NM benkpress utstyrsfritt



Fakta

Arrangør IL Kraftsport
Dato 25.11.2022
Stevnetype NM benkpress utstyrsfritt
Sted Lillestrøm
Stevneleder Heidi Hille Arnesen
Sekretær Hege Berntsen Solberg
Antall deltakere 184
Antall resultat 184

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektBenkpressTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-63Hannah Marie Borgen Vojacek*Sande KK60.185560606051.45
2.-63Tilla Sofie Arvidsson*Drammen SI61.3637.537.54037.531.77
1.-69Elin Monsen*SPUVI65.906065706552.96
2.-69Maja Louise Dybing Olsen*IL Kraftsport67.2062.567.572.562.550.44
3.-69Mila Cheyenne Pischel*Lenja AK64.84556062.55545.19
1.-76Katja Furesund Westerberg *Fræna AK69.044550504535.87
Junior 19-23 damer
1.-52Kaia Svensen*KK-6751.9462.567.567.562.559.89
1.-57Kari Marie Frøysa Ulvestad*Sjøholt AK56.5267.57072.57062.64
1.-63Mina Hodneland*Bjørgvin SK61.8657.565706554.81
1.-69Isabell Adolfsen*Askim SK68.2010010810810080.16
2.-69Emilie Paulsen*Brumunddal AK68.866570757055.87
1.-84Nora Kristin Larsen *Askim SK83.5695102.510510578.44
2.-84Mina Holmefjord *Bergen SK82.28100102.5105102.576.88
3.-84Karoline Marie Andersen*Moss SIK77.367075757053.45
1.84+Malin Daltorp*Høland IUL96.948085909065.28
Åpen damer
1.-57Marianne Hatlem*Kristiansand AK56.228592.597.592.583.09
2.-57Ruth Kari Hole*SPUVI56.5067.572.57572.564.89
3.-57Lene Alexandra Øien*Brumunddal AK56.9667.5757567.560.06
4.-57Marthe Farstad*Fræna AK53.025557.562.562.558.82
5.-57Malin Rasmussen*Karmøy Styrkeløftklubb55.20505557.55550.1
6.-57Mazal Zarhin *Brumunddal AK54.5252.557.557.552.548.29
1.-63Elise Rosenborg*IL Kraftsport62.06102.5107.5110107.590.48
2.-63Katrine Sundal Haune*Sande KK62.5692.597.510097.581.68
3.-63Anna Nafisa Hjelle Skjenken*Odin SK62.0492.5959592.577.87
1.-69Ingvild Hansen*Askim SK68.369510010510584.08
2.-69Sarah Nilsen Elvehøy*Askim SK68.3095100102.5102.582.11
3.-69Liv Ulversøy*Oslo SK67.7297.510010510080.42
4.-69Hanna Holmeide*Christiania AK68.629095959575.94
5.-69Silje Pettersen*Sande KK65.2872.572.57572.559.36
1.-76Anita Camilla Bratland*Odin SK75.74105110117.5117.590.35
2.-76Maria Letnes*KK-6775.14102.511011511588.67
3.-76Marthine Myhr*Odin SK73.78107.511011511085.37
4.-76Camilla Hatlem*Odin SK75.6697.5102.510510580.77
5.-76Jannicke Ferger*KK-6774.6292.597.597.592.571.5
6.-76Johanna Mona*KK-6774.60808587.58565.71
7.-76Tine Vissebråten Oterholt*IL Kraftsport72.4867.572.5757558.6
8.-76Maren Boye Johnsen *Drammen SI74.18657072.572.556.16
9.-76Ruth Meland*Karmøy Styrkeløftklubb74.40606567.56550.3
1.-84Kristina Grimstad Nordstrand*Giske SK82.928085908563.62
2.-84Marthe Stavik Aas*Fræna AK76.8877.580858061.21
1.84+Hildeborg J. Hugdal*Sauda IL120.68127.513514013595.8
2.84+Therese Dahl-Stamnes*Sandnes AK110.488590959064.28
Veteran 40-49 damer
1.-52Caroline Hoff Hansen*Raet Styrkeløftklubb51.10556062.56058.36
