Påmeldingsliste

NM Benkpress alle klasser utstyrsfritt

Påmeldingsfrist:07.01.2024
Påmeldingsavgift:600
Gjesteløftere ikke tillatt
Disiplin:Benkpress
Type:Utstyrsfritt
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens Kvalifisering Ren Utøver gjennomført
Ungdom 14-18 -57
1.Malin Utsi Moe*2007Alta AK1947760kg
OK
OK 
Ungdom 14-18 -63
1.Elisabeth Håkonsen*2006Alta AK1876882.5kg
OK
OK 
2.Eira Mork Jørgensen *2009Fræna AK1924472.5kg
OK
OK 
Ungdom 14-18 -76
1.Luna Sofie Øvergaard*2008Tromsø Atletklubb1998565kg
OK
OK 
Ungdom 14-18 -84
1.Ane Mjølhus*2007Ganddal AK1886357.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
2.Emilie Rabeti*2006Tromsø Atletklubb1976755kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Junior 19-23 -63
1.Ingeborg Bjørnsen*2003Øksfjord AK1977672.5kg
OK
OK 
2.Isabella Toresen*2004Bodø Atletklubb1958660kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Junior 19-23 -69
1.Stine Lægreid*2001Karmøy Styrkeløftklubb1989872.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
2.Ingeborg Hansen*2005Tromsø Atletklubb1979050kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Junior 19-23 -84
1.Camilla Osvaldsen*2005Tromsø Atletklubb1956877.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Junior 19-23 +84
1.Amalie Senland*2001Tromsø Atletklubb1944697.5kg
OK
OK 
Åpen -57
1.Ruth Kari Hole*1989SPUVI1582675kg
OK
OK 
2.Kaia Svensen*2000KK-671880072.5kg
OK
OK 
3.Linn-kristine Hansen*1993Tromsø Atletklubb1846870kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Åpen -63
1.Elise Rosenborg*1993IL Kraftsport16555110kg
OK
OK 
2.Elin Kolding*1998Askim SK18352102.5kg
OK
OK 
Åpen -69
1.Karoline Olsen Stensland*1995Tromsø Atletklubb1907875kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Åpen -76
1.Hanna Holmeide*1990Christiania AK18653100kg
OK
OK 
2.Ane Martine Engen Sveum*1998Tromsø Atletklubb1935092.5kg
OK
OK 
3.Camilla Jonette Fagerlund Rasmussen*1994Alta AK1802590kg
OK
OK 
4.Amalie Zwerg Gran*1996Bodø Atletklubb2003265kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Åpen +84
1.Hildeborg J. Hugdal*1983Sauda IL13069140kg
OK
OK 
2.Julia Karlsen Hansen *1994Berlevåg Turn & IF2000097.5kg
OK
OK 
3.Malin Daltorp*2000Høland IUL1762695kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -52
1.Caroline Hoff Hansen*1981Raet Styrkeløftklubb1773162.5kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -57
1.Monica Dahle*1978Kraftsportklubben Haugesund1823777.5kg
OK
OK 
2.Lene Alexandra Øien*1981Oslo SK1707570kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -76
1.Gro Helen Kaldhussæter*1980Fræna AK1959572.5kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -84
1.Eigunn Stav Sætre*1979Kristiansund KK1826482.5kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -47
1.Gunn Mari Løkkeberg*1965Moss SIK1990855kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -57
1.Anita Traasdahl *1969Askim SK1873975kg
OK
OK 
2.Jane Kvelland Berntsen*1969Askim SK1719770kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -63
1.Hege Velten*1973Oslo SK1736565kg
OK
OK 
Veteran 50-59 +84
1.Aurelia V. Perednis*1974Karmøy Styrkeløftklubb1802170kg
OK
OK 
Veteran 60-69 -69
1.Gro-Berit Stavheim*1964Sjøholt AK1540972.5kg
OK
OK 
Veteran 60-69 -76
1.Lene Einarsen*1963IL Kraftsport1570376.5kg
OK
OK 
Veteran 60-69 +84
1.Anne Hellem*1961Bergen SK1624065kg
OK
OK 
2.Tove Melhus*1963Nidarø SK1985650kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Ungdom 14-18 -59
1.Sindre Stava*2006Hommersåk AK20171107.5kg
OK
OK 
Ungdom 14-18 -66
1.Elias Conrad Røstgård*2007Sande KK20034110kg
OK
OK 
Ungdom 14-18 -74
1.Sander Hammersvik*2006Alta AK20129125kg
OK
OK 
2.Åsmund Lunde*2006Askim SK19786122.5kg
OK
OK 
Ungdom 14-18 -83
1.Theodor Alexander Olderøy Tvete*2006Lenja AK19504160kg
OK
OK 
2.Daniel Krogstad*2007Askim SK19542100kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Ungdom 14-18 -93
1.Oliver Johansson Tang*2006Moss SIK19885130kg
OK
OK 
2.Olver Berglund Tollefsen*2007Drammen SI19277100kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Junior 19-23 -66
1.Daniel Nguyen*2004Oslo SK19361110kg
OK
OK 
2.Magnus Ryvoll Sivertsen*2003Stavanger SK20217105kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Junior 19-23 -74
1.Tony Pedersen*2004Øksfjord AK18981120kg
OK
OK 
Junior 19-23 -83
1.Mathias Borgen Vojacek*2002Sande KK19094142.5kg
OK
OK 
2.Sebastian Holter*2002Nittedal AGK18363140kg
OK
OK 
3.Johan Lund*2003Høland IUL18813115kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Junior 19-23 -93
1.Niklas Romslo*2005Bergen SK19590122.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Junior 19-23 -105
1.Marcel Alexander Sebastian Tounsi*2003Skogn IL19584160kg
OK
OK 
2.David Kostrytsya*2002Moss SIK19091160kg
OK
OK 
