Syd-Norsk Benkpress



Fakta

Arrangør Moss SIK
Dato 19.10.2008
Stevnetype Syd-Norsk Benkpress
Sted Moss
Stevneleder Arnulf Wahlstrøm
Sekretær Ove Johansen
Antall deltakere 36
Antall resultat 33

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektBenkpressTotaltPoeng
Veteran 40-49 damer
1.-56Ann Kristin OlsenMoss SIK55.307080908095.06Diplom
Ungdom 14-18 herrer
1.-67.5Theo K. GrønvoldSande KK62.208090909074.32Diplom
2.-67.5Steffen GulliksenDrammen SI63.40707577.57560.92Diplom
3.-67.5Ilya GrønvoldSande KK61.70405052.55041.59Diplom
1.-82.5Espen BrunstadValdres AK78.108592.597.592.564.13Diplom
1.-90Julian K. SteveLenja AK87.5014515016014593.95Diplom
1.-100Joachim SkårenValdres AK99.50165172.5178.5172.5105.19Diplom
Junior 19-23 herrer
--82.5Kehn Christian AndersenMoss SIK81.6016017017000Diplom
1.-100Pål B. GrønbergHalden SI94.2013013013513584.29Diplom
1.-110John Anders TerlandMoss SIK101.80167.5170172.5172.5104.26Diplom
1.-125+Kjetil TollheimUlefoss AK130.60210215220220124.32Diplom
Åpen herrer
1.-82.5Sindre P. BlombergMoss SIK81.60170170177.5170114.65Diplom
2.-82.5Frode Flinth WestbyHalden SI80.60160167.5170160108.72Diplom
3.-82.5Leif Arne HansenOttestad Kast og Styrkeløft78.40130135137.513593.37Diplom
1.-90Sverre DiesenSande KK89.40210222.5222.5210134.53Diplom
1.-100Øystein AasAskim SK98.90235235242.5235143.66Diplom
2.-100Thomas PuzichaHalden SI99.00200205212.5212.5129.86Diplom
3.-100Lars Edvin SamnøySande KK96.40195202.5210210129.78Diplom
1.-110Olav KompelienBrumunddal AK106.20230240250230136.9Diplom
2.-110Tom E. MurudOttestad Kast og Styrkeløft104.30192.5197.5202.5197.5118.3Diplom
3.-110Mikael ArvidssonDrammen SI107.10192.5202.5202.5192.5114.25Diplom
1.-125Rune LauvåsMoss SIK115.90210210220210121.78Diplom
2.-125Ole Petter ElvekrokDrammen SI112.20177.5192.5192.5192.5112.61Diplom
--125Tommy SkjelmoenMoss SIK118.7018018518500Diplom
Veteran 40-49 herrer
1.-90Børre BorgersenDrammen SI90.00190200200190121.3Diplom
2.-90Vidar Kristiansen-BakkeAskim SK88.30165170175170109.6Diplom
1.-100Alf GranvangBrumunddal AK99.30200210210210128.16Diplom
2.-100Kurt Einar VoldsethSande KK100.00180185192.5192.5117.16Diplom
--100Tor GranvangBrumunddal AK99.10202.5202.5202.500Diplom
1.-110Steinar UnnestadAskim SK106.40165165172.516598.14Diplom
2.-110Terje C. SamuelsenHalden SI102.8015015016015090.32Diplom
1.-125+Bjørn GrønvoldSande KK141.70200235240240133.87Diplom
Veteran 50-59 herrer
1.-100Tore Gunnar OlsenSande KK93.20140145157.514087.86Diplom
1.-110Øystein SandvoldOttestad Kast og Styrkeløft104.20135140142.513580.89Diplom
Veteran 60-69 herrer
1.-82.5Roy L. HansenIL Kraftsport79.60110115117.511578.76Diplom
1.-90Øyvind KvakkestadAskim SK84.308590959562.84Diplom

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0138FLeif Sydengen
0224FRune Johansen
0503RPer-Ole Røed