Påmeldingsliste

NM Styrkeløft Utstyrsfritt Veteran

Påmeldingsfrist:26.02.2024
Påmeldingsavgift:900
Gjesteløftere ikke tillatt
Disiplin:Styrkeløft
Type:Utstyrsfritt
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens Kvalifisering Ren Utøver gjennomført
Veteran 40-49 -47
1.Linda Engeskaug*1979Ganddal AK16698237.5kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -52
1.Caroline Hoff Hansen*1981Raet Styrkeløftklubb17731277.5kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -57
1.Therese Opsahl*1981Askim SK19096335kg
OK
OK 
2.Monica Dahle*1978Kraftsportklubben Haugesund18237330kg
OK
OK 
3.Solveig Mehlum Teppen*1975Frogner AK18008325kg
OK
OK 
4.Annethe Vik*1978Sandnes AK18830250kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -63
1.Hilde Berne Erland Bakken*1983Sandnes AK19711230kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
2.Thea Synøve Danielsen*1982Bergen SK20314197.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Veteran 40-49 -69
1.Angela Fonseca Bustos*1980OPIL18524360kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -76
1.Eilen Pollen*1981Moss SIK17435420.5kg
OK
OK 
2.Maren Lutro Malmqvist*1980Stavanger SK19202407.5kg
OK
OK 
3.Camilla Kløvstad Grønvold*1984Brumunddal AK16680385kg
OK
OK 
4.Mette Helen Eskeland*1981Sandnes AK20243340kg
OK
OK 
5.Gro Helen Kaldhussæter*1980Fræna AK19595312.5kg
OK
OK 
6.Marie Tjosevik*1983KK-6714380290kg
OK
OK 
7.Therese Eriksen*1976Sandnes AK16262277.5kg
OK
OK 
8.Hannah Vickers*1983Tromsø Atletklubb19989250kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Veteran 40-49 -84
1.Kristina Grimstad Nordstrand*1978Giske SK16187405kg
OK
OK 
2.Hildegunn Djupdal*1984Røros SK16784380kg
OK
OK 
3.Lene Berven*1979Sande KK18929327.5kg
OK
OK 
4.Nina Camilla Arnesen *1977Skogn IL20043322.5kg
OK
OK 
5.May Rita Nedreberg*1975Stryn T og IL18912317.5kg
OK
OK 
6.Anita Veberg*1983Førde IL18222312.5kg
OK
OK 
7.Kristi Anne Veien*1975Bergen SK19722292.5kg
OK
OK 
8.Heidi Platou*1982Oslo SK20231290kg
OK
OK 
9.Hanne Alice Fjerdingren*1983Moss SIK20109290kg
OK
OK 
10.Mette Borgen*1981Odin SK17970287.5kg
OK
OK 
11.Siri Furre*1979Askim SK19857277.5kg
OK
OK 
Veteran 40-49 +84
1.Silje Ekse*1984Odin SK19229395kg
OK
OK 
2.Linn Borgland Johansen*1982Bodø Atletklubb15179362.5kg
OK
OK 
3.Kjersti Nilsen*1981Kraftsportklubben Haugesund19436362.5kg
OK
OK 
4.Ann Elin Steilbu*1978Sandnes AK19294272.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
5.Laila Handeland Lund*1977Kraftsportklubben Haugesund20262265kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Veteran 50-59 -52
1.Nitaya Intanon*1971Nittedal AGK17605230kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -57
1.Jane Kvelland Berntsen*1969Askim SK17197325kg
OK
OK 
2.Cathrine Donberg*1969Oslo SK20113230kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -63
1.Hege Velten*1973Oslo SK17365332.5kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -69
1.Tone Rustøen*1968Stryn T og IL18913328.5kg
OK
OK 
2.Kari Holmen Sunnarvik*1966Bergen SK18349315kg
OK
OK 
3.Hilde Rønning Rongevær*1966Odin SK18081287.5kg