3.Håkon Sandberg Bjørnstad*2005Lenja AK20064135kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Junior 19-23 -120
1.Kristian Åseng*2002Bodø Atletklubb19890142.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Junior 19-23 +120
1.Erolin Plana*2004Ganddal AK19458167.5kg
OK
OK 
2.Sander Bjelland Olsson*2003Hommersåk AK18670132.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Åpen -59
1.Fredrik Eskil Myrvang*1990Tambarskjelvar IL14828166.5kg
OK
OK 
2.Gaute Lynghamar Ronæs*2000Drammen SI19101125kg
OK
OK 
Åpen -74
1.Vincent Eduard Arnaud Breton*1994Halden SI18844145kg
OK
OK 
2.Martin Sandvik*1994Tromsø Atletklubb19988140kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Åpen -83
1.Anders Netland*1990Bergen SK14383172.5kg
OK
OK 
2.Aleksander Hoel *1988Vadsø Styrkeløftklubb20124140kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
3.Germe Wimpaye*1996Halden SI16695135kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Åpen -93
1.Anders Grønmo*1984Bodø Atletklubb15143177.5kg
OK
OK 
2.Christian Jørgensen*1989Ganddal AK20205170kg
OK
OK 
3.Aksel Stavheim*1995Sjøholt AK15214162.5kg
OK
OK 
Åpen -105
1.Ralf André Almås Male*1994Fræna AK14626197.5kg
OK
OK 
2.Eskil Dekkerhus*1999Namsos SK16877177.5kg
OK
OK 
3.Edvard Heimen*1988Fræna AK14416172.5kg
OK
OK 
4.Simen Bjerkreim*1992Hommersåk AK17277150kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
5.Kjartan Andreas Nygård*1985Alta AK20160137.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Åpen -120
1.Per Marius Hole*1989SPUVI14257220kg
OK
OK 
2.Håkon Berge Berntsen *1999Odin SK17967185kg
OK
OK 
3.Tore Ådland*1989Karmøy Styrkeløftklubb19284175kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
4.Egil Glomset*1995Alta AK20229167.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
5.Fredrik Søberg*1997Oslo SK17428-
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Åpen +120
1.Roger Andrè Sellevoll*1978Odin SK16898217.5kg
OK
OK 
2.Aron Bedi*1992Vadsø Styrkeløftklubb19959185kg
OK
OK 
3.Sylvester Malnes Willumsen *1990Aasgard FFL19358170kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
4.Stian Ramstad*1987Christiania AK18654150kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Veteran 40-49 -59
1.Ben-Stian Håland*1975Ganddal AK18898110kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -74
1.Kjetil Nøding Stenvik*1983Halden SI1979292.5kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -83
1.Dag R.Ørsvik Øye*1978Kristiansund KK12280164.5kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -93
1.Helge Hansen*1979Raet Styrkeløftklubb16549165kg
OK
OK 
2.Erik Skare*1981Sande KK19746160kg
OK
OK 
3.Kåre Andre Bjørnes*1979Sjøholt AK20180122.5kg
OK
OK 
4.Arne Leikvoll-grønaas*1983Vadsø Styrkeløftklubb20125115kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -105
1.Tom Atle Jermstad*1984Bergen SK17384172.5kg
OK
OK 
2.Kjetil Olsen*1978Alta AK12137122.5kg
OK
OK 
3.Pål Ringkilen*1977Høland IUL2008890kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Veteran 40-49 -120
1.Eirik Jørgensen*1983Fræna AK13111195kg
OK
OK 
2.Dag Rune Stangeland*1983Alta AK14427180kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -66
1.Terje Myrvold*1967Askim SK1707295kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -74
1.Stian Hammersvik*1973Alta AK20193105kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -83
1.Ove Henning Lorentzen*1971SPUVI17138175kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -93
1.Tore Fremmersvik*1970Karmøy Styrkeløftklubb19975150kg
OK
OK 
2.Ronny Ivan Hegge*1967Lenja AK17041150kg
OK
OK 
3.Bjarne Hagerup-Jenssen*1973Bergen SK15962120kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -105
1.Ole Magnus Gade Wilhelmsen*1973Sande KK15433170kg
OK
OK 
2.Jan Helge Høvset*1970Bergen SK18819162.5kg
OK
OK 
3.Jan Arne Olsen*1966Bergen SK1375890kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Veteran 50-59 -120
1.Jarle Adolfsen*1974Høland IUL16151160kg
OK
OK 
Veteran 50-59 +120
1.Kjell Furesund*1966Fræna AK12702187.5kg
OK
OK 
2.Runar Saxegård*1970Lenja AK14559162.5kg
OK
OK 
3.Helge Aarsrud*1968Moss SIK18339135kg
OK
OK 
Veteran 60-69 -74
1.Helge Klungland*1963Orkanger IF19619102.5kg
OK
OK 
Veteran 60-69 -83
1.Roar Johansen*1958Lenja AK1986692.5kg
OK
OK 
2.Tor Engevik*1963Bergen SK1373690kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
3.Tormod Andersen*1956Lenja AK1021870kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Veteran 60-69 -93
1.Rune Larsen *1961Sande KK18843142.5kg
OK
OK 
Veteran 60-69 -105
1.Tor Granvang*1963Brumunddal AK13213162.5kg
OK
OK 
2.Freddy Svendsen*1962Lenja AK16153125kg
OK
OK 
Veteran 60-69 -120
1.Alf Granvang*1964Brumunddal AK13258185kg
OK
OK 
Veteran 70+ -66
1.Sverre Paulsen*1953Sande KK1312556kg
OK
OK
OK 
Veteran 70+ -93
1.Steven Michael Neichin*1944Høland IUL1636190kg
OK
OK 

