NM styrkeløft junior



Fakta

Arrangør Alta AK
Dato 07.11.1998
Stevnetype NM styrkeløft junior
Sted Alta
Stevneleder Jens Åge Suhr
Sekretær Laila Thomassen
Antall deltakere 36
Antall resultat 35

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-52Marit MyrvangBrumunddal AK51.401051101106062.565112.5117.5120285358.47
1.-67.5Mariann Engum GrueRøros SK66.70150157.516562.56567.5165172.5180405416.91
1.-82.5Hildeborg J. HugdalSauda IL80.50135142.51506567.570120127.5130342.5312.33
Junior 19-23 damer
1.-60Linda KristensenRana KK59.901501601607577.580145152.5167.5407.5454.89
1.-67.5Bente ArntsenOslo SK66.10150150157.5808587.5150160165400414.48
1.-75Ingunn Elise KnutzenFredrikstad SK71.00180187.5187.58087.592.5180190197.5470463.04
1.-82.5Elin VestliBrumunddal AK82.00137.514514562.56567.5137.5145150357.5322.75
Ungdom 14-18 herrer
1.-67.5Joakim BjerkeRøros SK66.50195195205110115120195207.5212.5527.5411.66
2.-67.5Tom K. JonasAlta AK66.20145155160808585145160170400313.28
1.-75Petter ÅsbergSundbyfoss SK70.00147.5155160102.5107.5110180190200470352.22
2.-75Arne-Marius PettersenNordkapp SK72.30150160160859092.5185200205450329.18
--75Kjetil OlsenAlta AK74.40210220220------00
1.-82.5Alexander KirketeigFørde IL78.80230230250115120125220235247.5585403.24
1.-90Tore Kristian SvendsenSkogn IL88.70205215225110115120220230240580373.06
2.-90Svein Erik ThorsenNamsos SK88.10170182.5182.5112.5117.5120180195205495319.52
1.-100Marius MortensenNamsos SK90.60190200210115120122.5220235240565359.51
1.-110Geir GåslandAlta AK101.00220240260130140150250270287.5630381.91
2.-110Erlend MyhreOslo SK102.10205220230122.5130137.5235250255607.5366.75
Junior 19-23 herrer
1.-75Frode BerentsenSandnes AK73.20240250257.5155165172.5200210225632.5458.5
2.-75Henrik PaulsenOslo SK71.20235245255130130135230237.5237.5615454.98
1.-82.5Steve OlsenAlta AK81.40220240-140150160230240250640432.26
2.-82.5Arild BoknebergKarmøy SK (nedlagt)80.60220230240130137.5142.5225240250612.5416.19
3.-82.5Henning TornesSandnes AK81.40190202.5202.5125127.5132.5225235235555374.85
4.-82.5Roy Martin KjennerudSundbyfoss SK80.60180190200100110110190200205500339.75
5.-82.5Thomas PuzichaHalden SI78.30170180185100105107.5175185190470325.33
1.-90Tore Andre HansenRana KK89.30230250255122.5130135230245260635407.04
2.-90Tor Herman OmlandKarmøy SK (nedlagt)86.40210230240112.5120125210230240605394.64
3.-90Vidar JøssangSandnes AK89.80185185215125130132.5225240252.5557.5356.3
1.-100Tollef TaksdalOslo SK97.00250265270165175180245260270715440.65
2.-100John Sverre HolterNamsos SK98.60225235240135140140232.5240245625382.56
3.-100Stian Andre SundvoldValdres AK99.70235245250120130135227.5235242.5620377.77
4.-100Rune KravikSPUVI94.20200210210140145145250260260610380.88
5.-100Einar GilbergKK-6793.60215230230120122.5130242.5250250595372.65
6.-100Per Morten BrekkenRøros SK94.90190210220135145147.5200220225590367.16
1.-110Stig AllergodtBrumunddal AK106.50245260260140147.5147.5240260260625371.63
1.-125Mathias Bache-GabrielsenSPUVI122.00310330340180185190270280285810463.97

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1192I/1Jan Ståle Bigseth
1261FGeir Elde
1352RYngve Kristoffersen
1355FOdd Einar Rindarøy