RM benkpress utstyrsfritt



Fakta

Arrangør Høland IUL
Dato 25.02.2023
Stevnetype RM benkpress utstyrsfritt
Sted Høland
Stevneleder Hege Aarsrud
Sekretær Bjarne Havnen
Antall deltakere 52
Antall resultat 52

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektBenkpressTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-69Maja Louise Dybing Olsen*IL Kraftsport68.50657072.572.558
2.-69Kaya Nathalie Bråten*Halden SI67.7037.542.542.542.534.18
Junior 19-23 damer
1.-69Mila Cheyenne Pischel*Lenja AK64.405557.562.557.547.41
1.-76Sara Slettemo*Askim SK72.807075807558.5
2.-76Ida Sandnes*Moss SIK71.4057.562.56562.549.12
1.-84Martine Larsen*Lenja AK83.606570757052.29
1.84+Malin Daltorp*Høland IUL102.709092.597.592.566.57
Åpen damer
1.-63Elin Kolding*Askim SK61.9092.59597.597.582.18
1.-69June Kristine Pedersen*Askim SK68.20455052.55040.08
1.-76Jannicke Ferger*Oslo SK74.0090951009573.65
2.-76Sara Kristoffersen*Askim SK72.00758082.582.564.63
3.-76Tine Vissebråten Oterholt*IL Kraftsport73.2067.572.577.572.556.43
Veteran 40-49 damer
1.-69Eilen Pollen*Moss SIK68.9087.592.5989878.19
1.-84Stine Møller*Moss SIK83.106570757052.37
1.84+Jeanette-Rene Viklund*Askim SK90.509095959066.06
Veteran 50-59 damer
1.-57Mazal Zarhin *Askim SK56.505557.5606053.7
1.-63Jane Kvelland Berntsen*Askim SK59.706567.57067.558.17
1.-84Hege Braathen*Frogner AK82.7062.567.572.562.546.81
Veteran 60-69 damer
1.-76Lene Einarsen*IL Kraftsport75.807174767658.43
Ungdom 14-18 herrer
1.-59Tarjei Grønås*IL Kraftsport58.6097.5104105.5105.563.9
1.-74Fillip Neuenkirchen*IL Kraftsport71.60107.511512012065.13
2.-74Åsmund Lunde*Askim SK73.20102.511011511059
3.-74Daniel Krogstad*Askim SK70.808085858043.68
1.-83William Pollen*Moss SIK74.30758082.582.543.9
1.-105Peder William Antonsen*Halden SI95.8012012513012558.45
Junior 19-23 herrer
1.-66Daniel Nguyen*Kristiansand AK63.00107.511011511064.01
1.-93Johannes Haugan Lyngedal*OPIL92.40142.5147.5152.5147.570.2
2.-93Johan Lund*Høland IUL84.6011011512012059.69
Åpen herrer
1.-74Kai-Remi Berge*IL Kraftsport74.0012513013513572
1.-105Christer Stenberg*Askim SK100.90195205207.5207.594.66
1.-120Fredrik Søberg*Oslo SK110.70150157.5165157.568.84
2.-120Andre Hoffmann*Nes SIL117.40145152.5157.5157.567.08
1.120+Runar Saxegård*Lenja AK123.5016017017016066.68
Veteran 40-49 herrer
1.-66Eilif Ellefsen*Lenja AK64.1072.577.58077.544.67
1.-83Robin Bjarne Henriksen*Halden SI83.0014015015515075.34
1.-105Frode Flinth Westby*Halden SI95.40162.5167.517517582
2.-105Jan Erik Bråten*Halden SI105.0097.510511011049.25
1.120+Jarle Adolfsen*Høland IUL123.5015015516015564.6
2.120+Brage Mørk*IL Kraftsport127.00140152.5160152.562.82
Veteran 50-59 herrer
1.-93Ronny Ivan Hegge*Lenja AK90.00147.5150-15072.33
2.-93Bjørn Solberg*Brumunddal AK91.10115122.512512559.91
3.-93Ingar Svingen*Brumunddal AK91.9011512012512057.27
1.-105Alf Granvang*Brumunddal AK104.0016517517517578.71
1.120+Sten Normanseth*Lenja AK121.9016517017517573.34
2.120+Riad Sollien*Frogner AK142.10157.5167.5172.5172.567.97
Veteran 60-69 herrer
1.-105Tor Granvang*Brumunddal AK102.50142.5152.515515570.19
2.-105Roger Eriksen*Brumunddal AK104.70142.5147.515515569.5
3.-105Knut Bakken*Nes SIL99.20142.5145147.514566.68
4.-105Freddy Jensen*Moss SIK100.9092.59597.59543.34
1.-120Rune Johansen*Lenja AK105.30120--12053.66
1.120+Per Øivind Fjeld*Askim SK120.80165.5177.518518577.83
Veteran +70 herrer
1.-93Steven Michael Neichin*Høland IUL88.00909510010048.76

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Eilen PollenVeteran 40-4969Benkpress enkeltløft utstyrsfritt98kg
Lene EinarsenVeteran 60-6976Benkpress enkeltløft utstyrsfritt71kg
Lene EinarsenVeteran 60-6976Benkpress enkeltløft utstyrsfritt74kg
Lene EinarsenVeteran 60-6976Benkpress enkeltløft utstyrsfritt76kg
Per Øivind FjeldVeteran 60-69120+Benkpress enkeltløft utstyrsfritt165.5kg
Per Øivind FjeldVeteran 60-69120+Benkpress enkeltløft utstyrsfritt177.5kg
Per Øivind FjeldVeteran 60-69120+Benkpress enkeltløft utstyrsfritt185kg
Tarjei GrønåsUngdom 14-1859Benkpress enkeltløft utstyrsfritt104kg
Tarjei GrønåsUngdom 14-1859Benkpress enkeltløft utstyrsfritt105.5kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer965FAmund Tjellaug Løvstad
1Sidedommer138FLeif Sydengen
1Sidedommer359FVegard Røysum
1Teknisk kontrollør1020RSofie Flyvholm Haug
1Stevneleder1053RHelge Aarsrud
2Hoveddommer138FLeif Sydengen
2Sidedommer359FVegard Røysum
2Sidedommer965FAmund Tjellaug Løvstad
2Teknisk kontrollør1020RSofie Flyvholm Haug
2Stevneleder1053RHelge Aarsrud
3Hoveddommer583FMarius Arnesen
3Sidedommer138FLeif Sydengen
3Sidedommer359FVegard Røysum
3Teknisk kontrollør965FAmund Tjellaug Løvstad
3Stevneleder1053RHelge Aarsrud
4Hoveddommer138FLeif Sydengen
4Sidedommer583FMarius Arnesen
4Sidedommer359FVegard Røysum
4Teknisk kontrollør965FAmund Tjellaug Løvstad
4Stevneleder1053RHelge Aarsrud
5Hoveddommer359FVegard Røysum
5Sidedommer965FAmund Tjellaug Løvstad
5Sidedommer138FLeif Sydengen
5Teknisk kontrollør583FMarius Arnesen
5Stevneleder1053RHelge Aarsrud