Påmeldingsliste

NM benkpress alle klasser utstyrsfritt

Påmeldingsfrist:29.01.2023
Påmeldingsavgift:600
Gjesteløftere ikke tillatt
Disiplin:Benkpress
Type:Utstyrsfritt
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens Kvalifisering Ren Utøver gjennomført
Ungdom 14-18 -63
1.Hannah Marie Borgen Vojacek*2005Sande KK1921160kg
OK
OK 
2.Isa Marcela Havnen*2007Drammen SI1970347.5kg
OK
OK 
3.Alexandra Hvile*2005IL Kraftsport1969147.5kg
OK
OK 
4.Tilla Sofie Arvidsson*2008Drammen SI1924540kg
OK
OK 
Ungdom 14-18 -69
1.Maja Louise Dybing Olsen*2005IL Kraftsport1946470kg
OK
OK 
2.Elin Monsen*2005SPUVI1890965kg
OK
OK 
Ungdom 14-18 -84
1.Ane Mjølhus*2007Ganddal AK1886355kg
OK
OK 
Junior 19-23 -52
1.Kaia Svensen*2000KK-671880065kg
OK
OK 
Junior 19-23 -57
1.Selma Karoline Matilde Ramberg*2001Oslo SK17185114kg
OK
OK 
2.Marte Randgaard*2003Brumunddal AK1888685kg
OK
OK 
3.Frida Smelhus Sveen*2003Askim SK1971465kg
OK
OK 
Junior 19-23 -63
1.Liz Tobiassen*2004Arendal SVK1820172.5kg
OK
OK 
Junior 19-23 -69
1.Martine Svinnset Pedersen*2002Tromsø Atletklubb1819885kg
OK
OK 
2.Yasmina Juliette Havnen*2003Drammen SI1712182.5kg
OK
OK 
3.Ingrid Saua Midtgård*2000Stavanger SK1938972.5kg
OK
OK 
Junior 19-23 +84
1.Malin Daltorp*2000Høland IUL1762690kg
OK
OK 
Åpen -47
1.Sakar Hamawandi*1990OPIL1803179kg
OK
OK 
Åpen -57
1.Ruth Kari Hole*1989SPUVI1582675kg
OK
OK 
2.Marthe Farstad*1994Fræna AK1787862.5kg
OK
OK 
Åpen -63
1.Elise Rosenborg*1993IL Kraftsport16555110kg
OK
OK 
2.Sunniva Nordskog*1986Odin SK15510102.5kg
OK
OK 
3.Anna Nafisa Hjelle Skjenken*1998Odin SK1680795kg
OK
OK 
4.Elin Kolding*1998Askim SK1835290kg
OK
OK 
Åpen -69
1.Liv Ulversøy*1997Oslo SK18337102.5kg
OK
OK 
2.Sarah Nilsen Evensen*1995Askim SK17457102.5kg
OK
OK 
3.Hanna Holmeide*1990Christiania AK1865395kg
OK
OK 
4.Mari Kristin Kolsrud Bjerke*1986SPUVI1765372.5kg
OK
OK 
Åpen -76
1.Anita Camilla Bratland*1989Odin SK17803117.5kg
OK
OK 
2.Maria Letnes*1991KK-6716182115kg
OK
OK 
3.Jannicke Ferger*1998Oslo SK1903497.5kg
OK
OK 
4.Marion Boge Skaar*1999Odin SK1880680kg
OK
OK 
5.Sara Kristoffersen*1999Askim SK1954377.5kg
OK
OK 
6.Maren Boye Johnsen *1991Drammen SI1897972.5kg
OK
OK 
7.Viel Bjørnsdatter Halland*1999IL Kraftsport1910772.5kg
OK
OK 
Åpen -84
1.Camilla Hatlem*1998Odin SK18925105kg
OK
OK 
2.Heidi Hille Arnesen*1970IL Kraftsport1324895kg
OK
OK 
Åpen +84
1.Hildeborg J. Hugdal*1983Sauda IL13069135kg
OK
OK 
2.Therese Dahl-Stamnes*1994Sandnes AK1867690kg
OK
OK 
3.Kine Olofsson Syversen*1985Trøndertun SK1941077.5kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -57
1.Lene Alexandra Øien*1981Askim SK1707575kg
OK
OK 
2.Solveig Mehlum Teppen*1975Frogner AK1800870kg
OK
OK 
3.Inga Werner Isaksen*1980Sande KK1805565kg
OK
OK 
