RM styrkeløft utstyrsfritt



Fakta

Arrangør Odin SK
Dato 18.02.2023
Stevnetype RM styrkeløft utstyrsfritt
Sted Bergen
Stevneleder Marthine Myhr
Sekretær Ruth Sandbak Berge
Antall deltakere 35
Antall resultat 34

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-57Maren Hauge*Bergen SK56.40708082.540455082.595100227.553.79Diplom
2.-57Eva Mundal Melle*Bergen SK54.40758087.54042.5458090100222.554.12Diplom
1.-63Ragnhild Tonning*Tambarskjelvar IL61.807077.582.547.552.557.5909510023552.06Diplom
2.-63Eline Mundal Melle*Bergen SK58.70859092.532.53537.5808590217.549.93Diplom
1.-76Karianne Vetrhus Hundsnes*Odin SK72.0065758532.5404592.592.510022545.56Diplom
Junior 19-23 damer
1.-76Martine Kristensen Vågstøl*Odin SK71.20135145155758080130147.5157.5377.576.89Diplom
1.-84Emma Øen Klette*Bergen SK78.60105115122.572.577.577.5135140142.534066.01Diplom
Åpen damer
1.-57Anja Eidsheim *Bergen SK52.7037.542.547.532.53537.57582.587.517042.44Diplom
1.-63Kristina Meland Sunde*Odin SK62.008592.597.5505557.5110120127.528061.9Diplom
1.-84Lana Zaychenko*Odin SK83.00808590404547.5100100120257.548.86Diplom
1.84+Anne-Marte Leivdal*Odin SK101.60112.5120125707577.5115125130332.559.05Diplom
2.84+Magnhild Solvoll*Bergen SK117.8095105110606567.5125125135297.551.16Diplom
Veteran 40-49 damer
1.-84May Rita Nedreberg*Stryn T og IL81.60100107.5112.552.557.557.5135140147.530558.27Diplom
1.84+Mette Borgen*Odin SK84.9082.587.592.55052.555115120125272.551.25Diplom
2.84+Kristi Anne Veien*Bergen SK84.40808087.552.557.56010011012026549.95Diplom
Veteran 50-59 damer
1.-69Tone Rustøen*Stryn T og IL68.7095102.5110707072.5135142.5148320.566.56Diplom
Veteran 60-69 damer
1.-69Anne Lise Sæthre *Bergen SK64.7067.572.577.545505090100107.523049.48Diplom
Ungdom 14-18 herrer
1.-66Felix Jung*Bjørgvin SK65.1013014014592.510010518019019042065.95Diplom
1.-83Anders Matre Vangsnes*Bergen SK82.1014015016092.59510018018519045062.64Diplom
2.-83Robin Mikal Sortland*Odin SK81.20127.51351407077.587.5170185200417.558.44Diplom
1.-93Christopher Røkenes*Atlas SK89.7011512513580909516018020043057.26Diplom
Junior 19-23 herrer
1.-105Simon Lexell-Pedersen*Odin SK98.50195205215140147.515522023525062078.89Diplom
--105Elias Eide Skaslien*Bjørgvin SK95.2017018018511011511521521521500Diplom
1.-120Krister El Hayek Olseth *Bergen SK105.401801902009010010517018018047057.93Diplom
Åpen herrer
1.-59Elliot Trædal *Bergen SK56.80107.5117.512572.577.58014015015536060.8Diplom
1.-93Petter Magnussen*Bergen SK91.10157.5162.5167.5117.5120122.5205215230517.568.39Diplom
2.-93Håvard Svenkerud*Odin SK85.201401501609010011018019521048065.58Diplom
1.-120Martin Mehammer*Bergen SK114.9010011512080859016017018039046.21Diplom
Veteran 40-49 herrer
1.-66Joachim Næss*Bjørgvin SK64.80115125137.590100105170190192.5427.567.29Diplom
1.-74Remi Lilleskare*Odin SK72.7014015015513013514016017018546568.9Diplom
1.-93Thorbjørn Krokene*Odin SK85.4012013014085909516017018041556.63Diplom
Veteran 50-59 herrer
1.120+Tor Åge Berglid*Stryn T og IL126.2014015016095100102.5180195202.5462.552.61Diplom
Veteran 60-69 herrer
1.-83Trond Einar Michelsen*Bergen SK80.10150160162.5859510016018019044562.72Diplom
1.-120Bengt Eide-Olsen*Odin SK107.80150160170135142.515019020021053064.64Diplom
Junior 19-23 herrer
Gj.-93Nicolas Werner Cook*Brandbu IF - Styrkeløft92.00200210220162.5170-212.5227.523562582.2Diplom

Rekorder (2)

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Remi LilleskareVeteran 40-4974Benkpress utstyrsfritt140kg
Tone RustøenVeteran 50-5969Markløft utstyrsfritt148kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer524FHarald M. Haug
1Sidedommer917FKim Eikefet
1Sidedommer1045FSunniva Nordskog
1Teknisk kontrollør590FRolf Arne Halvorsen
2Hoveddommer917FKim Eikefet
2Sidedommer590FRolf Arne Halvorsen
2Sidedommer1045FSunniva Nordskog
2Teknisk kontrollør524FHarald M. Haug
3Hoveddommer690FOle Tilrem
3Sidedommer589FTor Engevik
3Sidedommer1047FFrida Birgitte Espenes
3Teknisk kontrollør772FGeir Akse
4Hoveddommer690FOle Tilrem
4Sidedommer772FGeir Akse
4Sidedommer1047FFrida Birgitte Espenes
4Teknisk kontrollør589FTor Engevik