RM Benkpress utstyrsfritt



Fakta

Arrangør Styrkeløftregion Østafjell,SPUVI
Dato 30.09.2017
Stevnetype RM Benkpress utstyrsfritt
Sted Spikkestad
Stevneleder Iver Hole
Sekretær Per Marius Hole
Antall deltakere 33
Antall resultat 33

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektBenkpressTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-72Yasmina Juliette Havnen*Drammen SI68.285557.56057.558.21Diplom
Junior 19-23 damer
1.-63Benedikte Hoffart Bøhn*SPUVI57.11606567.567.578.21Diplom
Åpen damer
1.-57Synne- Kristin Hoffart Bøhn*SPUVI55.39657072.572.586.04Diplom
1.-63Sigrid Kristensen*Sande KK62.828082.58582.588.79Diplom
1.-72Stina Christiane Valmestad*Sande KK71.76556062.562.561.14Diplom
Ungdom 14-18 herrer
1.-59Terje Akim Tranås Iversen*Drammen SI55.426065707064.38Diplom
1.-66Mathias Irgemo*Skien Atletklubb63.4910010510510585.18Diplom
2.-66Andre`Bakken*SPUVI63.44808587.58569Diplom
1.-74Oscar Due Wang*Sande KK69.03909510010075.75Diplom
1.-83Emil Torjusen*Skien Atletklubb75.849097.511097.568.94Diplom
2.-83Benjamin Gabriel Havnen*Drammen SI81.578082.58582.555.65Diplom
1.-93Andre Sørlie Nilsen*Sande KK86.99120125127.5127.582.86Diplom
1.-105Ali Hamdan*Sande KK93.80147.5155162.5162.5101.68Diplom
1.-120Sander Jonsås*Skien Atletklubb109.9710011012012070.62Diplom
Junior 19-23 herrer
1.-105Stian Økern*Drammen SI99.80707577.577.547.21Diplom
1.-120Ola Stunes Isene*SPUVI107.0714015015515089.04Diplom
Åpen herrer
1.-74Andrew Morrow*Drammen SI70.7292.597.5102.5102.576.22Diplom
1.-83Andreas Jemtland*Skien Atletklubb82.89135142.5150142.595.19Diplom
2.-83Theo K. Grønvold*Sande KK76.69100110122.5122.585.97Diplom
1.-93Marius Jemtland*Skien Atletklubb92.82160170175175110.04Diplom
2.-93Lasse Pettersen*SPUVI89.05132.514515514593.08Diplom
3.-93Daniel Moy Helgesen*Skien Atletklubb89.89125132.5137.5137.587.84Diplom
1.-105Mikkel Østreng*SPUVI95.73150160170170105.38Diplom
1.120+Lars Andersson*Drammen SI121.95170180187.5180103.1Diplom
Veteran 40-49 herrer
1.-83Kjell Bakken*SPUVI83.0011012012512583.44Diplom
1.-120Bjarne Havnen*Drammen SI118.72150155157.5157.590.78Diplom
1.120+Georg Øksendal*SPUVI125.56175185192.5185105.32Diplom
Veteran 50-59 herrer
1.-83Børre Storjord*SPUVI81.05115115122.511577.88Diplom
1.-105Oddbjørn Viken*Drammen SI95.60100110117.5117.572.89Diplom
1.120+Bjørn Grønvold*Sande KK154.00125140-14077.17Diplom
Veteran 60-69 herrer
1.-66Sverre Paulsen*Sande KK65.935060605039.3Diplom
1.-105Jan Einar Kristoffersen*Drammen SI97.7082.587.59087.553.76Diplom
1.-120Kjetil Løvaas*Drammen SI114.76145150-15087.21Diplom

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer327RPer Ove Sjøl
1Sidedommer185RNils-Petter Knudsen
1Sidedommer883RMaren Njøs Kurdøl
2Hoveddommer327RPer Ove Sjøl
2Sidedommer185RNils-Petter Knudsen
2Sidedommer883RMaren Njøs Kurdøl
3Hoveddommer327RPer Ove Sjøl
3Sidedommer185RNils-Petter Knudsen
3Sidedommer883RMaren Njøs Kurdøl