NM styrkeløft utstyrsfritt



Fakta

Arrangør Bjørgvin SK
Dato 03.03.2023
Stevnetype NM styrkeløft utstyrsfritt
Sted Åsane
Stevneleder Helge Aarsrud
Sekretær Helge Birkeland
Antall deltakere 163
Antall resultat 158

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Åpen damer
1.-47Sakar Hamawandi*OPIL46.93107.5110110758080132.514014232790.78
1.-52Sarah Orteza Hovden Øvsthus*Bjørgvin SK51.35105110112.56567.57016017017535089.35
1.-57Julie Fosseide*Oslo SK56.50132.5140-8587.590155162.5170397.593.86
2.-57Gina Bakke Bolstad*Odin SK56.87152.5157.5160808585147.5155160397.593.4
3.-57Marianne Hatlem*Kristiansand AK56.69115122.512587.592.597.5160171.5180.538991.62
4.-57Sunniva Skårvik*Tromsø Atletklubb56.11122.513013560656514515516036085.46
5.-57Anita Hundseid*KK-6756.80102.5110115657070142.5147.515033077.61
6.-57Hannah Sire Kristoffersen Noste*Øksfjord AK56.0011512012562.567.570120127.5132.5327.577.86
7.-57Nadine Sørli*Christiania AK56.84107.5112.511557.56060145152.5-322.575.81
8.-57Malin Rasmussen*Karmøy Styrkeløftklubb55.409510010052.55557.510511011527064.73
1.-63Lena Sjøl*Sande KK62.35145152.515582.58587.5175185190.5427.594.16
2.-63Frida Austigard Petersen*Sandnes AK62.36145152.5157.577.582.58516017017541591.4
3.-63Marthe S. Tjelta*Sandnes AK62.68150160162.577.58082.5152.5162.517041591.09
4.-63Sunniva Nordskog*Odin SK62.37132.5137.5142.59597.5100152.5157.5165407.589.74
5.-63Anna Nafisa Hjelle Skjenken*Odin SK62.65135142.5147.59597.597.5150160170402.588.38
6.-63Andrea Maria Guy Lentel Francois de Hertog*Stavanger SK61.33130135140808587.5160167.517539587.96
7.-63Kamilla Kolvig*Christiania AK62.52120125127.562.56567.5160170177.5372.581.9
8.-63Magna Karina Morales Nordgard*Oslo SK62.2812513013562.567.570140150157.536079.35
9.-63Pernille Søderholm Nyvoll*KK-6761.64105112.512070758012513514034075.46
10.-63Ann Charlotte Farbergshagen*Odin SK63.00105110115758082.5120127.5132.5327.571.65
11.-63Mina Hodneland*Bjørgvin SK62.96110117.5122.5657070117.5125130317.569.49
12.-63Olga Nekrasova*Ganddal AK60.30107.51101105052.552.5110115120277.562.51
1.-69Marte Kjenner*Nidarø SK68.87175185190115120123202.5220225.5538.5111.68
2.-69Jorill Nese*Odin SK68.19162.5170175100105110162.517017545594.89
3.-69Isabell Ceder*Stavanger SK66.88150157.5165808587.5155165170422.589.1
4.-69Ingvild Hansen*Askim SK67.86127.5132.5137.592.5100105160172.5180417.587.31
5.-69Sarah Nilsen Evensen*Askim SK68.08120127.5132.595102.5105147.5162.5170397.582.98
6.-69Liv Ulversøy*Oslo SK68.40130135137.587.592.597.5157.5165170397.582.76
7.-69Marita Hårberg Vaterholm*Skogn IL68.7513514014582.587.590150160167.539582
8.-69Lone Rasmussen*Hommersåk AK67.58135142.515072.58080160165165382.580.18
9.-69Eli Karoline Hamnvik Hanssen*TSI Styrkeløft68.93135142.5147.5606565160170175382.579.29