Trenere/lagledere

Trener Klubb
Anita Traasdahl Askim SK
Elin Kolding Askim SK
Linn Hèlen Solbakken Fjeld Askim SK
Steinar Wahl Askim SK
Tor Engevik Bergen SK
Amalie Zwerg Gran Bodø Atletklubb
Anders Grønmo Bodø Atletklubb
Isabella Toresen Bodø Atletklubb
Kristian Åseng Bodø Atletklubb
Vidar Alexander Ringvold Brumunddal AK
Martine Vedal Brønnøy SK
Hanna Holmeide Christiania AK
Stian Ramstad Christiania AK
Hanna Ghaderi Drammen SI
Morten Novum Drammen SI
Patrick Løveid Drammen SI
Edvard Heimen Fræna AK
Eira Mork Jørgensen Fræna AK
Eirik Jørgensen Fræna AK
Gro Helen Kaldhussæter Fræna AK
Kjell Furesund Fræna AK
Ralf André Almås Male Fræna AK
Alastair McColl Ganddal AK
Knut Eirik Mjølhus Ganddal AK
Kine Gismervik Hommersåk AK
Sander Bjelland Olsson Hommersåk AK
Simen Bjerkreim Hommersåk AK
Sindre Stava Hommersåk AK
Audhild Mathiesen Lenja AK
Bente Saxegård Lenja AK
Egil Kroknes Lenja AK
Freddy Svendsen Lenja AK
Knut Klaunes Evensen Lenja AK
Ronny Ivan Hegge Lenja AK
Runar Saxegård Lenja AK
David Kostrytsya Moss SIK
Helge Aarsrud Moss SIK
Oliver Johansson Tang Moss SIK
Henrik Melhus Fortun Nidarø SK
Jonas Kenson Knapskog Øberg Odin SK
Fredrik Søberg Oslo SK
Ståle Wærness Oslo SK
Lars Edvin Samnøy Sande KK
Roy Oddmund Vojacek Sande KK
Thomas Strømsvold Sauda IL
Aksel Stavheim Sjøholt AK
Gro-Berit Stavheim Sjøholt AK
Karianne Haugen Skogn IL
Ove Henning Lorentzen SPUVI
Per Marius Hole SPUVI
Ruth Kari Hole SPUVI
Karoline Olsen Stensland Tromsø Atletklubb
Simen Brinck Hansen Tromsø Atletklubb
Sondre Engkvist Tromsø Atletklubb
Hannah Sire Kristoffersen Noste Øksfjord AK
Olav H. Trondal Øksfjord AK

Klubbstatistikk

Klubb Løftere Trenere
Aasgard FFL11
Alta AK90
Askim SK64
Bergen SK81
Berlevåg Turn & IF10
Bodø Atletklubb44
Brumunddal AK21
Christiania AK22
Drammen SI23
Fræna AK66
Ganddal AK42
Halden SI30
Hommersåk AK34
Høland IUL50
IL Kraftsport20
Karmøy Styrkeløftklubb50
KK-6710
Kristiansund KK20
Lenja AK77
Moss SIK43
Namsos SK10
Nidarø SK11
Nittedal AGK10
Odin SK21
Orkanger IF10
Oslo SK42
Raet Styrkeløftklubb20
Sande KK62
Sauda IL11
Sjøholt AK32
Skogn IL11
SPUVI33
Stavanger SK10
Tambarskjelvar IL10
Tromsø Atletklubb93
Vadsø Styrkeløftklubb30
Øksfjord AK22
Totalt: 119 56