NM Benkpress



Fakta

Arrangør Oslo SK
Dato 25.08.2001
Stevnetype NM Benkpress
Sted Oslo
Stevneleder Kjell Jevne
Sekretær Trude Fagerli
Antall deltakere 130
Antall resultat 130

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektBenkpressTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-67.5Linn Fosse HaraldsenSundbyfoss SK61.103035-3538.48Diplom
1.-75Åse Helen MadsenSande KK68.10455052.55050.71Diplom
Åpen damer
1.-67.5Eva EngskarOslo SK62.7087.5909595102.4Diplom
2.-67.5Anita SæbøBrumunddal AK66.40556062.56061.97Diplom
1.-75Bente ArntsenOslo SK68.30859092.59091.09Diplom
2.-75Birgitte StorøyOslo SK71.9082.587.59587.585.48Diplom
1.-82.5Ragnhild EngelandBrumunddal AK76.208590908580.02Diplom
2.-82.5Marta E. PerezAskim SK80.6062.567.5707063.78Diplom
3.-82.5Trude FagerliOslo SK77.00606567.567.563.14Diplom
1.-90Ragnhild NystuenBrumunddal AK87.004047.55047.541.65Diplom
1.-90+Mona HanstadBrumunddal AK103.3062.5707062.551.57Diplom
Veteran 40-49 damer
1.-56Audhild MathiesenFredrikstad SK54.7062.567.5707083.9Diplom
Ungdom 14-18 herrer
1.-60Glenn Thomas JohansenSande KK60.0077.5859077.566.1Diplom
1.-67.5Ole Kristen JohnsrudSande KK66.10909510010078.42Diplom
2.-67.5Bård BøhlumSande KK61.40859092.592.577.27Diplom
3.-67.5Paul Alexander RustenMelhus IL60.3090--9076.41Diplom
4.-67.5Thorstein RønningenSundbyfoss SK61.5087.5--87.572.98Diplom
1.-75Joakim HøivikFlorø TIF70.5090--9067.08Diplom
1.-90Per Erik StefferudNes SIL84.20117.5--117.577.77Diplom
2.-90Daniel VolencDrammen SI89.3095--9560.9Diplom
1.-60Anders TrogstadSande KK59.0095--9582.29Diplom
2.-60Tomas ZijdemansFlekkefjord Atletklubb60.0087.5--87.574.63Diplom
1.-75Morten DahlbyValdres AK75.00112.5--112.580.17Diplom
2.-75Espen JohansenIL Kraftsport73.90105--10575.6Diplom
1.-82.5Anders G. OhmStavanger SK78.40132.5--132.591.64Diplom
2.-82.5Tom K. JonasAlta AK78.20125--12586.59Diplom
3.-82.5Aksel Reidar OlsenOslo SK77.2095102.5110102.571.62Diplom
1.-90Karl Jacob StaksengSundbyfoss SK83.00127.5--127.585.11Diplom
2.-90Oddgeir LåksrudValdres AK88.50122.5--122.578.89Diplom
3.-90Rune KnapstadFlorø TIF86.30115--11575.07Diplom
1.-100Henrik FramnesSande KK94.10150--15093.71Diplom
2.-100Eirik JørgensenFræna AK92.20122.5--122.577.27Diplom
1.-110Jan Gunnar PedersenFlorø TIF107.70150--15088.86Diplom
Junior 19-23 herrer
1.-67.5David ZijdemansFlekkefjord Atletklubb66.60132.5--132.5103.27Diplom
2.-67.5Kay Åge JacobsenFlorø TIF67.00110--11085.32Diplom
1.-75Are ArntsenOslo SK72.40125--12591.34Diplom
2.-75Kim Are JacobsenFlorø TIF69.30110--11083.07Diplom
1.-82.5Thomas SkjellandOslo SK80.40160--160108.9Diplom
2.-82.5Ketil BergmannKK-6781.70145--14597.72Diplom
3.-82.5Kjetil OlsenAlta AK80.30130--13088.54Diplom
4.-82.5John SylteÅlesund SK80.60130--13088.34Diplom
5.-82.5Glenn Robert BenjamindsenValdres AK77.40105--10573.24Diplom
1.-90Dag R.Ørsvik ØyeFræna AK86.20175--175114.31Diplom
2.-90Tom Egil OlsenIL Kraftsport90.00150--15095.76Diplom
3.-90Dag Øivind MadsenOslo SK87.30140--14090.82Diplom
1.-100Jan Einar RovenFræna AK94.40180--180112.28Diplom
1.-110Geir GåslandAlta AK101.70160--16096.74Diplom
Åpen herrer
1.-56Henrik OlsenOdin SK55.4092.5--92.585.1Diplom
1.-60Thomas IversenAskim SK59.00120--120103.94Diplom
2.-60Svein WalstadIL Kraftsport59.30117.5--117.5101.3Diplom
3.-60Torstein SundstølKristiansand AK58.2097.5--97.585.54Diplom
1.-67.5Ove Nordal ReiakvamFlorø TIF65.60120--12094.69Diplom
2.-67.5Tom Jonas BillitOslo SK67.1097.5--97.575.53Diplom
1.-75Frode BerentsenSandnes AK74.40160170177.5177.5127.2Diplom
2.-75Espen DalbergDrammen SI73.80140145150150108.11Diplom
3.-75Bjørn AstadOslo SK72.30120--12087.78Diplom
1.-82.5Manuel BezerraAK Fryktløs81.20175190200190128.52Diplom
2.-82.5Jørn KrokenBrumunddal AK80.80155157.5160157.5106.86Diplom
3.-82.5Sverre DiesenSkogn IL81.80150--150101.01Diplom
4.-82.5Marius BergStavanger SK82.00150--150100.86Diplom
1.-90Frank GylandFlekkefjord Atletklubb87.60180187.5190187.5121.41Diplom
2.-90Roar HauglandSogndal IL90.00180--180114.91Diplom
3.-90Ronny OlaisenIL Kraftsport87.30175--175113.52Diplom
4.-90Marius ArnesenIL Kraftsport88.50175--175112.7Diplom
5.-90Tor GranvangValdres AK89.10170--170109.09Diplom
6.-90Børre BorgersenDrammen SI86.30160165165160104.45Diplom
7.-90Geir JohannesenHalden SI89.50160170170160102.43Diplom
8.-90Brede GjøringbøFlorø TIF87.10155--155100.67Diplom
9.-90Ronny WeumSande KK89.10145--14593.05Diplom
10.-90Stian GunnerudUlefoss AK89.60140--14089.57Diplom
1.-100Torleiv Tungl. FjeldeStavanger SK100.00195--195118.68Diplom
2.-100Øystein AasAskim SK97.20185--185113.92Diplom
3.-100Harald Morten HaugMelhus IL99.00185--185113.05Diplom
4.-100Pål GuddalAskim SK98.60175182.5182.5175107.12Diplom
5.-100Alf GranvangValdres AK90.20167.5--167.5106.81Diplom
6.-100Roy H. PedersenFlorø TIF94.30165--165102.98Diplom
7.-100Kim Due-SørensenIL Kraftsport93.70160--160100.16Diplom
8.-100Geir Runar KorvaldSande KK99.60160--16097.54Diplom
9.-100Pål NilsenOslo SK93.9014015015515093.81Diplom
10.-100Jan Baggerud LarsenIL Kraftsport97.90132.5142.5142.5132.581.34Diplom
11.-100Thomas PuzichaHalden SI90.60130137.5137.513082.72Diplom
1.-110Bjørn Gunnar JohansenBrønnøy SK105.80210225-225134.1Diplom
2.-110Dag Ottar MikalsenRana KK109.20215220225215126.81Diplom
3.-110Knut NilssenUlefoss AK107.10185190195190112.77Diplom
4.-110Frode RuiUlefoss AK109.70185--185108.97Diplom
5.-110Kjell Olav NyhagebråtenIL Kraftsport107.40167.5--167.599.33Diplom
6.-110Vidar JohansenAskim SK105.10160--16095.58Diplom