10.-69Hanna Holmeide*Christiania AK68.81120127.513592.597.5100142.5152.5157.538078.85
11.-69Ragnhild Hanch Hansen*Odin SK68.32117.5122.51307077.580157.5170180362.575.52
12.-69Marie Næss Klokkervold *Skien Atletklubb67.6811011511552.557.560132.5137.5140307.564.4
1.-76Juliane Slettnes*Brumunddal AK71.28165177.5182.587.595100165175185462.594.15
2.-76Guro Bøe*IL Kraftsport75.44147.5155162.582.587.587.5175190197.5447.588.54
3.-76Camilla Hatlem*Odin SK75.43147.5152.5157.5102.5107.5110165172.518044588.05
4.-76Jannicke Ferger*Oslo SK74.07155162.5165909597.5155165172.543085.83
5.-76Signe Elisabeth Belden*Stryn T og IL71.68135142.5147.597.5102.5105150160170422.585.75
6.-76Sofie Sjo Lorentzen*Tromsø Atletklubb74.41150157.5162.5859092.5160170175422.584.15
7.-76Marion Boge Skaar*Odin SK75.42142.5147.5152.577.582.585160167.5172.5407.580.63
8.-76Maren Lutro Malmqvist*Stavanger SK73.61140150150808587.5150162.516540080.09
9.-76Johanna Mona*KK-6774.93122.513013585909017018018540079.4
10.-76Anja Wiggen Skancke*Røros SK75.29152.5160167.562.56567.5152.5162.5167.539578.22
11.-76Ane Martine Engen Sveum*Tromsø Atletklubb74.79132.514014587.592.595145155162.5392.577.98
12.-76Malin Ånes*Tromsø Atletklubb73.18120127.5132.57077.582.5157.516517037074.3
13.-76Tine Vissebråten Oterholt*IL Kraftsport73.57125130132.5707072.5150157.5160362.572.6
14.-76Sara Kristoffersen*Askim SK71.80115122.5127.577.582.585135145152.536073
15.-76Hilde Syversen*Brumunddal AK73.96120127.5127.57077.577.5150157.5162.536071.91
16.-76Camilla Jonette Fagerlund Rasmussen*TSI Styrkeløft74.46127.51351358590-135140147.5357.571.18
17.-76Karoline Olsen Stensland*Tromsø Atletklubb69.98120125127.5606567.5142.5152.516035572.98
18.-76Mathilde Karin Monsen*Bjørgvin SK75.94125130130657072.5130140147.535069.03
19.-76Sandra Slotterøy Nilsen*Bodø Atletklubb70.64110117.5122.56567.570140150160347.571.08
20.-76Sunniva Abrahamsen*Odin SK72.75100107.5112.572.577.580120127.5132.5322.564.96
--76Aina Pedersen Oen *Karmøy Styrkeløftklubb74.171101101106062.565137.5147.5152.500
--76Ranveig Strand*Christiania AK75.24145145145656570157.5172.5-00
1.-84Jenny Heyerdahl Bryhni*Oslo SK83.49187.5195201110115120185192.520051096.54
2.-84Mina Holmefjord *Bergen SK82.13170177.5182.58597.5102.5170180187.5472.590.04
3.-84Heidi Hille Arnesen*IL Kraftsport83.87160167.5172.59092.595180192.5211457.586.45
4.-84Ingrid Storli*Trondheim Styrkeløftklubb83.24125132.5-67.572.575190200210.541879.22
1.84+Sofie Flyvholm Haug*Halden SI87.00135145152.5859095160172.5180427.579.67
2.84+Marte Bakkelund Olborg *Oslo SK109.45152.5160165707577.5152.5160165407.571.1
3.84+Tone Hvedding Krogstad*Trondheim Styrkeløftklubb92.1612512512587.595100165177.5187.5397.572.63
4.84+Christina Øie Brommeland*Karmøy Styrkeløftklubb95.53140147.5152.572.57575165170170392.570.92
5.84+Silje Ekse*Odin SK92.96122.5130135556570165177.518539071.06
6.84+Katrine Lie Strandos*Odin SK98.44147.5157.5162.577.582.585150157.5157.539069.86
7.84+Mariann Dale*Bergen SK114.30125132.5142.567.57577.5145155160367.563.56
Åpen herrer
1.-66Jacob Eide *Oslo SK64.42175185185127.5132.5135200220225542.585.66
2.-66Seth Stohlmann*Stavanger SK65.1814515015512013013518520020548576.11
1.-74Samuel Giraldo*Alta AK73.51230240248125135142.5240250257.564094.28
2.-74Yngve Hopen*Odin SK72.97210220225120122.5125260270277.561590.95
3.-74Per Helge Thorbjørnsen*Karmøy Styrkeløftklubb71.40210217.5217.5145152.5160235247.5252.561091.24
4.-74Daniel Refsnes*Askim SK73.30170177.5182.5120127.5127.5195210220522.577.09
1.-83Kjell Egil Olborg Bakkelund*Oslo SK79.74235250260180187.5192.5300312.5317.5770108.78
2.-83Sebastian Bruvik*Bergen SK82.42257.5267.5272.5145150155260272.5282.570097.24
3.-83Mazlum Coskun*Oslo SK82.23210220225152.5157.5162.5250265275662.592.14
4.-83Alexander Kleivene*Sandnes AK82.65227.5235240140145147.5260272.5280657.591.21
5.-83Erling skjerven*Alta AK82.99210215222.5140147.5155245252.526063087.21
6.-83Yann Kvalheim Kieffer*Oslo SK79.63190200207.5137.514515025027028062588.36
7.-83Germe Wimpaye*Halden SI81.83200207.5212.5125130135255270282.5617.586.09
8.-83Huy Hoang Quon Nguyen*Stavanger SK81.33210215220155165167.523524524561586.01
9.-83Sigurd Kjelvik Berg*Lørenskog AK82.29215222.5227.5127.5132.5135235250257.5612.585.16
10.-83Jonas Sve Martinsen*Skogn IL80.87200212.5217.5112.5117.5122.525026527560584.86
11.-83Trond Isaksen*Alta AK80.28185202.5212.5120127.5135235255270602.584.82
12.-83Mathias Myklebust*Giske SK77.45197.5207.5215130137.5140215230235587.584.25
13.-83Martin Stenersen*Tromsø Atletklubb81.29195202.5212.5130140145220230242.5587.582.19
14.-83Mark Gerhard Tolentino*Odin SK81.87165175190142.5150155215232.5252.5577.580.5
15.-83Ole Vaagan Thorsen*Karmøy Styrkeløftklubb82.61182.5192.5202.5130135137.5217.5227.5232.5567.578.74
16.-83Thorkild Bork Hammerseth*Odin SK81.69175185195120132.5142.5185200212.554075.35
17.-83Thomas Pedersen*Askim SK82.27192.5200205115120120205217.5225537.574.74
18.-83Martin Pedersen Kinn*IL Kraftsport78.44162.5182.5200100110115205230245527.575.15
19.-83Simon Svensson*Oslo SK79.49167.5175182.5132.514014019020021052574.29
1.-93Trygve Sletten*Brumunddal AK86.34270277.5280170175177.5310326335781105.99
2.-93Benjamin Rastum*Odin SK92.86267.5277.5285170180182.5270282.530074096.88
3.-93Jarle Bjørgo Onarheim*Odin SK92.62220232.5242.5195206.5208245255272.572394.77
4.-93Truls Moe*Nidarø SK90.90247.526527016017017028029030071594.59
5.-93Anders Joakim Halland*Brønnøy SK91.71260275282.5150160162.526027529071093.52
6.-93Mats Løvberg*Oslo SK92.16225235242.5165172.5177.5252.526527069090.67
7.-93Magnus Alme Aasheim*Førde IL92.73235247.5252.5160167.517025027028069090.39
