RM styrkeløft utstyrsfritt Østafjells



Fakta

Arrangør Styrkeløftregion Østafjell
Dato 27.08.2022
Stevnetype RM styrkeløft utstyrsfritt Østafjells
Sted Sande
Stevneleder Lise Engnes
Sekretær Morten Engnes
Antall deltakere 23
Antall resultat 23

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-69Tilla Sofie Arvidsson*Drammen SI63.2560606532.537.5407082.59520043.65
Junior 19-23 damer
1.-63Natalia Gazda*Skien Atletklubb61.79859095455050105112.512025556.5
1.-76Malin Johansen*Sande KK73.6811012012567.572.57513514515035070.05
Åpen damer
1.-69Silje Pettersen*Sande KK66.70115120122.567.572.577.5115125130317.567.07
2.-69Marie Næss Klokkervold *Skien Atletklubb68.63110117.5120556062.5125130147.5307.563.9
1.-76Katarina Duaas Nymoen*Skien Atletklubb73.80110117.5122.56067.572.512514014533566.99
Veteran 40-49 damer
1.-84Lene Berven*Sande KK82.521101151155557.560130140145312.559.43
1.84+Borghild Nelson*Drammen SI105.5382.587.510057.562.567.5117.5125132.530052.78
Ungdom 14-18 herrer
1.-83Håvard Haugland*SPUVI79.16120130140809010510512014037052.47
1.-105Jørgen Jønvåg*Drammen SI102.97190200205115120125202.521522555569.15
2.-105Michael Nielsen*Sande KK93.40145152.5157.5110115120195207.5212.548062.66
3.-105Noah Akselsen*Drammen SI104.769510512075808513514514535043.26
Junior 19-23 herrer
1.-83Stian Kullerød*Sande KK81.15175185-100105107.5190205212.550570.71
1.-93Elias Haslum Kristiansen*Skien Atletklubb91.47195205212.5125130137.5215227.5-57075.18
2.-93Kristian Solberg*Sande KK91.73160172.5182.5140152.5155230242.5242.556574.41
1.-105Daniel-Nicolai Igesund Draugsvoll*Drammen SI102.95122.513013585909520021022045056.07
Åpen herrer
1.-83Thomas Rode Hansen*Skien Atletklubb79.95150160170102.5110115190202.5207.5482.568.07
1.-93Thomas Waal*Skien Atletklubb92.49225235240150160162.5242.526026566086.57
1.-120Arild Kåsa*Skien Atletklubb115.55255260265137.514514523524024565577.42
Veteran 40-49 herrer
1.-83Jøran Langset*Sande KK77.74200210223110120127.5225240252.5590.584.51
1.-93Tommy Dybdal*Sande KK84.9717018018511012013022023023553072.5
Veteran 50-59 herrer
1.-83Ove Henning Lorentzen*SPUVI82.4460--150160.516375100-32344.87
Veteran 60-69 herrer
1.-105Oddbjørn Viken*Drammen SI99.8516017017511011512019020020549061.95

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Jøran LangsetVeteran 40-4983Knebøy utstyrsfritt223kg
Ove Henning LorentzenVeteran 50-5983Benkpress utstyrsfritt150kg
Ove Henning LorentzenVeteran 50-5983Benkpress utstyrsfritt160.5kg
Ove Henning LorentzenVeteran 40-4983Benkpress utstyrsfritt160.5kg
Ove Henning LorentzenVeteran 40-4983Benkpress utstyrsfritt163kg
Ove Henning LorentzenVeteran 50-5983Benkpress utstyrsfritt163kg
Ove Henning LorentzenVeteran 50-5983Benkpress enkeltløft utstyrsfritt160.5kg
Ove Henning LorentzenVeteran 40-4983Benkpress enkeltløft utstyrsfritt163kg
Ove Henning LorentzenVeteran 50-5983Benkpress enkeltløft utstyrsfritt163kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer232I/2Jan Sjøl
1Sidedommer233FSverre Paulsen
1Sidedommer904FKim Beck-Gundersen
1Teknisk kontrollør555FJørn Ove Pedersen
2Hoveddommer232I/2Jan Sjøl
2Sidedommer233FSverre Paulsen
2Sidedommer555FJørn Ove Pedersen
2Teknisk kontrollør904FKim Beck-Gundersen

Bilder (3)