ER Open Benkpress



Fakta

Arrangør Danmarks SF
Dato 30.01.2015
Stevnetype ER Open Benkpress
Sted Albertslund, Danmark
Stevneleder
Sekretær
Antall deltakere 37
Antall resultat 33

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektBenkpressTotaltPoeng
1.-57Lena SjølSande KK56.42859092.592.5108.2Diplom
2.-57Elise NovumSPUVI56.12606567.56576.35Diplom
1.-63Lillann HaalandGanddal AK61.4487.592.592.592.5101.26Diplom
2.-63Linda Kåda HøilandSandnes AK60.768590959099.37Diplom
1.-72Renate EvertsenSandnes AK67.9890951009596.47Diplom
1.-66Birger SundstølKristiansand AK65.3010011011010079.22Diplom
1.-74Viggo TorgersenSPUVI73.88155162.5162.5162.5117.02Diplom
1.-83Espen KirkhaugSande KK79.94180180185180122.94Diplom
2.-83Kjell KorneliussenSandnes AK82.32150155162.5150100.62Diplom
1.-93Svein Olav FarstadSKA-Fræna92.64245250265250157.35Diplom
2.-93Sigve ValentinsenSandnes AK88.74215225235225144.7Diplom
3.-93Alf-Ivar HellerudSPUVI91.62225235237.5225142.36Diplom
4.-93Kjell BakkenSPUVI87.00165170170170110.48Diplom
5.-93Torgeir TrondsenSKA-Fræna89.10165170172.5170109.09Diplom
6.-93Roy Kjetil DanielsenSandnes AK89.30170180180170108.97Diplom
7.-93Frank Gyland*Kristiansand AK92.98160170175170106.81Diplom
8.-93Pål HatlebakkSKA-Fræna92.98120127.513513584.82Diplom
--93Thomas Steinnes NordqvistSande KK83.2616016016000Diplom
--93Kjell Arne BøeSKA-Fræna89.4620020020000Diplom
--93Helge SvilandSandnes AK92.09230230237.500Diplom
1.-105Kristoffer S. EikelandGanddal AK104.92277.5285285285170.34Diplom
2.-105Erlend TjelleSKA-Fræna104.70235240247.5247.5148.05Diplom
3.-105Jon RamstadSPUVI99.84245252.5252.5245149.21Diplom
4.-105Kristoffer LundGanddal AK95.02175180180180111.96Diplom
5.-105Trond SandblåstSKA-Fræna96.86180180180180111.01Diplom
6.-105Alf Granvang*Brumunddal AK103.32175185185175105.18Diplom
7.-105Jan SjølSande KK95.90165170175170105.3Diplom
8.-105Vidar Alexander Ringvold*Brumunddal AK104.68152.516016516095.71Diplom
9.-105Tor Granvang*Brumunddal AK98.1815016016015091.98Diplom
--105Henning TornesSandnes AK103.1022522522500Diplom
1.-120Per Marius HoleSPUVI119.36310320320310178.44Diplom
2.-120Sebastian WhiteGanddal AK113.38240247.5255255148.74Diplom
3.-120Kurt Einar VoldsethSKA-Fræna119.06230240240230132.48Diplom
4.-120Fredrik SørbøSande KK118.80210225240225129.67Diplom
5.-120Yves FloreliusSande KK107.80207.5215220215127.34Diplom
6.-120Jøren Skadsem EikelandGanddal AK110.04195202.5207.5207.5122.09Diplom
1.120+Alastair McCollGanddal AK139.96310310310310173.23Diplom

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Lena SjølUngdom 14-1857Benkpress enkeltløft85kg
Lena SjølUngdom 14-1857Benkpress enkeltløft90kg
Lena SjølUngdom 14-1857Benkpress enkeltløft92.5kg
Svein Olav FarstadVeteran 50-5993Benkpress enkeltløft245kg
Svein Olav FarstadVeteran 50-5993Benkpress enkeltløft250kg
Vidar Alexander RingvoldVeteran 60-69105Benkpress enkeltløft utstyrsfritt152.5kg
Vidar Alexander RingvoldVeteran 60-69105Benkpress enkeltløft utstyrsfritt160kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn