Styrkeløftregion Midt-Norge - Ranking

NB: Rankingen er basert på stevneprotokoller som er registrert, og har derfor mangelfull historikk før år 2000.

Sammenlagt

Sammenlagt K2 Ungdom 14-18

63

1. Kristine RøenSjøholt AK05.07.2015212.5kg

72

1. Marianne WestumRøros SK19.11.2015325.0kg

84

1. Lill Marlene DanielsenRåsterk KK Tiller10.12.2016357.5kg

Sammenlagt K3 Junior 19-23

52

1. Julie FosseideKK-6731.08.2015370.0kg

57

1. Julie FosseideKK-6719.11.2015387.5kg

63

1. Maria Aas LøsethFræna AK14.04.2012357.5kg

72

1. Marte ElverumKK-6722.11.2013569.0kg

84

1. Kathrine HoåsKK-6731.08.2015535.0kg

84+

1. Kristine WalgermoKK-6722.11.2013470.0kg

Sammenlagt K4 Åpen

52

1. Julie FosseideKK-6711.05.2016390.0kg

57

1. Julie FosseideKK-6719.11.2015387.5kg

63

1. Marita Hårberg VaterholmSkogn IL31.05.2019445.0kg

72

1. Marte ElverumKK-6713.11.2017642.5kg

84

1. Kathrine HoåsKK-6731.08.2015535.0kg

84+

1. Alexandra Voll SkroveSkogn IL15.12.2018510.0kg

Sammenlagt K5 Veteran 40-49

57

1. Lisbeth AlbrektsenKK-6720.02.2016227.5kg

63

1. Anita StavikFræna AK21.09.2014400.0kg

72

1. Gro-Berit StavheimSjøholt AK01.10.2017407.5kg

84

1. Gro-Berit StavheimSjøholt AK02.10.2018435.0kg

Sammenlagt K6 Veteran 50-59

63

1. Anita StavikFræna AK19.11.2015389.0kg

72

1. Gro-Berit StavheimSjøholt AK01.10.2017407.5kg

84

1. Gro-Berit StavheimSjøholt AK02.10.2018435.0kg

Sammenlagt M2 Ungdom 14-18

66

1. Jostein FiveltunKK-6716.06.2012445.0kg

74

1. Jostein FiveltunKK-6716.11.2012500.0kg

83

1. Runar IndahlSkogn IL06.10.2012562.5kg

93

1. Aksel StavheimSjøholt AK08.06.2013643.0kg

105

1. Aksel StavheimSjøholt AK07.09.2013657.5kg

120+

1. Erik RøenSjøholt AK20.03.2014677.5kg

120

1. Julian SagøyKK-6719.11.2015805.0kg

Sammenlagt M3 Junior 19-23

66

1. Jostein FiveltunKK-6716.06.2012445.0kg

74

1. Jostein FiveltunKK-6722.11.2013580.0kg

83

1. Espen Andreas RødsjøFræna AK22.11.2013722.5kg

93

1. Julian LysvandSteinkjer SK21.11.2014837.5kg

105

1. Stian WalgermoSjøholt AK18.11.2011915.5kg

120

1. Julian SagøyKK-6703.09.2018905.0kg

120+

1. Niklas ZellinKK-6722.02.20141000.0kg

Sammenlagt M4 Åpen

66

1. Jostein FiveltunKK-6716.06.2012445.0kg

74

1. Eivind Sperre AustnesSjøholt AK26.02.2011612.5kg

83

1. Jonas Stavik AasFræna AK29.05.2015740.0kg

93

1. Julian LysvandSteinkjer SK11.05.2016880.0kg

105

1. Stian WalgermoSjøholt AK09.11.20151030.0kg

120

1. Stian WalgermoSjøholt AK02.06.20171002.5kg

120+

1. Hans Magne BårtvedtKK-6709.11.20151110.0kg

Sammenlagt M5 Veteran 40-49

83

1. Theo N. DretvikRøros SK17.12.2011555.0kg

93

1. Svein Olav FarstadSKA-Fræna21.11.2014675.0kg

105

1. Odd Arne OpstadFræna AK24.11.2018785.0kg

120+

1. Åge BerntsenTrøndertun SK24.11.2018902.5kg

120

1. Harald Morten HaugMelhus IL17.07.2012800.0kg

Sammenlagt M6 Veteran 50-59

83

1. Per G. GåsdalSjøholt AK06.04.2018445.0kg

93

1. Leif J. LillegårdMelhus IL25.02.2012620.0kg

105

1. Odd Arne OpstadFræna AK24.11.2018785.0kg

Sammenlagt M7 Veteran 60-69

83

1. Per Gunnar SandMelhus IL20.08.2011305.0kg

93

1. Leif J. LillegårdMelhus IL22.11.2013620.0kg