OK
OK 
4.Liv Kreken*1969Christiania AK19540212.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Veteran 50-59 -76
1.Janne Bruhn-Henriksen*1971Stryn T og IL17127365kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -84
1.Hilde O. Dretvik*1974Røros SK14196415kg
OK
OK 
2.Liv Caspersen*1969Christiania AK19226315kg
OK
OK 
3.Hege Braathen*1970Frogner AK16261302.5kg
OK
OK 
4.Elin Folkvord*1968Kraftsportklubben Haugesund19386295kg
OK
OK 
Veteran 50-59 +84
1.Aurelia V. Perednis*1974Karmøy Styrkeløftklubb18021367.5kg
OK
OK 
2.Kim Eikefet*1973Odin SK16551267.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
3.Linda Carina Isaksen *1973Tromsø Atletklubb17179257.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
4.Signe Morvik*1968Bergen SK19970237.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Veteran 60-69 -57
1.Ingeborg Gjone*1961Oslo SK17528286kg
OK
OK 
Veteran 60-69 -63
1.Siri Bech-Hanssen*1964Raet Styrkeløftklubb18464275kg
OK
OK 
Veteran 60-69 -69
1.Gro-Berit Stavheim*1964Sjøholt AK15409315.5kg
OK
OK 
2.Anne Lise Sæthre *1957Bergen SK17391235kg
OK
OK 
Veteran 60-69 -76
1.Åshild Bjørnerem*1961Tromsø Atletklubb19567302.5kg
OK
OK 
2.Inger Ormen Helgestad*1961Moss SIK16832285kg
OK
OK 
Veteran 60-69 -84
1.Inger Blikra*1961Rana KK10331383kg
OK
OK 
Veteran 60-69 +84
1.Brith Schjelderup Ediassen*1957Bergen SK17748285kg
OK
OK 
2.Anne Hellem*1961Bergen SK16240285kg
OK
OK 
3.Tove Melhus*1963Nidarø SK19856232.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Veteran 70+ -57
1.Charito A Kløvstad *1951Brumunddal AK18786255kg
OK
OK 
Veteran 70+ -63
1.Maiken Edlund*1954Brumunddal AK20136200kg
OK
OK 
Veteran 70+ -69
1.Jorunn Kildal*1952Christiania AK20011182.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
2.Anne Mari Clausen*1942Oslo SK16298180kg
OK
OK
OK 
Veteran 40-49 -66
1.Atle Erland*1978Sandnes AK20244367.5kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -74
1.Seth Stohlmann*1976Stavanger SK18789530kg
OK
OK 
2.Remi Lilleskare*1983Odin SK18029470kg
OK
OK 
3.Kjetil Nøding Stenvik*1983Halden SI19792330kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Veteran 40-49 -83
1.Svein-Inge Stiansen*1983Raet Styrkeløftklubb18123597.5kg
OK
OK 
2.Roger Daniloff*1980Stavanger SK18815540kg
OK
OK 
3.Thorbjørn Krokene*1980Odin SK17284422.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Veteran 40-49 -93
1.Helge Hansen*1979Raet Styrkeløftklubb16549715kg
OK
OK 
2.Arnfinn Varsi*1979Tromsø Atletklubb19441562.5kg
OK
OK 
3.Jørgen Schwarzenegger Eide*1981Odin SK18946555kg
OK
OK 
4.Tommy Dybdal*1977Sande KK18294550kg
OK
OK 
5.Lars Kristian Günther*1982Askim SK20015545kg
OK
OK 
6.Tomas Jankauskas*1982Karmøy Styrkeløftklubb18795510kg
OK
OK 
7.Helge Sviland*1975Sandnes AK11877490kg
OK
OK 
8.Kåre Andre Bjørnes*1979Sjøholt AK20180487.5kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -105
1.John Roald Lohne *1978Karmøy Styrkeløftklubb17926612.5kg
OK
OK 
2.Jim Juliussen*1975Namsos SK14328592.5kg
OK
OK 
3.Stian Erik Rolstad *1980Tromsø Atletklubb18370582.5kg
OK
OK 
4.Kjetil Olsen*1978Alta AK12137537.5kg
