Påmeldingsliste

NM Benkpress alle klasser Utstyr

Påmeldingsfrist:29.01.2023
Påmeldingsavgift:600
Gjesteløftere ikke tillatt
Disiplin:Benkpress
Type:Utstyr
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens Kvalifisering Ren Utøver gjennomført
Ungdom 14-18 -63
1.Hannah Marie Borgen Vojacek2005Sande KK1921160kg
OK
OK 
Ungdom 14-18 -84
1.Ane Mjølhus2007Ganddal AK1886380kg
OK
OK 
Junior 19-23 -52
1.Kaia Svensen2000KK-671880065kg
OK
OK 
Junior 19-23 -84
1.Nora Kristin Larsen 2001Askim SK17896170kg
OK
OK 
2.Marte Braar Wæge2002Sande KK1921072.5kg
OK
OK 
Åpen -57
1.Ruth Kari Hole1989SPUVI1582675kg
OK
OK 
2.Marthe Farstad1994Fræna AK1787870kg
OK
OK 
Åpen -63
1.Hilde Mikkelsen Haugen1991Brumunddal AK16158143kg
OK
OK 
2.Linn Hèlen Solbakken Fjeld1992Askim SK16283100kg
OK
OK 
Åpen -69
1.Ingvild Hansen1994Askim SK16222167.5kg
OK
OK 
2.Jenny Marie Johansen1989Askim SK16224125kg
OK
OK 
3.Sarah Nilsen Evensen1995Askim SK17457125kg
OK
OK 
Åpen -76
1.Linda Kristensen1977Sandnes AK12441172.5kg
OK
OK 
2.Marthe Stavik Aas1991Fræna AK14372107.5kg
OK
OK 
Åpen -84
1.Anna Sørlie Heranger1992Lenja AK16395162.5kg
OK
OK 
Åpen +84
1.Hildeborg J. Hugdal1983Sauda IL13069230kg
OK
OK 
2.Lene Thorén1980Sande KK16289170kg
OK
OK 
3.Therese Dahl-Stamnes1994Sandnes AK18676145kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -52
1.Caroline Hoff Hansen1981Arendal SVK1773173kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -57
1.Lene Alexandra Øien1981Askim SK1707575kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -63
1.Hege Berge1982Sande KK14022107.5kg
OK
OK 
2.Heidi Ottesen Solberg1974Drammen SI1440995kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -69
1.Eilen Pollen1981Moss SIK17435107.5kg
OK
OK 
2.Victoria Cederstrøm1981Sandnes AK1374785kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -57
1.Anita Traasdahl 1969Askim SK1873980kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -63
1.Ann Kristin Olsen1967Halden SI1080197.5kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -69
1.Inger Hedvig Bryn1972Askim SK1523575kg
OK
OK 
2.Gro-Berit Stavheim1964Sjøholt AK1540972.5kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -84
1.Eirin Herland1969Ganddal AK16033105kg
OK
OK 
Veteran 60-69 -57
1.Audhild Mathiesen1957Lenja AK1030184kg
OK
OK 
Veteran 60-69 -63
1.Hanne Sjursen1958Oslo SK1946060kg
OK
OK 
Veteran 60-69 -76
1.Lene Einarsen1963IL Kraftsport15703105kg
OK
OK 
Ungdom 14-18 -59
1.Tarjei Grønås2005IL Kraftsport19292103.5kg
OK
OK 
Ungdom 14-18 -74
1.Sebastian Gutvik Pedersen2006Lenja AK1950390kg
OK
OK 
Ungdom 14-18 -83
1.Theodor Alexander Olderøy Tvete2006Lenja AK19504150kg
OK
OK 
2.Giuseppe Elias Comi2006Lenja AK19505115kg
OK
OK 
Junior 19-23 -83
1.Fredrik Braathen2004IL Kraftsport19276190kg
OK
OK 
2.Ewen Sebastian Cederstrøm2004Sandnes AK18829185kg
OK
OK 
Junior 19-23 -93
1.Vetle Skundberg2000Brumunddal AK17552227.5kg
OK
OK 
2.Ludvik Moen2002Brumunddal AK16961215kg
OK
OK 
3.Kasper Høiland Andersen2000Ganddal AK17607192.5kg
OK
OK 
4.Sivert Røymo2004Fræna AK18780137.5kg
OK
OK 
Junior 19-23 +120
1.Erolin Plana2004Ganddal AK19458176.5kg
OK
OK 
Åpen -59
1.Fredrik Eskil Myrvang1990Tambarskjelvar IL14828193kg
OK
OK 
Åpen -74
1.Kai-Remi Berge1992IL Kraftsport16522140kg
OK
OK 
Åpen -83
1.Ove Henning Lorentzen1971SPUVI17138217.5kg
OK
OK 
2.Henrik Staal1996Halden SI17329205kg
OK
OK 
3.Aksel Stavheim1995Sjøholt AK15214180kg
OK
OK 
4.Jøran Langset1977Sande KK13073160kg
OK
OK 
5.Thomas Pedersen1999Askim SK16259147.5kg
OK
OK 
Åpen -93
1.Sturla Mæland Abrahamsen1980Skien Atletklubb13208242.5kg
OK
OK 
2.Alf-Ivar Hellerud1969SPUVI10370240kg
OK
OK 
3.Vetle Valentinsen1990Sandnes AK15900202.5kg
OK
OK 
Åpen -105
1.Ralf A. Male1994Fræna AK14626315kg
OK
OK 
2.Henrik Hagen1998IL Kraftsport16152257.5kg
OK
OK 
Åpen -120
1.Per Marius Hole1989SPUVI14257365kg
OK
OK 
2.Fredrik Søberg1997Oslo SK17428250kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -93
1.Jørgen Schwarzenegger Eide1981Odin SK18946147.5kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -105
1.Morten A. Middelthon1978Sandnes AK16937150kg
OK
OK 
2.Dagfin Anthun1974Brumunddal AK18278140kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -93
1.Geir Ottar Olsen1965Halden SI15000142.5kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -105
1.Geir Runar Korvald1966Drammen SI10416190kg
OK
OK 
2.Ole Magnus Gade Wilhelmsen1973Sande KK15433165kg
OK
OK 
3.Arve Rønnekleiv1967Sandnes AK10050120kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -120
1.Bjarne Havnen1968Drammen SI15234235kg
OK
OK 
2.Vegard Lilleler1973Melhus IL12887210kg
OK
OK 
Veteran 50-59 +120
1.Åge Berntsen1973Trøndertun SK12442200kg
OK
OK 
2.Helge Aarsrud1968Moss SIK18339175kg
OK
OK 
3.Runar Saxegård1970Lenja AK14559167.5kg
OK
OK 
Veteran 60-69 -66
1.Jan Roytvand1963OPIL1186990kg
OK
OK 
Veteran 60-69 -83
1.Tormod Andersen1956Lenja AK10218102.5kg
OK
OK 
Veteran 60-69 -93
1.Sigve Valentinsen1960Sandnes AK10458185kg
OK
OK 
2.Steinar Eimstad1959SPUVI15631150kg
OK
OK 
Veteran 60-69 -105
1.Roger Eriksen1960Brumunddal AK12275162.5kg
OK
OK 
2.Sven Jøran Haugen1961IL Kraftsport11012157.5kg
OK
OK 
Veteran 60-69 -120
1.Vidar Alexander Ringvold1955Brumunddal AK12583212.5kg
OK
OK 
2.Rune Johansen1957Lenja AK10225142.5kg
OK
OK 
Veteran 70+ -83
1.Kjell Arne Bøe1952SKA-Fræna13882165kg
OK
OK 
2.Bjarne Synstad1951IL Kraftsport11816100kg
OK
OK 
Veteran 70+ -105
1.Finn Bjerk1949IL Kraftsport1608195kg
OK
OK 

