RM utstyrsfritt



Fakta

Arrangør Styrkeløftregion Østafjell
Dato 14.02.2016
Stevnetype RM utstyrsfritt
Sted Sande
Stevneleder Jan Sjøl
Sekretær Morten Engnes
Antall deltakere 37
Antall resultat 36

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-84Ida Wallin Eriksen*Sande KK76.7562.567.570455052.592.5100100212.5199.18Diplom
Junior 19-23 damer
1.-52Pernille Stenberg*Oslo SK52.008085906062.565100107.5110262.5327.23Diplom
1.-63Katrine Sundal Haune*Sande KK62.95125127.513067.572.575110120135337.5362.68Diplom
2.-63Neneva Rambø*Ringerike AK61.05859090455055115120125265291.53Diplom
1.84+Elin Johannessen*Sande KK85.75859092.55052.557.5100110117.5255225.11Diplom
Åpen damer
1.-72Maren Njøs Kurdøl*Sande KK69.80100105110657070125135140315313.99Diplom
1.-84Tonje Alice Lepsøe Gåsefra*Drammen SI83.955560704547.55090105115222.5198.47Diplom
Veteran 40-49 damer
1.-72Karianne Slettemoen*Drammen SI71.20107.5115122.5556060100115120290285.19Diplom
Veteran 60-69 damer
1.84+Marit Pettersen*Drammen SI89.65100105110556060130140.5145305263.98Diplom
Ungdom 14-18 herrer
1.-66Oscar Due Wang*Sande KK59.2525--7582.58560--170146.68Diplom
1.-74Anders Borgersen*Ulefoss AK68.00100110117.58592.5100125140150367.5281.69Diplom
1.-83Jacob Florelius*Sande KK82.00165180185115125.5125.5190205215510342.92Diplom
2.-83Vemund Reime*Ringerike AK79.50120125125110120120140150160405277.59Diplom
3.-83Benjamin Gabriel Havnen*Drammen SI76.4010010511057.56062.5115120125297.5209.32Diplom
1.-93Ali Hamdan*Sande KK92.45210225232.5135142.5150.5250272.5280647.5407.93Diplom
Junior 19-23 herrer
--83Thomas Steinnes Nordqvist*Sande KK82.00180190200130130130---00Diplom
1.-93Eivind Sjøl*Sande KK87.15185195200110117.5120205215225542.5352.25Diplom
2.-93Kristoffer Pladsen*Ringerike AK92.75180185-105110115195197.5205487.5306.64Diplom
1.-105Eysteinn Fannar Oddgeirsson*Drammen SI96.90160180195140145150200215225565348.38Diplom
Åpen herrer
1.-74Jøran Langset*Sande KK73.00202.5223223120125132.5220235245572.5415.86Diplom
1.-83Kim Beck-Gundersen*Ulefoss AK81.95180190200170180-220235250630423.74Diplom
2.-83Martin Norum*Oslo SK82.40165172.5177.5120125130230245252.5555372.07Diplom
3.-83Tor Erling Klaussen*Ringerike AK81.35150160170100105112.5200205210475320.91Diplom
4.-83Kent Inge Eidsaunet*Ringerike AK80.90150160160100105110185200215455308.44Diplom
1.-93Marius Brekke*Sande KK89.10195205210115120122.5205215-545349.73Diplom
2.-93Ole Joakim Haugen*SPUVI86.60160170175125132.5140180195200507.5330.64Diplom
1.-105Lasse Pettersen*SPUVI97.70180190200170180190220240255625384Diplom
1.-120Lars Andersson*Drammen SI119.25210230240170185-250270280680391.54Diplom
Veteran 40-49 herrer
1.-66Michel Kildahl*Drammen SI63.5592.59510067.572.575125132.5140312.5253.28Diplom
1.-93Ruben Hoffmann Gjelsnes*Sande KK92.30180192.5200127.5135137.5192.5205215552.5348.35Diplom
2.-93Rune Trøen Støa*Ringerike AK88.70150160175115125130170195202.5500321.6Diplom
1.-105Kent Jakobsson*Ringerike AK104.05200210220100110120200225-555332.72Diplom
1.-120Georg Øksendal*SPUVI115.95180200210160170170210230240600347.88Diplom
1.120+Bjarne Havnen*Drammen SI121.75180180190160165-230240250595340.94Diplom
Veteran 50-59 herrer
1.-105Børre Borgersen*Ulefoss AK95.25140155170150160166160175-505313.76Diplom
Veteran 60-69 herrer
1.-105Rolf Stenberg*Sande KK105.00195212.5212.5130140140235255255580346.61Diplom
1.-120Kjetil Løvaas*Drammen SI114.65170170180147.5152.5157.5215225235557.5324.19Diplom

Rekorder (19)

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Ali HamdanUngdom 14-1893Knebøy utstyrsfritt225kg
Ali HamdanUngdom 14-1893Knebøy utstyrsfritt232.5kg
Ali HamdanUngdom 14-1893Sammenlagt utstyrsfritt647.5kg
Katrine Sundal HauneJunior 19-2363Knebøy utstyrsfritt125kg
Katrine Sundal HauneJunior 19-2363Knebøy utstyrsfritt127.5kg
Katrine Sundal HauneJunior 19-2363Knebøy utstyrsfritt130kg
Kjetil LøvaasVeteran 60-69120Markløft utstyrsfritt235kg
Marit PettersenVeteran 60-6984+Knebøy utstyrsfritt105kg
Marit PettersenVeteran 50-5984+Knebøy utstyrsfritt105kg
Marit PettersenVeteran 60-6984+Markløft utstyrsfritt140.5kg
Marit PettersenVeteran 50-5984+Markløft utstyrsfritt140.5kg
Marit PettersenVeteran 50-5984+Markløft utstyrsfritt145kg
Marit PettersenVeteran 60-6984+Markløft utstyrsfritt145kg
Marit PettersenVeteran 60-6984+Sammenlagt utstyrsfritt300.5kg
Marit PettersenVeteran 50-5984+Sammenlagt utstyrsfritt300.5kg
Marit PettersenVeteran 50-5984+Sammenlagt utstyrsfritt305kg
Marit PettersenVeteran 60-6984+Sammenlagt utstyrsfritt305kg
Rolf StenbergVeteran 60-69105Markløft utstyrsfritt255kg
Rolf StenbergVeteran 50-59105Markløft utstyrsfritt255kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer232I/2Jan Sjøl
1Sidedommer236I/2Terje Sandbo
1Sidedommer361REgil Walseth
1Teknisk kontrollør555FJørn Ove Pedersen
2Hoveddommer361REgil Walseth
2Sidedommer233FSverre Paulsen
2Sidedommer555FJørn Ove Pedersen
2Teknisk kontrollør236I/2Terje Sandbo
2Stevneleder232I/2Jan Sjøl
3Hoveddommer555FJørn Ove Pedersen
3Sidedommer236I/2Terje Sandbo
3Sidedommer361REgil Walseth
3Teknisk kontrollør232I/2Jan Sjøl