Gjeldende løfter
Neste oppdatering om sekunder.
Sist oppdatert:
Løfterekkefølge:
...
...
...
...
...
...
Påmeldingsfrist:18.02.2024
Påmeldingsavgift:900
Gjesteløftere ikke tillatt
Disiplin:Styrkeløft
Type:Utstyrsfritt
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens Kvalifisering Ren Utøver gjennomført
Ungdom 14-18 -47
1.Marina Bredalen*2007Brumunddal AK19788207.5kg
OK
OK 
2.Tiril Marie Eskildsen Hofoss*2009Stavanger SK20286165kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Ungdom 14-18 -52
1.Betina Marie Ørpetvedt Ferkingstad *2007Karmøy Styrkeløftklubb19900242.5kg
OK
OK 
Ungdom 14-18 -57
1.Karita Seldal Østerhus*2006Sandnes AK19684310kg
OK
OK 
2.Malin Utsi Moe*2007Alta AK19477275kg
OK
OK 
3.Emma Hermine Olsen*2008Oslo SK20002255kg
OK
OK 
4.Ada Sofie Helseth Berge*2007Sande KK20115245kg
OK
OK 
5.Idunn Bøe Qviller*2009IL Kraftsport19741242.5kg
OK
OK 
6.Siri Kornelie Frøysa Ulvestad*2007Sjøholt AK19762225kg
OK
OK 
Ungdom 14-18 -63
1.Elisabeth Håkonsen*2006Alta AK18768357.5kg
OK
OK 
2.Julia Horsfjord Lassen*2006Christiania AK20025282.5kg
OK
OK 
3.Eira Mork Jørgensen *2009Fræna AK19244275kg
OK
OK 
4.Ragnhild Tonning*2008Tambarskjelvar IL19815265kg
OK
OK 
5.Tilla Sofie Arvidsson*2008Sande KK19245222.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Ungdom 14-18 -69
1.Stine Mari Einmo Straumbotn*2008Rana KK19847302.5kg
OK
OK 
2.Angelina Yoshie Kurita Huse*2006Moss SIK19874282.5kg
OK
OK 
3.Terese Kollåsen*2006Raet Styrkeløftklubb19269280kg
OK
OK 
4.Mina Medhaug Rossebø*2006Kraftsportklubben Haugesund20213260kg
OK
OK 
5.Aurora Kvam Stormo*2007Skogn IL20258252.5kg
OK
OK 
6.Maria Grimstad Nordstrand*2006Giske SK19513247.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Ungdom 14-18 -76
1.Ester Skogli*2006Stryn T og IL19964357.5kg
OK
OK 
2.Luna Sofie Øvergaard*2008Tromsø Atletklubb19985325kg
OK
OK 
3.Hedda Krukhaug*2006Odin SK19966325kg
OK
OK 
4.Tilde Roswall*2006Halden SI19779282.5kg
OK
OK 
5.Kaya Nathalie Bråten*2008Halden SI19791245kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
6.Åse Jenssen*2007Tromsø Atletklubb2023247.5kg
OK
OK
OK 
Ungdom 14-18 -84
1.Ane Mjølhus*2007Ganddal AK18863307.5kg
OK
OK 
2.Karianne Vetrhus Hundsnes*2006Odin SK19743295kg
OK
OK 
3.Amalie Mikalsen Øvrebø*2008Kraftsportklubben Haugesund20155285kg
OK
OK 
4.Martine Opsahl Holm*2008Nittedal AGK20178270kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
5.Anne Serine Li Tindeland*2006Karmøy Styrkeløftklubb19906252.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
6.Emilie Rabeti*2006Tromsø Atletklubb1976755kg
OK
OK
OK 
Junior 19-23 -47
1.Ella Vervik Johannessen*2001Stavanger SK18905255kg
OK
OK 
Junior 19-23 -52
1.Kristiane Solheim Sørgård*2003Odin SK20097332.5kg
OK
OK 
Junior 19-23 -57
1.Wahiba Ajarai*2001Christiania AK18343325kg
OK
OK 
2.Kari Marie Frøysa Ulvestad*2001Sjøholt AK19168307.5kg
OK
OK 
3.Wenying Jacobsen*2003Kristiansand AK19632287.5kg
OK
OK 
4.Maja Vikebø*2004Alta AK20127280kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Junior 19-23 -63
1.Emilie Nykkelmo*2005Skogn IL19357398kg
OK
OK 
2.Anna Pauline Ouff Grøthe*2002Drammen SI18667375kg
