Påmeldingsliste

Regionsmesterskap benkpress utstyrsfritt

Påmeldingsfrist:10.12.2023
Påmeldingsavgift:400
Frist etteranmelding:24.12.2023
Avgift etteranmelding:800
Disiplin:Benkpress
Type:Utstyrsfritt
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens
Ungdom 14-18 -57
1.Hailey Isabelle Bråten*2009Halden SI20170-
OK
Ungdom 14-18 -69
1.Angelina Yoshie Kurita Huse*2006Moss SIK19874-
OK
Ungdom 14-18 -76
1.Kaya Nathalie Bråten*2008Halden SI19791-
OK
Junior 19-23 -76
1.Maren Berglund*2005Moss SIK20099-
OK
2.Ida Garsegg Hansen*2002Askim SK18457-
OK
Junior 19-23 -84
1.Martine Larsen*2001Lenja AK19562-
OK
Åpen -57
1.Anita Traasdahl *1969Askim SK18739-
OK
Åpen -63
1.Elin Kolding*1998Askim SK18352-
OK
Åpen -69
1.Liv Ulversøy*1997Oslo SK18337-
OK
2.Madeleine Olaussen*1992Lørenskog AK18463-
OK
3.June Kristine Pedersen*1995Askim SK19419-
OK
4.Manuela Pischel-Bakker *1977Lenja AK16981-
OK
Åpen -76
1.Sara Slettemo*2000Askim SK19778-
OK
2.Sarah Nilsen Elvehøy*1995Askim SK17457-
OK
3.Sara Kristoffersen*1999Askim SK19543-
OK
4.Ida Johanne Otterbekk*2000Lenja AK19552-
OK
Veteran 50-59 -47
1.Gunn Mari Løkkeberg*1965Moss SIK19908-
OK
Veteran 50-59 -57
1.Ann Kristin Olsen*1967Halden SI10801-
OK
Veteran 50-59 -63
1.Jane Kvelland Berntsen*1969Askim SK17197-
OK
Veteran 50-59 -76
1.Heidi Sighovd*1971Frogner AK17587-
OK
Veteran 50-59 -84
1.Hege Braathen*1970Frogner AK16261-
OK
Veteran 60-69 -76
1.Inger Ormen Helgestad*1961Moss SIK16832-
OK
Veteran 70+ -69
1.Kirsti Løken*1954Askim SK17387-
OK
Ungdom 14-18 -74
1.Åsmund Lunde*2006Askim SK19786-
OK
Ungdom 14-18 -83
1.William Pollen*2008Moss SIK19506-
OK
Ungdom 14-18 -93
1.Oliver Johansson Tang*2006Moss SIK19885-
OK
Junior 19-23 -59
1.Tarjei Grønås*2005IL Kraftsport19292-
OK
Junior 19-23 -66
1.Daniel Nguyen*2004Oslo SK19361-
OK
Junior 19-23 -83
1.Joakim Eriksson Aas*2003Nes SIL17972-
OK
Junior 19-23 -105
1.Håkon Sandberg Bjørnstad*2005Lenja AK20064-
OK
Junior 19-23 -120
1.Andreas Førre*2001IL Kraftsport20022-
OK
Åpen -74
1.Daniel Refsnes*1994Askim SK16717-
OK
2.Stian Thue Halvorsen*1987Frogner AK14408-
OK
3.Kai-Remi Berge*1992IL Kraftsport16522-
OK
Åpen -83
1.Germe Wimpaye*1996Halden SI16695-
OK
Åpen -93
1.Frode Flinth Westby*1980Halden SI13834-
OK
Åpen -105
1.Edin Redzepi *1997Lørenskog AK19222-
OK
Åpen -120
1.Runar Saxegård*1970Lenja AK14559-
OK
2.John Anders Terland*1987Lenja AK14147-
OK
3.Magnus Refsnes*1997Askim SK17477-
OK
Åpen +120
1.Benjamin Larsen*1999Moss SIK18194-
OK
Veteran 40-49 -74
1.Kjetil Nøding Stenvik*1983Halden SI19792-
OK
Veteran 40-49 -105
1.Jan Erik Bråten*1980Halden SI15445-
OK
Veteran 40-49 -120
1.Eivind Melby*1979Halden SI19826-
OK
Veteran 50-59 -83
1.Geir Ottar Olsen*1965Halden SI15000-
OK
Veteran 50-59 -93
1.Bent Henni*1970Frogner AK10154-
OK
2.Ronny Ivan Hegge*1967Lenja AK17041-
OK
3.Tommy Herheim*1970Moss SIK19485-
OK
4.Volodymyr Pozhydaiev*1973Moss SIK20042-
OK
5.Kristian Hermansen*1972Moss SIK20027-
OK
Veteran 50-59 -105
1.Tom Espen Eide*1972Nes SIL14360-
OK
2.Terje C. Samuelsen*1966Halden SI13097-
OK
Veteran 50-59 -120
1.Jim Ljungquist*1967Brumunddal AK17313-
OK
Veteran 50-59 +120
1.Sten Normanseth*1972Lenja AK19421-
OK
Veteran 60-69 -83
1.Roar Johansen*1958Lenja AK19866-
OK
Veteran 60-69 -105
1.Alf Granvang*1964Brumunddal AK13258-
OK
2.Knut Bakken*1958Nes SIL19163-
OK
3.Terje Aastorp*1956IL Kraftsport20225-
OK
Veteran 60-69 -120
1.Roger Eriksen*1960Brumunddal AK12275-
OK

Trenere/lagledere

Trener Klubb
Bjørn Fjell Askim SK
Linn Hèlen Solbakken Fjeld Askim SK
Nora Kristin Larsen Askim SK
Therese Opsahl Askim SK
Thomas Pedersen Askim SK
Vidar Torvik Askim SK
Vebjørn Brastad Frogner AK
Henrik Staal Halden SI
Vegard Røysum Lørenskog AK
Benjamin Larsen Moss SIK
Børge Alslie Moss SIK
Dan Sundby Moss SIK
Eilen Pollen Moss SIK
Helge Aarsrud Moss SIK
Ida Sandnes Moss SIK
Julie Thommessen Moss SIK
Karoline Marie Andersen Moss SIK
Stine Møller Moss SIK
Tommy Herheim Moss SIK
Egil Walseth Nes SIL

Klubbstatistikk

Klubb Løftere Trenere
Askim SK126
Brumunddal AK30
Frogner AK41
Halden SI101
IL Kraftsport40
Lenja AK90
Lørenskog AK21
Moss SIK1010
Nes SIL31
Oslo SK20
Totalt: 59 20