Regionmesterskap styrkeløft utstyrsfritt Midt-Norg



Fakta

Arrangør Trøndertun SK
Dato 20.08.2022
Stevnetype Regionmesterskap styrkeløft utstyrsfritt Midt-Norg
Sted Melhus
Stevneleder Åge Berntsen
Sekretær Knut Einar Skår
Antall deltakere 31
Antall resultat 31

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-69Emilie Nykkelmo*Skogn IL65.43125130130657072.5125132.5132.533571.58
1.-76Anja Wiggen Skancke*Røros SK75.10142.5153.5157.56062.565147.5157.5162.538576.34
2.-76Lotte Skjerve *Skogn IL71.735562.570354045809097.5207.542.1
Junior 19-23 damer
1.-57Kari Marie Frøysa Ulvestad*Sjøholt AK56.2792.597.5102.5707575120130137.5297.570.47
1.-76Stine Arntzen*Nidarø SK73.01125132.514077.582.587.5167.5180180407.581.93
Åpen damer
1.-57Anna Kristina Dale *Nidarø SK55.9172.577.58052.557.560112.5117.512526563.08
1.-69Marita Hårberg Vaterholm*Skogn IL67.95137.5145150808587.5150160162.5392.582.02
2.-69Mia Gundersen*Nidarø SK68.50112.5117.5122.56567.570130140150342.571.25
1.-76Alexandra Voll Skrove*Skogn IL75.08135145150606567.516017518039578.33
2.-76Maria Letnes*KK-6775.45---9097.5102.5---102.578.92
1.84+Lise Sagmyr Ross*Trøndertun SK99.101601701757582.587.5160170175437.578.22
2.84+Kine Olofsson Syversen*Trøndertun SK97.35112.5117.51256572.577.5135147.5155357.564.24
Veteran 40-49 damer
1.-84Hilde O. Dretvik*Røros SK83.88---82.58587.5---87.565.3
Veteran 50-59 damer
1.-69Gro-Berit Stavheim*Sjøholt AK68.89---6567.570---7055.86
Ungdom 14-18 herrer
1.-59Jonas Burmo*Skogn IL58.9587.5909550556095102.510526043.04
1.-66Ragnar Kristoffersen*Skogn IL63.52100107.5112.5606567.5132.514516034054.09
2.-66Johan Gravdal*Skogn IL64.05112.512012555606513014015034053.85
1.-74Håkon Hole Løken*Sjøholt AK68.9515516517095100102.5165172.5185452.568.93
2.-74Einar Bjørnvik*KK-6771.32122.513014075808517018020040560.61
3.-74Eldar Gustad*Skogn IL73.9260--85909516518019034049.94
1.-83Victor Lyngstad*Nidarø SK79.3015016016587.59092.5162.5167.5172.5427.560.56
2.-83Stian Aasen*Trøndertun SK79.401351451558087.59016517518041558.76
3.-83Filip Brun*Skogn IL80.60120125-808590160172.518039555.5
4.-83Oscar Otterbekk Myrvang*Namsos SK80.90---95102.5110---102.552.17
1.-93Audun Dahlø*Skogn IL86.48127.5135142.582.59092.5160172.5182.540554.92
1.-105Sebastian Bernhard Wintervold*Røros SK104.82210225230110117.5122.5225242.5252.560074.14
Junior 19-23 herrer
1.-105Torbjørn Nydal*Sjøholt AK103.70210225232.5150157.5162.5215227.5235617.576.68
2.-105Eskil Dekkerhus*Namsos SK104.18172.5182.5190162.5170175232.5242.525061576.21
Åpen herrer
1.-74Arild Madshaven*Nidarø SK73.4516016516595100105155162.517043564.11
1.-83Jonas Sve Martinsen*Skogn IL81.10190202.5207.5100107.5110227.5240250567.579.48
1.-93Edvard Heimen*Fræna AK93.00---160175180---18085.4

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Anja Wiggen SkanckeUngdom 14-1876Knebøy utstyrsfritt153.5kg
Anja Wiggen SkanckeUngdom 14-1876Knebøy utstyrsfritt157.5kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer1066RJoar Finsaas
1Sidedommer828FTruls Ebbe Moe
1Sidedommer980RGunn Aarmo
1Teknisk kontrollør1072RElisabeth Abigael Øien Eiksund
1Stevneleder823RÅge Berntsen
2Hoveddommer980RGunn Aarmo
2Sidedommer828FTruls Ebbe Moe
2Sidedommer1066RJoar Finsaas
2Teknisk kontrollør1072RElisabeth Abigael Øien Eiksund
2Stevneleder823RÅge Berntsen
3Hoveddommer828FTruls Ebbe Moe
3Sidedommer980RGunn Aarmo
3Sidedommer1066RJoar Finsaas
3Teknisk kontrollør1072RElisabeth Abigael Øien Eiksund
3Stevneleder823RÅge Berntsen

Bilder (2)