Påmeldingsliste

NM Styrkeløft Utstyrsfritt

Påmeldingsfrist:08.01.2023
Påmeldingsavgift:900
Gjesteløftere ikke tillatt
Disiplin:Styrkeløft
Type:Utstyrsfritt
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens Kvalifisering Ren Utøver gjennomført
Åpen -47
1.Sakar Hamawandi*1990OPIL18031317.5kg
OK
OK 
Åpen -52
1.Sarah Orteza Hovden Øvsthus*1994Bjørgvin SK16944366kg
OK
OK 
Åpen -57
1.Gina Bakke Bolstad*1991Odin SK16900422.5kg
OK
OK 
2.Marianne Hatlem*1996Kristiansand AK18315390kg
OK
OK 
3.Julie Fosseide*1992Oslo SK15579373.5kg
OK
OK 
4.Mari Kristin Kolsrud Bjerke*1986SPUVI17653340kg
OK
OK 
5.Sunniva Skårvik*2000Tromsø Atletklubb19257340kg
OK
OK 
6.Anita Hundseid*1997KK-6719625315kg
OK
OK 
7.Hannah Sire Kristoffersen Noste*1995Øksfjord AK17736312.5kg
OK
OK 
8.Nadine Sørli*1991Christiania AK19412310kg
OK
OK 
9.Anna Kristina Dale *1996Trondheim Styrkeløftklubb19225265kg
OK
OK 
10.Malin Rasmussen*1997Karmøy Styrkeløftklubb18934262.5kg
OK
OK 
Åpen -63
1.Lena Sjøl*1997Sande KK15284420kg
OK
OK 
2.Sunniva Nordskog*1986Odin SK15510405kg
OK
OK 
3.Marthe S. Tjelta*1999Sandnes AK18209402.5kg
OK
OK 
4.Frida Austigard Petersen*1997Sandnes AK18782400kg
OK
OK 
5.Kamilla Kolvig*1989Christiania AK16199392.5kg
OK
OK 
6.Anna Nafisa Hjelle Skjenken*1998Odin SK16807390kg
OK
OK 
7.Andrea Maria Guy Lentel Francois de Hertog*1998Stavanger SK19397360kg
OK
OK 
8.Magna Karina Morales Nordgard*1992Oslo SK17914332.5kg
OK
OK 
9.Pernille Søderholm Nyvoll*1993KK-6719395315kg
OK
OK 
10.Ann Charlotte Farbergshagen*1999Odin SK19546312.5kg
OK
OK 
11.Mina Hodneland*2000Bjørgvin SK19367290kg
OK
OK 
12.Olga Nekrasova*1991Ganddal AK18511285kg
OK
OK 
Åpen -69
1.Marte Kjenner*1989Nidarø SK16962542.5kg
OK
OK 
2.Jorill Nese*1998Odin SK18356460kg
OK
OK 
3.Maren Elise Svendsen*1996Oslo SK17868417.5kg
OK
OK 
4.Liv Ulversøy*1997Oslo SK18337407.5kg
OK
OK 
5.Ingvild Hansen*1994Askim SK16222405kg
OK
OK 
6.Ragnhild Hanch Hansen*1987Odin SK15847402.5kg
OK
OK 
7.Isabell Ceder*2002Stavanger SK18330397.5kg
OK
OK 
8.Marita Hårberg Vaterholm*1992Skogn IL16743392.5kg
OK
OK 
9.Lone Rasmussen*2000Hommersåk AK19514380kg
OK
OK 
10.Sarah Nilsen Evensen*1995Askim SK17457375kg
OK
OK 
11.Hanna Holmeide*1990Christiania AK18653365kg
OK
OK 
12.Stefania Danielsdottir*1996Stavanger SK18689345kg
OK
OK 
13.Marie Næss Klokkervold *1989Skien Atletklubb17597317.5kg
OK
OK 
14.Eli Karoline Hamnvik Hanssen*1994TSI Styrkeløft18024300kg
OK
OK 
Åpen -76
1.Signe Elisabeth Belden*1983Stryn T og IL16875467.5kg
OK
OK 
2.Juliane Slettnes*2001Brumunddal AK17420463kg
OK
OK 
3.Guro Bøe*1978IL Kraftsport18225432.5kg
OK
OK 
4.Camilla Hatlem*1998Odin SK18925430kg
OK
OK 
5.Sofie Sjo Lorentzen*1997Tromsø Atletklubb17236415kg
OK
OK 
6.Jannicke Ferger*1998Oslo SK19034410kg
OK
OK 
7.Maren Lutro Malmqvist*1980Stavanger SK19202405kg
OK
OK 