1.-125Kjell FuresundFræna AK116.40195207.5-207.5120.18Diplom
2.-125Bård Roos SvendsenFredrikstad SK118.70202.5--202.5116.72Diplom
3.-125Jan Olav VesterhusAK Fryktløs114.10190--190110.64Diplom
4.-125Kjetil TollefsenStavanger SK123.30185--185105.73Diplom
5.-125Knut Olav HulbakvikenDrammen SI117.50180--180104Diplom
6.-125Glenn Viktor EvensenSPUVI119.50180--180103.59Diplom
1.-125+Ove AndreassenSande KK159.90240245250245134.33Diplom
2.-125+Trond FjørenFræna AK134.20190200-190106.88Diplom
Veteran 40-49 herrer
1.-67.5Birger SundstølKristiansand AK66.40100--10078.13Diplom
2.-67.5Sverre PaulsenSande KK67.5070--7053.97Diplom
1.-75Lars MidtbøSundbyfoss SK73.30130.5--130.594.51Diplom
2.-75Arne JohansenAK Fryktløs73.50120--12086.74Diplom
1.-82.5Rolf OlsenHalden SI81.10152.5--152.5103.23Diplom
2.-82.5Einar FondSogndal IL81.20137.5--137.593.01Diplom
3.-82.5Morten EngnesSande KK82.40137.5--137.592.18Diplom
1.-100Kjell SandmoLørenskog AK98.30170--170104.19Diplom
1.-110Nils EspeseterSogndal IL100.60207.5--207.5125.97Diplom
2.-110Kjell Arne SollienBrumunddal AK109.60175--175103.11Diplom
1.-125Geir SommersethMoss SIK122.30200--200114.5Diplom
2.-125Vidar Alexander RingvoldBrumunddal AK111.50185--185108.43Diplom
1.-125+Truls NygaardOslo SK125.60195--195111.01Diplom
2.-125+Per Åge MadsenSande KK125.30190--190108.22Diplom
Veteran 50-59 herrer
1.-60Richard BergmannKK-6759.8062.5--62.553.47Diplom
1.-75Arild HårklauBergen Helsesportlag74.20112.5--112.580.76Diplom
1.-82.5Bjarne SynstadLørenskog AK80.70160--160108.64Diplom
2.-82.5Peer BjaalandHammerfest KK80.20122.5--122.583.5Diplom
3.-82.5Mohammad BalouchDrammen SI78.60117.5--117.581.13Diplom
4.-82.5Øyvind KvakkestadAskim SK79.80105--10571.8Diplom
5.-82.5Thorbjørn MyhreÅlesund SK78.70100--10068.99Diplom
1.-90Svein LindBrønnøy SK88.90132.5--132.585.12Diplom
2.-90Ghulam MustafaOslo SK89.10130--13083.42Diplom
3.-90Ketil HodneBrumunddal AK84.60125--12582.51Diplom
4.-90Per Olav LillesveenBrumunddal AK89.00125--12580.26Diplom
1.-110Gunnar ØstbyLørenskog AK107.70182.5--182.5108.11Diplom
2.-110Robert ØrenOdin SK107.60155--15591.85Diplom
1.-125+Jostein DyrkornBrønnøy SK164.10185--185101.03Diplom
Veteran 60-69 herrer
1.-75Rolf A. HalvorsenOdin SK73.40120--12086.82Diplom
1.-82.5Sven BergNidelv IL82.20100--10067.14Diplom
2.-82.5Gunnar WeldeNidelv IL81.0090--9060.97Diplom
1.-90Knut KæmpeLørenskog AK87.80145--14593.77Diplom
1.-100Arne HoffmannNes SIL97.50145--14589.18Diplom
2.-100Jan BollandNidelv IL96.60115--11571Diplom
1.-110Truls KristensenFredrikstad SK109.70167.5--167.598.66Diplom

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1206Kjell Jevne
1210Bjørn Andreas Holmsen
1272FTorkjeld Jevne
1359FVegard Røysum
1361REgil Walseth
1385Roger Grøndahl
1455I/1Bjørn Astad