B-NM



Fakta

Arrangør Odin SK
Dato 21.02.1999
Stevnetype B-NM
Sted Bergen
Stevneleder Robert Øren
Sekretær Mons Terje Skjelvik
Antall deltakere 25
Antall resultat 25

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Åpen damer
1.-75Tone IngebretsenSandnes AK73.70140150160657072.5130140150382.5367.7Diplom
Åpen herrer
1.-56Henrik OlsenOdin SK54.90115120130707580145152.5152.5357.5331.87Diplom
1.-67.5Magnar MidtbøSundbyfoss SK66.30180190200130137.5142.5200210212.5550430.27Diplom
1.-75Bjørn AstadOslo SK69.00190210220110117.5122.5195210215557.5422.47Diplom
2.-75Rolf OlsenHalden SI74.40180190200120127.5130200220235540386.96Diplom
1.-82.5Manuel BezerraAK Fryktløs82.50200--180195.5195.5220240250620415.34Diplom
2.-82.5Roy Kjetil DanielsenSandnes AK81.80210220220120130130220230235585393.94Diplom
3.-82.5Ingolf ThorbjørnsenSande KK82.40220227.5232.5115120125220235240567.5380.45Diplom
4.-82.5Vidar AsbjørnsenFredrikstad SK81.70190205210105115117.5220230240557.5375.7Diplom
5.-82.5Vidar BergFlorø TIF78.50195205205125130130215220220545376.6Diplom
6.-82.5Jonny MyhreOdin SK81.60200205210140145145170180190540364.18Diplom
7.-82.5Henning HusebySveio IL80.70170190210115122.5132.5170185192.5535363.27Diplom
1.-90Morten HaugsengSandnes AK88.50225240250132.5142.5147.5275302.5-672.5433.09Diplom
2.-90Ulf JohansenAskim SK89.20190205205130135137.5220232.5232.5562.5360.73Diplom
3.-90Torje ØvergaardSPUVI88.80180195202.5100110115200220230547.5351.93Diplom
1.-100Stian Andre SundvoldValdres AK100.00225235240125135-180--555337.77Diplom
2.-100Pål NilsenOslo SK90.60200210220125130132.5125--465295.88Diplom
1.-110Karl Ingar MerliIL Kraftsport105.20240260280150160165280300310730435.96Diplom
2.-110Erik HålandStavanger SK108.50255270270160165170235245250680401.88Diplom
3.-110Tom Harald HoltaStavanger SK109.00240250260165170172.5220235250680401.34Diplom
4.-110Arne GundersenBrumunddal AK105.00230250260140150150220240245650388.44Diplom
5.-110Trond-Ove RundhovdeOdin SK107.00240252.5260122.5127.5130240250257.5637.5378.48Diplom
6.-110Sturle H. RikstadOdin SK105.40220240255110120127.5220230240600358.08Diplom
1.-125Sven Jøran HaugenNes SIL111.50240260265140150157.5240260270680398.55Diplom
1.-125+Ove AndreassenOdin SK151.00250265-180200217.5180225250675373.14Diplom

Rekorder

Tormod Andersen
4 løft markløft 283,5 kg


Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0176FJan Monstad
0181FHenry Berg
0295I/2Tone Ingebretsen
0346FLars Midtbø