8.Marion Boge Skaar*1999Odin SK18806395kg
OK
OK 
9.Anja Wiggen Skancke*2005Røros SK19032392.5kg
OK
OK 
10.Malin Ånes*1997Tromsø Atletklubb18684385kg
OK
OK 
11.Johanna Mona*1998KK-6719035385kg
OK
OK 
12.Ranveig Strand*1985Christiania AK19594372.5kg
OK
OK 
13.Sandra Slotterøy Nilsen*1998Bodø Atletklubb17079367.5kg
OK
OK 
14.Ane Martine Engen Sveum*1998Tromsø Atletklubb19350362.5kg
OK
OK 
15.Tine Vissebråten Oterholt*1986IL Kraftsport19291362.5kg
OK
OK 
16.Hilde Syversen*1987Brumunddal AK19471360kg
OK
OK 
17.Mathilde Karin Monsen*2000Bjørgvin SK19368345kg
OK
OK 
18.Sara Kristoffersen*1999Askim SK19543342.5kg
OK
OK 
19.Karoline Olsen Stensland*1995Tromsø Atletklubb19078332.5kg
OK
OK 
20.Aina Pedersen Oen *1989Karmøy Styrkeløftklubb17927330kg
OK
OK 
21.Camilla Jonette Fagerlund Rasmussen*1994TSI Styrkeløft18025330kg
OK
OK 
22.Sunniva Abrahamsen*1997Odin SK17623305kg
OK
OK 
Åpen -84
1.Jenny Heyerdahl Bryhni*1993Oslo SK17173512.5kg
OK
OK 
2.Heidi Hille Arnesen*1970IL Kraftsport13248460kg
OK
OK 
3.Mina Holmefjord *2003Bergen SK18357447kg
OK
OK 
4.Ingrid Storli*1998Trondheim Styrkeløftklubb19682405kg
OK
OK 
Åpen +84
1.Isabel Carina Nakken Cloin*1988Bergen SK17109587.5kg
OK
OK 
2.Lise Rønning*1992Trøndertun SK16080440kg
OK
OK 
3.Tone Hvedding Krogstad*1998Trondheim Styrkeløftklubb19683412.5kg
OK
OK 
4.Christina Øie Brommeland*1992Karmøy Styrkeløftklubb16135400kg
OK
OK 
5.Marte Bakkelund Olborg *1991Oslo SK17370385kg
OK
OK 
6.Silje Ekse*1984Odin SK19229382.5kg
OK
OK 
7.Anne Sofie Skålvik*1989Bergen SK17632380kg
OK
OK 
8.Katrine Lie Strandos*1994Odin SK19318377.5kg
OK
OK 
9.Mariann Dale*1985Bergen SK17040375kg
OK
OK 
10.Sofie Flyvholm Haug*1994Halden SI16881355kg
OK
OK 
Åpen -66
1.Jacob Eide *2001Oslo SK18275535kg
OK
OK 
2.Seth Stohlmann*1976Stavanger SK18789487.5kg
OK
OK 
3.Johannes Bull Hofrenning*2004Alta AK19003473.5kg
OK
OK 
Åpen -74
1.Samuel Giraldo*2004Alta AK18711650kg
OK
OK 
2.Per Helge Thorbjørnsen*1995Karmøy Styrkeløftklubb19306625kg
OK
OK 
3.Yngve Hopen*1984Odin SK13623615kg
OK
OK 
4.Tor Gausemel Kristensen *1986Bodø Atletklubb18766577.5kg
OK
OK 
5.Daniel Refsnes*1994Askim SK16717525kg
OK
OK 
6.Sondre Halland*1999Brønnøy SK19548512.5kg
OK
OK 
Åpen -83
1.Kjell Egil Olborg Bakkelund*1988Oslo SK14564728kg
OK
OK 
2.Sebastian Bruvik*2000Bergen SK16995685kg
OK
OK 
3.Alexander Kleivene*1996Sandnes AK18781670kg
OK
OK 
4.Huy Hoang Quon Nguyen*1994Stavanger SK18074630kg
OK
OK 
5.Erling skjerven*1999Alta AK18778627.5kg
OK
OK 
6.Yann Kvalheim Kieffer*1998Oslo SK19055615kg
OK
OK 
7.Ken Tore Svendsen*1993Alta AK18414615kg
OK
OK 
8.Germe Wimpaye*1996Halden SI16695615kg
OK
OK 
9.Mazlum Coskun*1991Oslo SK18680605kg
OK
OK 
10.Sigurd Kjelvik Berg*1994Lørenskog AK17221597.5kg
OK
OK 
11.Jonas Sve Martinsen*1995Skogn IL19457590kg
OK
OK 
12.Trond Isaksen*1993Alta AK19672590kg
OK
OK 
13.Mathias Myklebust*1996Giske SK19518565kg
OK
OK 
14.Martin Stenersen*1995Tromsø Atletklubb17325557.5kg
OK
OK 
15.Thorkild Bork Hammerseth*1999Odin SK18326550kg
OK
OK 
16.Ole Vaagan Thorsen*1987Karmøy Styrkeløftklubb18805550kg
OK
OK 
17.Thomas Pedersen*1999Askim SK16259540kg
OK
OK 
18.Simon Svensson*1994Oslo SK19180535kg
OK
OK 
19.Martin Pedersen Kinn*1996IL Kraftsport17172520kg
OK
OK 
20.Mark Gerhard Tolentino*1996Odin SK18453482.5kg
OK
OK 
Åpen -93
1.Truls Moe*1988Nidarø SK15576767.5kg
OK
OK 
2.Trygve Sletten*1993Brumunddal AK18460762.5kg
OK
OK 
3.Johannes Kristensen*1997Sande KK17442750kg
OK
OK 
4.Benjamin Rastum*1999Odin SK17703742.5kg
OK
OK 
5.Anders Joakim Halland*1992Brønnøy SK16121715kg
OK
OK 
6.Jarle Bjørgo Onarheim*1992Odin SK17287691kg
OK
OK 
7.Magnus Alme Aasheim*1994Førde IL16809685kg
OK
OK 
8.Phuoc Tho Nguyen Tran*1993Brumunddal AK18758680kg
OK
OK 
9.Joakim Dahlberg*1997Arendal SVK16103670kg
OK
OK 
10.Mats Løvberg*1998Oslo SK18986667.5kg
OK
OK 
11.Anders Lysø Kleven*1985Karmøy Styrkeløftklubb15470665kg
OK
OK 
12.Espen Elvehøi*1993OPIL17797660kg
OK
OK 
13.Kenneth Hagen*1990Brumunddal AK15066635kg
OK
OK 
14.Rune Trygg-Andersen*1998Odin SK19124625kg
OK
OK 
15.Nicolai Karlsen Teigen*1997Sandnessjøen SK19142625kg
OK
OK 
16.Einar Naveen Møen*2002Odin SK17588620kg
OK
OK 
17.Kristoffer Torkildsen Marthinsen*1990Odin SK19022612.5kg
OK
OK 
18.Erik Chen*1998Oslo SK19523605kg
OK
OK 
19.Øystein Eliassen*1996Oslo SK18899600kg
OK
OK 
20.Egill Ørn Arnarson*1999Frogner AK19041595kg
OK
OK 
21.Hans Jørgen Fjeld*1999Askim SK16220592.5kg
OK
OK 
22.Rune Bang Jakobsen*1994Ganddal AK18510590kg
OK
OK 
23.Jørgen Skar*1994Bodø Atletklubb18205582.5kg
OK
OK 
24.Hichem Saada*1998Stavanger SK19299582.5kg
OK
OK 
25.Ørjan Vigrestad*1994Ganddal AK19685555kg
OK
OK 
26.John Bang*1966Karmøy Styrkeløftklubb11211550kg
OK
OK 
27.Kristian Tøn*1995Odin SK19394547.5kg
OK
OK 
Åpen -105
1.Toni Johannessen Amengual*1992Bergen SK17412845.5kg
OK
OK 
2.Joel Immanuel Vikesland*1997Brumunddal AK17302805kg
OK
OK 
3.Torben H. Strømsvik*1992Oslo SK17399805kg
OK
OK 
4.Håkon Berge Berntsen *1999Odin SK17967702.5kg
OK
OK 
5.Knut Klaunes Evensen*1993Lenja AK19259682.5kg
OK
OK 
6.Andreas Dahle*1994Karmøy Styrkeløftklubb17771680kg
OK
OK 
7.Embret Sletten*1998Brumunddal AK19424670kg
OK
OK 
8.Aleksander B. Hauge*1999Sandnes AK18210670kg
OK
OK 
9.Jens Petter Ødegård*1986Brumunddal AK16402667.5kg
OK
OK 
10.Lukas Peder Fjeld Hansen*1995Oslo SK17535647.5kg
OK
OK 
11.Jørgen Thronæs*1998Oslo SK18374645kg
OK
OK 
12.Vegard Olsen*1998Saltdal SK18788640kg
OK
OK 
13.Nikolai Thrane*1999Alta AK18710637.5kg
OK
OK 
14.Mathias Madsen*1997Kristiansand AK19272630kg
OK
OK 
15.Martin Frengen*1998Tromsø Atletklubb19074627.5kg
OK
OK 
16.Rasmus Jakobsen*1996Bodø Atletklubb19076625kg
OK
OK 