1.-57Monica Dahle*Karmøy Styrkeløftklubb55.087072.577.572.566.15
2.-57Inga Werner Isaksen*Sande KK54.705557.56057.552.75
3.-57Therese Opsahl*Askim SK55.805055605549.68
1.-63Hege Velten*OPIL62.3662.567.567.562.552.46
1.-69Manuela Pischel-Bakker *Lenja AK66.447580858568.98
2.-69Victoria Cederstrøm*Sandnes AK66.887077.5858568.76
3.-69Angela Fonseca Bustos*OPIL67.446570757056.4
1.-76Eilen Pollen*Moss SIK72.82102.5108108102.579.94
1.-84Hilde O. Dretvik*Røros SK83.4087.59092.59067.27
2.-84Stine Møller*Moss SIK82.02657072.572.554.42
3.-84Mette Borgen*Odin SK82.66455052.552.539.33
1.84+Jeanette-Rene Viklund*Askim SK90.0687.59092.592.567.95
Veteran 50-59 damer
1.-57Anita Traasdahl *Askim SK55.7272.57577.57567.83
1.-63Jane Kvelland Berntsen*Askim SK59.5867.572.5757564.72
1.-69Gro-Berit Stavheim*Sjøholt AK68.7667.57072.572.557.9
2.-69Kari Holmen Sunnarvik*Bergen SK66.4667.57072.57056.8
1.-76Lene Einarsen*IL Kraftsport75.667577.577.577.559.62
2.-76Heidi Sighovd*Frogner AK74.5267.57072.572.556.07
Veteran 60-69 damer
1.-57Audhild Mathiesen*Lenja AK56.44656567.567.560.46
1.84+Anne Hellem*Bergen SK95.466062.56662.545.44
Veteran +70 damer
1.-52Tove Hansen*IL Kraftsport50.264044454544.46
1.-57Charito A Kløvstad *Brumunddal AK54.22404045.54036.95
1.-76Anne Mari Clausen*Oslo SK69.3042.545484535.81
Ungdom 14-18 herrer
1.-59Tarjei Grønås*IL Kraftsport58.9895100103.5103.562.46
1.-66Håkon Hole Løken*Sjøholt AK65.1092.510010510057.15
1.-74Kjetil Monsen Sødal*Oslo SK68.6613013514013574.95
2.-74Mathias Ysland*Bodø Atletklubb73.1011512512511561.73
3.-74Oliver Omtvedt Aas*Askim SK73.0292.510010092.549.68
4.-74Felix Bergsvik Hamar*Fræna AK72.4467.572.5757540.45
1.-83Ewen Sebastian Cederstrøm*Sandnes AK80.5813513514514573.95
2.-83Fredrik Braathen*IL Kraftsport80.48127.5135142.5142.572.72
3.-83Håvard Haugland*SPUVI80.88107.5112.5117.5117.559.81
4.-83Odin Hånes*Steinkjer SK82.84102.5107.511511557.82
5.-83Jørgen Drågen*Fræna AK81.3097.5102.510510553.3
1.-93Embret Roås*Oslo SK88.90160167.5167.516077.62
2.-93Sivert Røymo*Fræna AK87.22100110117.511053.88
1.-105Herman Lied Meyer*Askim SK94.62140145-14065.86
2.-105Jørgen Jønvåg*Drammen SI103.58120127.513013058.58
3.-105Peder William Antonsen*Halden SI97.8412012513012557.86
4.-105Michael Nielsen*Sande KK96.66110117.5120117.554.71
1.-120Chris Joakim Andreassen*Raet Styrkeløftklubb110.0812513013013056.97
1.120+Kenny Nicolay Andersen*Lenja AK121.8414515016115062.87
2.120+Erolin Plana*Ganddal AK120.44125132.5150132.555.81
Junior 19-23 herrer
1.-59Gaute Lynghamar Ronæs*Drammen SI57.90107.511511511570.12
1.-66Terje Akim Tranås Iversen*Drammen SI60.349092.59592.555.12
1.-83Hans Jørgen Fjeld*Askim SK82.68152.516016516583.04
2.-83Thorkild Bork Hammerseth*Odin SK82.74130140142.514070.43
3.-83Mathias Borgen Vojacek*Sande KK81.98127.5132.5132.5127.564.45
4.-83Johan Lund*Høland IUL82.7811011512011557.84