Trenere/lagledere

Trener Klubb
Helge Hansen Arendal SVK
Edvard Heimen Fræna AK
Eirik Jørgensen Fræna AK
Gro Helen Kaldhussæter Fræna AK
Kjell Furesund Fræna AK
Marthe Stavik Aas Fræna AK
Ralf A. Male Fræna AK
Sivert Røymo Fræna AK
Alastair McColl Ganddal AK
Jøren Skadsem Eikeland Ganddal AK
Geir Ottar Olsen Halden SI
Heidi Hille Arnesen IL Kraftsport
Marius Arnesen IL Kraftsport
Martin Pedersen Kinn IL Kraftsport
Paul Otto Barton IL Kraftsport
Anna Sørlie Heranger Lenja AK
Audhild Mathiesen Lenja AK
Bente Saxegård Lenja AK
Egil Kroknes Lenja AK
Jostein Häckert Lenja AK
Ketil Sten Olsen Lenja AK
Manuela Pischel-Bakker Lenja AK
Ronny Ivan Hegge Lenja AK
Runar Saxegård Lenja AK
Rune Johansen Lenja AK
Tormod Andersen Lenja AK
Dan Sundby Moss SIK
Cecilie Brodahl Eide Odin SK
Svein Olav Farstad SKA-Fræna
Alf-Ivar Hellerud SPUVI
Francis Peter Lundh SPUVI
Iver Hole SPUVI
Jacob Bystrøm SPUVI
Ove Henning Lorentzen SPUVI
Per Marius Hole SPUVI
Ruth Kari Hole SPUVI
Steinar Eimstad SPUVI

Klubbstatistikk

Klubb Løftere Trenere Bankett
Arendal SVK110
Askim SK900
Brumunddal AK600
Drammen SI300
Fræna AK477
Ganddal AK410
Halden SI310
IL Kraftsport840
KK-67100
Lenja AK8110
Melhus IL100
Moss SIK210
Odin SK110
OPIL100
Oslo SK200
Sande KK600
Sandnes AK800
Sauda IL110
Sjøholt AK200
SKA-Fræna110
Skien Atletklubb100
SPUVI580
Tambarskjelvar IL100
Trøndertun SK100
Totalt: 80 37 7