OK
OK 
3.Betina Martinsen*2001IL Kraftsport19490340kg
OK
OK 
4.Pernille Traasdahl*2003Tromsø Atletklubb19444332.5kg
OK
OK 
5.Liz Tobiassen*2004Raet Styrkeløftklubb18201327.5kg
OK
OK 
6.Helene Anker Eide*2003Odin SK18890310kg
OK
OK 
7.Ingeborg Bjørnsen*2003Øksfjord AK19776307.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Junior 19-23 -69
1.Isabell Ceder*2002Stavanger SK18330440kg
OK
OK 
2.Marlen Iren Pedersen*2002Bodø Atletklubb19887377.5kg
OK
OK 
3.Margrete Leidland*2001Bjørgvin SK19629375kg
OK
OK 
4.Heidi Beathe Handeland Lund*2005Kraftsportklubben Haugesund19453357.5kg
OK
OK 
5.Aurora Gutuen Aaser*2002KK-6720221352.5kg
OK
OK 
6.Marte Randgaard*2003Oslo SK18886347.5kg
OK
OK 
7.Eir Austigard Petersen*2003Bodø Atletklubb19201340kg
OK
OK 
8.Maja Cecilie Knutze*2003Trondheim Styrkeløftklubb20241337.5kg
OK
OK 
9.Julie Thommessen*2005Moss SIK19884332.5kg
OK
OK 
10.Caitlin Agnes Fraser*2001KK-6720181327.5kg
OK
OK 
11.Unni Tveitå*2002Askim SK20183317.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
12.Tuva Rangul*2003Skogn IL19583312.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
13.Kaja Krawiec*2005Karmøy Styrkeløftklubb19949275kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
14.Ingeborg Hansen*2005Tromsø Atletklubb19790267.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
15.Alexandra Hvile*2005IL Kraftsport19691267.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Junior 19-23 -76
1.Stine Arntzen*2002Trondheim Styrkeløftklubb18966428.5kg
OK
OK 
2.Anja Wiggen Skancke*2005Røros SK19032427.5kg
OK
OK 
3.Petra Ofulue*2001Oslo SK19657422.5kg
OK
OK 
4.Karianne Haugen *2003Skogn IL20075342.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
5.Maren Berglund*2005Moss SIK20099290kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Junior 19-23 -84
1.Mina Holmefjord *2003Bergen SK18357487.5kg
OK
OK 
2.Camilla Osvaldsen*2005Tromsø Atletklubb19568390.5kg
OK
OK 
3.Karoline Marie Andersen*2003Moss SIK18845387.5kg
OK
OK 
4.Synne Elisabeth Bergli Stenvik*2001Askim SK19922382.5kg
OK
OK 
5.Vilde Beathe Friisenfeldt*2005Sandnes AK19069355kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
6.Ida Grieg-Falkeid*2003Ganddal AK19609355kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
7.Marie Nesse*2001Christiania AK19589342.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
8.Nora Ruud-Lilleeidet*2002Trondheim Styrkeløftklubb19618340kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
9.Ylva Eikemo Stavik*2003Stavanger SK19252337.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
10.Thea Malene Haldorsen*2004Kraftsportklubben Haugesund20285325kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Junior 19-23 +84
1.Martine Larsen*2001Lenja AK19562400kg
OK
OK 
2.Sarah Rosåsen*2003Oslo SK19955397.5kg
OK
OK 
3.Karoline Live Landfald*2003Drammen SI20062390kg
OK
OK 
4.Ida Eriksen*2003Bodø Atletklubb19439387.5kg
OK
OK 
5.Ida Lauvsnes*2002Hommersåk AK19653340kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
6.Ingrid Mikalsen*2004Brumunddal AK19635330kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
