Syd-Norsk



Fakta

Arrangør SPUVI
Dato 06.06.1981
Stevnetype Syd-Norsk
Sted Spikkestad
Stevneleder Iver Hole
Sekretær Nils-Petter Knudsen
Antall deltakere 56
Antall resultat 50

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-56Hege BogarDrammen SI53.008090-4042.5----130159.69Diplom
1.-67.5Liv SchønhartKragerø AK64.80100100-5560----160168.24Diplom
Åpen damer
--75Unni BorgersenDrammen SI72.50120130-7075----00Diplom
Ungdom 14-18 herrer
1.-56Steinar FredheimMoss VK55.00140147.5-9095----235217.77Diplom
2.-56Ole SaarenpaaMoss VK55.80120130-6570----200182.7Diplom
1.-67.5Geir Arne LundRakkestad KK66.80155155-87.592.5----247.5192.43Diplom
2.-67.5Helge LøvheimMoss VK62.00142.5150-92.592.5----242.5200.81Diplom
3.-67.5Åge BjørgeSkogstrand IL64.00140150-72.577.5----222.5179.27Diplom
4.-67.5Thor I. HammersborgIL Kraftsport62.50115125-8087.5----205168.57Diplom
5.-67.5Tor MathisenSkogstrand IL63.40120130-7075----195158.38Diplom
6.-67.5Henning PaulsenSkogstrand IL62.60107.5115-6570----177.5145.76Diplom
1.-75Tommy PedersenSkogstrand IL74.80187.5192.5-105107.5----292.5208.82Diplom
2.-75Lars Erik SundetSkogstrand IL69.00160170-8590----260197.03Diplom
3.-75Terje FimreiteSogndal IL71.50120130-100107.5----230169.63Diplom
4.-75Finn-Roger GustavsenHalden SI71.00132.5140-8590----222.5164.96Diplom
1.-82.5Arild SvendsenMoss VK79.20155165-97.5102.5----257.5176.93Diplom
1.-90Øyvind OpheimBrumunddal AK87.00150160-102.5107.5----252.5164.1Diplom
2.-90Einar JansenHolmestrand AK88.50120--8090----210135.24Diplom
1.-100Ichan KimOslo VK90.60190205-100107.5----305194.07Diplom
2.-100Johan SkammelsrudHalden VK91.70125140-7080----210132.83Diplom
--125+Asle HjelmelandSogndal IL127.20130145-8590----00Diplom
Junior 19-23 herrer
1.-67.5Jan Petter StoaUlefoss AK66.80165180-100107.5-185200200472.5367.37Diplom
2.-67.5Roger HornbergRakkestad KK65.50140150-8587.5-150160170397.5314.06Diplom
3.-67.5Jørn UlvenBrumunddal AK67.50135142.5-8085-145152.5160372.5287.2Diplom
1.-75Vidar MyrhagenBrumunddal AK73.80165172.5-100105-180195200470338.73Diplom
2.-75Morten AndersenSkogstrand IL73.10150155-97.597.5-175185190437.5317.45Diplom
3.-75Carl Prost HøstHalden VK70.50140145-105110-140150160405301.85Diplom
1.-82.5Jonnar AntonsenNational81.30215227.5-120120-200210217.5545368.37Diplom
--90Bjørn Tore ØdegaardDrammen SI88.10200200-------00Diplom
1.-100Runar AardalenSkogstrand IL93.60225235-117.5117.5-260275280617.5386.74Diplom
Åpen herrer
1.-56Egil WalsethHalden VK56.00120130-95100-135145150370336.81Diplom
1.-60Arne Odin RyghOslo VK60.00175185-107.5112.5-190202.5202.5477.5407.26Diplom
2.-60Sverre PaulsenDrammen SI60.00142.5147.5-8590-170187.5195415353.95Diplom
3.-60Birger SundstølKristiansand AK58.80135142.5-87.592.5-165172.5177.5412.5358.42Diplom
4.-60Jan PetersenHalden VK58.90110122.5-57.562.5-130140-325281.94Diplom
1.-67.5Bjørn Andreas HolmsenOPIL67.50210215-110115-265275280605466.46Diplom
1.-75Bjarne SynstadStrømmen SIL74.30180185-140145-220230-560401.69Diplom
2.-75Ove HansenLenja AK73.40170185-150155-215225-550397.93Diplom
3.-75Egil KroknesSkogstrand IL73.80162.5165-85--190200205450324.32Diplom
1.-82.5Knut JohansenLenja AK82.00230237.5-155160-260275280667.5448.83Diplom
2.-82.5Arnstein ØstenstadSPUVI76.70180185-102.5107.5-205215222.5507.5356.11Diplom
3.-82.5Knut AronsenHalden SI77.60160170-100107.5-190205212.5490341.19Diplom
1.-90Roy SagmyrDrammen SI89.90260280-140155-280300320720459.94Diplom
2.-90Egil HovlandBrumunddal AK88.60225235-160165-250270280670431.21Diplom
--90Kjetil HvalSPUVI85.50185192.5-127.5127.5----00Diplom
1.-100Bjørn Yngvar JensenOPIL90.60230250-120127.5-220230240580369.05Diplom
--100Arne Vidar StølanHolmestrand AK90.40185190-------00Diplom
1.-110Per PedersenDrammen SI107.60265280-160170-220230242.5682.5404.45Diplom
1.-125Henry BergSogndal IL112.60230235-180185-245260-680397.39Diplom
Veteran 40-49 herrer
1.-75Hans M. ArnesenKristiansand AK74.70150150-110117.5-190200-450321.57Diplom
1.-82.5Bjørn LarsenHolmestrand IF79.50250265-140145-250260270650445.51Diplom
1.-90Jan MonstadSkogstrand IL87.50185195-105107.5-235245250545353.11Diplom
--100Birger CaspersenKK-6799.20230250-------00Diplom
Veteran 50-59 herrer
1.-67.5Kåre HolteIL Kraftsport67.00185192.5-107.5112.5-210222.5230527.5409.13Diplom
1.-75Kjell SkybakOslo SI74.50210230-125130-250270-630451.02Diplom
1.-110Bjørn ØyangenKK-67109.20235252.5-135142.5-240245247.5642.5378.95Diplom

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1126I/1Arnulf Wahlstrøm
1192I/1Jan Ståle Bigseth
1200FVidar Tangen