RM Benkpress



Fakta

Arrangør Styrkeløftregion Østafjell
Dato 03.10.2015
Stevnetype RM Benkpress
Sted Spikkestad Grendehus
Stevneleder Nils-Petter Knudsen
Sekretær Ida Mari Torgersen
Antall deltakere 27
Antall resultat 25

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektBenkpressTotaltPoeng
Åpen damer
1.-72Ruth Kari HoleSPUVI71.03120125125125123.13Diplom
Veteran 60-69 damer
1.84+Marit Pettersen*Drammen SI89.345560605547.67Diplom
Ungdom 14-18 herrer
1.-59Oscar Due Wang*Sande KK57.946570757061.67Diplom
1.-66Anders BorgersenUlefoss AK65.658585858567.03Diplom
1.-74Kevin Christiansen Balouch*Drammen SI71.657075808058.91Diplom
1.-83Lars-Christian HolmenSPUVI79.88120130137.513088.83Diplom
2.-83Jacob Florelius*Sande KK81.18115127.5130127.586.25Diplom
1.-93Ali Hamdan*Sande KK90.7114014515014592.21Diplom
Junior 19-23 herrer
1.-83Theo K. Grønvold*Sande KK80.81125145-14598.37Diplom
2.-83Henrik BorgersenUlefoss AK82.98130130132.513086.79Diplom
3.-83Thomas Steinnes Nordqvist*Sande KK82.1012514014012583.99Diplom
4.-83Ilya Grønvold*Sande KK79.728592.5-8558.16Diplom
1.-93Ole Henrik SandboSPUVI87.16130140147.514090.89Diplom
2.-93Eivind Sjøl*Sande KK87.0110511011511071.48Diplom
Åpen herrer
1.-83Kim Beck-GundersenUlefoss AK82.85245255255245163.71Diplom
2.-83Andreas JemtlandUlefoss AK82.40177.5187.5190187.5125.7Diplom
1.-93Sturla Mæland AbrahamsenUlefoss AK92.78227.5240240227.5143.07Diplom
2.-93Marius JemtlandUlefoss AK92.75210220230220138.38Diplom
1.-120Lars AnderssonDrammen SI119.08240250260260149.76Diplom
Veteran 40-49 herrer
1.-93Tommy NordstøSPUVI92.42160160175160100.82Diplom
1.120+Bjarne HavnenDrammen SI124.90242.5250250242.5138.2Diplom
2.120+Bjørn Grønvold*Sande KK153.86190207.5-190104.75Diplom
Veteran 50-59 herrer
1.-105Børre BorgersenUlefoss AK93.21145212.522014590.99Diplom
-120+Knut Olav HulbakvikenDrammen SI133.2024024024000Diplom
Åpen damer
Gj.-72Hanne Hagen RotnesOdin SK70.97120125130130128.12Diplom
Åpen herrer
Gj.-120Jørn Harald HøibøOslo SK119.29262.5262.5262.500Diplom
Veteran 40-49 herrer
Gj.120+Kurt Einar VoldsethSKA-Fræna121.70245245250245140.41Diplom

Rekorder (1)

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Jacob FloreliusUngdom 14-1883Benkpress enkeltløft utstyrsfritt127.5kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer232I/2Jan Sjøl
1Sidedommer186I/1, P/2Morten Novum
1Sidedommer555FJørn Ove Pedersen
1Stevneleder185RNils-Petter Knudsen