Påmeldingsliste

Regionsmesterskap benk utstyrsfritt 2023

Påmeldingsfrist:15.01.2023
Påmeldingsavgift:400
Frist etteranmelding:29.01.2023
Avgift etteranmelding:600
Begrensning antall løftere:100
Disiplin:Benkpress
Type:Med utstyr og utstyrsfritt
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens
Ungdom 14-18 -69
1.Kaya Nathalie Bråten*2008Halden SI19791-
OK
2.Maja Louise Dybing Olsen*2005IL Kraftsport19464-
OK
Junior 19-23 -69
1.Mila Cheyenne Pischel*2004Lenja AK17849-
OK
Junior 19-23 -76
1.Ida Sandnes*2004Moss SIK19755-
OK
2.Sara Slettemo*2000Askim SK19778-
OK
Junior 19-23 -84
1.Martine Larsen*2001Lenja AK19562-
OK
Junior 19-23 +84
1.Malin Daltorp2000Høland IUL17626-
OK
Åpen -63
1.Elise Rosenborg*1993IL Kraftsport16555-
OK
2.Elin Kolding*1998Askim SK18352-
OK
Åpen -69
1.June Kristine Pedersen*1995Askim SK19419-
OK
Åpen -76
1.Sara Kristoffersen*1999Askim SK19543-
OK
2.Jannicke Ferger*1998Oslo SK19034-
OK
3.Tine Vissebråten Oterholt*1986IL Kraftsport19291-
OK
Veteran 40-49 -57
1.Solveig Mehlum Teppen*1975Frogner AK18008-
OK
Veteran 40-49 -69
1.Eilen Pollen*1981Moss SIK17435-
OK
Veteran 40-49 -84
1.Stine Møller*1978Moss SIK19474-
OK
Veteran 40-49 +84
1.Jeanette-Rene Viklund*1979Askim SK18284-
OK
Veteran 50-59 -57
1.Mazal Zarhin *1967Askim SK18923-
OK
2.Jane Kvelland Berntsen*1969Askim SK17197-
OK
Veteran 50-59 -84
1.Hege Braathen*1970Frogner AK16261-
OK
Veteran 60-69 -63
1.Hanne Sjursen*1958Oslo SK19460-
OK
Veteran 60-69 -76
1.Lene Einarsen*1963IL Kraftsport15703-
OK
Ungdom 14-18 -59
1.Tarjei Grønås*2005IL Kraftsport19292-
OK
Ungdom 14-18 -74
1.Åsmund Lunde*2006Askim SK19786-
OK
2.William Pollen*2008Moss SIK19506-
OK
3.Fillip Neuenkirchen*2005IL Kraftsport19528-
OK
4.Daniel Krogstad*2007Askim SK19542-
OK
Ungdom 14-18 -105
1.Peder William Antonsen2006Halden SI19199-
OK
Gjesteløfter Junior 19-23 -66
1.Daniel Nguyen*2004Kristiansand AK19361-
OK
Junior 19-23 -83
1.Johan Lund2003Høland IUL18813-
OK
Junior 19-23 -93
1.Johannes Haugan Lyngedal*2000OPIL19223-
OK
Åpen -74
1.Kai-Remi Berge*1992IL Kraftsport16522-
OK
Åpen -105
1.Christer Stenberg*1985Askim SK19432-
OK
Åpen -120
1.Andre Hoffmann*1988Nes SIL15643-
OK
2.Fredrik Søberg*1997Oslo SK17428-
OK
Åpen +120
1.Runar Saxegård*1970Lenja AK14559-
OK
Veteran 40-49 -66
1.Eilif Ellefsen*1975Lenja AK13191-
OK
Veteran 40-49 -83
1.Robin Bjarne Henriksen*1982Halden SI19417-
OK
Veteran 40-49 -105
1.Jan Erik Bråten*1980Halden SI15445-
OK
2.Frode Flinth Westby*1980Halden SI13834-
OK
Veteran 40-49 -120
1.Jarle Adolfsen1974Høland IUL16151-
OK
Veteran 40-49 +120
1.Brage Mørk*1976IL Kraftsport19777-
OK
Veteran 50-59 -93
1.Bjørn Solberg*1964Brumunddal AK13886-
OK
2.Ingar Svingen*1973Brumunddal AK18735-
OK
3.Ronny Ivan Hegge*1967Lenja AK17041-
OK
Veteran 50-59 -105
1.Alf Granvang1964Brumunddal AK13258-
OK
Veteran 50-59 +120
1.Sten Normanseth*1972Lenja AK19421-
OK
2.Riad Sollien*1970Frogner AK17676-
OK
Veteran 60-69 -105
1.Freddy Jensen*1957Moss SIK19633-
OK
2.Knut Bakken*1958Nes SIL19163-
OK
3.Roger Eriksen*1960Brumunddal AK12275-
OK
4.Tor Granvang1963Brumunddal AK13213-
OK
Veteran 60-69 -120
1.Rune Johansen*1957Lenja AK10225-
OK
Veteran 60-69 +120
1.Per Øivind Fjeld*1963Askim SK12937-
OK
Veteran 70+ -93
1.Steven Michael Neichin1944Høland IUL16361-
OK
Rekrutt 2
Jonatan Høgnes Jensson*2010Høland IUL19795
OK

Trenere/lagledere

Trener Klubb

Klubbstatistikk

Klubb Løftere Trenere
Askim SK110
Brumunddal AK50
Frogner AK30
Halden SI50
Høland IUL50
IL Kraftsport80
Kristiansand AK10
Lenja AK70
Moss SIK50
Nes SIL20
OPIL10
Oslo SK30
Totalt: 56 0