8.-93Joakim Dahlberg*Raet Styrkeløftklubb90.36225235240165175180250262.527068590.89
9.-93Espen Elvehøi*OPIL92.54230240245140145150267.527528066587.21
10.-93Phuoc Tho Nguyen Tran*Brumunddal AK89.7022523524017518519522023024065587.22
11.-93Nicolai Karlsen Teigen*SIL Styrkeløftklubb89.10200210220150157.5157.5260275280652.587.18
12.-93Kenneth Hagen*Brumunddal AK90.55215227.5232.5130140150230245252.563584.17
13.-93Erik Chen*Oslo SK92.66205212.5220162.5170172.523524024563583.22
14.-93Rune Trygg-Andersen*Odin SK90.52220235240135142.5145230242.5252.5632.583.85
15.-93Kristoffer Torkildsen Marthinsen*Odin SK90.78202.5207.521014014515025027028562582.74
16.-93Hans Jørgen Fjeld*Askim SK87.53200207.5215155162.5167.5205217.5225602.581.21
17.-93Einar Naveen Møen*Odin SK90.94200212.5217.5150162.5167.520021522059578.7
18.-93Rune Bang Jakobsen*Ganddal AK92.32205215220145150152.522023023559578.12
19.-93Egill Ørn Arnarson*Frogner AK91.45207.5217.5217.5125132.5132.5230250260592.578.15
20.-93Øystein Eliassen*Oslo SK92.37210215215130137.5140230245245577.575.8
21.-93Hichem Saada*Stavanger SK85.90190195195140147.5147.522524025057578.23
22.-93Kristian Tøn*Odin SK88.81180190200122.5127.5132.5207.5217.5227.556074.94
23.-93Ørjan Vigrestad*Ganddal AK91.76190202.5205135140142.5200215222.5557.573.41
1.-105Toni Johannessen Amengual*Bergen SK103.84285300308195200200300320350.5853.5105.92
2.-105Torben H. Strømsvik*Oslo SK104.61255265270200207.5209.5300330332.5807.599.87
3.-105Håkon Berge Berntsen *Odin SK104.19245255262.5170177.5182.5260272.5277.5722.589.53
4.-105Knut Klaunes Evensen*Lenja AK104.71215225232.5165172.5177.527028529070086.54
5.-105Andreas Dahle*Karmøy Styrkeløftklubb103.5225026026515516016026027528069586.38
6.-105Jens Petter Ødegård*Brumunddal AK104.40232.5237.5242.5155160160267.5277.5287.568584.8
7.-105Martin Frengen*Tromsø Atletklubb102.19225235245160167.5172.5245260270682.585.34
8.-105Jørgen Thronæs*Oslo SK101.65200212.5220160167.5172.5260272.5277.566583.36
9.-105Mathias Madsen*Kristiansand AK103.25220235250135145152.526527528566582.75
10.-105Embret Sletten*Brumunddal AK101.13210222.5227.5150160165270280-662.583.25
11.-105Nikolai Thrane*Alta AK98.13200215227.5140150155240260280657.583.81
12.-105Adrian Kristiansen*Oslo SK102.88222.5235240130137.5142.5240257.5270652.581.33
13.-105Eskil Dekkerhus*Namsos SK102.87182.5192.5202.5160172.5177.526027028065081.02
14.-105Rasmus Jakobsen*Bodø Atletklubb101.43200212.5220135142.5150245260275637.580
15.-105Aleksander B. Hauge*Sandnes AK99.38225235242.5170177.5182.5215--63580.46
16.-105Gerrit Judith*Christiania AK99.45205215222.5130137.5142.5250265275632.580.11
17.-105Olav Lund Vigerust*KK-67101.11195205212.5135142.5145245260265622.578.23
18.-105Vegard Olsen*Saltdal SK101.37225235245145152.5160235237.5-622.578.13
19.-105Armand Marcus Torp Solvang*Lenja AK103.97195210225135142.5147.5230245260617.576.59