4.Therese Opsahl*1981Askim SK1909655kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -63
1.Frida Birgitte Espenes*1981Atlas SK1783487.5kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -69
1.Eilen Pollen*1981Moss SIK17435107.5kg
OK
OK 
2.Victoria Cederstrøm*1981Sandnes AK1374785kg
OK
OK 
3.Angela Fonseca Bustos*1980OPIL1852470kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -76
1.Gro Helen Kaldhussæter*1980Fræna AK1959567.5kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -84
1.Karen Tvedt*1977Bergen SK1670895kg
OK
OK 
2.Hilde O. Dretvik*1974Røros SK1419690kg
OK
OK 
3.Eigunn Stav Sætre*1979Kristiansund KK1826470kg
OK
OK 
4.Lene Berven*1979Sande KK1892957.5kg
OK
OK 
Veteran 40-49 +84
1.Jeanette-Rene Viklund*1979Askim SK1828495kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -57
1.Jane Kvelland Berntsen*1969Askim SK1719775kg
OK
OK 
2.Anita Traasdahl *1969Askim SK1873975kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -63
1.Ann Kristin Olsen*1967Halden SI1080180.5kg
OK
OK 
2.Hege Velten*1973OPIL1736567.5kg
OK
OK 
3.Siri Bech-Hanssen*1964Arendal SVK1846450kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -69
1.Gro-Berit Stavheim*1964Sjøholt AK1540972.5kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -76
1.Heidi Sighovd*1971Frogner AK1758775kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -84
1.Hege Braathen*1970Frogner AK1626170kg
OK
OK 
Veteran 60-69 -69
1.Kirsti Løken*1954Askim SK1738767.5kg
OK
OK 
Veteran 60-69 +84
1.Anne Hellem*1961Bergen SK1624065.5kg
OK
OK 
Veteran 70+ -69
1.Anne Mari Clausen*1942Oslo SK1629845kg
OK
OK 
Ungdom 14-18 -59
1.Tarjei Grønås*2005IL Kraftsport19292103.5kg
OK
OK 
Ungdom 14-18 -74
1.Oliver Omtvedt Aas*2006Askim SK1871695kg
OK
OK 
2.Sebastian Gutvik Pedersen*2006Lenja AK1950390kg
OK
OK 
3.Sacarias Stavheim *2007Sjøholt AK1960190kg
OK
OK 
Ungdom 14-18 -83
1.Theodor Alexander Olderøy Tvete*2006Lenja AK19504150kg
OK
OK 
2.Håvard Haugland*2007SPUVI19423117.5kg
OK
OK 
3.Giuseppe Elias Comi*2006Lenja AK19505115kg
OK
OK 
4.Vegard Magnus Thorsen*2008SPUVI1951185kg
OK
OK 
5.William Pollen*2008Moss SIK1950680kg
OK
OK 
Ungdom 14-18 -105
1.Simon Sivertsen*2005Askim SK18733165kg
OK
OK 
2.Olver Berglund Tollefsen*2007Drammen SI1927790kg
OK
OK 
Junior 19-23 -59
1.Gaute Lynghamar Ronæs*2000Drammen SI19101115kg
OK
OK 
Junior 19-23 -66
1.Daniel Nguyen*2004Kristiansand AK19361110kg
OK
OK 
2.Terje Akim Tranås Iversen*2002Drammen SI1709592.5kg
OK
OK 
Junior 19-23 -74
1.Kjetil Monsen Sødal*2004Oslo SK19070139kg
OK
OK 
Junior 19-23 -83
1.Simen Johnson Myrvold*2000Askim SK17186195kg
OK
OK 
2.Fredrik Braathen*2004IL Kraftsport19276147.5kg
OK
OK 
3.Sebastian Holter*2002Nittedal AGK18363135kg
OK
OK 
4.Simen Lauvvik*2001Hommersåk AK17811130kg