OK
OK 
5.Arnt-Ove Schultz Skår*1980Sandnes AK18783492.5kg
OK
OK 
6.Jan Erik Bråten*1980Halden SI15445467.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Veteran 40-49 -120
1.Torbjørn Sexe*1983Karmøy Styrkeløftklubb19283655kg
OK
OK 
2.Ole Gunnar Kvinnesland*1984Karmøy Styrkeløftklubb19309600kg
OK
OK 
3.Stig Allergodt*1976Brumunddal AK11631520kg
OK
OK 
4.Morten Svendsen*1979Sandnes AK18218515kg
OK
OK 
5.Alexander Mjøs Sviggum *1984Odin SK18760375kg
OK
OK
OK 
Veteran 40-49 +120
1.Ørjan Leirheim*1975Odin SK14251710kg
OK
OK 
2.Eivind Melby*1979Halden SI19826582.5kg
OK
OK 
3.Per Olav Grønningen*1979Frogner AK14562445kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Veteran 50-59 -66
1.Terje Myrvold*1967Askim SK17072390kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -83
1.Geir Ottar Olsen*1965Halden SI15000535kg
OK
OK 
2.Geir Bedin*1968Røros SK10463526.5kg
OK
OK 
3.Amund Holm*1974Brumunddal AK10895437.5kg
OK
OK 
4.Kenneth Bjørge*1972Odin SK19105430kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -93
1.Bjørn Andreas Bull-Hansen*1972Lenja AK14232600kg
OK
OK 
2.Bent Henni*1970Frogner AK10154532.5kg
OK
OK 
3.Sven Gunnar Simonsen*1965Rana KK10346490kg
OK
OK 
4.Ingar Svingen*1973Brumunddal AK18735475kg
OK
OK 
5.Øystein Bruland*1967Førde IL19834397.5kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Veteran 50-59 -105
1.Roald Kollåsen*1970Raet Styrkeløftklubb10090680kg
OK
OK 
2.Jon Anders Borgos*1972Røros SK19191557.5kg
OK
OK 
3.Ove Fosse*1968Stavanger SK17038555kg
OK
OK 
4.Geir Anders Kolås*1969Odin SK11302500kg
OK
OK 
5.Ketil Vevle*1971Bergen SK19287490kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
6.Roar Houen*1965Stavanger SK19391395kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
7.Frank I. Rydheim*1972Bergen SK13828-
OK
OK
OK 
Veteran 50-59 -120
1.Jim Ljungquist*1967Brumunddal AK17313587.5kg
OK
OK 
2.Raymond Andersen*1967Nittedal AGK17421575kg
OK
OK 
3.Hans Øynes*1972Raet Styrkeløftklubb13519560kg
OK
OK 
Veteran 50-59 +120
1.Riad Sollien*1970Frogner AK17676740kg
OK
OK 
2.Kai Johannessen*1969Nittedal AGK18203635kg
OK
OK 
3.Are Sørenstuen*1973Odin SK19973600kg
OK
OK 
4.Ulf Erling Tveito *1968Bergen SK19910550kg
OK
OK 
Veteran 60-69 -74
1.Anatolii Marochko*1956Kraftsportklubben Haugesund19679410kg
OK
OK 
Veteran 60-69 -83
1.Erland Sigurd Jørgensen*1960Stavanger SK19765380kg
OK
OK 
2.Tormod Andersen*1956Lenja AK10218380kg
OK
OK 
Veteran 60-69 -93
1.Oddbjørn Viken*1961Drammen SI17346495kg
OK
OK 
2.Morten Rygh*1958Rana KK10345452.5kg
OK
OK 
3.Roy Olav Øyvann*1958Nittedal AGK17602432.5kg
OK
OK 
4.Børre Borgersen*1963Skien Atletklubb11189385kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
5.Atle Aamelfot*1959Bergen SK15477-
OK
OK
OK 
Veteran 60-69 -105
1.Edmond Ims*1956Stavanger SK10503577.5kg
OK
OK 
2.Ole Jakob Aas*1964Turn og IL National16850530kg
OK
OK 
3.Tor Granvang*1963Brumunddal AK13213480kg
OK
OK 
4.Bjørn Fjell*1964Askim SK17469460kg
OK
OK 
5.Freddy Svendsen*1962Lenja AK16153430kg
OK
OK 
6.Per Hoff*1957Sande KK11967355kg
OK
Ikke oppnådd!
