Påmeldingsliste

NM Styrkeløft Utstyrsfritt Ungdom / Junior

Påmeldingsfrist:19.02.2023
Påmeldingsavgift:900
Gjesteløftere ikke tillatt
Disiplin:Styrkeløft
Type:Utstyrsfritt
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens Kvalifisering Ren Utøver gjennomført
Ungdom 14-18 -63
1.Hannah Marie Borgen Vojacek*2005Sande KK19211262.5kg
OK
OK 
2.Madeleine Aaslund Jenack*2005Haugaland AK19532262.5kg
OK
OK 
3.Ida Sæbø*2006Stryn T og IL19108215kg
OK
OK 
Ungdom 14-18 -84
1.Camilla Osvaldsen*2005Tromsø Atletklubb19568300kg
OK
OK 
Junior 19-23 -52
1.Ine Porsanger*2000Tromsø Atletklubb18908303.5kg
OK
OK 
2.Kaia Svensen*2000KK-6718800237.5kg
OK
OK 
Junior 19-23 -57
1.Selma Karoline Matilde Ramberg*2001Oslo SK17185395kg
OK
OK 
2.Sunniva Skårvik*2000Tromsø Atletklubb19257340kg
OK
OK 
3.Marte Randgaard*2003Brumunddal AK18886320kg
OK
OK 
4.Wahiba Ajarai*2001Christiania AK18343295kg
OK
OK 
5.Wenying Jacobsen*2003Kristiansand AK19632282.5kg
OK
OK 
6.Michelle Castillo*2004Kristiansand AK19603262.5kg
OK
OK 
7.Elise Askeland Hauge*2004Haugaland AK19533247.5kg
OK
OK 
Junior 19-23 -63
1.Liz Tobiassen*2004Arendal SVK18201332.5kg
OK
OK 
2.Betina Martinsen*2001IL Kraftsport19490327.5kg
OK
OK 
3.Mina Hodneland*2000Bjørgvin SK19367290kg
OK
OK 
4.Isabella Toresen*2004Bodø Atletklubb19586262.5kg
OK
OK 
5.Emma Elise Aas*2003Sande KK1792460kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Junior 19-23 -69
1.Lone Rasmussen*2000Hommersåk AK19514380kg
OK
OK 
2.Margrete Leidland*2001Bjørgvin SK19629320kg
OK
OK 
3.Pernille Traasdahl*2003Tromsø Atletklubb19444275kg
OK
OK 
Junior 19-23 -76
1.Jennifer Isosa Osagiede*2000Odin SK18893395kg
OK
OK 
2.Mathilde Karin Monsen*2000Bjørgvin SK19368345kg
OK
OK 
3.Petra Ofulue*2001Oslo SK19657335kg
OK
OK 
4.Julia Sofie Sørum Bjørklund*2000Tromsø Atletklubb19075292.5kg
OK
OK 
Junior 19-23 -84
1.Marie Nesse*2001Kristiansand AK19589317.5kg
OK
OK 
2.Marte Braar Wæge*2002Sande KK19210312.5kg
OK
OK 
3.Ingrid Mikalsen*2004Brumunddal AK19635292.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Junior 19-23 +84
1.Amalie Senland*2001Tromsø Atletklubb19446412.5kg
OK
OK 
2.Nina Øyan Mogaard*2000Melhus IL19622360kg
OK
OK 
3.Ida Eriksen*2003Bodø Atletklubb19439337.5kg
OK
OK 
4.Emma Bolette Opdahl*2000Tromsø Atletklubb18727327.5kg
OK
OK 
Ungdom 14-18 -59
1.Tarjei Grønås*2005IL Kraftsport19292380kg
OK
OK 
Ungdom 14-18 -66
1.August Birkelund Rudjord*2005Brumunddal AK19323410kg
OK
OK 
2.Felix Jung*2005Bjørgvin SK19324362.5kg
OK
OK 
3.Lukas Thomassen*2008Melhus IL19641310kg
OK
OK 
4.Eskil Helgeland Wannberg*2006Haugaland AK19702285kg
OK
OK 
Ungdom 14-18 -74
1.Fillip Neuenkirchen*2005IL Kraftsport19528455kg
OK
OK 
2.Magnus Tveit Austrheim*2006Haugaland AK19688350kg
OK
OK 
3.Alexander Imsland*2005Odin SK19371330kg
OK
OK 
Ungdom 14-18 -83
1.Konrad Kristian Ebbesen*2005Sandnessjøen SK19430567.5kg
OK
OK 
2.Leon Nesje*2005Stryn T og IL19279545kg
OK
OK 
3.Magnus Nymark*2007Sandnessjøen SK19431467.5kg
OK
OK 
4.Peder Yttervoll*2005Tromsø Atletklubb19362460kg
OK
OK 
5.Håvard Haugland*2007SPUVI19423455kg
OK
OK 
6.Villiam Wisløff-Ohrvik*2005Arendal SVK19113422.5kg
OK
OK 
7.Sander Higraff*2007Tromsø Atletklubb19565420kg
OK
OK 
8.William Jakobsen*2006Sandnessjøen SK19748415kg
OK
OK 
9.Vegard Magnus Thorsen*2008SPUVI19511360kg
OK
OK 
10.William Pollen*2008Moss SIK19506335kg
OK
OK 
Ungdom 14-18 -93
1.Eystein Andre Jacobsen*2005Bodø Atletklubb19177565kg
OK
OK 
2.Aron Haugen*2006Kristiansand AK19537505kg
OK
OK 
3.Nicholas Elvegård*2008Bodø Atletklubb19621460kg
OK
OK 
4.Andreas Åsmo*2005Tromsø Atletklubb19670455kg
OK
OK 
5.Christopher Røkenes*2006Atlas SK19742415kg
OK
OK 
Ungdom 14-18 -105
1.Kristian Daljord*2005Tromsø Atletklubb19351477.5kg
OK
OK 
Ungdom 14-18 -120
1.Sivert R. Ljøkelsøy*2006Fræna AK18398592.5kg
OK
OK 
Junior 19-23 -59
1.Henning Pham*2001Oslo SK19253430kg
OK
OK 
Junior 19-23 -66
1.Jacob Eide *2001Oslo SK18275535kg
OK
OK 
2.Oskar Idland*2000Oslo SK18851478kg
OK
OK 
Junior 19-23 -74
1.Kjetil Monsen Sødal*2004Oslo SK19070542.5kg
OK
OK 
Junior 19-23 -83
1.Oliver Masovn Ugulen*2004Sande KK18915610kg
OK
OK 
2.Henrik Leivestad*2000Odin SK19221600kg
OK
OK 
3.Thomas Hauge Granberg*2000Sauda IL19169590kg
OK
OK 
4.Amir Boudzakhet*2000Oslo SK19054567.5kg
OK
OK 
5.Morten Storvik*2004IL Kraftsport19459550kg
OK
OK 
6.Simen Lauvvik*2001Hommersåk AK17811485kg
OK
OK 
7.Sander Enger Lykken*2001Brumunddal AK18985480kg
OK
OK 
Junior 19-23 -93
1.Erlend Kristensen*2000Oslo SK18651700kg
OK
OK 
2.Emil Sjøset*2001Sandnessjøen SK18375657.5kg
OK
OK 
3.Mathias Oen Haukland*2000Hovsherad SK17885637.5kg
OK
OK 
4.Hans Jonas Knutsmoen*2000IL Kraftsport19718617.5kg
OK
OK 
5.Joakim Eriksson Aas*2003Nes SIL17972612.5kg
OK
OK 
6.Lucas de Leon*2004SPUVI19372577.5kg
OK
OK 
7.Ola Aronsen Lindquist*2000Bodø Atletklubb17856510kg
OK
OK 
8.Mathias Borgen Vojacek*2002Sande KK19094510kg
OK
OK 
9.Trym Johannesen*2000Atlas SK19577485kg
OK
OK 
10.Martin Stamnes*2000Bodø Atletklubb19752-
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Junior 19-23 -105
1.Vetle Velle*2003Bjørgvin SK18427617.5kg
OK
OK 
2.Fredrik Hoff Saltvik*2002Oslo SK17860610kg
OK
OK 
3.Michael Nielsen*2004Sande KK19066510kg
OK
OK 
4.Nicholas Røkenes*2003Atlas SK18741-
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Junior 19-23 -120
1.Kristian Eek Haugen*2001Nes SIL18115847.5kg
OK
OK 
2.Vilhelm Wårheim Johansen*2000Saltdal SK17544700kg
OK
OK 
3.Fredric Hestetun*2001IL Jotun19380555kg
OK
OK 
4.Endre Etalius Tjessem*2001Hommersåk AK18856532.5kg
OK
OK 
Junior 19-23 +120
1.Sander Bjelland Olsson*2003Hommersåk AK18670540kg
OK
OK 
2.Bjørn Andre S. Westbye*2001Nes SIL17389-
OK
Ikke oppnådd!
OK 