7.Emma Nilsen Granly*2001IL Kraftsport19491317.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Ungdom 14-18 -59
1.Sindre Nilsen Stava*2007Hommersåk AK20171307.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
2.Kasper Elias Eriksen*2009Kraftsportklubben Haugesund20154305kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
3.Gautam Ratinam*2009IL Kraftsport20141265kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Ungdom 14-18 -66
1.Sander Emil Jøsang Bø*2006Karmøy Styrkeløftklubb19904457.5kg
OK
OK 
2.Elias Conrad Røstgård*2007Sande KK20034447.5kg
OK
OK 
Ungdom 14-18 -74
1.Fredrik Næss Tverå*2006Rana KK20139525kg
OK
OK 
2.Sebastian Danielsen*2006Alta AK20128500kg
OK
OK 
3.Dan Jesper Sortland*2007Kraftsportklubben Haugesund19901490kg
OK
OK 
4.Ragnar Kristoffersen*2008Skogn IL19455485kg
OK
OK 
5.Sander Hammersvik*2006Alta AK20129480kg
OK
OK 
6.Åsmund Lunde*2006Askim SK19786472.5kg
OK
OK 
7.Asgrim Maritsson Grøneng*2006Førde IL19944440kg
OK
OK 
8.Henning Opdal Søreide*2007Tromsø Atletklubb19694440kg
OK
OK 
9.Marius Kaspersen*2009Brumunddal AK20158385kg
OK
OK 
10.Aron Johannes Karlsen Elvsaas*2007Brumunddal AK20134382.5kg
OK
OK 
11.Maksims Minajevs*2006Alta AK20131377.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
12.Gausick Ratinam*2009IL Kraftsport20140370kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
13.Andreas Torgrimsen*2008Kraftsportklubben Haugesund20021310kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Ungdom 14-18 -83
1.Ole Jonas Skår*2007Karmøy Styrkeløftklubb18793600kg
OK
OK 
2.Theodor Alexander Olderøy Tvete*2006Lenja AK19504580kg
OK
OK 
3.Sander Higraff*2007Oslo SK19565572.5kg
OK
OK 
4.Peder Eri*2007Fræna AK20065530kg
OK
OK 
5.Erik Ramnefjell Natvik*2007Bjørgvin SK20157490kg
OK
OK 
6.Morgan Amland*2006Karmøy Styrkeløftklubb19645475kg
OK
OK 
7.Oliver Sund*2007Rana KK20230460kg
OK
OK 
8.Mathias Sebastian Berg*2006Sande KK19058455kg
OK
OK 
9.Daniel Krogstad*2007Askim SK19542452.5kg
OK
OK 
10.Jens Stornes Nordal*2007Stavanger SK19398450kg
OK
OK 
11.Mateo Tristan Freihow*2008Kraftsportklubben Haugesund20196442.5kg
OK
OK 
12.Eirik Engø Monsen*2008Lenja AK19473430kg
OK
OK 
13.Sander Kielland Sæland*2007Stavanger SK19608427.5kg
OK
OK 
14.Oliver Tørresdal Marø*2008Kraftsportklubben Haugesund19467417.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
15.Hayden Sewell Nodland*2008Stavanger SK19390390kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
16.Daniel Werner Trengereid*2007Sande KK18970372.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
17.Brage Odin Bull-Hansen*2007Lenja AK19134357.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Ungdom 14-18 -93
1.Nicholas Elvegård*2008Bodø Atletklubb19621557.5kg
OK
OK 
2.Christopher Røkenes*2006Atlas SK19742530kg
OK
OK 
3.Isak Notland*2006Kraftsportklubben Haugesund19798522.5kg
OK
OK 
4.Christian Fiedler Vikesland*2008Lenja AK19363500kg
OK
OK 
5.Ola Løken*2006Askim SK19935495kg
OK
OK 
6.Tobias Fikke Langvad*2006Oslo SK20005467.5kg
OK
OK 
7.Theodor Kvamme*2006Sande KK19302457.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
8.Julian Eikemo Stavik*2007Stavanger SK19897457.5kg
OK
OK 
9.William Pollen*2008Moss SIK19506427.5kg
OK
OK 
10.Aron Eliassen*2007Brumunddal AK19917410kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
11.Benjamin Byberg*2008Sandnes AK19493390kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
12.Adrian Aulie*2007Sande KK20033385kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
13.Cris Benjamin Kaasen*2007Stavanger SK19399380kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
14.Olver Berglund Tollefsen*2007Drammen SI19277380kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Ungdom 14-18 -105
1.Jørgen Jønvåg*2006Sande KK19365655kg
OK
OK 
2.Sander Mikal Madsen*2007Atlas SK19954635kg
OK
OK 
3.Juan Kristian Hønnåshagen*2006Trondheim Styrkeløftklubb19996595kg
OK
OK 
4.Jonas Belden Guldhav-Østerbø*2008Stavanger SK19706572.5kg
OK
OK 
5.Odin Hovde*2006Askim SK20144570kg
OK
OK 
6.Arthur Røiland*2007Stavanger SK18922555kg
OK
OK 
7.Zacharias de la Riva*2006Trondheim Styrkeløftklubb20108530kg
OK
OK 
8.Gjermund Nerland*2007Askim SK19925517.5kg
OK
OK 
9.Martin Stenberg Bratås*2006Sande KK19937507.5kg
OK
OK 
10.Jørgen Våge*2008Karmøy Styrkeløftklubb19644492.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
11.Alexander Johansen*2006Alta AK20130457.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
12.Markus Walle*2008Karmøy Styrkeløftklubb20009447.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
13.Sebastian Alexander J Dahl*2008Lenja AK20257425kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Ungdom 14-18 -120
1.Sebastian Bernhard Wintervold*2006Røros SK19033655kg
OK
OK 
2.Magnus Vatnamot Halvorsen*2007Sandnes AK19071600kg
OK
OK 
3.Daniel Årdal Strømmen*2006Rana KK19957510kg
OK
OK 
Ungdom 14-18 +120
1.Sivert R. Ljøkelsøy*2006Fræna AK18398670kg
OK
OK 
2.Ola Indrelid Bakken*2006Sande KK19561482.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Junior 19-23 -59
1.Max Emil Bergvik*2002Rana KK18827360kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Junior 19-23 -74
1.Fillip Neuenkirchen*2005IL Kraftsport19528623.5kg
OK
OK 
2.Tor Engesæter*2002Atlas SK19575595kg
OK
OK 
3.Raad Qureshi*2002Tromsø Atletklubb19669547.5kg
OK
OK 
4.Tony Pedersen*2004Øksfjord AK18981507.5kg
OK
OK 
5.Ferdinand Hermundsli*2003Kristiansund KK20054495kg
OK
OK 
6.David Elias Vågan*2004Bergen SK19129490kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
7.Felix Jung*2005Bjørgvin SK19324485kg
OK
OK 
8.Tobias Idsøe Tednes*2003Stavanger SK20271435kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
9.Magnus Nordahl*2005Brumunddal AK19972425kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
10.Kristoffer Vatnaland*2001Stavanger SK18181425kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Junior 19-23 -83
1.Elias Hanken Fiskerstrand*2001Oslo SK18848727.5kg
OK
OK 
2.Samuel Giraldo*2004Alta AK18711670kg
OK
OK 
3.Kjetil Monsen Sødal*2004Oslo SK19070590kg
OK
OK 
4.Gabriel Amadeus Vatle*2002Atlas SK19576585kg
OK
OK 
5.Morten Storvik*2004IL Kraftsport19459577.5kg
OK
OK 
6.Peder Yttervoll*2005Tromsø Atletklubb19362570kg
OK
OK 
