Regionmesterskap styrkeløft utstyr



Fakta

Arrangør Styrkeløftregion Østafjell
Dato 11.02.2023
Stevnetype Regionmesterskap styrkeløft utstyr
Sted Sande
Stevneleder Jan Sjøl
Sekretær Morten Engnes
Antall deltakere 18
Antall resultat 17

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-63Hannah Marie Borgen VojacekSande KK62.20130137.514557.56062.5107.5115125332.560.47Diplom
Åpen damer
1.-84Maren Njøs KurdølSande KK81.75190195200120120125175185192.550580.29Diplom
Veteran 40-49 damer
1.-63Hege BergeSande KK61.49167.5180192.5102.5108110165180190490.589.8Diplom
-84+Lene ThorénSande KK126.93240250260160160160---00Diplom
Ungdom 14-18 herrer
1.-105Jørgen JønvågDrammen SI103.6324525026017017517525527027170672.6Diplom
Junior 19-23 herrer
1.-93Oliver Masovn UgulenSande KK84.00240252.5260145152.5157.5250262.5262.568077.98Diplom
1.-105Michael NielsenSande KK97.60205215220127.5132.5137.5215225232.5582.561.64Diplom
Åpen herrer
1.-83Thomas Rode HansenSkien Atletklubb80.78205210220120125127.5205222.523057567.47Diplom
1.120+Eysteinn Fannar OddgeirssonDrammen SI131.22325340350225225225275300312.587581.88Diplom
Veteran 40-49 herrer
1.-74Roy Oddmund VojacekSande KK72.99190200210115120122.518520020552565.65Diplom
1.-83Jøran LangsetSande KK79.80235245255145155162.524025527066578.61Diplom
Veteran 50-59 herrer
1.-120Frode RuiUlefoss AK114.24230245252.5155162.5165270287.5300.571870.76Diplom
2.-120Bjarne HavnenDrammen SI119.9117518018524525025120021523065563.32Diplom
Veteran 60-69 herrer
1.120+Morten NovumDrammen SI121.30177.5185190140150160.5170180185535.551.54Diplom
Junior 19-23 herrer
Gj.-105Thomas Eikeseth GillundIL Kraftsport99.8826027528016517017522525026571574.81Diplom
Åpen herrer
Gj.-105Henrik HagenIL Kraftsport101.6434035535525527028026528530590593.91Diplom
Veteran 60-69 herrer
Gj.-105Sven Jøran HaugenIL Kraftsport95.00190200210140145150190205212.5572.561.41Diplom
Veteran +70 herrer
Gj.-66Leif-Runar ForsthOslo SK64.20809010050606013014515531543.04Diplom

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Frode RuiVeteran 50-59120Markløft300.5kg
Hege BergeVeteran 40-4963Benkpress108kg
Hege BergeVeteran 40-4963Benkpress enkeltløft108kg
Hege BergeVeteran 40-4963Knebøy192.5kg
Hege BergeVeteran 40-4963Markløft190kg
Hege BergeVeteran 40-4963Sammenlagt465.5kg
Hege BergeVeteran 40-4963Sammenlagt480.5kg
Hege BergeVeteran 40-4963Sammenlagt490.5kg
Jørgen JønvågUngdom 14-18105Markløft271kg
Leif-Runar ForsthVeteran +7066Markløft130kg
Leif-Runar ForsthVeteran 60-6966Markløft145kg
Leif-Runar ForsthVeteran +7066Markløft145kg
Leif-Runar ForsthVeteran 60-6966Markløft155kg
Leif-Runar ForsthVeteran +7066Markløft155kg
Morten NovumVeteran 60-69120+Benkpress140kg
Morten NovumVeteran 60-69120+Benkpress150kg
Morten NovumVeteran 60-69120+Benkpress160.5kg
Morten NovumVeteran 60-69120+Benkpress enkeltløft160.5kg
Morten NovumVeteran 60-69120+Knebøy177.5kg
Morten NovumVeteran 60-69120+Knebøy185kg
Morten NovumVeteran 60-69120+Knebøy190kg
Morten NovumVeteran 60-69120+Markløft170kg
Morten NovumVeteran 60-69120+Markløft180kg
Morten NovumVeteran 60-69120+Markløft185kg
Morten NovumVeteran 60-69120+Sammenlagt520.5kg
Morten NovumVeteran 60-69120+Sammenlagt530.5kg
Morten NovumVeteran 60-69120+Sammenlagt535.5kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer554FGeir Korvald
1Sidedommer236I/2Terje Sandbo
1Sidedommer555FJørn Ove Pedersen
1Teknisk kontrollør233FSverre Paulsen
1Stevneleder232I/2Jan Sjøl
2Hoveddommer233FSverre Paulsen
2Sidedommer236I/2Terje Sandbo
2Sidedommer554FGeir Korvald
2Teknisk kontrollør555FJørn Ove Pedersen
2Stevneleder232I/2Jan Sjøl