OK
OK 
5.Johan Lund*2003Høland IUL18813115kg
OK
OK 
Junior 19-23 -93
1.Isak Asperud*2002Askim SK18383192.5kg
OK
OK 
2.Einar Naveen Møen*2002Odin SK17588170kg
OK
OK 
3.Joakim Eriksson Aas*2003Nes SIL17972160kg
OK
OK 
4.Kasper Høiland Andersen*2000Ganddal AK17607155kg
OK
OK 
5.Herman Lied Meyer*2004Askim SK18128145kg
OK
OK 
6.Johannes Haugan Lyngedal*2000OPIL19223140kg
OK
OK 
7.Mathias Borgen Vojacek*2002Sande KK19094135kg
OK
OK 
Junior 19-23 -105
1.Trym Greibrok*2003SPUVI18668180kg
OK
OK 
2.Bjørn Olav Tjørstad Lilleaas*2000Odin SK19545142.5kg
OK
OK 
Junior 19-23 +120
1.Kristian Eek Haugen*2001Nes SIL18115230kg
OK
OK 
2.Erolin Plana*2004Ganddal AK19458145kg
OK
OK 
Åpen -59
1.Fredrik Eskil Myrvang*1990Tambarskjelvar IL14828165kg
OK
OK 
Åpen -74
1.Vincent Eduard Arnaud Breton*1994Halden SI18844145kg
OK
OK 
2.Mark Gerhard Tolentino*1996Odin SK18453137.5kg
OK
OK 
3.Daniel Refsnes*1994Askim SK16717130kg
OK
OK 
4.Kai-Remi Berge*1992IL Kraftsport16522127.5kg
OK
OK 
Åpen -83
1.Edvard Heimen*1988Fræna AK14416180kg
OK
OK 
2.Anders Netland*1990Bergen SK14383170kg
OK
OK 
3.Ove Henning Lorentzen*1971SPUVI17138165kg
OK
OK 
4.Aksel Stavheim*1995Sjøholt AK15214157.5kg
OK
OK 
5.Simon Svensson*1994Oslo SK19180142.5kg
OK
OK 
Åpen -93
1.Kim Beck-Gundersen*1985Skien Atletklubb14141210kg
OK
OK 
2.Even Bless Liland*1991Odin SK15299170kg
OK
OK 
3.Hans Jørgen Fjeld*1999Askim SK16220165kg
OK
OK 
4.Thomas Waal*1992Skien Atletklubb14625160kg
OK
OK 
5.Geir Thoresen*1991Farsund Atletklubb19013140kg
OK
OK 
Åpen -105
1.Christer Stenberg*1985Askim SK19432210kg
OK
OK 
2.Torben H. Strømsvik*1992Oslo SK17399207.5kg
OK
OK 
3.Ralf A. Male*1994Fræna AK14626197.5kg
OK
OK 
4.Tom Atle Jermstad*1984Bergen SK17384170kg
OK
OK 
5.Martin Glimdal Norseth*1986SPUVI18345150kg
OK
OK 
6.Truls Mostad*1994Skien Atletklubb17030145kg
OK
OK 
7.Simen Bjerkreim*1992Hommersåk AK17277145kg
OK
OK 
Åpen -120
1.Per Marius Hole*1989SPUVI14257218kg
OK
OK 
2.Halvor Lid*1994Skien Atletklubb16857195kg
OK
OK 
3.Erik Tufta Bueide*1992Brumunddal AK17962185kg
OK
OK 
4.Magnus Refsnes*1997Askim SK17477167.5kg
OK
OK 
5.Fredrik Søberg*1997Oslo SK17428165kg
OK
OK 
6.Tore Ådland*1989Karmøy Styrkeløftklubb19284160kg
OK
OK 
7.Andre Hoffmann*1988Nes SIL15643155kg
OK
OK 
Åpen +120
1.Roger Andrè Sellevoll*1978Odin SK16898212.5kg
OK
OK 
2.Ørjan Leirheim*1975Odin SK14251202.5kg
OK
OK 
3.Stian Ramstad*1987Christiania AK18654200kg
OK
OK 
4.Sebastian Strand*1998Christiania AK17832195kg
OK
OK 
5.Benjamin Larsen*1999Moss SIK18194195kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -59
1.Ben-Stian Håland*1975Ganddal AK18898106kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -66
1.Eilif Ellefsen*1975Lenja AK1319177.5kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -74
