NM Benkpress



Fakta

Arrangør Florø TIF
Dato 31.08.2002
Stevnetype NM Benkpress
Sted Florø
Stevneleder Arnulf Wahlstrøm
Sekretær Ann-Chr. Johansen
Antall deltakere 101
Antall resultat 97

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektBenkpressTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-60Lene ØverbySande KK59.0045--4550.83Diplom
1.-67.5Åse Helen MadsenSande KK67.1057.5--57.558.94Diplom
Åpen damer
1.-60Lina ThonstadBrumunddal AK59.3067.5--67.575.94Diplom
1.-67.5Eva EngskarOslo SK63.5098--98104.63Diplom
2.-67.5Linda KristensenSandnes AK65.6090--9093.78Diplom
1.-75Bente ArntsenOslo SK67.6092.5--92.594.3Diplom
1.-90Linda BjerkeSundbyfoss SK83.1065--6558.28Diplom
Ungdom 14-18 herrer
1.-75Thorstein RønningenSundbyfoss SK68.80110--11083.55Diplom
2.-75Kjetil ØksnevadGanddal AK73.30102.5--102.574.23Diplom
3.-75Morten HopeBergen SK75.00100--10071.26Diplom
4.-75Jon Sætheren LandeValdres AK72.3072.5--72.553.03Diplom
1.-82.5Vidar AndreassenGanddal AK76.4090--9063.32Diplom
--90Håkon FarstadFræna AK88.60---00Diplom
1.-60Yngve HopenOdin SK57.7092.5--92.581.82Diplom
1.-67.5Jimmy Y. UlriksenFlorø TIF63.7077.5--77.562.69Diplom
1.-75Ole Tomas HopenFlorø TIF74.90100--10071.32Diplom
2.-75Marius Lønseth HamreFræna AK71.1085--8562.95Diplom
1.-82.5Morten DahlbyValdres AK79.70117.5--117.580.41Diplom
2.-82.5Steffen HopeBergen SK81.10110--11074.46Diplom
1.-90Øyvind SvenkerudBrumunddal AK89.50115--11573.62Diplom
1.-100Henrik FramnesSande KK95.90147.5--147.591.36Diplom
2.-100Eirik JørgensenFræna AK94.30137.5--137.585.81Diplom
1.-110Jan Gunnar PedersenFlorø TIF109.50167.5--167.598.71Diplom
1.-125Kenneth HeidenbergFredrikstad SK120.40172.5--172.599.1Diplom
Junior 19-23 herrer
1.-82.5Karl Jacob StaksengSundbyfoss SK82.30137.5--137.592.25Diplom
1.-100Rune KnapstadFlorø TIF90.30132.5--132.584.44Diplom
1.-110Jan Erik HopenFlorø TIF109.30150--15088.46Diplom
1.-125Jørn HøysetFlorø TIF124.00195--195111.31Diplom
2.-125Lars Bakken ElvsveenBrumunddal AK111.70137.5--137.580.55Diplom
Åpen herrer
1.-60Thomas IversenAskim SK59.20125--125107.94Diplom
2.-60Henrik OlsenOdin SK58.5095--9582.95Diplom
3.-60Bjarne HamreVoss SK58.5087.5--87.576.4Diplom
1.-67.5Ove Nordal ReiakvamFlorø TIF65.50120--12094.81Diplom
1.-75Espen DalbergDrammen SI74.70145--145103.62Diplom
2.-75Per Inge NerlandFræna AK74.90140--14099.85Diplom
3.-75Kay Åge JacobsenFlorø TIF73.90125--12590Diplom
4.-75Kim Are JacobsenFlorø TIF74.10122.5--122.588.03Diplom
5.-75Svein Arne ThueSogndal IL74.80120--12085.67Diplom
1.-82.5Frode BerentsenGanddal AK78.40177.5--177.5122.76Diplom
2.-82.5Vegeir KnudsenOslo SK78.40170--170117.57Diplom
3.-82.5Per Eivind EilertsenSande KK81.40152.5--152.5103Diplom
4.-82.5Eivind Sperre AustnesÅlesund SK82.00147.5--147.599.18Diplom
1.-90Joner GallefossFørde IL86.90185--185120.31Diplom
2.-90Frank GylandFlekkefjord Atletklubb87.10185--185120.16Diplom
3.-90Svein Olav FarstadFræna AK89.30172.5--172.5110.57Diplom
4.-90Dag R.Ørsvik ØyeFræna AK86.40170--170110.89Diplom
5.-90Børre BorgersenDrammen SI85.70165--165108.13Diplom
6.-90Tor GranvangValdres AK87.80165--165106.71Diplom
7.-90Brede GjøringbøFlorø TIF88.10150--15096.83Diplom
8.-90Pål NilsenOslo SK89.50150--15096.03Diplom
9.-90Ronny WeumSande KK89.80147.5--147.594.27Diplom
10.-90Vidar BergFlorø TIF86.10145--14594.77Diplom
11.-90Vegard Sperre AustnesÅlesund SK88.40140--14090.22Diplom
--90Roar HauglandSogndal IL89.30---00Diplom
1.-100Jan Einar RovenFræna AK99.20200--200122.12Diplom
2.-100Torleiv Tungl. FjeldeStavanger SK99.50195--195118.91Diplom
3.-100Roy H. PedersenFlorø TIF95.00170--170105.74Diplom
4.-100Alf GranvangValdres AK90.60162.5--162.5103.4Diplom
5.-100Geir Runar KorvaldSande KK99.60155--15594.49Diplom
--100Bjarte HaugeFørde IL99.80---00Diplom
1.-110Bjørn Gunnar JohansenBrønnøy SK107.80220--220130.31Diplom
2.-110Pål GuddalAskim SK109.10207.5--207.5122.43Diplom
3.-110Georg ØksendalSPUVI108.20195--195115.36Diplom
4.-110Odd Gunnar FjeldheimSauda IL109.30195--195114.99Diplom
5.-110Vidar JohansenAskim SK108.60190--190112.27Diplom
6.-110Jon Kennet KittangFlorø TIF109.10180--180106.2Diplom
7.-110Roger KalsøyFredrikstad SK109.40160--16094.32Diplom
1.-125Kjell FuresundFræna AK119.40220--220126.63Diplom
2.-125Bård Roos SvendsenFredrikstad SK121.20202.5--202.5116.15Diplom
3.-125Bjørn GrønvoldSande KK117.30185--185106.95Diplom
4.-125Kjetil TollefsenStavanger SK122.30185--185105.91Diplom
5.-125Tommy MyhreÅlesund SK113.80180--180104.89Diplom
--125Kjetil BirkedalStavanger SK123.20---00Diplom
1.-125+Ove AndreassenSande KK157.00225--225123.68Diplom
2.-125+Trond FjørenFræna AK134.50200--200112.46Diplom
Veteran 40-49 herrer
1.-67.5Eivind ChristiansenLørenskog AK67.10110--11085.22Diplom
2.-67.5Sverre PaulsenSande KK67.4062.5--62.548.24Diplom
1.-75Lars MidtbøSundbyfoss SK72.40131--13195.72Diplom
2.-75Ketil Sten OlsenFredrikstad SK69.80125--12593.88Diplom
1.-82.5Jørn KrokenBrumunddal AK81.70155--155104.46Diplom
2.-82.5Rolf OlsenHalden SI79.90147.5--147.5100.77Diplom
3.-82.5Mons Terje SkjelvikBergen Helsesportlag80.90122.5--122.583.04Diplom
1.-90Tormod AndersenFredrikstad SK82.70140--14093.65Diplom
1.-125Vidar Alexander RingvoldBrumunddal AK116.90197.5--197.5114.27Diplom
2.-125Tor SvanesDrammen SI115.20195--195113.26Diplom
3.-125Geir SommersethMoss SIK122.90190--190108.66Diplom
1.-125+Truls NygaardHolmestrand AK126.00207.5--207.5118.05Diplom
Veteran 50-59 herrer
1.-82.5Bjarne SynstadLørenskog AK82.50155--155103.84Diplom
1.-90Charles JørgensenDrammen SI83.80132.5--132.587.94Diplom
2.-90Svein LindBrønnøy SK88.20132.5--132.585.48Diplom
3.-90Ketil HodneBrumunddal AK86.10127.5--127.583.33Diplom
1.-100Arne JacobsenFlorø TIF94.70132.5--132.582.53Diplom
1.-110Terje FurbergNidelv IL108.40155--15591.64Diplom
2.-110Atle TerøyFlorø TIF108.50135--13579.79Diplom
1.-125Per Åge MadsenSande KK121.10182.5--182.5104.7Diplom
1.-125+Jostein DyrkornBrønnøy SK155.40185--185101.84Diplom
Veteran 60-69 herrer
1.-67.5Rolf A. HalvorsenOdin SK67.40107.5--107.582.98Diplom
1.-82.5Peer BjaalandHammerfest KK81.10120--12081.23Diplom
2.-82.5Gunnar WeldeNidelv IL82.2090--9060.43Diplom
1.-110Truls KristensenFredrikstad SK108.70172.5--172.5101.9Diplom
1.-125Egil EngebretsenSande KK110.40167.5--167.598.46Diplom

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0126I/1Arnulf Wahlstrøm
0135I/1Arne Vidar Stølan
0181FHenry Berg
0227I/2Egil Kroknes
0340FØyvind Askeland
0346FLars Midtbø