B-NM styrkeløft



Fakta

Arrangør Oslo Styrkeløftkrets
Dato 15.02.1986
Stevnetype B-NM styrkeløft
Sted Politihuset, Oslo
Stevneleder Nils-Petter Knudsen
Sekretær Arne Vidar Stølan
Antall deltakere 37
Antall resultat 36

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Åpen herrer
1.-56Egil WalsethNes SIL55.30125135137.595100102.5150160165395364.07
2.-56Helge PehrssonBergen SK55.70120140145859090150167.5167.5380347.78
1.-60Ulf AaslundNes SIL59.1013014014592.5100105155165172.5412.5356.73
1.-67.5Kjell Sigurd VågeHolmestrand AK67.10170180190105112.5115200212.5212.5492.5381.54
2.-67.5Fredrik JohansenSPUVI67.50145155162.5909595165175182.5440339.24
3.-67.5Arnstein JohansenT&IL National67.50150155165808585160170182.5405312.26
4.-67.5Sverre PaulsenSande KK65.60140150150808590160170180395311.69
1.-75Ådne OmdalUlefoss AK75.00200210215100105107.5220227.5235550391.93
2.-75Svein Magne FrydenlundUlefoss AK73.20187.5197.5202.5115120122.5200220225542.5393.26
3.-75Eivind KolveLørenskog AK75.00175185185102.7107.5112.5215225230522.5372.33
4.-75Kurt VatnalandStavanger SK73.00180180190110115-215225230515374.1
5.-75Svein SeleSandnes AK70.80175187.5195105110112.5200210217.5510378.93
6.-75Geir HammerKK-6774.80185192.5192.5105110110200210210500356.95
7.-75Roger JakobsenIL Milo74.30160170170100105107.5210215220480344.3
8.-75Jonny BrudevoldStavanger SK70.00160170175100105112.5170185195477.5357.84
1.-82.5Arve Otto NundalIL Jotun82.00190200205140145150220225230575386.63
2.-82.5Terje EdvardsenUlefoss AK79.20195200210125130135210220230570391.65
3.-82.5Rune JohansenLenja AK82.00190200205130135140210222.5232.5562.5378.23
4.-82.5Ivar FalstadAlta AK79.00170182.5192.5122.5127.5130210230240552.5380.23
5.-82.5Ulf Hansen GrytemarkHolmestrand IF81.80170180190135140145200220230545367
6.-82.5Arne NomerstadLørenskog AK82.00170185190115120125210220230540363.1
7.-82.5Jens Åge SuhrAlta AK79.1018019019592.5102.5107.5205220230532.5366.15
8.-82.5Vidar KristoffersenAlta AK80.70145155160125130130180190200490332.71
9.-82.5Alf Inge SagenRana KK81.00150160160100105107.5180200210465314.99
1.-90Paal SørhagenLørenskog AK87.30190205205120127.5130230240245572.5371.38
2.-90Morten RyghRana KK88.60195200205125130130230235235560360.42
3.-90Jarle BrændelandSPUVI88.20180180190112.5117.5120200212.5222.5532.5343.52
4.-90Trond LundemoBergen SK88.60190202.5205117.5122.5127.5200210220532.5342.72
1.-100Tor SønsterødSPUVI95.80220235240125135140240260-640396.61
2.-100Per Åge MadsenBrumunddal AK97.70215222.5227.5160165170240252.5252.5627.5385.54
3.-100Tore KveimUlefoss AK93.10180190200145155155220230235570357.9
1.-110Ketil AlbertsenSandnes AK106.20220230230157.5165170230245260655389.86
2.-110Bjørn Vidar NilsenIL Milo109.40250250260140145150250255-655386.12
3.-110Åge SkåkvikOPIL103.70200207.5217.5135142.5150200212.5222.5590354.12
4.-110Willy TjelleSandnes AK108.90235242.5-112.5117.5117.5235242.5-590348.28
5.-110Trygve BlørstadNational104.50220230230130135140210220225575344.2
Disk-110Jan Helge RustanSande KK105.40210210-132.5132.5132.5---00

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn