Gjeldende løfter
Neste oppdatering om sekunder.
Sist oppdatert:
Løfterekkefølge:
...
...
...
...
...
...
Påmeldingsfrist:10.04.2016
Påmeldingsavgift:600
Gjesteløftere ikke tillatt
Disiplin:Styrkeløft
Type:Utstyrsfritt
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens Kvalifisering
Ungdom 14-18 -57
1.Anna Nafisa Hjelle Skjenken*1998Odin SK16807227.5kg
OK
Ungdom 14-18 -63
1.Isabell Adolfsen*1999Askim SK16631305kg
OK
2.Marthine Myhr*1999Odin SK16278290kg
OK
3.Nikita Alslie*2000Moss SIK16802270kg
OK
4.Emma Andersen Wold*1998Bryggen SK16725192.5kg
OK
Ungdom 14-18 -72
1.Herborg Skjærpe*1998Ganddal AK16761272.5kg
OK
2.Kristine Røen*2001Sjøholt AK16486247.5kg
OK
3.Leni Hallvig Myrvoll*1998Brønnøy SK16268247.5kg
OK
Ungdom 14-18 -84
1.Ida Wallin Eriksen*2000Sande KK16682220kg
OK
Ungdom 14-18 +84
1.Anine Rosenvinge*1999Askim SK16512302.5kg
OK
2.Martine Kristiansen*1999Jeløy AK16398300kg
OK
3.Lotte Skarsvåg*2000KK-6716681290kg
OK
Junior 19-23 -52
1.Susanne Linnea Leer*1997Christiania AK16675282.5kg
OK
2.Sigrid Bye Skille*1993Tromsø Atletklubb16782280kg
OK
3.Marie Holten*1997Tromsø Atletklubb16749240kg
OK
Junior 19-23 -63
1.Katrine Sundal Haune*1995Sande KK16440337.5kg
OK
2.Frida Aung*1997Oslo SK16715332.5kg
OK
3.Thea Caroline Granhus*1995IL Kraftsport16018330kg
OK
4.Elise Rosenborg*1993IL Kraftsport16555292.5kg
OK
5.Neneva Rambø*1994Ringerike AK16720265kg
OK
6.Stella Eide-Olsen*1996Odin SK15561250kg
OK
Junior 19-23 -72
1.Henriette Alstadsæter*1993Bryggen SK16595325kg
OK
2.Kristin Hagset*1994Christiania AK16178300kg
OK
3.Stine Marie Hafstad*1994Odin SK16751280kg
OK
4.Inga Eriksdóttir Lillejordet*1993Christiania AK16160277.5kg
OK
5.Ingri Skogstad Wåde*1994KK-6716601277.5kg
OK
Junior 19-23 -84
1.Stine Hamre*1995Sande KK16632365kg
OK
2.Natalie Araneda*1995Odin SK15662350kg
OK
3.Silje Haube*1994Askim SK16532345kg
OK
Junior 19-23 +84
1.Mariam Eltervåg Cisse*1994Oslo SK16629340kg
OK
Veteran 40-49 -57
1.Monica S. Rasmussen*1972Bryggen SK15885350.5kg
OK
2.Ann Kristin Olsen*1967Moss SIK10801250kg
OK
3.Lisbeth Albrektsen*1970KK-6716723227.5kg
OK
Veteran 40-49 -63
1.Irene Johansen*1968Tromsø Atletklubb16804270kg
OK
2.Anette Heimstad-Aasbø*1974Christiania AK16704247.5kg
OK
Veteran 40-49 -72
1.Karianne Slettemoen*1974Drammen SI16091292.5kg
OK
2.Grete Nessø*1969Røros SK10466275kg
OK
Veteran 40-49 -84
1.Kim Eikefet*1973Odin SK16551295kg
OK
Veteran 40-49 +84
1.Eva Engskar*1973IL Kraftsport11290405kg
OK
Veteran 50-59 -57
1.Hege Henriksen Bubandt *1961Tromsø Atletklubb16803235kg
OK
Veteran 50-59 -63
1.Grethe Bøe*1963IL Kraftsport16022245kg
OK
Veteran 50-59 -84
1.Anne Hellem*1961Bergen SK16240285kg
OK
Veteran 50-59 +84
1.Tove Michalsen*1959Rana KK16286285kg
OK
Veteran 60-69 -57
1.Tove Hansen*1951IL Kraftsport15558195kg
OK
Veteran 60-69 +84
1.Marit Pettersen*1954Drammen SI15887305kg
OK
Veteran +70 -84
1.Anne Mari Clausen*1942Oslo SK16298215kg
OK
Ungdom 14-18 -59
1.Marcus Bratli*2000Bryggen SK16577332.5kg
OK
Ungdom 14-18 -66
1.Hans Jørgen Fjeld*1999Askim SK16220370.5kg
OK
2.Oscar Due Wang*2000Sande KK16623335kg
OK
Ungdom 14-18 -74
1.Anders Borgersen*1998Skien Atletklubb15762367.5kg