7.Jon Mjør Tungesvik*2005Bjørgvin SK19895565kg
OK
OK 
8.Stian Kullerød*2003Sande KK18926527.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
9.Mathias Borgen Vojacek*2002Sande KK19094507.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
10.Richard Johansen*2002Namsos SK19787485kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
11.Martin Grefslie*2005Askim SK20143475kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
12.Ola Foer*2005Bjørgvin SK19894470kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
13.Trygg Mostad*2001Kraftsportklubben Haugesund20162470kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
14.Magnus Nes Pytterud*2002Ganddal AK19384455kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Junior 19-23 -93
1.Vegard Anmarkrud*2002Brumunddal AK19366677.5kg
OK
OK 
2.Eystein Andre Jacobsen*2005Bodø Atletklubb19177615kg
OK
OK 
3.Ewen Sebastian Cederstrøm*2004Sandnes AK18829615kg
OK
OK 
4.Patrick Harbo*2003Stavanger SK18774615kg
OK
OK 
5.Lucas Belqaid Landquist*2005Moss SIK19873612.5kg
OK
OK 
6.Tobias Klovning Skare*2004Kraftsportklubben Haugesund19797607.5kg
OK
OK 
7.Aron Kornelius Bøe*2005Brumunddal AK19002597.5kg
OK
OK 
8.Elias Haslum Kristiansen*2001Brumunddal AK18489592.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
9.Oliver Skiphamn Holten*2003Trondheim Styrkeløftklubb20107585kg
OK
OK 
10.Henning Ravndal*2002Ganddal AK19976575kg
OK
OK 
11.Herman Karlsen Simmerlund*2002Skien Atletklubb19658565kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
12.Jonas Høstland Bjørnerud*2001Namsos SK20085560kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
13.Nikodem Artur Wiktorowicz*2003Bjørgvin SK19992555kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
14.Sindre Aakre*2003Skien Atletklubb19437550kg
OK
OK 
15.Einar Naveen Møen*2002Odin SK17588550kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
16.Lars Sønvisen Aase*2004Alta AK19049542.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
17.Truls Heldal*2005Atlas SK20117520kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
18.Tom Einar Storvik*2003Fræna AK19678517.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
19.Michael Nielsen*2004Sande KK19066510kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
20.Ivar Helland*2001KK-6720176510kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
21.Kristoffer Tveit*2004Ganddal AK18901507.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
22.Hallvard Brynhildsvoll*2005Brumunddal AK19295497.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
23.Odin Brendgen*2004Alta AK19673485kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
24.Jørgen Drågen*2004Fræna AK19297472.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Junior 19-23 -105
1.Dennis Moe Ruud*2005Askim SK19830765kg
OK
OK 
2.Jassin Andre Aarsteinsen Darei*2001Askim SK18731705kg
OK
OK 
3.Emil Sjøset*2001SIL Styrkeløftklubb18375685kg
OK
OK 
4.Nicholas Røkenes*2003Atlas SK18741680kg
OK
OK 
5.David Kostrytsya*2002Moss SIK19091675kg
OK
OK 
6.Victor Stey*2001Oslo SK17217655kg
OK
OK 
7.Nikolai Brautaset Kvamme*2003Odin SK20078617.5kg