Trenere/lagledere

Trener Klubb
bjørnar Tobiassen Arendal SVK
Andrea Hansen Askim SK
Anita Stavik Askim SK
Anita Traasdahl Askim SK
Bjørn Fjell Askim SK
Daniel Refsnes Askim SK
Elianna Skåtun Askim SK
Elin Kolding Askim SK
Hans Andreas Fjell Kaasa Askim SK
Hans Jørgen Fjeld Askim SK
Herman Lied Meyer Askim SK
Ingvild Hansen Askim SK
Isak Asperud Askim SK
Jassin Andre Aarsteinsen Darei Askim SK
Linn Hèlen Solbakken Fjeld Askim SK
Mari Fjell Kaasa Askim SK
Michelle Frydenlund Askim SK
Nora Kristin Larsen Askim SK
Per Øivind Fjeld Askim SK
Sara Kristoffersen Askim SK
Sarah Nilsen Evensen Askim SK
Steinar Wahl Askim SK
Thomas Pedersen Askim SK
Unni Sofie Jorde Skjerven Askim SK
Øystein Aas Askim SK
Elisabeth Tonning Atlas SK
Frida Birgitte Espenes Atlas SK
Ole Tilrem Atlas SK
Bård Arve Havnerås Bjørgvin SK
Cecilie Aardal Havneraas Bjørgvin SK
Mathilde Karin Monsen Bjørgvin SK
Anders Grønmo Bodø Atletklubb
Gerrit Judith Christiania AK
Endre Etalius Tjessem Hommersåk AK
Sander Bjelland Olsson Hommersåk AK
Simen Bjerkreim Hommersåk AK
Simen Lauvvik Hommersåk AK
Paal Solberg IL Kraftsport
Kevin Larsson Melhus IL
Dan Sundby Moss SIK
Eilen Pollen Moss SIK
Egil Walseth Nes SIL
Daniel Hertaas Oslo SK
Jacob Bystrøm SPUVI
Signe Elisabeth Belden Stryn T og IL

Klubbstatistikk

Klubb Løftere Trenere
Arendal SVK21
Atlas SK33
Bjørgvin SK53
Bodø Atletklubb61
Brumunddal AK40
Christiania AK11
Fræna AK10
Haugaland AK40
Hommersåk AK44
Hovsherad SK10
IL Jotun10
IL Kraftsport50
KK-6710
Kristiansand AK40
Melhus IL21
Moss SIK12
Nes SIL31
Odin SK30
Oslo SK91
Saltdal SK10
Sande KK60
Sandnessjøen SK40
Sauda IL11
SPUVI31
Stryn T og IL21
Tromsø Atletklubb110
Totalt: 88 21