105

1. Leif J. LillegårdMelhus IL21.09.2014690.0kg


Knebøy

Knebøy K2 Ungdom 14-18

63

1. Kristine RøenSjøholt AK05.07.201577.5kg

72

1. Marianne WestumRøros SK19.11.2015130.0kg

84

1. Lill Marlene DanielsenRåsterk KK Tiller10.12.2016140.0kg

Knebøy K3 Junior 19-23

52

1. Julie FosseideKK-6731.08.2015145.0kg

57

1. Julie FosseideKK-6719.11.2015147.5kg

63

1. Maria Aas LøsethFræna AK14.04.2012137.5kg

72

1. Marte ElverumKK-6722.11.2013233.0kg

84

1. Linda Zahl PedersenKK-6706.05.2018212.5kg

84+

1. Kristine WalgermoKK-6722.11.2013182.5kg

Knebøy K4 Åpen

52

1. Julie FosseideKK-6711.05.2016160.0kg

57

1. Julie FosseideKK-6720.05.2016150.0kg

63

1. Marita Hårberg VaterholmSkogn IL31.05.2019180.0kg

72

1. Marte ElverumKK-6713.11.2017252.5kg

84

1. Kristine WalgermoKK-6720.05.2016217.5kg

84+

1. Alexandra Voll SkroveSkogn IL15.12.2018210.0kg

Knebøy K5 Veteran 40-49

57

1. Lisbeth AlbrektsenKK-6720.02.201680.0kg

63

1. Anita StavikFræna AK21.09.2014167.5kg

72

1. Gro-Berit StavheimSjøholt AK19.11.2015165.0kg

84

1. Gro-Berit StavheimSjøholt AK22.06.2018180.0kg

Knebøy K6 Veteran 50-59

63

1. Anita StavikFræna AK19.11.2015155.5kg

72

1. Gro-Berit StavheimSjøholt AK01.10.2017165.0kg

84

1. Gro-Berit StavheimSjøholt AK02.10.2018180.0kg

Knebøy M2 Ungdom 14-18

66

1. Jostein FiveltunKK-6716.06.2012170.0kg

74

1. Jostein FiveltunKK-6716.11.2012195.0kg

83

1. Runar IndahlSkogn IL06.10.2012217.5kg

93

1. Aksel StavheimSjøholt AK09.02.2013245.0kg

105

1. Aksel StavheimSjøholt AK07.09.2013265.0kg

120+

1. Erik RøenSjøholt AK20.09.2014255.0kg

120

1. Steinar Lunden StoråsFræna AK21.11.2014300.0kg

Knebøy M3 Junior 19-23

66

1. Jostein FiveltunKK-6716.06.2012170.0kg

74

1. Jostein FiveltunKK-6722.11.2013225.0kg

83

1. Jonas Stavik AasFræna AK16.11.2012265.0kg

93

1. Julian LysvandSteinkjer SK21.11.2014317.5kg

105

1. Stian WalgermoSjøholt AK08.11.2011365.0kg

120

1. Julian SagøyKK-6724.11.2018335.0kg

120+

1. Niklas ZellinKK-6727.08.2013392.5kg

Knebøy M4 Åpen

66

1. Jostein FiveltunKK-6716.06.2012170.0kg

74

1. Espen MyrholtNidarø SK07.09.2013245.0kg

83

1. Geir BedinRøros SK06.10.2012281.0kg

93

1. Julian LysvandSteinkjer SK11.05.2016327.5kg

105

1. Stian WalgermoSjøholt AK09.11.2015390.0kg

120

1. Stian WalgermoSjøholt AK02.06.2017392.5kg

120+

1. Niklas ZellinKK-6702.06.2017420.0kg

Knebøy M5 Veteran 40-49

83

1. Geir BedinRøros SK06.10.2012281.0kg

93

1. Geir BedinRøros SK10.02.2018280.0kg

105

1. Odd Arne OpstadFræna AK10.05.2019295.0kg

120+

1. Åge BerntsenTrøndertun SK21.04.2018370.0kg

120

1. Harald Morten HaugMelhus IL06.07.2011295.0kg

Knebøy M6 Veteran 50-59

83

1. Per G. GåsdalSjøholt AK06.04.2018130.0kg

93

1. Geir BedinRøros SK10.02.2018280.0kg

105

1. Odd Arne OpstadFræna AK10.05.2019295.0kg

Knebøy M7 Veteran 60-69

83

1. Per Gunnar SandMelhus IL20.08.201195.0kg

93

1. Leif J. LillegårdMelhus IL27.04.2013240.0kg

105

1. Leif J. LillegårdMelhus IL21.11.2014263.5kg


Benkpress

Benkpress K2 Ungdom 14-18

63

1. Kristine RøenSjøholt AK05.07.201535.0kg

72