20.-105Richard Herland*Odin SK104.36182.5195205142.5152.5160225237.5250607.575.22
21.-105Simen Heimly*KK-67100.72210220225137.5145150215225232.5602.575.85
22.-105Lukas Peder Fjeld Hansen*Oslo SK99.63195205-155162.5170225--60075.93
23.-105Tobias Thrane*Alta AK94.62200210220100--24026027559577.19
24.-105Patrick Kjeldås*Drammen SI102.32195210220117.512513022023524057071.23
--105Edmond Ims*Stavanger SK100.43195195195------00
--105Patrick Johansen*Høland IUL103.57215215215110115120247.526026000
1.-120Anders Brøten Lillemoe*Røros SK119.75275292.5300162.5170172.5330357.5370.5827.596.28
2.-120Espen Kolltveit*Bergen SK107.7026026527517018018532033033079096.4
3.-120Kristian Hansen Bruvik*Odin SK115.90270290300152.5157.5160275300322.5782.592.37
4.-120Geir Øyvind Thorsen*Ganddal AK107.81285300313177.5182.5182.5285300305777.594.83
5.-120Elling Loe*OPIL117.11262.5275282.5162.5170170280295305757.589
6.-120Vidar Martinussen*Odin SK116.21250262.5270155162.5167.5275287.5302.574087.25
7.-120Vegard Havre Paulsen*Odin SK113.50235255270142.5147.5152.5245265285707.584.3
8.-120Espen Haulan Johansen*Lenja AK116.91240250260150155160250260267.567579.37
9.-120Stian Solhaug Stor-Re*Odin SK119.78220235245142.5147.5150255275290667.577.66
10.-120Arild Kåsa*Skien Atletklubb116.00265275275142.5147.5152.5240250250657.577.58
11.-120Adrien Boch*Christiania AK111.00200212.5220125132.5137.5265285295652.578.53
12.-120Matias Rigstad Langvad*Odin SK114.02200212.5220130137.5145232.524526062574.31
13.-120Ola Flåskjer*Drammen SI111.25195205215130135140255272.5272.560572.74
--120Thomas August Nikolaisen*Oslo SK112.65275275280145152.5-290--00
1.120+Carl Petter Sommerseth*Christiania AK124.75280295302.5192.5202.5210300330363875.5100.08
2.120+Kjell Gunnar Lindanger*Stavanger SK154.80290305310170175180280300317.5807.584.7
3.120+Sebastian Strand*Christiania AK175.94280292.5302.5190200205275290300807.581
4.120+Sten Normanseth*Lenja AK121.90235245245165175180252.527028070080.82
5.120+Karl Dyve Jones*Bjørgvin SK162.80227.5240245142.515015524025026066067.98
6.120+Simen Schi Skjølsvold*Lenja AK129.26230242.5250135142.5-235245257.565073.2
7.120+David Vagstad*Bjørgvin SK139.62217.5230230132.5137.5140250262.5267.563068.75
8.120+Axel Dyve Jones*Bjørgvin SK130.9122023024013014015023024024562570.01

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Anja Wiggen SkanckeUngdom 14-1876Knebøy utstyrsfritt160kg
Anja Wiggen SkanckeUngdom 14-1876Knebøy utstyrsfritt167.5kg
Carl Petter SommersethÅpen120+Markløft utstyrsfritt363kg
Guro BøeVeteran 40-4976Markløft utstyrsfritt197.5kg
Ingrid StorliÅpen84Markløft utstyrsfritt210.5kg
Jacob Eide Junior 19-2366Markløft utstyrsfritt225kg
Jacob Eide Junior 19-2366Sammenlagt utstyrsfritt537.5kg
Jacob Eide Junior 19-2366Sammenlagt utstyrsfritt542.5kg