17.Tobias Thrane*1996Alta AK19026620kg
OK
OK 
18.Gerrit Judith*1989Christiania AK17759620kg
OK
OK 
19.Eskil Dekkerhus*1999Namsos SK16877615kg
OK
OK 
20.Adrian Kristiansen*1997Oslo SK18147607.5kg
OK
OK 
21.Olav Lund Vigerust*1996KK-6718301600kg
OK
OK 
22.Armand Marcus Torp Solvang*1999Lenja AK18963592.5kg
OK
OK 
23.Richard Herland*1996Odin SK19136590kg
OK
OK 
24.Patrick Johansen*1997Høland IUL16859585kg
OK
OK 
25.Simen Bjerkreim*1992Hommersåk AK17277582.5kg
OK
OK 
26.Edmond Ims*1956Stavanger SK10503580kg
OK
OK 
27.Patrick Kjeldås*1996Drammen SI18855577.5kg
OK
OK 
28.Simen Heimly*1995KK-6719396577.5kg
OK
OK 
Åpen -120
1.Anders Brøten Lillemoe*1999Røros SK17280830.5kg
OK
OK 
2.Geir Øyvind Thorsen*1986Ganddal AK17204797.5kg
OK
OK 
3.Elling Loe*1997OPIL19482750kg
OK
OK 
4.Kristian Hansen Bruvik*1994Odin SK17827730kg
OK
OK 
5.Rune Skjerve Mikkelstuen*1993Bodø Atletklubb18421722.5kg
OK
OK 
6.Vidar Martinussen*1994Odin SK17899717.5kg
OK
OK 
7.Erik Tufta Bueide*1992Brumunddal AK17962717.5kg
OK
OK 
8.Thomas Grimstad*1989Bjørgvin SK18155715kg
OK
OK 
9.Thomas August Nikolaisen*1991Oslo SK17826715kg
OK
OK 
10.Espen Kolltveit*1996Bergen SK17685700kg
OK
OK 
11.Arild Kåsa*1987Skien Atletklubb18092685kg
OK
OK 
12.Stian Solhaug Stor-Re*1991Odin SK15463682.5kg
OK
OK 
13.Espen Haulan Johansen*1997Lenja AK18953672.5kg
OK
OK 
14.Vegard Havre Paulsen*1989Odin SK17719670kg
OK
OK 
15.Nicholas Anfinsen*1996Karmøy Styrkeløftklubb16176660kg
OK
OK 
16.Magnus Refsnes*1997Askim SK17477657.5kg
OK
OK 
17.Matias Rigstad Langvad*1995Odin SK19140605kg
OK
OK 
18.Ola Flåskjer*1997Drammen SI19535600kg
OK
OK 
19.Adrien Boch*1994Christiania AK18984600kg
OK
OK 
Åpen +120
1.Carl Petter Sommerseth*1985Christiania AK15438890kg
OK
OK 
2.Sebastian Strand*1998Christiania AK17832785kg
OK
OK 
3.Kjell Gunnar Lindanger*1984Stavanger SK15883785kg
OK
OK 
4.Sten Normanseth*1972Lenja AK19421655kg
OK
OK 
5.Karl Dyve Jones*1998Bjørgvin SK19628627.5kg
OK
OK 
6.Simen Schi Skjølsvold*1998Lenja AK18289627.5kg
OK
OK 
7.David Vagstad*1988Bjørgvin SK19238620kg
OK
OK 
8.Axel Dyve Jones*1992Bjørgvin SK19627612.5kg
OK
OK 

Trenere/lagledere

Trener Klubb
Erling skjerven Alta AK
Johannes Bull Hofrenning Alta AK
Ken Tore Svendsen Alta AK
Nikolai Thrane Alta AK
Samuel Giraldo Alta AK
Sebastian André Strøm Alta AK
Tobias Thrane Alta AK
Trond Isaksen Alta AK
lassana Kalevi Junior Kouanda Arendal SVK
Bjørn Fjell Askim SK
Ingvild Hansen Askim SK
Linn Hèlen Solbakken Fjeld Askim SK
Sarah Nilsen Evensen Askim SK
Simen Johnson Myrvold Askim SK
Thomas Pedersen Askim SK
Andreas Solø Bergen SK
Frank I. Rydheim Bergen SK
Frederik Engevik Bergen SK
Karen Tvedt Bergen SK
Petter Magnussen Bergen SK
Sebastian Bruvik Bergen SK
Terje Gundersen Bergen SK
Tor Engevik Bergen SK
Anders Grønmo Bodø Atletklubb
Juliane Slettnes Brumunddal AK
