Åpent stevne



Fakta

Arrangør Lenja AK
Dato 17.12.2022
Stevnetype Åpent stevne
Sted Gressvik
Stevneleder Jostein Häckert
Sekretær Gunnar Karlsen, Bente Saxegård, Rune Johansen
Antall deltakere 30
Antall resultat 28

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
--43Signe Skjelbred*Lenja AK0.00758082.5505557.590100107.500
1.-69Mila Cheyenne Pischel*Lenja AK65.20110115122.55557.560115125132.529062.1
Junior 19-23 damer
1.-76Ida Johanne Otterbekk*Lenja AK71.909010010552.557.562.595105115277.556.23
1.-84Martine Larsen*Lenja AK82.65105110112.5657072.515015015534064.62
Åpen damer
1.-69Ida Helene Johnsen*Lenja AK65.80112.5117.5120606572.515516016534573.47
Veteran 50-59 damer
1.-76Heidi Sighovd*Frogner AK74.40107.5112.5112.567.57075100110117.5292.558.26
Ungdom 14-18 herrer
1.-74Sebastian Gutvik Pedersen*Lenja AK73.5013013513590909019020020041060.4
2.-74Adrian Halvorsen Arvesen*Lenja AK67.8012013014090100102.5100120140372.557.25
3.-74Christian Fiedler Vikesland*Lenja AK71.80115127.5135758082.5130140150367.554.81
4.-74Troy Langen*Lenja AK70.4010510510580858515015516034551.98
5.-74Eirik Engø Monsen*Lenja AK69.7011012013057.562.57012013014034051.5
6.-74William Pollen*Moss SIK72.00100105110707577.5127.5132.5135322.548.03
1.-83Theodor Alexander Olderøy Tvete*Lenja AK82.30180190200140145150200212.5217.5567.578.89
2.-83Giuseppe Elias Comi*Lenja AK80.4013014515010010511517020020546565.42
1.120+Kenny Nicolay Andersen*Lenja AK120.60235235245140152.5-25026528066577.14
Junior 19-23 herrer
1.-74Lars Håkon Jørgensen*Lenja AK72.90170177.5182.5110115120212.5227.5232.553078.42
1.-83Andreas Levita Andersen*Lenja AK81.00175182.5187.5117.5125132.5225235235547.576.73
1.-105Armand Marcus Torp Solvang*Lenja AK102.60185195205130137.5142.5210230245592.573.95
Åpen herrer
1.-93Tarjei Innleggen*Lenja AK89.50175182.5190117.5122.5125220230235542.572.32
1.-105Knut Klaunes Evensen*Lenja AK102.30200215220155165170260277.5292.5682.585.3
1.-120Espen Haulan Johansen*Lenja AK119.00235245255150155160245257.5265672.578.46
1.120+Simen Schi Skjølsvold*Lenja AK124.70217.5227.5240132.5140142.5217.5230245627.571.74
Veteran 40-49 herrer
1.-66Eilif Ellefsen*Lenja AK64.00---67.572.577.5---77.544.71
1.-105Thomas Puzicha*Halden SI94.20150162.5165120127.5130160160170462.560.13
Veteran 50-59 herrer
1.-83Vebjørn Brastad*Frogner AK82.00137.5145145102.5107.5112.5170180190432.560.24
1.-120Sten Normanseth*Lenja AK119.00200215235160170177.522023525065576.42
1.120+Runar Saxegård*Lenja AK124.00---160167.5----167.569.69
-120+Helge AarsrudMoss SIK148.80---180180----00
Veteran 60-69 herrer
1.-105Rune Johansen*Lenja AK104.70---135140142.5---14062.77
Veteran +70 herrer
1.-66Svein Zakariassen*Lenja AK63.20708510070808511513014532551.84

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer1019RManuela P-Bakker
1Sidedommer808FLene Einarsen
1Sidedommer1057RRiad Sollien
2Hoveddommer1057RRiad Sollien
2Sidedommer808FLene Einarsen
2Sidedommer1019RManuela P-Bakker