1. Marianne WestumRøros SK19.11.201570.0kg

84+

1. Ruth Janne Almås MaleFræna AK21.04.2017105.0kg

84

1. Ruth Janne Almås MaleFræna AK12.03.201675.0kg

Benkpress K3 Junior 19-23

52

1. Julie FosseideKK-6707.04.201580.0kg

57

1. Julie FosseideKK-6719.11.201585.0kg

63

1. Maria Aas LøsethFræna AK14.04.201287.5kg

72

1. Marte ElverumKK-6722.11.2013123.0kg

84+

1. Ruth Janne Almås MaleFræna AK24.03.2018112.5kg

84

1. Kathrine HoåsKK-6731.08.2015145.0kg

Benkpress K4 Åpen

52

1. Julie FosseideKK-6707.04.201580.0kg

57

1. Julie FosseideKK-6719.11.201585.0kg

63

1. Marita Hårberg VaterholmSkogn IL31.05.2019102.5kg

72

1. Kathrine HoåsKK-6714.10.2017160.0kg

84+

1. Elise MælenRøros SK01.04.2017142.5kg

84

1. Kathrine HoåsKK-6717.06.2017162.5kg

Benkpress K5 Veteran 40-49

57

1. Lisbeth AlbrektsenKK-6720.02.201645.0kg

63

1. Anita StavikFræna AK07.05.201177.5kg

72

1. Birgitte StorøyFræna AK24.03.2012100.0kg

84

1. Birgitte StorøySjøholt AK13.12.2014105.0kg

Benkpress K6 Veteran 50-59

63

1. Anita StavikFræna AK19.11.201573.0kg

72

1. Gro-Berit StavheimSjøholt AK10.12.201685.0kg

84

1. Gro-Berit StavheimSjøholt AK07.09.201890.0kg

Benkpress M2 Ungdom 14-18

59

1. Roy Eskil AuneFræna AK26.02.201162.5kg

66

1. Thomas NerbøvikFræna AK01.10.2011120.0kg

74

1. Aleksander Brekken ThorsenSteinkjer SK26.03.2011134.0kg

83

1. Henrik Lilleeidet StenløsFræna AK10.12.2016127.5kg

93

1. Ralf A. MaleFræna AK26.02.2011212.5kg

105

1. Ralf A. MaleFræna AK01.10.2011230.0kg

120+

1. Erik RøenSjøholt AK20.03.2014165.0kg

120

1. Julian SagøyKK-6719.11.2015200.0kg

Benkpress M3 Junior 19-23

59

1. Roy Eskil AuneFræna AK26.02.201162.5kg

66

1. Thomas NerbøvikFræna AK24.03.2012120.0kg

74

1. Rene Marcello Kvamsås RoccoFræna AK22.03.2014137.5kg

83

1. Roy Martin MalmoSkogn IL21.11.2014202.5kg

93

1. Ralf A. MaleFræna AK25.03.2017245.5kg

105

1. Ralf A. MaleFræna AK16.09.2017287.5kg

120

1. Ralf A. MaleFræna AK11.10.2017292.5kg

120+

1. Niklas ZellinKK-6701.09.2014295.0kg

Benkpress M4 Åpen

59

1. Roy Eskil AuneFræna AK26.02.201162.5kg

66

1. Thomas NerbøvikFræna AK01.10.2011120.0kg

74

1. Joakim BjerkeRøros SK26.02.2011175.0kg

83

1. Edvard HeimenFræna AK07.09.2013210.0kg

93

1. Svein Olav FarstadSKA-Fræna10.12.2011260.0kg

105

1. Ralf A. MaleFræna AK12.10.2018312.5kg

120

1. Stian WalgermoSjøholt AK31.05.2019292.5kg

120+

1. Hans Magne BårtvedtKK-6720.05.2016353.0kg

Benkpress M5 Veteran 40-49

74

1. Johannes SchjølbergSKA-Fræna24.03.2012152.5kg

83

1. Theo N. DretvikRøros SK14.12.2013175.0kg

93

1. Svein Olav FarstadSKA-Fræna10.12.2011260.0kg

105

1. Svein Olav FarstadSKA-Fræna29.01.2016255.0kg

120

1. Kurt Einar VoldsethSKA-Fræna22.03.2014252.5kg

120+

1. Kjell FuresundFræna AK14.04.2011312.5kg

Benkpress M6 Veteran 50-59

74

1. Roy MaleFræna AK13.12.2014130.0kg

83

1. Kjell Arne BøeSKA-Fræna19.01.2018170.0kg

93

1. Svein Olav FarstadSKA-Fræna15.10.2015255.0kg

105

1. Svein Olav FarstadSKA-Fræna29.01.2016255.0kg

120+

1. Kjell FuresundFræna AK19.04.2016308.0kg

Benkpress M7 Veteran 60-69

74

1. Roy MaleFræna AK19.04.2016125.0kg