Nikolai Slettnes Brumunddal AK
Katrine Nystad Kvitvær Brønnøy SK
Gerrit Judith Christiania AK
Mina Murud Haugen Christiania AK
Paul Schlütter Christiania AK
Stian Ramstad Christiania AK
Hanna Ghaderi Drammen SI
Arthur Mjelde Halvorsen Halden SI
Henrik Staal Halden SI
Sander Bjelland Olsson Hommersåk AK
Heidi Hille Arnesen IL Kraftsport
Marius Arnesen IL Kraftsport
Martin Pedersen Kinn IL Kraftsport
Paul Otto Barton IL Kraftsport
Andreas Dahle Karmøy Styrkeløftklubb
Knut Martin Haraldsen Karmøy Styrkeløftklubb
Ole Vaagan Thorsen Karmøy Styrkeløftklubb
Ida Johanne Otterbekk Lenja AK
Rune Johansen Lenja AK
Helge Aarsrud Moss SIK
Camilla Hatlem Odin SK
Even Bless Liland Odin SK
Håvard Svenkerud Odin SK
Helga Brudevoll Odin SK
Henrik Leivestad Odin SK
Jonas Kenson Knapskog Øberg Odin SK
Kim Eikefet Odin SK
Kristian Hansen Bruvik Odin SK
Patrik Tomko Odin SK
Jan Roytvand OPIL
Adrian Kristiansen Oslo SK
Amund Tjellaug Løvstad Oslo SK
Daniel Hertaas Oslo SK
Emil Andexlinger Oslo SK
Erling Moen Oslo SK
Fredrik Søberg Oslo SK
Jenny Heyerdahl Bryhni Oslo SK
Julie Fosseide Oslo SK
Jørgen Thronæs Oslo SK
Kjell Egil Olborg Bakkelund Oslo SK
Liv Ulversøy Oslo SK
Marte Bakkelund Olborg Oslo SK
Martin Braathen Røise Oslo SK
Nicholas Storsveen Oslo SK
Ståle Wærness Oslo SK
Thomas August Nikolaisen Oslo SK
Øystein Eliassen Oslo SK
Geir Bedin Røros SK
Jan Olav Danielsen Saltdal SK
Jan Sjøl Sande KK
Vetle Valentinsen Sandnes AK
John Ivar Pettersen Sandnessjøen SK
Sturla Mæland Abrahamsen Skien Atletklubb
Alexandra Voll Skrove Skogn IL
Jonas Sve Martinsen Skogn IL
Marita Hårberg Vaterholm Skogn IL
Signe Marie Leirvik Skogn IL
Edmond Ims Stavanger SK
Freyr Adalsteinsson Stavanger SK
Huy Hoang Quon Nguyen Stavanger SK
Kjell Gunnar Lindanger Stavanger SK
Ove Fosse Stavanger SK
Willem Jules Drivflaadt Stavanger SK
Benjamin Colding-Jarkowski Tromsø Atletklubb
Elisabeth Eiksund Trondheim Styrkeløftklubb
Martin Rudolfsen Trondheim Styrkeløftklubb
Stine Arntzen Trondheim Styrkeløftklubb
Kenneth Ross Trøndertun SK

Klubbstatistikk

Klubb Løftere Trenere Bankett
Alta AK780
Arendal SVK110
Askim SK763
Bergen SK680
Bjørgvin SK700
Bodø Atletklubb510
Brumunddal AK920
Brønnøy SK210
Christiania AK840
Drammen SI210
Frogner AK100
Førde IL100
Ganddal AK400
Giske SK100
Halden SI224
Hommersåk AK210
Høland IUL100
IL Kraftsport444
Karmøy Styrkeløftklubb936
KK-67504
Kristiansand AK200
Lenja AK520
Lørenskog AK100
Mosjøen Styrkeløftklubb100
Namsos SK100
Nidarø SK200
Odin SK2790
OPIL310
Oslo SK201715
Røros SK210
Saltdal SK110
Sande KK210
Sandnes AK410
Sandnessjøen SK110
Skien Atletklubb210
Skogn IL240
Sotra Kraftsportklubb100
SPUVI100
Stavanger SK960
Stryn T og IL100
Tromsø Atletklubb610
Trondheim Styrkeløftklubb330
Trøndertun SK110
TSI Styrkeløft201
Øksfjord AK100
Totalt: 185 92 37