Påmeldingsliste

NM Styrkeløft Utstyrsfritt Veteran

Påmeldingsfrist:26.02.2023
Påmeldingsavgift:900
Gjesteløftere ikke tillatt
Disiplin:Styrkeløft
Type:Utstyrsfritt
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens Kvalifisering Ren Utøver gjennomført
Veteran 40-49 -57
1.Solveig Mehlum Teppen*1975Frogner AK18008322.5kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -63
1.Hilde Berne Erland Bakken*1983Sandnes AK19711200kg
OK
OK 
2.Hege Berge*1982Sande KK14022-
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Veteran 40-49 -69
1.Manuela Pischel-Bakker *1977Lenja AK16981415kg
OK
OK 
2.Eilen Pollen*1981Moss SIK17435392.5kg
OK
OK 
3.Therese Eriksen*1976Sandnes AK16262282.5kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -76
1.Guro Bøe*1978IL Kraftsport18225432.5kg
OK
OK 
2.Torun Fretheim*1981Christiania AK19663267.5kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -84
1.Lene Granly*1975IL Kraftsport15952330kg
OK
OK 
2.Lene Berven*1979Sande KK18929312.5kg
OK
OK 
3.Mette Borgen*1981Odin SK17970265kg
OK
OK 
Veteran 40-49 +84
1.Marit Gråbak*1983Melhus IL17055367.5kg
OK
OK 
2.Ann Elin Steilbu*1978Sandnes AK19294-
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Veteran 50-59 -76
1.Liv Caspersen*1969Christiania AK19226325kg
OK
OK 
Veteran 60-69 -63
1.Hanne Sjursen*1958Oslo SK19460267.5kg
OK
OK 
Veteran 60-69 -76
1.Lene Einarsen*1963IL Kraftsport1570377.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Veteran 70+ -57
1.Charito A Kløvstad *1951Brumunddal AK18786248.5kg
OK
OK 
Veteran 70+ -69
1.Anne Mari Clausen*1942Oslo SK16298195kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -74
1.Roy Oddmund Vojacek*1977Sande KK19093445kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -83
1.Jørgen Schwarzenegger Eide*1981Odin SK18946570kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -93
1.Tommy Dybdal*1977Sande KK18294555kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -120
1.Morten Svendsen*1979Sandnes AK18218490kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -93
1.Ronny Ivan Hegge*1967Lenja AK17041605kg
OK
OK 
2.Ingar Svingen*1973Brumunddal AK18735480kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -105
1.Ruben Hoffmann Gjelsnes*1973Sande KK16652605kg
OK
OK 
Veteran 50-59 +120
1.Riad Sollien*1970Frogner AK17676720kg
OK
OK 
2.Sten Normanseth*1972Lenja AK19421655kg
OK
OK 
Veteran 70+ -66
1.Svein Zakariassen*1952Lenja AK19656325kg
OK
OK 
Veteran 70+ -74
1.Terje Wang*1946Frogner AK19141322.5kg
OK
OK 
Veteran 70+ -83
1.Kjell Arne Bøe*1952SKA-Fræna13882377.5kg
OK
OK 

Trenere/lagledere

Trener Klubb
Ole Tilrem Atlas SK
Hanna Holmeide Christiania AK
Dan Sundby Moss SIK
Helene Jakobsen Fursth Sandnes AK
Svein Olav Farstad SKA-Fræna

Klubbstatistikk

Klubb Løftere Trenere Bankett
Brumunddal AK200
Christiania AK210
Frogner AK300
IL Kraftsport300
Lenja AK400
Melhus IL100
Moss SIK110
Odin SK200
Oslo SK200
Sande KK500
Sandnes AK415
SKA-Fræna110
Totalt: 30 4 5