1.-93Kasper Høiland Andersen*Ganddal AK89.68142.515015515574.87
2.-93Bastian Brekstad Mork*Fræna AK90.00135145152.5152.573.53
3.-93Kristian Solberg*Sande KK91.06142.5147.5155147.570.71
4.-93Benjamin Norden*Alta AK90.46135142.5152.5142.568.54
5.-93Martin Andreas Larsen Skog*Bodø Atletklubb91.86117.512513012559.67
1.-105Trym Greibrok*SPUVI96.2817018019018083.97
2.-105Joakim Eriksson Aas*Brumunddal AK100.30152.516016516073.2
3.-105Armand Marcus Torp Solvang*Lenja AK101.42135142.5147.5147.567.12
1.-120Håkon Berge Berntsen *Odin SK107.54170177.5182.5182.580.82
2.-120Ivar Brekstad *Fræna AK108.9413514014514563.84
1.120+Benjamin Larsen*Moss SIK126.44182.519019519580.48
Åpen herrer
1.-59Fredrik Eskil Myrvang*Tambarskjelvar IL57.52160.5165167.5165100.98
1.-74Vincent Eduard Arnaud Breton*Halden SI72.44135140142.5142.576.86
2.-74Remi Lilleskare*Odin SK71.28125135137.5137.574.81
3.-74Mark Gerhard Tolentino*Odin SK73.28130137.5142.5137.573.71
4.-74John Andre Berger*Askim SK73.6813514014013572.16
5.-74Daniel Refsnes*Askim SK72.94122.5127.5132.5127.568.52
6.-74Kai-Remi Berge*IL Kraftsport73.34127.5132.5137.5127.568.32
1.-83Edvard Heimen*Fræna AK82.72165170172.517085.54
2.-83Anders Netland*Bergen SK80.86150165172.516584
3.-83Aksel Stavheim*Sjøholt AK82.68142.5147.5157.5157.579.27
4.-83Mazlum Coskun*Oslo SK82.4215015515515578.14
5.-83Simon Svensson*Oslo SK79.06140142.5142.514072.11
6.-83Tore Edland*Ganddal AK80.64122.513013513066.27
1.-93Jarle Bjørgo Onarheim*Odin SK92.64195205207.5207.598.63
2.-93Kim Beck-Gundersen*Skien Atletklubb87.68190200205205100.14
3.-93Phuoc Tho Nguyen Tran*Brumunddal AK88.9018519019519594.6
1.-105Christer Stenberg*Askim SK99.36195202.520520594.2
2.-105Martin Husby Dyrset*Fræna AK104.62197.5202.5202.5197.588.58
3.-105Daniel Spidsø*Karmøy Styrkeløftklubb99.1217017518018082.81
4.-105Cato Andrè Eide*IL Kraftsport102.14165172.5180172.578.24
5.-105Tom Atle Jermstad*Bergen SK100.08155165172.516575.56
6.-105Truls Mostad*Skien Atletklubb100.26137.514014514566.35
7.-105Simen Bjerkreim*Hommersåk AK99.70135142.5145142.565.38
1.-120Per Marius Hole*SPUVI118.74205218220.521892.39
2.-120Thomas Grimstad*Bjørgvin SK113.2619019520020086.53
3.-120Erik Tufta Bueide*Odin SK118.2017518519018578.56
4.-120Magnus Refsnes*Askim SK116.12157.516517016570.61
5.-120Tore Ådland*Karmøy Styrkeløftklubb117.9015015516016068.02
6.-120Andre Hoffmann*Nes SIL117.8414515516015565.91
1.120+Eirik Jørgensen*Fræna AK120.7218519019519582.06
2.120+Halvor Lid*Skien Atletklubb128.80180182.519519579.87
3.120+Kjell Furesund*Fræna AK130.02180187.5197.5187.576.5
Veteran 40-49 herrer
1.-59Ben-Stian Håland*Ganddal AK58.869010010610664.05
1.-74Roy Oddmund Vojacek*Sande KK72.5695102.5105102.555.24
1.-83Robin Bjarne Henriksen*Halden SI82.8413014015015075.42
2.-83Jørgen Schwarzenegger Eide*Odin SK81.2013014014013066.04
1.-93Helge Hansen*Raet Styrkeløftklubb92.0815016016516578.67
2.-93Erik Marius Egerdahl*Sande KK86.70137.5142.5147.5142.570.01
1.-105Øystein Aas*Askim SK99.8618519019018584.81
1.-120Torgeir Skoge*Odin SK108.8614515516015568.26
2.-120Jarle Adolfsen*Høland IUL118.34150157.5162.515063.66
1.120+Roger Andrè Sellevoll*Odin SK152.36205212.5217.5212.581.61
Veteran 50-59 herrer
1.-74Terje Myrvold*Askim SK71.647590102.5102.555.62
1.-83Ove Henning Lorentzen*SPUVI82.0215516016416482.88
2.-83Bjørn-Andre Egerdahl*Sandnes AK82.04155160163.5163.582.62
3.-83Hans-Erik Øverland*Atlas SK77.5412012513012565.04
4.-83Kenneth Bjørge*Odin SK82.60115117.512012060.42
5.-83Vebjørn Brastad*Frogner AK82.46102.5107.5112.5107.554.18
1.-93Alf-Ivar Hellerud*SPUVI91.64165175.5180.5175.583.87
2.-93Børre Borgersen*Skien Atletklubb92.18155160162.516076.24
1.-105Jan Helge Høvset*Bergen SK102.26152.5162.5167.5162.573.66
2.-105Bjørn Flem*Askim SK101.68145155162.515570.45
3.-105Tor Granvang*Brumunddal AK103.96155162.5167.515569.73
4.-105Tom Espen Eide*Nes SIL98.4412513013013060
5.-105Kristian Ringhagen*Sauda IL102.3212513013513058.91
1.-120Jim Ljungquist*Brumunddal AK118.76185190192.5192.581.58
2.-120Hans Øynes*Raet Styrkeløftklubb116.04172.5182.5192.5182.578.12
3.-120Alf Granvang*Brumunddal AK107.0818018519018079.87
4.-120Per Øivind Fjeld*Askim SK115.06157.5167.5177.5177.576.26
5.-120Bjarne Havnen*Drammen SI118.3216016516516067.91
1.120+Bjørn Grønvold*Sande KK150.92165170172.5172.566.47
2.120+Runar Saxegård*Lenja AK125.9616016517016568.2
3.120+Helge Aarsrud*Moss SIK151.3414014515015057.74
4.120+Morten Novum*Drammen SI124.02100--10041.6
Veteran 60-69 herrer
1.-66Tor Østhagen*Christiania AK64.328590929051.77
2.-66Birger Sundstøl*Kristiansand AK62.925562.5656537.85
1.-83Tormod Andersen*Lenja AK81.6490100-10050.66
1.-93Rune Larsen *Sande KK90.98132.5140140132.563.55
2.-93Morten Engnes*Sande KK87.58117.5120122.5122.559.88
3.-93Steinar Eimstad*SPUVI91.04117.5120122.5122.558.73
1.-105Roger Eriksen*Brumunddal AK104.34150155157.5157.570.73
2.-105Knut Bakken*Nes SIL97.2813514014514567.31
3.-105Sven Jøran Haugen*IL Kraftsport94.3612513013012558.89
4.-105Oddbjørn Viken*Drammen SI100.60112.5120122.512054.82
1.-120Bengt Eide-Olsen*Odin SK107.58147.5152.515515568.63
2.-120Vidar Alexander Ringvold*Brumunddal AK111.68145152.5157.514563.13
3.-120Rune Johansen*Lenja AK105.86137.5142.5145142.563.57
Veteran +70 herrer
1.-66Leif-Runar Forsth*Oslo SK64.38506062.562.535.94
1.-83Tor Monsen*SPUVI81.429095959548.19
1.-105Stevan Rokic*Moss SIK103.9611512012011551.73
1.-120Kjell Andersen*Raet Styrkeløftklubb111.98130140.5140.513056.53

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Alf-Ivar HellerudVeteran 50-5993Benkpress enkeltløft utstyrsfritt175.5kg
Ben-Stian HålandVeteran 40-4959Benkpress enkeltløft utstyrsfritt106kg
Bjørn-Andre EgerdahlVeteran 40-4983Benkpress enkeltløft utstyrsfritt163.5kg