OK
2.Adrian Villanger*2000Nordhordland SK16792355kg
OK
Ungdom 14-18 -83
1.Jacob Florelius*1998Sande KK16562530kg
OK
2.Mats Bagstevold Næss*1999Lenja AK15995435kg
OK
3.Fredrik Gylder*1998Oslo SK16703430kg
OK
4.Torbjørn Svendsen*1998Nordhordland SK16764405kg
OK
5.Eirik Sundeid*1999Askim SK16393387.5kg
OK
6.Snorre Lars Jr. Utengen*2000Lørenskog AK16614370kg
OK
7.Sigurd Hansen*1998Halden SI16326367.5kg
OK
Ungdom 14-18 -93
1.Ali Hamdan*1999Sande KK16408647.5kg
OK
2.Eivind Borg Holt*2001Brumunddal AK16700385kg
OK
3.Henrik Gundersen Lunde*2000Ganddal AK16308370kg
OK
Ungdom 14-18 -105
1.Thomas Pedersen*1999Askim SK16259427.5kg
OK
Ungdom 14-18 -120
1.Thomas Nyheim*1999Nordhordland SK16768467.5kg
OK
Junior 19-23 -59
1.Kristian Aas*1996Jeløy AK16683367.5kg
OK
Junior 19-23 -66
1.Peter Nguyen*1994Oslo SK16339432.5kg
OK
Junior 19-23 -74
1.Simon Bråthe Johansen*1994Lenja AK15052545.5kg
OK
2.Marius Meier*1993Bjørgvin SK16707475kg
OK
Junior 19-23 -83
1.Fredrik Våge Hovland*1993Førde IL15922620kg
OK
2.Chido Nnoli*1997KK-6716334578kg
OK
3.Sondre Granheim*1993Skogn IL15737568kg
OK
4.Magnus Alme Aasheim*1994Førde IL16809550kg
OK
5.William-Peter Bjelland*1993Nidarø SK16545525kg
OK
6.Eivind Utne Knutsen*1994Nordhordland SK16763520kg
OK
7.Thomas Steinnes Nordqvist*1993Sande KK14671515kg
OK
8.Torbjørn Nautnes*1995Nordhordland SK16766490kg
OK
9.Isak Berge Sandbak *1996Odin SK16323477.5kg
OK
10.Marton Hodnefjell*1995Ganddal AK16107475kg
OK
11.Germe Wimpaye*1996Halden SI16695460kg
OK
12.Marius Hansen Fornes*1997Oslo SK16805455kg
OK
13.Christoffer Olsen*1994Halden SI16696455kg
OK
Junior 19-23 -93
1.Tarald Knudsen Øvrebø*1995Ganddal AK14758662.5kg
OK
2.Torleif Vålandsmyr*1993Ganddal AK16771552.5kg
OK
3.Eivind Sjøl*1994Sande KK14608542.5kg
OK
4.Alexander Lancaster*1997Ganddal AK15556537.5kg
OK
5.Mattis Bjorheim*1993Ganddal AK16759525kg
OK
6.Martin Liebraaten*1995Christiania AK16730522.5kg
OK
7.Kristoffer Pladsen*1996Ringerike AK16758487.5kg
OK
Junior 19-23 -105
1.Damian Steinke*1997KK-6716732640kg
OK
2.Kristoffer Lund*1993Ganddal AK15218600kg
OK
3.Stian Lønnum Thue*1993Ganddal AK16760595kg
OK
4.Ravn Arvidsønn Lone Hurum*1993Stavanger SK15906562.5kg
OK
5.Andreas Røed Tindvik*1994Bergen SK15455560kg
OK
6. Peder Røsnes Ellefsrud*1997Brumunddal AK16518540kg
OK
7.Benjamin Teigland Jakobsen*1997Atlas SK16419535kg
OK
8.Andreas Andersson*1994Halden SI16212535kg
OK
Junior 19-23 -120
1.Bjarte Vik Larsen*1994Odin SK16412745.5kg
OK
2.Håkon Jacobsen*1995SPUVI15377590kg
OK
Junior 19-23 +120
1.Erik Røen*1996Sjøholt AK15784715kg
OK
Veteran 40-49 -59
1.Eilif Ellefsen*1975Lenja AK13191315kg
OK
Veteran 40-49 -66
1.Alexander Granholm*1971Bodø Atletklubb16504285kg
OK
Veteran 40-49 -74
1.Per G. Gåsdal*1968Sjøholt AK16502392.5kg
OK
2.Børge Alslie*1968Moss SIK16721380kg
OK
Veteran 40-49 -83
1.Michael R. Brown*1971KK-6715254532.5kg
OK
2.Geir Bedin*1968Røros SK10463511kg
OK
Veteran 40-49 -93
1.Bjarte Waldemarsen*1975Bergen SK16348640kg
OK
2.Frank I. Rydheim*1972Bergen SK13828607.5kg
OK
3.Ruben Hoffman Gjelsnes*1973Sande KK16652552.5kg
OK
4.Rune Trøen Støa*1975Ringerike AK16719500kg
OK
