EM styrkeløft utstyrsfritt ungdom-junior



Fakta

Arrangør EPF
Dato 25.11.2022
Stevnetype EM styrkeløft utstyrsfritt ungdom-junior
Sted Skierniewice, Polen
Stevneleder
Sekretær
Antall deltakere 14
Antall resultat 14

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Junior 19-23 damer
6.-57Selma Karoline Matilde Ramberg*Oslo SK55.08125132.5137.57.90100107.51.13014015012.39595.13Diplom
7.-57Mia Margrethe Ramberg Storstad*Oslo SK56.3512512513012.951001052.13514515015.37588.73Diplom
6.-63Marthe S. Tjelta*Sandnes AK62.78140147.5152.55.75808511.150162.5167.510.39586.61Diplom
8.-69Juliane Slettnes*Brumunddal AK68.56165177.51854.87.59597.511.165175177.512.45093.56Diplom
16.-69Yasmina Juliette Havnen*Drammen SI67.62142.5150152.515.77.582.58514.152.516517016.40584.87Diplom
5.-84Sofie Horne*Tromsø Atletklubb77.60145150152.55.909597.53.1801901955.43584.94Diplom
Junior 19-23 herrer
7.-83Simen Johnson Myrvold*Askim SK82.02230242.525010.182.51901951.225240247.516.68595.39Diplom
8.-83Sebastian Bruvik*Bergen SK82.30257.52652657.142.5142.515010.25026027011.68595.23Diplom
6.-93Benjamin Rastum*Odin SK92.87257.5272.5282.54.167.5177.51809.260282.52909.742.597.2Diplom
8.-93Isak Asperud*Askim SK90.392502652756.177.5187.51904.257.5270-18.72095.51Diplom
8.-105Knut Einar Skår*KK-67103.54255267.5272.510.175185192.54.2802953109.77596.31Diplom
10.-105Mats Høylo Kjøllesdal*Oslo SK104.86260275282.58.1751801858.27529530512.772.595.44Diplom
2.-120Anders Brøten Lillemoe*Røros SK119.412752903004.162.5170172.516.3253553681.830.596.75Diplom
4.120+Kristian Eek Haugen*Nes SIL130.72282.5297.53055.212.5222.52301.292.53103204.84594.71Diplom

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Anders Brøten LillemoeÅpen120Markløft utstyrsfritt368kg
Anders Brøten LillemoeJunior 19-23120Markløft utstyrsfritt368kg
Anders Brøten LillemoeJunior 19-23120Sammenlagt utstyrsfritt830.5kg
Benjamin RastumJunior 19-2393Knebøy utstyrsfritt282.5kg
Knut Einar SkårJunior 19-23105Sammenlagt utstyrsfritt775kg
Mats Høylo KjøllesdalJunior 19-23105Knebøy utstyrsfritt282.5kg
Mats Høylo KjøllesdalJunior 19-23105Sammenlagt utstyrsfritt772.5kg
Sebastian BruvikJunior 19-2383Knebøy utstyrsfritt265kg
Selma Karoline Matilde RambergJunior 19-2357Benkpress utstyrsfritt107.5kg
Selma Karoline Matilde RambergÅpen57Benkpress utstyrsfritt107.5kg
Selma Karoline Matilde RambergÅpen57Benkpress enkeltløft utstyrsfritt107.5kg
Selma Karoline Matilde RambergJunior 19-2357Benkpress enkeltløft utstyrsfritt107.5kg
Selma Karoline Matilde RambergJunior 19-2357Sammenlagt utstyrsfritt385kg
Selma Karoline Matilde RambergJunior 19-2357Sammenlagt utstyrsfritt395kg
Simen Johnson MyrvoldJunior 19-2383Benkpress utstyrsfritt195kg
Simen Johnson MyrvoldJunior 19-2383Benkpress enkeltløft utstyrsfritt195kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer186I/1, P/2Morten Novum
1Jury455I/1Bjørn Astad
2Hoveddommer186I/1, P/2Morten Novum
2Jury455I/1Bjørn Astad
3Hoveddommer455I/1Bjørn Astad
3Jury186I/1, P/2Morten Novum
4Hoveddommer186I/1, P/2Morten Novum
4Jury455I/1Bjørn Astad
5Hoveddommer186I/1, P/2Morten Novum
5Jury455I/1Bjørn Astad
6Jury455I/1Bjørn Astad
7Jury455I/1Bjørn Astad