Åpent stevne



Fakta

Arrangør Askim SK
Dato 17.06.2017
Stevnetype Åpent stevne
Sted Askim
Stevneleder Anita Stavik
Sekretær Julie Berger Johansen
Antall deltakere 24
Antall resultat 24

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-52Camilla Syverstad Strøm*Askim SK52.008090904045508090100225280.49Diplom
1.-72Isabell Adolfsen*Askim SK66.8511512513062.57075150160-360370.01Diplom
2.-72Sandra Nettum Johannessen*Askim SK71.3592.5100102.5556062.5115122.5127.5290284.78Diplom
Junior 19-23 damer
1.-63Eva Marie Myrvang*Askim SK60.259510010547.55052.595100105262.5291.72Diplom
Åpen damer
1.-63Linn Hèlen Solbakken Fjeld*Askim SK62.2095105110758080120132.5135325352.43Diplom
1.-84Malin Solberg HansenAskim SK82.50165172.5177.595100105157.5167.5175457.5411.75Diplom
2.-84Camilla Thornquist*Askim SK82.00105107.51107577.580150155157.5345311.47Diplom
Ungdom 14-18 herrer
1.-74Emil Torjusen*Skien Atletklubb72.051301401458087.592.5140150157.5395289.65Diplom
Junior 19-23 herrer
1.-74Martin Pedersen Kinn*IL Kraftsport70.45137.5142.5142.577.582.585177.5185190415309.47Diplom
2.-74Markus Hausevik Johnsen*Raet Styrkeløftklubb72.85---135142.5142.5---142.5103.65Diplom
1.-93Sven Erik Engen*Askim SK90.40180190200120125132.5210220225550350.35Diplom
2.-93Fredrik Gustavsen*Askim SK84.90160170190130135140200215230535352.46Diplom
Åpen herrer
1.-66Reggie Delgado*Askim SK64.95150155160105110115190200205475377.96Diplom
1.-83John Andre Berger*Askim SK80.55---137.5145150---14598.57Diplom
1.-93Simen Reiersen*Askim SK92.15220230245150150155270285-650410.15Diplom
2.-93Daniel Moy Helgesen*Skien Atletklubb91.75200205210127.5132.5135205205220550347.77Diplom
3.-93Thomas LarsenAskim SK88.85---155160165---165106.03Diplom
1.-105Jørgen Aasgård Øyvåg*Askim SK98.30---160167.5175---167.5102.66Diplom
1.120+Bjørnar Mikkelsen*Askim SK123.50170185200100115125190200207.5522.5298.5Diplom
Veteran 40-49 herrer
1.-105Øystein Aas*Askim SK102.20---190198198---190114.67Diplom
Veteran 50-59 herrer
1.-105Kjell Robert Myrvang*Askim SK104.50175185190120125130200210215530317.26Diplom
2.-105Bjørn Flem*Askim SK101.30---150155155---15090.83Diplom
1.-120Per Øivind Fjeld*Askim SK118.50---180190195---190109.55Diplom
Veteran 60-69 herrer
1.-105Leif Sydengen*Askim SK103.10---145150152.5---15090.23Diplom

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer890RMina Svele
1Sidedommer601RVidar Kristiansen-Bakke
1Sidedommer806RJoachim Løkkevik
1Stevneleder682I/1Anita Stavik
2Hoveddommer890RMina Svele
2Sidedommer601RVidar Kristiansen-Bakke
2Sidedommer806RJoachim Løkkevik
2Stevneleder682I/1Anita Stavik