Jarle Bjørgo OnarheimÅpen93Benkpress utstyrsfritt206.5kg
Jarle Bjørgo OnarheimÅpen93Benkpress utstyrsfritt208kg
Juliane SlettnesJunior 19-2376Knebøy utstyrsfritt177.5kg
Juliane SlettnesJunior 19-2376Knebøy utstyrsfritt182.5kg
Marianne HatlemÅpen57Markløft utstyrsfritt171.5kg
Marte KjennerÅpen69Benkpress utstyrsfritt123kg
Marte KjennerÅpen69Benkpress enkeltløft utstyrsfritt123kg
Marte KjennerÅpen69Markløft utstyrsfritt225.5kg
Mina Holmefjord Junior 19-2384Knebøy utstyrsfritt177.5kg
Mina Holmefjord Junior 19-2384Knebøy utstyrsfritt182.5kg
Mina Holmefjord Junior 19-2384Sammenlagt utstyrsfritt455kg
Mina Holmefjord Junior 19-2384Sammenlagt utstyrsfritt465kg
Mina Holmefjord Junior 19-2384Sammenlagt utstyrsfritt472.5kg
Sakar HamawandiÅpen47Markløft utstyrsfritt142kg
Sakar HamawandiÅpen47Sammenlagt utstyrsfritt327kg
Sarah Orteza Hovden ØvsthusÅpen52Markløft utstyrsfritt160kg
Sarah Orteza Hovden ØvsthusÅpen52Markløft utstyrsfritt170kg
Sebastian BruvikJunior 19-2383Knebøy utstyrsfritt267.5kg
Sebastian BruvikJunior 19-2383Knebøy utstyrsfritt272.5kg
Seth StohlmannVeteran 40-4966Benkpress utstyrsfritt130kg
Seth StohlmannVeteran 40-4966Benkpress enkeltløft utstyrsfritt130kg
Seth StohlmannVeteran 40-4966Markløft utstyrsfritt200kg
Seth StohlmannVeteran 40-4966Markløft utstyrsfritt205kg
Seth StohlmannVeteran 40-4966Sammenlagt utstyrsfritt465kg
Seth StohlmannVeteran 40-4966Sammenlagt utstyrsfritt480kg
Seth StohlmannVeteran 40-4966Sammenlagt utstyrsfritt485kg
Signe Elisabeth BeldenVeteran 40-4976Benkpress utstyrsfritt102.5kg
Signe Elisabeth BeldenVeteran 40-4976Benkpress utstyrsfritt105kg
Sunniva SkårvikJunior 19-2357Markløft utstyrsfritt160kg
Toni Johannessen AmengualÅpen105Knebøy utstyrsfritt308kg
Toni Johannessen AmengualÅpen105Markløft utstyrsfritt350.5kg
Toni Johannessen AmengualÅpen105Sammenlagt utstyrsfritt853.5kg
Trygve SlettenÅpen93Markløft utstyrsfritt326kg
Trygve SlettenÅpen93Sammenlagt utstyrsfritt781kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer809FAudhild Mathiesen
1Sidedommer690FOle Tilrem
1Sidedommer773FBengt Eide-Olsen
1Teknisk kontrollør524FHarald M. Haug
1Stevneleder662FPer-A. Rozenbergs-Deem
1Jury227I/2Egil Kroknes
1Jury236I/2Terje Sandbo
1Jury504I/1, P/2Pål Nilsen
2Hoveddommer690FOle Tilrem
2Sidedommer524FHarald M. Haug
2Sidedommer809FAudhild Mathiesen
2Teknisk kontrollør773FBengt Eide-Olsen
2Stevneleder662FPer-A. Rozenbergs-Deem
2Jury227I/2Egil Kroknes
2Jury236I/2Terje Sandbo
2Jury504I/1, P/2Pål Nilsen
3Hoveddommer860FArve Rønnekleiv
3Sidedommer524FHarald M. Haug
3Sidedommer918FRuth Sandbak Berge
3Teknisk kontrollør236I/2Terje Sandbo
3Stevneleder662FPer-A. Rozenbergs-Deem
3Jury232I/2Jan Sjøl
3Jury504I/1, P/2Pål Nilsen
3Jury651I/2Stian Botnen
4Hoveddommer918FRuth Sandbak Berge
4Sidedommer236I/2Terje Sandbo
4Sidedommer860FArve Rønnekleiv