Bjørn-Andre EgerdahlVeteran 50-5983Benkpress enkeltløft utstyrsfritt163.5kg
Fredrik Eskil MyrvangÅpen59Benkpress enkeltløft utstyrsfritt160.5kg
Fredrik Eskil MyrvangÅpen59Benkpress enkeltløft utstyrsfritt165kg
Hildeborg J. HugdalÅpen84+Benkpress enkeltløft utstyrsfritt135kg
Ove Henning LorentzenVeteran 50-5983Benkpress enkeltløft utstyrsfritt164kg
Ove Henning LorentzenVeteran 40-4983Benkpress enkeltløft utstyrsfritt164kg
Ove Henning LorentzenVeteran 50-5983Benkpress enkeltløft utstyrsfritt164kg
Ove Henning LorentzenVeteran 40-4983Benkpress enkeltløft utstyrsfritt164kg
Per Marius HoleÅpen120Benkpress enkeltløft utstyrsfritt218kg
Tarjei GrønåsUngdom 14-1859Benkpress enkeltløft utstyrsfritt103.5kg
Tove HansenVeteran +7052Benkpress enkeltløft utstyrsfritt44kg
Tove HansenVeteran 60-6952Benkpress enkeltløft utstyrsfritt45kg
Tove HansenVeteran +7052Benkpress enkeltløft utstyrsfritt45kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer232I/2Jan Sjøl
1Sidedommer227I/2Egil Kroknes
1Sidedommer200FVidar Tangen
1Teknisk kontrollør584FJan Roytvand
1Stevneleder563RHeidi Hille Arnesen
2Hoveddommer227I/2Egil Kroknes
2Sidedommer584FJan Roytvand
2Sidedommer232I/2Jan Sjøl
2Teknisk kontrollør200FVidar Tangen
2Stevneleder1053FHelge Aarsrud
3Hoveddommer138FLeif Sydengen
3Sidedommer584FJan Roytvand
3Sidedommer682I/1Anita Stavik
3Teknisk kontrollør200FVidar Tangen
3Stevneleder563RHeidi Hille Arnesen
4Hoveddommer682I/1Anita Stavik
4Sidedommer200FVidar Tangen
4Sidedommer138FLeif Sydengen
4Teknisk kontrollør584FJan Roytvand
4Stevneleder1053FHelge Aarsrud
5Hoveddommer682I/1Anita Stavik
5Sidedommer138FLeif Sydengen
5Sidedommer200FVidar Tangen
5Teknisk kontrollør584FJan Roytvand
5Stevneleder1053FHelge Aarsrud
6Hoveddommer809FAudhild Mathiesen
6Sidedommer232I/2Jan Sjøl
6Sidedommer682I/1Anita Stavik
6Teknisk kontrollør584FJan Roytvand
6Stevneleder1053FHelge Aarsrud
7Hoveddommer682I/1Anita Stavik
7Sidedommer809FAudhild Mathiesen
7Sidedommer584FJan Roytvand
7Teknisk kontrollør232I/2Jan Sjøl
7Stevneleder1053FHelge Aarsrud
8Hoveddommer200FVidar Tangen
8Sidedommer138FLeif Sydengen
8Sidedommer227I/2Egil Kroknes
8Teknisk kontrollør584FJan Roytvand
8Stevneleder1053FHelge Aarsrud
9Hoveddommer227I/2Egil Kroknes
9Sidedommer584FJan Roytvand
9Sidedommer200FVidar Tangen
9Teknisk kontrollør138FLeif Sydengen
9Stevneleder1053FHelge Aarsrud
10Hoveddommer682I/1Anita Stavik
10Sidedommer227I/2Egil Kroknes
10Sidedommer200FVidar Tangen
10Teknisk kontrollør809FAudhild Mathiesen
10Stevneleder563RHeidi Hille Arnesen
11Hoveddommer227I/2Egil Kroknes
11Sidedommer682I/1Anita Stavik
11Sidedommer809FAudhild Mathiesen
11Teknisk kontrollør200FVidar Tangen
11Stevneleder563RHeidi Hille Arnesen
12Hoveddommer138FLeif Sydengen
12Sidedommer809FAudhild Mathiesen
12Sidedommer232I/2Jan Sjøl
12Teknisk kontrollør227I/2Egil Kroknes
12Stevneleder563RHeidi Hille Arnesen