5.Alf Henrik Dahle*1972Bjørgvin SK15755452.5kg
OK
Veteran 40-49 -105
1.Bjørn Gunnar Johansen*1971Brønnøy SK12324762.5kg
OK
2.Øystein Aas*1974Askim SK12247670kg
OK
3.Odd Arne Opstad*1968Fræna AK15331645kg
OK
4.Kent Jakobsson*1967Ringerike AK16421555kg
OK
5.Tom Espen Eide*1972Nes SIL14360515kg
OK
6.Arve Rønnekleiv*1967Sandnes AK10050500kg
OK
Veteran 40-49 -120
1.Tommy Egge*1973Kristiansand AK14707650kg
OK
2.Georg Øksendal*1973SPUVI13066620kg
OK
3.Rune Lauvås*1971Moss SIK13855610kg
OK
4.Jørn Hellesø*1969Bergen SK14992610kg
OK
5.Bjarne Havnen*1968Drammen SI15234600kg
OK
6.Jarle Adolfsen*1974Høland IL - HIUL styrkeløftklubb16151600kg
OK
7.Thomas Puzicha*1976Halden SI12742587.5kg
OK
Veteran 40-49 +120
1.Frode Holte*1975Råsterk KK Tiller16586855kg
OK
2.Runar Saxegård*1970Lenja AK14559552.5kg
OK
Veteran 50-59 -66
1.Jan Roytvand*1963OPIL11869435kg
OK
Veteran 50-59 -74
1.Bjørn Astad*1963Oslo SK12234515kg
OK
Veteran 50-59 -83
1.Geir Ottar Olsen*1965Moss SIK15000500kg
OK
2.Roar Fjellet*1966Brumunddal AK12135485kg
OK
3.Herner Sæverot*1966Odin SK16574450kg
OK
4.Hans Erik Maack*1966Askim SK10989422.5kg
OK
Veteran 50-59 -93
1.Bengt Eide-Olsen*1961Odin SK15298585kg
OK
2.Børre Borgersen*1963Skien Atletklubb11189540kg
OK
3.Asgeir Eide-Olsen*1965Odin SK15551507.5kg
OK
4.Ole Jakob Aas*1964Lenja AK16850440kg
OK
Veteran 50-59 -105
1.John Bang*1966Haugaland AK11211632.5kg
OK
2.Geir Runar Korvald*1966Sande KK10416620kg
OK
3.Jarle Aaberg*1958Bjørgvin SK14767592.5kg
OK
4.Bjørn Flem*1964Askim SK15270545kg
OK
5.Jarle Hoffmann*1963Nes SIL10951475kg
OK
Veteran 50-59 -120
1.Ronny Andersen*1964Lørenskog AK14680580kg
OK
2.Olav H. Trondal*1961Øksfjord AK11258560kg
OK
3.Bård Arve Havnerås*1962Bjørgvin SK14768535kg
OK
4.Freddy Svendsen*1962Lenja AK16153520kg
OK
Veteran 50-59 +120
1.Geir Arne Giseth *1966Odin SK14267695kg
OK
Veteran 60-69 -83
1.Tormod Andersen*1956Lenja AK10218600kg
OK
Veteran 60-69 -93
1.Dan Sundby*1956Moss SIK16661460kg
OK
2.Per Nagy*1951Lørenskog AK14864420kg
OK
3.Egil Fredriksen*1950Råsterk KK Tiller16727347.5kg
OK
Veteran 60-69 -105
1.Rolf Stenberg*1953Sande KK14107613kg
OK
Veteran 60-69 -120
1.Kjetil Løvaas*1953Drammen SI11370570kg
OK
2.Vidar Alexander Ringvold*1955Brumunddal AK12583555.5kg
OK
3.Robert Øren*1950Bergen SK11038522.5kg
OK
Veteran +70 -83
1.Trygve Haave*1939Ganddal AK11872312.5kg
OK
Veteran +70 -93
1.Arnfinn Skadsem*1936Ganddal AK13527400kg
OK
Veteran +70 -105
1.Peer Bjaaland*1942Alta AK13355427.5kg
OK
Veteran +70 -120
1.Truls Kristensen*1939Askim SK11070450kg
OK

Klubbstatistikk

Klubb Løftere Bankett
Alta AK10
Askim SK110
Atlas SK10
Bergen SK70
Bjørgvin SK40
Bodø Atletklubb10
Brumunddal AK40
Bryggen SK46
Brønnøy SK20
Christiania AK31
Drammen SI40
Fræna AK20
Førde IL20
Ganddal AK110
Giske SK10
Halden SI50
Haugaland AK10
IL Kraftsport50
Jeløy AK10
KK-6743
Kristiansand AK20
Lenja AK70
Lørenskog AK30
Moss SIK70
Nes SIL20
Nidarø SK10
Nordhordland SK54
Odin SK111
OPIL10
Oslo SK90
Rana KK13
Råsterk KK Tiller20
Ringerike AK40
Røros SK20
Sande KK110
Sandnes AK10
Sjøholt AK20
Skogn IL10
SPUVI20
Stavanger SK10
Tromsø Atletklubb40
Ulefoss AK20
Øksfjord AK10
Totalt: 156 18