1.Remi Lilleskare*1983Odin SK18029137.5kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -83
1.Robin Bjarne Henriksen*1982Halden SI19417155kg
OK
OK 
2.Dag R.Ørsvik Øye*1978Kristiansund KK12280130kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -93
1.Helge Hansen*1979Arendal SVK16549167.5kg
OK
OK 
2.Erik Marius Egerdahl*1978Sande KK18052145kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -105
1.Øystein Aas*1974Askim SK12247185kg
OK
OK 
2.Dag Andre Mo*1979Sogndal IL14481180kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -120
1.Eirik Jørgensen*1983Fræna AK13111195kg
OK
OK 
2.Jarle Adolfsen*1974Høland IUL16151152.5kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -66
1.Terje Myrvold*1967Askim SK17072102.5kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -74
1.Hans-Erik Øverland*1969Atlas SK17993130kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -83
1.Bjørn-Andre Egerdahl*1970Sandnes AK16746163.5kg
OK
OK 
2.Kenneth Bjørge*1972Odin SK19105120kg
OK
OK 
3.Vebjørn Brastad*1970Frogner AK17257107.5kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -93
1.Ronny Ivan Hegge*1967Lenja AK17041155kg
OK
OK 
2.Geir Ottar Olsen*1965Halden SI15000130kg
OK
OK 
3.Ingar Svingen*1973Brumunddal AK18735122.5kg
OK
OK 
4.Nils Magne Grude*1968Ganddal AK12359110kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -105
1.Alf Granvang*1964Brumunddal AK13258192.5kg
OK
OK 
2.Ole Magnus Gade Wilhelmsen*1973Sande KK15433165kg
OK
OK 
3.Jan Helge Høvset*1970Bergen SK18819165kg
OK
OK 
4.Tommy Herheim*1970Moss SIK19485137.5kg
OK
OK 
5.Kristian Ringhagen*1966Sauda IL18759130kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -120
1.Hans Øynes*1972Arendal SVK13519185kg
OK
OK 
2.Roald Kollåsen*1970Arendal SVK10090177.5kg
OK
OK 
3.Torgeir Skoge*1973Odin SK14633155kg
OK
OK 
Veteran 50-59 +120
1.Kjell Furesund*1966Fræna AK12702187.5kg
OK
OK 
2.Bjørn Grønvold*1967Sande KK13659172.5kg
OK
OK 
3.Runar Saxegård*1970Lenja AK14559167.5kg
OK
OK 
4.Riad Sollien*1970Frogner AK17676167.5kg
OK
OK 
Veteran 60-69 -66
1.Tor Østhagen*1960Christiania AK1039592.5kg
OK
OK 
2.Helge Klungland*1963Orkanger IF1961990kg
OK
OK 
3.Birger Sundstøl*1954Kristiansand AK1211765kg
OK
OK 
Veteran 60-69 -83
1.Morten Engnes*1960Sande KK11164125kg
OK
OK 
2.Tormod Andersen*1956Lenja AK10218102.5kg
OK
OK 
Veteran 60-69 -93
1.Børre Borgersen*1963Skien Atletklubb11189162.5kg
OK
OK 
2.Rune Larsen *1961Sande KK18843150kg
OK
OK 
Veteran 60-69 -105
1.Roger Eriksen*1960Brumunddal AK12275162.5kg
OK
OK 
2.Tor Granvang*1963Brumunddal AK13213155kg
OK
OK 
3.Knut Bakken*1958Nes SIL19163145kg
OK
OK 
4.Tore Dag Lid*1957Skien Atletklubb19693115kg
OK
OK 
5.Freddy Jensen*1957Moss SIK1963395kg
