RM styrkeløft utstyrsfritt Nordland



Fakta

Arrangør Brønnøy SK
Dato 24.09.2022
Stevnetype RM styrkeløft utstyrsfritt Nordland
Sted Brønnøysund
Stevneleder Morten Rygh
Sekretær Hilde Nilsen
Antall deltakere 31
Antall resultat 31

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Junior 19-23 damer
1.-57Tonje Prestøy*Bodø Atletklubb52.6495100100455055110120-26566.22
1.-76Hanna Bergh Johansen*Bodø Atletklubb72.788087.592.5556065100107.5112.526052.36
1.84+Ida Eriksen*Bodø Atletklubb90.57127.5132.5137.567.572.577.5120127.5132.5337.562.02
Åpen damer
1.-63Martine Vedal*Brønnøy SK62.268592.597.547.552.555110120130277.561.18
1.-69Jowan Salay*Bodø Atletklubb67.36115122.5127.57582.5-142.5152.5160357.575.08
1.-76Sandra Slotterøy Nilsen*Bodø Atletklubb73.87112.5120127.572.577.5-140150155347.569.46
1.-84Kristin Michalsen*Rana KK81.21110117.512062.567.57011512513031560.3
Veteran 50-59 damer
1.84+Rita Pernille Bråthen*Rana KK85.4590--6065-130--28553.47
Ungdom 14-18 herrer
1.-66Patrik Knutli*Bodø Atletklubb64.43145150155100105105175182.5192.5442.569.86
1.-74Magnus Nymark*SIL Styrkeløftklubb72.08155162.5170758590195207.5210457.568.09
2.-74Abbas Alhashimi*Brønnøy SK68.851201301357085-15517018039560.22
1.-83Konrad Kristian Ebbesen*SIL Styrkeløftklubb80.92190195200120127.5132.5210225235567.579.57
2.-83Eystein Andre Jacobsen*Bodø Atletklubb82.29167.5180200100110117.521023025054075.08
3.-83Eskil Bentås*Brønnøy SK78.0211013013080909014015016037052.86
1.-93Mathias Bøhlerengen*Bodø Atletklubb87.40132.5142.51507582.585157.5167.5177.540053.95
Junior 19-23 herrer
1.-59Max Emil Bergvik*Rana KK56.80110120130707577.513015015535059.11
1.-74Jon Gudmund Asphjell*Saltdal SK69.1612013014067.572.57513514515537056.27
1.-83Erik Johannes Olsen*Brønnøy SK79.10140152.5160100107.511519020521546565.96
Åpen herrer
1.-83Steffen-Andre Jensen*Brønnøy SK81.92177.5192.5205110115122.5205217.5222.555076.64
2.-83Bjørn Arne Jensen*Brønnøy SK77.09170180190122.5130137.5200210217.554578.34
1.-93Anders Joakim Halland*Brønnøy SK91.4125026527514515516026027529070092.35
2.-93Nicolai Karlsen Teigen*SIL Styrkeløftklubb88.86190197.5205140150152.5240252.527562583.61
3.-93Anders Grønmo*Bodø Atletklubb91.5419020521017018018522023023562081.74
4.-93Jørgen Skar*Bodø Atletklubb90.06197.5210220125127.5135215227.5237.5582.577.41
5.-93Arild Toven Olafsen*Rana KK91.53155162.517097.5102.510519020021048563.94
1.-105Kasper Sørensen Løvseth*Bodø Atletklubb102.50225237.5245155162.5167.5220240255652.581.47
2.-105Vegard Olsen*Saltdal SK102.27220230240142.5150157.5222.5235242.564080
1.-120Christoffer Nygård*Rana KK118.52220225232.5140147.5150250265270637.574.51
1.120+Olav Melhus Gomo*Bodø Atletklubb134.91250265267.5140147.5152.5250270282.5687.576.07
Ungdom 14-18 herrer
Gj.-105Gabriel Steenveldt*Nidarø SK103.53220232.5241147.5155157.5255272.528167183.39
Junior 19-23 herrer
Gj.-93Martin Rudolfsen*Nidarø SK93.00210220230127.5135137.522523524059077.18

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Gabriel SteenveldtUngdom 14-18105Knebøy utstyrsfritt241kg
Gabriel SteenveldtUngdom 14-18105Sammenlagt utstyrsfritt671kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer282I/1Inger Blikra
1Sidedommer783FEirik B. Olsen
1Sidedommer993FKatrine Kvitvær
1Teknisk kontrollør781RAndreas Michalsen
1Stevneleder284FMorten Rygh
2Hoveddommer993FKatrine Kvitvær
2Sidedommer282I/1Inger Blikra
2Sidedommer781RAndreas Michalsen
2Teknisk kontrollør783FEirik B. Olsen
2Stevneleder284FMorten Rygh
3Hoveddommer783FEirik B. Olsen
3Sidedommer781RAndreas Michalsen
3Sidedommer993FKatrine Kvitvær
3Teknisk kontrollør282I/1Inger Blikra
3Stevneleder284FMorten Rygh

Bilder (1)