Påmeldingsliste

Sommerstevne

Påmeldingsfrist:22.05.2023
Påmeldingsavgift:100
Frist etteranmelding:28.05.2023
Avgift etteranmelding:200
Begrensning antall løftere:28
Gjesteløftere ikke tillatt
Disiplin:Styrkeløft
Type:Med utstyr og utstyrsfritt
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens
Ungdom 14-18 -69
1.Stine Mari Einmo Straumbotn*2008Rana KK19847-
OK
Junior 19-23 -57
1.Lilav Abdurrahman*2004Bodø Atletklubb19785-
OK
Junior 19-23 -69
1.Marlen Iren Pedersen*2002Bodø Atletklubb19887-
IKKE OK
Junior 19-23 -76
1.Hanna Bergh Johansen*2002Bodø Atletklubb19429-
OK
Junior 19-23 +84
1.Ida Eriksen*2003Bodø Atletklubb19439-
OK
Åpen -63
1.Martine Vedal*1991Brønnøy SK17495-
OK
Åpen -69
1.Anabelle Siiri*1995Bodø Atletklubb19888-
IKKE OK
Åpen -76
1.Kristianne Helgesen*1988Saltdal SK16463-
OK
2.Cecilie Ulvnes*1992Rana KK19290-
OK
Åpen -84
1.Siri Anita Slettmyr*1984Brønnøy SK16585-
OK
Åpen +84
1.Linn Borgland Johansen*1982Bodø Atletklubb15179-
OK
Veteran 50-59 -84
1.Rita Pernille Bråthen*1968Rana KK17485-
OK
Ungdom 14-18 -59
1.Konrad Halsen*2009Rana KK19580-
OK
Ungdom 14-18 -74
1.Iben Hansen*2006Rana KK19958-
OK
Ungdom 14-18 -120
1.Daniel Årdal Strømmen*2006Rana KK19957-
OK
Junior 19-23 -59
1.Max Emil Bergvik*2002Rana KK18827-
OK
Junior 19-23 -83
1.Mathias Ysland*2004Bodø Atletklubb19007-
OK
Junior 19-23 -120
1.Vilhelm Wårheim Johansen*2000Saltdal SK17544-
OK
2.Kristian Åseng*2002Bodø Atletklubb19890-
IKKE OK
Åpen -83
1.Michael Bergli*1990Rana KK19799-
OK
Åpen -93
1.Johannes Kristensen*1997Bodø Atletklubb17442-
OK
2.Raymond Rødhyll*1995Bodø Atletklubb19626-
OK
3.Anders Grønmo*1984Bodø Atletklubb15143-
OK
Åpen -120
1.Markus Halvorsen*1995Bodø Atletklubb19620-
OK
Veteran 40-49 -105
1.Stian Halsen*1983Rana KK19581-
OK
Veteran 50-59 -93
1.Jan Olav Danielsen*1973Saltdal SK18403-
OK
Veteran 50-59 -105
1.Jan-Roger Johansen*1967Rana KK10338-
IKKE OK

Trenere/lagledere

Trener Klubb

Klubbstatistikk

Klubb Løftere Trenere
Bodø Atletklubb120
Brønnøy SK20
Rana KK100
Saltdal SK30
Totalt: 27 0