4Teknisk kontrollør524FHarald M. Haug
4Stevneleder662FPer-A. Rozenbergs-Deem
4Jury232I/2Jan Sjøl
4Jury504I/1, P/2Pål Nilsen
4Jury651I/2Stian Botnen
5Hoveddommer917FKim Eikefet
5Sidedommer227I/2Egil Kroknes
5Sidedommer809FAudhild Mathiesen
5Teknisk kontrollør690FOle Tilrem
5Stevneleder1053RHelge Aarsrud
5Jury236I/2Terje Sandbo
5Jury504I/1, P/2Pål Nilsen
5Jury651I/2Stian Botnen
6Hoveddommer227I/2Egil Kroknes
6Sidedommer690FOle Tilrem
6Sidedommer917FKim Eikefet
6Teknisk kontrollør809FAudhild Mathiesen
6Stevneleder1053RHelge Aarsrud
6Jury236I/2Terje Sandbo
6Jury504I/1, P/2Pål Nilsen
6Jury651I/2Stian Botnen
7Hoveddommer236I/2Terje Sandbo
7Sidedommer504I/1, P/2Pål Nilsen
7Sidedommer773FBengt Eide-Olsen
7Teknisk kontrollør860FArve Rønnekleiv
7Stevneleder1053RHelge Aarsrud
7Jury227I/2Egil Kroknes
7Jury232I/2Jan Sjøl
7Jury651I/2Stian Botnen
8Hoveddommer504I/1, P/2Pål Nilsen
8Sidedommer236I/2Terje Sandbo
8Sidedommer860FArve Rønnekleiv
8Teknisk kontrollør773FBengt Eide-Olsen
8Stevneleder1053RHelge Aarsrud
8Jury227I/2Egil Kroknes
8Jury232I/2Jan Sjøl
8Jury651I/2Stian Botnen
9Hoveddommer809FAudhild Mathiesen
9Sidedommer690FOle Tilrem
9Sidedommer917FKim Eikefet
9Teknisk kontrollør860FArve Rønnekleiv
9Stevneleder1053RHelge Aarsrud
9Jury227I/2Egil Kroknes
9Jury232I/2Jan Sjøl
9Jury504I/1, P/2Pål Nilsen
10Hoveddommer690FOle Tilrem
10Sidedommer809FAudhild Mathiesen
10Sidedommer860FArve Rønnekleiv
10Teknisk kontrollør917FKim Eikefet
10Stevneleder1053RHelge Aarsrud
10Jury227I/2Egil Kroknes
10Jury232I/2Jan Sjøl
10Jury504I/1, P/2Pål Nilsen
11Hoveddommer774FChristian Solheim
11Sidedommer809FAudhild Mathiesen
11Sidedommer922FMagne Hordvik Olsen
11Teknisk kontrollør917FKim Eikefet
11Stevneleder662FPer-A. Rozenbergs-Deem
11Jury227I/2Egil Kroknes
11Jury504I/1, P/2Pål Nilsen
11Jury651I/2Stian Botnen
12Hoveddommer922FMagne Hordvik Olsen
12Sidedommer774FChristian Solheim
12Sidedommer917FKim Eikefet
12Teknisk kontrollør809FAudhild Mathiesen
12Stevneleder662FPer-A. Rozenbergs-Deem
12Jury227I/2Egil Kroknes
12Jury504I/1, P/2Pål Nilsen
12Jury651I/2Stian Botnen
13Hoveddommer690FOle Tilrem
13Sidedommer860FArve Rønnekleiv
13Sidedommer922FMagne Hordvik Olsen
13Teknisk kontrollør773FBengt Eide-Olsen
13Stevneleder662FPer-A. Rozenbergs-Deem
13Jury227I/2Egil Kroknes
13Jury232I/2Jan Sjøl
13Jury651I/2Stian Botnen
14Hoveddommer690FOle Tilrem
14Sidedommer773FBengt Eide-Olsen
14Sidedommer860FArve Rønnekleiv
14Teknisk kontrollør922FMagne Hordvik Olsen
14Stevneleder1053RHelge Aarsrud
14Jury227I/2Egil Kroknes
14Jury232I/2Jan Sjøl
14Jury651I/2Stian Botnen
15Hoveddommer690FOle Tilrem
15Sidedommer773FBengt Eide-Olsen
15Sidedommer860FArve Rønnekleiv
15Teknisk kontrollør922FMagne Hordvik Olsen
15Stevneleder662FPer-A. Rozenbergs-Deem
15Jury227I/2Egil Kroknes
15Jury232I/2Jan Sjøl
15Jury651I/2Stian Botnen