OK 
Veteran 60-69 -120
1.Roger Eriksen*1960Brumunddal AK12275500kg
OK
OK 
Veteran 60-69 +120
1.Ronny Andersen*1964Nittedal AGK14680647.5kg
OK
OK 

Trenere/lagledere

Trener Klubb
Elin Kolding Askim SK
Linn Hèlen Solbakken Fjeld Askim SK
Nora Kristin Larsen Askim SK
Sara Kristoffersen Askim SK
Sara Slettemo Askim SK
Steinar Wahl Askim SK
Terje Lundmark-Furre Askim SK
Thomas Pedersen Askim SK
Unni Sofie Jorde Skjerven Askim SK
Amir Asadollahzadeh Bergen SK
Anja Eidsheim Bergen SK
Anne Sofie Skålvik Bergen SK
Frederik Engevik Bergen SK
Heidi Rose Dyrøy Bergen SK
Karen Tvedt Bergen SK
Terje Gundersen Bergen SK
Toni Johannessen Amengual Bergen SK
Tor Engevik Bergen SK
Alf Granvang Brumunddal AK
Amund Holm Brumunddal AK
Camilla Kløvstad Grønvold Brumunddal AK
Ingar Svingen Brumunddal AK
Roger Eriksen Brumunddal AK
Stig Allergodt Brumunddal AK
Trond Grønvold Brumunddal AK
Fredrik Kvist Gyllensten Christiania AK
Liv Kreken Christiania AK
Ranveig Strand Christiania AK
Rita Alnes Christiania AK
Bjarne Havnen Drammen SI
Chris Rudi Hellevang Førde IL
Joakim Kvarme Førde IL
Aina Lund Bråten Halden SI
Gert Olsson Hommersåk AK
John Roald Lohne Karmøy Styrkeløftklubb
Olaf Dahl KK-67
Andreas Dahle Kraftsportklubben Haugesund
Bjørn Andreas Bull-Hansen Lenja AK
Freddy Svendsen Lenja AK
Tormod Andersen Lenja AK
Arne Johannes Helgestad Moss SIK
Dan Sundby Moss SIK
Eilen Pollen Moss SIK
Kristine Juliussen Namsos SK
Henrik Melhus Fortun Nidarø SK
Cathrine Bjelland Nittedal AGK
Raymond Andersen Nittedal AGK
Ronny Andersen Nittedal AGK
Roy Olav Øyvann Nittedal AGK
Kristian Hansen Bruvik Odin SK
Silje Ekse Odin SK
Thorbjørn Krokene Odin SK
Amund Tjellaug Løvstad Oslo SK
Anita Høijord Beisland Raet Styrkeløftklubb
Helge Bech-Hanssen Raet Styrkeløftklubb
Geir Bedin Røros SK
Hilde O. Dretvik Røros SK
Hildegunn Djupdal Røros SK
Jon Anders Borgos Røros SK
Arve Rønnekleiv Sandnes AK
Loyd Georg Færøvik Sandnes AK
Torunn Schultz Skår Sandnes AK
Malin Holm Skogn IL
Janne Bruhn-Henriksen Stryn T og IL
May Rita Nedreberg Stryn T og IL
Signe Elisabeth Belden Stryn T og IL
Tone Rustøen Stryn T og IL
Benjamin Colding-Jarkowski Tromsø Atletklubb

Klubbstatistikk

Klubb Løftere Trenere Bankett
Alta AK100
Askim SK694
Bergen SK1180
Bodø Atletklubb101
Brumunddal AK970
Christiania AK340
Drammen SI110
Frogner AK500
Fræna AK100
Førde IL220
Ganddal AK100
Giske SK100
Halden SI415
Karmøy Styrkeløftklubb620
KK-67110
Kraftsportklubben Haugesund400
Lenja AK330
Moss SIK330
Namsos SK110
Nidarø SK112
Nittedal AGK540
Odin SK1240
OPIL100
Oslo SK510
Raet Styrkeløftklubb622
Rana KK303
Røros SK440
Sande KK300
Sandnes AK930
Sjøholt AK200
Skien Atletklubb100
Skogn IL110
Stavanger SK700
Stryn T og IL340
Tromsø Atletklubb510
Turn og IL National100
Totalt: 133 67 17