OK
OK 
8.Trygve Skille*2002Trondheim Styrkeløftklubb19084587.5kg
OK
OK 
9.Ole Norheim Sjaastad*2004Namsos SK20256577.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
10.Erling Gerdrup*2002KK-6719754550kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
11.Brage Alvik*2004Stavanger SK18119540kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
12.Simon Bratli Heier*2005Stavanger SK19554535kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
13.Elias Sjøli*2004Giske SK20104525kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
14.Amandus Tollånes Hemminghyth*2002Bodø Atletklubb20121522.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
15.Sindre Øygarden*2004Karmøy Styrkeløftklubb20052500kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Junior 19-23 -120
1.Martin Rudolfsen*2002Trondheim Styrkeløftklubb19156647.5kg
OK
OK 
2.Marcel Alexander Sebastian Tounsi*2003Skogn IL19584637.5kg
OK
OK 
3.Edvard Ek-Stenmo*2005Moss SIK19892615kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
4.Kristian Åseng*2002Bodø Atletklubb19890600kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
5.Lars Strandos*2003IL Kraftsport18412590kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
6.Sondre Christiansen*2001Halden SI19824582.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Junior 19-23 +120
1.Bjørn Andre S. Westbye*2001Nes SIL17389872.5kg
OK
OK 
2.Endre Etalius Tjessem*2001Hommersåk AK18856552.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
3.Sander Bjelland Olsson*2003Hommersåk AK18670547.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 

Trenere/lagledere

Trener Klubb
Alexander Johansen Alta AK
Elisabeth Håkonsen Alta AK
Frodi Arnarsson Alta AK
Lars Sønvisen Aase Alta AK
Maja Vikebø Alta AK
Maksims Minajevs Alta AK
Malin Utsi Moe Alta AK
Nikolai Thrane Alta AK
Odin Brendgen Alta AK
Samuel Giraldo Alta AK
Tobias Thrane Alta AK
Arild Kolshus Askim SK
Bjørn Fjell Askim SK
Linn Hèlen Solbakken Fjeld Askim SK
Sara D. Guddal Askim SK
Sara Kristoffersen Askim SK
Sara Slettemo Askim SK
Steinar Wahl Askim SK
Terje Lundmark-Furre Askim SK
Thomas Pedersen Askim SK
Nicholas Røkenes Atlas SK
Ole Tilrem Atlas SK
Tor Engesæter Atlas SK
Trym Johannesen Atlas SK
Frederik Engevik Bergen SK
Terje Gundersen Bergen SK
Tor Engevik Bergen SK
Bård Arve Havnerås Bjørgvin SK
Christian Solheim Bjørgvin SK
David Vagstad Bjørgvin SK
Dennis Iversen Vatle Bjørgvin SK
Jarle Aaberg Bjørgvin SK
Kenny Brannan Bjørgvin SK
Magne Hordvik Olsen Bjørgvin SK
Maren Tverderøy Eidsvik Bjørgvin SK
Mathilde Karin Monsen Bjørgvin SK
Anders Grønmo Bodø Atletklubb
Sandra Slotterøy Nilsen Bodø Atletklubb
Grétar Hrafnsson Brumunddal AK
Kjell Kaspersen Brumunddal AK
Pia Kristin Kragnes Brumunddal AK
Trygve Sletten Brumunddal AK
Tuva Lierhagen Brumunddal AK
Gerrit Judith Christiania AK
Patrick Kjeldås Drammen SI
Edvard Heimen Fræna AK
Eira Mork Jørgensen Fræna AK
Eirik Jørgensen Fræna AK
Jørgen Drågen Fræna AK
Magnus Varpen Langleite Fræna AK
Marthe Farstad Fræna AK
Peder Eri Fræna AK
Sivert R. Ljøkelsøy Fræna AK
Tom Einar Storvik Fræna AK
