Påmeldingsliste

Regionmesterskap styrkeløft og benkpress utstyrsfritt

Påmeldingsfrist:07.10.2023
Påmeldingsavgift:500
Frist etteranmelding:19.10.2023
Avgift etteranmelding:1000
Begrensning antall løftere:60
Gjesteløftere ikke tillatt
Disiplin:Styrkeløft og benkpress
Type:Utstyrsfritt
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens
Styrkeløft
Ungdom 14-18 -63
1.Maria Grimstad Nordstrand*2006Giske SK19513-
OK
Ungdom 14-18 -69
1.Emilie Nykkelmo*2005Skogn IL19357-
OK
Ungdom 14-18 -84
1.Anja Wiggen Skancke*2005Røros SK19032-
OK
Junior 19-23 -69
1.Tuva Rangul*2003Skogn IL19583-
OK
2.Ellen Fossdal Skjelsbæk*2000Trondheim Styrkeløftklubb19993-
OK
Junior 19-23 -84
1.Nora Ruud-Lilleeidet*2002Trondheim Styrkeløftklubb19618-
OK
Junior 19-23 +84
1.Malin Sunde*2003Trøndertun SK19659-
OK
Åpen -57
1.Pernille Søderholm Nyvoll*1993KK-6719395-
OK
2.Thea Lindam*1996Røros SK20030-
OK
3.Anita Hundseid*1997KK-6719625-
OK
Åpen -63
1.Karoline B. E. Myklebust*1996Giske SK19852-
OK
Åpen -69
1.Silje Meek*1989Kristiansund KK17874-
OK
Åpen -84
1.Malin Holm*1998Skogn IL19597-
OK
Åpen +84
1.Kine Olofsson Syversen*1985Trøndertun SK19410-
OK
Veteran 40-49 -76
1.Gro Helen Kaldhussæter*1980Fræna AK19595-
OK
2.Nina Camilla Arnesen *1977Skogn IL20043-
OK
Veteran 40-49 -84
1.Kristina Grimstad Nordstrand*1978Giske SK16187-
OK
Veteran 40-49 +84
1.Marit Gråbak*1983Melhus IL17055-
OK
Veteran 60-69 +84
1.Tove Melhus*1963Nidarø SK19856-
OK
Ungdom 14-18 -74
1.Peder Eri*2007Fræna AK20065-
OK
2.Einar Bjørnvik*2006KK-6719173-
OK
Ungdom 14-18 -83
1.Felix Bergsvik Hamar*2007Fræna AK19296-
OK
Ungdom 14-18 -93
1.Mathias Gjerpe Nilsen *2005Skogn IL19353-
OK
2.Stian Aasen*2007Trøndertun SK19189-
OK
Ungdom 14-18 -105
1.Juan Kristian Hønnåshagen*2006Trondheim Styrkeløftklubb19996-
OK
2.Sam Borgen*2006Giske SK19918-
OK
3.Sebastian Bernhard Wintervold*2006Røros SK19033-
OK
Junior 19-23 -74
1.Ferdinand Hermundsli*2003Kristiansund KK20054-
OK
Junior 19-23 -83
1.Tobias Lohn*2001Røros SK18057-
OK
Junior 19-23 -93
1.Gabriel Eide Græsli*2003Trondheim Styrkeløftklubb19995-
OK
2.Trygve Skille*2002Trondheim Styrkeløftklubb19084-
OK
3.Oliver Skiphamn Holten*2003Trondheim Styrkeløftklubb20107-
OK
4.Jonas Høstland Bjørnerud*2001Namsos SK20085-
OK
5.Peter Høistad*2002Røros SK20094-
OK
Junior 19-23 -105
1.Marcel Alexander Sebastian Tounsi*2003Skogn IL19584-
OK
2.Martin Rudolfsen*2002Trondheim Styrkeløftklubb19156-
OK
3.Elias Sjøli*2004Giske SK20104-
OK
Åpen -83
1.Mathias Myklebust*1996Giske SK19518-
OK
2.Jonas Sve Martinsen*1995Skogn IL19457-
OK
Åpen -93
1.Bent Frostad*1999KK-6720073-
OK
2.Niklas Ødegaard*1989Trondheim Styrkeløftklubb19994-
OK
Åpen -105
1.Jon Stigen*1993Giske SK20059-
OK
Åpen -120
1.Einar Østensen*1999Trøndertun SK19484-
OK
Åpen +120
1.Anders Brøten Lillemoe*1999Røros SK17280-
OK
Veteran 40-49 -105
1.Jim Juliussen*1975Namsos SK14328-
OK
Veteran 50-59 -93
1.Geir Bedin*1968Røros SK10463-
OK
Veteran 50-59 -105
1.Jon Anders Borgos*1972Røros SK19191-
OK
Benkpress
Åpen -105
1.Edvard Heimen*1988Fræna AK14416-
OK

Trenere/lagledere

Trener Klubb
Edvard Heimen Fræna AK
Felix Bergsvik Hamar Fræna AK
Gro Helen Kaldhussæter Fræna AK
Kjell Furesund Fræna AK
Peder Eri Fræna AK
Ralf André Almås Male Fræna AK
Svein Magne Malmedal Fræna AK
Alexander D.G. Larsen Giske SK
Kristina Grimstad Nordstrand Giske SK
Mathias Myklebust Giske SK
Lars Engø Monsen KK-67
Marius Arhaug KK-67
Arnt-Erik Skancke Røros SK
Elise Mælen Røros SK
Filip Brun Skogn IL
Karianne Haugen Skogn IL
Marita Hårberg Vaterholm Skogn IL
Thomas Eiternes Skogn IL

Klubbstatistikk

Klubb Løftere Trenere
Fræna AK47
Giske SK73
KK-6742
Kristiansund KK20
Melhus IL10
Namsos SK20
Nidarø SK10
Røros SK92
Skogn IL74
Steinkjer SK10
Trondheim Styrkeløftklubb60
Trøndertun SK40
Totalt: 48 18