslo SK
    Isabel Carina Nakken Cloin 84 Bergen SK
    Siri Anita Slettmyr 84 Bodø Atletklubb
    Karen Tvedt 84 Bergen SK
    Julie Berger Johansen 84 Askim SK
    Karoline Tanche-Larsen 84 Ganddal AK
    Marita Christin Heggen Grøtådal 84 Røros SK
    Hilde O. Dretvik 84 Røros SK
       
22.10.2017 08:00 Pulje 15 herrer 105 kg B pulje (10) Klasse Klubb
    Hans Eirik Stuenes Haarberg 105 Råsterk KK Melhus
    Roald Hansen 105 Råsterk KK Melhus
    Jens Petter Ødegård 105 Brumunddal AK
    Morten Hovland 105 Skien Atletklubb
    Andrew S E Andersen Eriksen 105 Lenja AK
    Torgeir Skoge 105 Odin SK
    Bjørn Robert Øvre 105 Nidarø SK
    Martin Braathen Røise 105 Oslo SK
    Magnus Grådal 105 Røros SK
    Espen D. Fosse 105 Bjørgvin SK
       
22.10.2017 08:00 Pulje 16 herrer 105 kg A pulje (10) Klasse Klubb
    Ole Arvid Jensen Nyland 105 Førde IL
    Anders Størvold 105 Oslo SK
    Asgeir Hoel 105 Fræna AK
    Marius Evensen Wågan 105 Namsos SK
    Torben H. Strømsvik 105 Oslo SK
    Eysteinn Fannar Oddgeirsson 105 Drammen SI
    Stian Walgermo 105 Sjøholt AK
    Damian Steinke 105 KK-67
    Øystein Furnes 105 Giske SK
    Truls Moe 105 Nidarø SK
       
22.10.2017 11:30 Pulje 17 herrer 120 B og 120+ (9) Klasse Klubb
    Stian Solhaug Stor-Re 120 Odin SK
    Jim Ljungquist 120 Brumunddal AK
    Ronny Andersen 120 Lørenskog AK
    Lars Andersson 120+ Drammen SI
    David Haraldsen 120+ Moss SIK
    Anders Brøten Lillemoe 120+ Røros SK
    Christoffer Losen 120+ Råsterk KK Melhus
    Lars S. Kirkebøen 120+ Sande KK
    Erik Røen 120+ Sjøholt AK
       
22.10.2017 11:30 Pulje 18 herrer 120 kg A (10) Klasse Klubb
    Ola Stunes Isene 120 SPUVI
    Carl Petter Sommerseth 120 Oslo SK
    Martin Borgland Rønning 120 Oslo SK
    Hans Marius Liabø 120 Odin SK
    Jostein Munz 120 KK-67
    Bernt-Erik Bergersen 120 IL Kraftsport
    Erlend Weise 120 Oslo SK
    Gunnar Nygård 120 Ganddal AK
    Jørgen Andreas Hansen 120 Oslo SK
    Even Bless Liland 120 Odin SK