Audun Grøneng Førde IL
Alastair McColl Ganddal AK
Jøren Skadsem Eikeland Ganddal AK
Knut Eirik Mjølhus Ganddal AK
Elias Sjøli Giske SK
Kristina Grimstad Nordstrand Giske SK
Maria Grimstad Nordstrand Giske SK
Arthur Mjelde Halvorsen Halden SI
Germe Wimpaye Halden SI
Jan Erik Bråten Halden SI
Endre Etalius Tjessem Hommersåk AK
Ida Lauvsnes Hommersåk AK
Sander Bjelland Olsson Hommersåk AK
Guro Bøe IL Kraftsport
Kristoffer Nordgård-Westgård IL Kraftsport
Lene Einarsen IL Kraftsport
Hans Knut Skår Karmøy Styrkeløftklubb
Knut Einar Skår KK-67
Marius Arhaug KK-67
Andreas Mannes Aksdal Kraftsportklubben Haugesund
Karen Cecilie Haugsnes Kraftsportklubben Haugesund
Lene Eide Høyvik Kraftsportklubben Haugesund
Marte Elverum Kraftsportklubben Haugesund
Ole Vaagan Thorsen Kraftsportklubben Haugesund
Dag R.Ørsvik Øye Kristiansund KK
Audhild Mathiesen Lenja AK
Christian Fiedler Vikesland Lenja AK
Egil Kroknes Lenja AK
Eirik Engø Monsen Lenja AK
Rune Johansen Lenja AK
Dan Sundby Moss SIK
Eilen Pollen Moss SIK
Niklas Réne Sandvik Skjærvik Namsos SK
Egil Walseth Nes SIL
Malin Kimberly Reinhart Nittedal AGK
Thorbjørn Krokene Odin SK
Adrian Kristiansen Oslo SK
Amund Tjellaug Løvstad Oslo SK
Fredrik Hoff Saltvik Oslo SK
Fredrik Søberg Oslo SK
Jørgen Andreas Hansen Oslo SK
Martin Higraff Oslo SK
Ståle Wærness Oslo SK
Bjørnar Tobiassen Raet Styrkeløftklubb
Roald Kollåsen Raet Styrkeløftklubb
Cecilie Ulvnes Rana KK
Christoffer Nygård Rana KK
Ole Jørgen Østensen Rana KK
Geir Bedin Røros SK
Hannah Marie Borgen Vojacek Sande KK
Hege Berge Sande KK
Jan Sjøl Sande KK
Jørgen Jønvåg Sande KK
Maren Njøs Kurdøl Sande KK
Mathias Borgen Vojacek Sande KK
Roy Oddmund Vojacek Sande KK
Morten A. Middelthon Sandnes AK
Anette Heimstad-Aasbø Skien Atletklubb
Arild Kåsa Skien Atletklubb
Roman Telezhnyak Skien Atletklubb
Malin Holm Skogn IL
Marita Hårberg Vaterholm Skogn IL
Freyr Adalsteinsson Stavanger SK
Huy Hoang Quon Nguyen Stavanger SK
Willem Jules Drivflaadt Stavanger SK
Fredrik Eskil Myrvang Tambarskjelvar IL
Benjamin Colding-Jarkowski Tromsø Atletklubb
Simen Brinck Hansen Tromsø Atletklubb
Ellen Fossdal Skjelsbæk Trondheim Styrkeløftklubb
Idar Marius Alsli Trondheim Styrkeløftklubb
Martin Rudolfsen Trondheim Styrkeløftklubb
Sander Evensen Trondheim Styrkeløftklubb
Stine Arntzen Trondheim Styrkeløftklubb

Klubbstatistikk

Klubb Løftere Trenere Bankett
Alta AK10110
Askim SK1090
Atlas SK640
Bergen SK230
Bjørgvin SK690
Bodø Atletklubb720
Brumunddal AK1054
Christiania AK310
Drammen SI310
Farsund Atletklubb100
Fræna AK590
Førde IL110
Ganddal AK530
Giske SK230
Halden SI335
Hommersåk AK430
IL Kraftsport938
Karmøy Styrkeløftklubb921
KK-67520
Kraftsportklubben Haugesund1240
Kristiansand AK100
Kristiansund KK111
Lenja AK650
Moss SIK820
Namsos SK310
Nes SIL110
Nittedal AGK110
Odin SK610
Oslo SK870
Raet Styrkeløftklubb220
Rana KK530
Røros SK210
Sande KK1370
Sandnes AK510
SIL Styrkeløftklubb100
Sjøholt AK200
Skien Atletklubb230
Skogn IL620
Sogndal IL100
Stavanger SK1539
Stryn T og IL100
Tambarskjelvar IL110
Tromsø Atletklubb925
Trondheim Styrkeløftklubb850
Øksfjord AK200
Totalt: 223 127 33