Lenja AK


Informasjon

LederRunar Olav Saxegård
Stiftet24.04.1967
AdresseStorveien 94, 1621 Gressvik
ÅpningstiderMan-ons-fredag 16.30-20.00
Lørdag 12.00-15.00
E-postr-osa@online.no
Hjemmesidehttp://lenjaak.net/
FacebookFacebook-side
RegionStyrkeløftregion Øst

Klubblokale

AdresseStorveien 94
1621 Gressvik

Løftere (28)

Anna Sørlie Heranger
Armand Marcus Torp Solvang
Audhild Mathiesen
Christian Fiedler Vikesland
Eilif Ellefsen
Eirik Engø Monsen
Elias Wangberg
Espen Haulan Johansen
Giuseppe Elias Comi
Ida Helene Johnsen
Karianne Skjelbred
Kenny Nicolay Andersen
Knut Klaunes Evensen
Lars Håkon Jørgensen
Manuela Pischel-Bakker
Martine Larsen
Mila Cheyenne Pischel
Ronny Ivan Hegge
Runar Saxegård
Rune Johansen
Sebastian Gutvik Pedersen
Simen Schi Skjølsvold
Sten Normanseth
Svein Zakariassen
Tarjei Innleggen
Theodor Alexander Olderøy Tvete
Tormod Andersen
Troy Langen

Vis tidligere løftere

Dommere (7)

Audhild Mathiesen
Bente Saxegård
Egil Kroknes
Ketil Olsen
Manuela P-Bakker
Runar Saxegård
Rune Johansen

Klubbtrenere

Stevner

DatoStevne
16.12.2023Julestevne Styrkeløft og Benkpress med og uten uts
14.10.2023Klubbmesterskap i styrkeløft med og uten utstyr
17.06.2023Klubbstevne i Benkpress med og uten utstyr
21.04.2023NM Styrkeløft Utstyrsfritt Veteran
11.02.2023Åpent stevne
17.12.2022Åpent stevne
08.10.2022Klubbmesterskap styrkeløft
11.06.2022Klubbmesterskap
02.04.2022Klubbstevne
19.02.2022RM benkpress utstyrsfritt Region Øst
19.02.2022RM benkpress utstyr Region Øst
05.02.2022Åpent stevne
16.10.2021Åpent stevne
19.06.2021Klubbstevne
22.02.2020Klubbstevne
08.02.2020Regionmesterskap utstyr Region Øst
22.12.2019Åpent stevne
14.09.2019Klubbmesterskap
15.06.2019Klubbmesterskap
23.03.2019Nm benkpress utstyr 2019
09.02.2019Åpent stevne
22.12.2018Åpent stevne
31.10.2018Klubbstevne
10.10.2018Klubbmesterskap i styrkeløft
09.06.2018Klubbmesterskap i benkpress
24.02.2018Klubbstevne
03.02.2018Regionmesterskap Øst utstyr
22.12.2017Åpent stevne
09.12.2017NM benkpress utstyrsfritt
07.10.2017Klubbmesterskap styrkeløft
17.06.2017Klubbmesterskap benkpress
19.04.2017Klubbstevne
17.03.2017Åpent stevne
24.02.2017Åpent stevne
22.12.2016Åpent stevne
07.10.2016Klubbmesterskap
27.05.2016Åpent stevne
29.04.2016NM styrkeløft utstyrsfritt ungdom/junior/veteran
26.02.2016Klubbstevne
19.12.2015Åpent stevne
23.10.2015Klubbmesterskap
07.10.2015Åpent stevne
27.06.2015Klubbstevne
24.04.2015Åpent stevne
14.02.2015RM Øst
30.01.2015Åpent stevne
20.12.2014Åpent stevne
26.09.2014Klubbstevne
07.09.2014Syd-Norsk benkpress
06.09.2014Syd-Norsk Styrkeløft
23.05.2014Klubbstevne
28.02.2014Klubbstevne
21.12.2013Åpent stevne
03.10.2013Klubbmesterskap
08.09.2013Sydnorsk benkpress
07.09.2013Sydnorsk styrkeløft
12.08.2013Klubbstevne
24.05.2013Klubbstevne
22.02.2013Åpent stevne
23.01.2013Klubbstevne
22.12.2012Julestevne
14.09.2012Klubbmesterskap
25.05.2012Åpent stevne
24.02.2012Åpent stevne
22.12.2011Åpent stevne
10.10.2011Åpent stevne
19.09.2011Klubbmesterskap
06.05.2011Klubbstevne
28.02.2011Klubbstevne
22.12.2010Åpent stevne
17.09.2010Klubbstevne
14.05.2010Klubbstevne
26.04.2010Klubbstevne
22.12.2009Åpent Stevne
28.09.2009Klubbstevne
20.04.2009Åpent stevne
22.01.2009Klubbstevne
22.12.2008Åpent stevne
29.09.2008Åpent stevne
16.06.2008Åpent stevne
23.07.1994Seriestevne
10.11.1991KM - Benkpress
28.04.1991Seriestevne m/benkcup
24.02.1991Seriestevne
28.10.1990Seriestevne
04.02.1990Seriestevne
15.10.1989Seriestevne
28.02.1989Seriestevne
30.10.1988Norges cup/serie
10.12.1983Lag-NM
11.09.1982Seriestevne
31.05.1982Kretsmesterskap
26.02.1982Seriestevne
20.12.1981Nasjonalt julestevne
23.04.1978Lag NM 1978
21.12.1974KM Østfold