83

1. Kjell Arne BøeSKA-Fræna23.04.2018170.0kg

93

1. Kjell Arne BøeSKA-Fræna09.02.2013215.0kg

105

1. Leif J. LillegårdMelhus IL21.09.2014190.0kg


Markløft

Markløft K2 Ungdom 14-18

63

1. Kristine RøenSjøholt AK05.07.2015100.0kg

72

1. Karoline Marie EidemFræna AK16.11.2012130.5kg

84

1. Lill Marlene DanielsenRåsterk KK Tiller10.12.2016145.0kg

Markløft K3 Junior 19-23

52

1. Julie FosseideKK-6731.08.2015147.5kg

57

1. Julie FosseideKK-6719.11.2015155.0kg

63

1. Lise RønningKK-6721.11.2014145.0kg

72

1. Marte ElverumKK-6722.11.2013213.0kg

84+

1. Kristine WalgermoKK-6722.11.2013185.0kg

84

1. Kathrine HoåsKK-6731.08.2015190.0kg

Markløft K4 Åpen

52

1. Julie FosseideKK-6711.05.2016152.5kg

57

1. Julie FosseideKK-6719.11.2015155.0kg

63

1. Anita StavikFræna AK21.09.2014167.5kg

72

1. Marte ElverumKK-6703.03.2018250.0kg

84+

1. Alexandra Voll SkroveSkogn IL17.08.2018195.0kg

84

1. Marte ElverumKK-6705.03.2016230.0kg

Markløft K5 Veteran 40-49

57

1. Lisbeth AlbrektsenKK-6720.02.2016102.5kg

63

1. Anita StavikFræna AK21.09.2014167.5kg

72

1. Gro-Berit StavheimSjøholt AK19.11.2015162.5kg

84

1. Gro-Berit StavheimSjøholt AK02.10.2018170.0kg

Markløft K6 Veteran 50-59

63

1. Anita StavikFræna AK19.11.2015160.5kg

72

1. Gro-Berit StavheimSjøholt AK19.11.2015162.5kg

84

1. Gro-Berit StavheimSjøholt AK02.10.2018170.0kg

Markløft M2 Ungdom 14-18

66

1. Jostein FiveltunKK-6716.06.2012180.0kg

74

1. Jostein FiveltunKK-6716.11.2012195.0kg

83

1. Ola GrenneSteinkjer SK16.11.2012220.5kg

93

1. Aksel StavheimSjøholt AK08.06.2013233.0kg

105

1. Aksel StavheimSjøholt AK07.09.2013232.5kg

120

1. Julian SagøyKK-6719.11.2015310.0kg

120+

1. Erik RøenSjøholt AK20.03.2014257.5kg

Markløft M3 Junior 19-23

66

1. Jostein FiveltunKK-6716.06.2012180.0kg

74

1. Jostein FiveltunKK-6722.11.2013220.0kg

83

1. Espen Andreas RødsjøFræna AK22.11.2013287.5kg

93

1. Julian LysvandSteinkjer SK09.04.2013312.5kg

105

1. Stian WalgermoSjøholt AK08.06.2011320.0kg

120

1. Julian SagøyKK-6703.09.2018342.5kg

120+

1. Erik RøenSjøholt AK02.02.2019370.5kg

Markløft M4 Åpen

66

1. Jostein FiveltunKK-6716.06.2012180.0kg

74

1. Eivind Sperre AustnesSjøholt AK26.02.2011242.5kg

83

1. Espen Andreas RødsjøFræna AK22.11.2013287.5kg

93

1. Julian LysvandSteinkjer SK11.05.2016322.5kg

105

1. Stian WalgermoSjøholt AK09.11.2015350.0kg

120

1. Julian SagøyKK-6703.09.2018342.5kg

120+

1. Erik RøenSjøholt AK02.02.2019370.5kg

Markløft M5 Veteran 40-49

83

1. Per G. GåsdalSjøholt AK06.04.2018200.0kg

93

1. Geir BedinRøros SK10.02.2018250.0kg

105

1. Odd Arne OpstadFræna AK24.11.2018292.5kg

120+

1. Olaf DahlKK-6713.12.2014330.0kg

120

1. Harald Morten HaugMelhus IL17.07.2012290.0kg

Markløft M6 Veteran 50-59

83

1. Per G. GåsdalSjøholt AK06.04.2018200.0kg

93

1. Geir BedinRøros SK10.02.2018250.0kg

105

1. Odd Arne OpstadFræna AK24.11.2018292.5kg

Markløft M7 Veteran 60-69

83

1. Per Gunnar SandMelhus IL20.08.2011130.0kg

93

1. Leif J. LillegårdMelhus IL22.11.2013240.0kg

105

1. Leif J. LillegårdMelhus IL21.09.2014250.0kg