OK
OK 
Veteran 60-69 -120
1.Per Øivind Fjeld*1963Askim SK12937180kg
OK
OK 
Veteran 60-69 +120
1.John Akse*1963Bergen SK17059100kg
OK
OK 
Veteran 70+ -66
1.Svein Zakariassen*1952Lenja AK1965680kg
OK
OK 
Veteran 70+ -74
1.Terje Wang*1946Frogner AK1914180kg
OK
OK 
Veteran 70+ -83
1.Kjell Arne Bøe*1952SKA-Fræna13882120kg
OK
OK 
Veteran 70+ -93
1.Tor Monsen*1952SPUVI1943595kg
OK
OK 
Veteran 70+ -105
1.Stevan Rokic*1952Moss SIK19146115kg
OK
OK 
Veteran 70+ -120
1.Kjell Andersen*1949Arendal SVK19106130kg
OK
OK 

Trenere/lagledere

Trener Klubb
bjørnar Tobiassen Arendal SVK
Caroline Hoff Hansen Arendal SVK
Helge Hansen Arendal SVK
Elisabeth Tonning Atlas SK
Frida Birgitte Espenes Atlas SK
Ole Tilrem Atlas SK
Frederik Engevik Bergen SK
Terje Gundersen Bergen SK
Tor Engevik Bergen SK
Morten H. Wang Frogner AK
Edvard Heimen Fræna AK
Eirik Jørgensen Fræna AK
Gro Helen Kaldhussæter Fræna AK
Kjell Furesund Fræna AK
Marthe Stavik Aas Fræna AK
Ralf A. Male Fræna AK
Sivert Røymo Fræna AK
Alastair McColl Ganddal AK
Jøren Skadsem Eikeland Ganddal AK
Geir Ottar Olsen Halden SI
Henrik Staal Halden SI
Sander Bjelland Olsson Hommersåk AK
Marius Arnesen IL Kraftsport
Martin Pedersen Kinn IL Kraftsport
Paul Otto Barton IL Kraftsport
Anna Sørlie Heranger Lenja AK
Audhild Mathiesen Lenja AK
Bente Saxegård Lenja AK
Egil Kroknes Lenja AK
Jostein Häckert Lenja AK
Ketil Sten Olsen Lenja AK
Knut Klaunes Evensen Lenja AK
Manuela Pischel-Bakker Lenja AK
Ronny Ivan Hegge Lenja AK
Runar Saxegård Lenja AK
Rune Johansen Lenja AK
Tormod Andersen Lenja AK
Anne Kristin Strand Aarsrud Moss SIK
Dan Sundby Moss SIK
Eilen Pollen Moss SIK
Helge Aarsrud Moss SIK
Egil Walseth Nes SIL
Cecilie Brodahl Eide Odin SK
Tommy Dybdal Sande KK
Hildeborg J. Hugdal Sauda IL
Svein Olav Farstad SKA-Fræna
Alf-Ivar Hellerud SPUVI
Francis Peter Lundh SPUVI
Iver Hole SPUVI
Jacob Bystrøm SPUVI
Martin Glimdal Norseth SPUVI
Nils-Petter Knudsen SPUVI
Ove Henning Lorentzen SPUVI
Per Marius Hole SPUVI
Ruth Kari Hole SPUVI
Steinar Eimstad SPUVI
Tor Monsen SPUVI
Lene Vormestrand Stavanger SK

Klubbstatistikk

Klubb Løftere Trenere Bankett
Arendal SVK633
Askim SK2200
Atlas SK230
Bergen SK630
Brumunddal AK600
Christiania AK400
Drammen SI700
Farsund Atletklubb100
Frogner AK620
Fræna AK670
Ganddal AK520
Halden SI420
Hommersåk AK210
Høland IUL300
IL Kraftsport835
Karmøy Styrkeløftklubb100
KK-67200
Kristiansand AK200
Kristiansund KK200
Lenja AK8120
Moss SIK640
Nes SIL410
Nittedal AGK100
Odin SK1410
OPIL400
Orkanger IF100
Oslo SK800
Røros SK100
Sande KK910
Sandnes AK300
Sauda IL210
Sjøholt AK300
SKA-Fræna110
Skien Atletklubb600
Sogndal IL100
SPUVI10110
Stavanger SK110
Tambarskjelvar IL100
Tromsø Atletklubb100
Trøndertun SK100
Totalt: 181 59 8