NM styrkeløft junior



Fakta

Arrangør Alta AK
Dato 08.02.1985
Stevnetype NM styrkeløft junior
Sted Alta
Stevneleder Jens Åge Suhr
Sekretær Ingard Wulberg
Antall deltakere 31
Antall resultat 30

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-52Anne Lise EspedalSandnes AK49.8012013013052.557.560117.5117.5125307.5396.21
1.-67.5Tone IngebretsenSandnes AK66.70107.51151205557.557.5107.5112.5117.5287.5295.95
Ungdom 14-18 herrer
1.-67.5Roar FjelletHamar SK66.90165175180909597.5185200205470365
2.-67.5Geir Arne JensenHolmestrand AK67.00140150160105110115160175180450349.02
1.-75Torgeir HansenRakkestad KK74.3018519520590100110200220230525376.58
2.-75Øivind LindsetAlta AK72.50140155160100110110170180180420306.6
--75Frode MoldeBergen SK73.70205215215------00
1.-82.5Torkjeld JevneBrumunddal AK81.50220232.5237.5130135137.5225242.5245595401.57
2.-82.5Torgrim ThueMoss VK77.50145152.515592.597.597.5165170175417.5290.96
1.-90Lars BergIL Kraftsport90.00175190200130135137.5170185200537.5343.14
1.-100Thorbjørn JuliussenLørenskog AK91.30220220-150160165210220-600380.28
1.-110Jon BergliSkogstrand IL108.70235247.5255122.5130135200212.5225615363.28
2.-110Torkel HalvorsenDrammen SI100.40210210210130142.5145200210210540328.1
1.-125Svend Ødegård KarlsenDrammen SI111.90250270280160170175260275290730427.42
Junior 19-23 herrer
1.-60Steinar FredheimMoss SIK60.00180187.5192.5112.5117.5120210220225.5533454.6
1.-67.5Jan Tore BredalenBrumunddal AK60.20180192.5200100110112.5205217.5217.5517.5440.03
1.-75Kurt J. SommervikSande KK73.70200207.5212.5117.5122.5122.5220230230545393.16
2.-75Bjørn AstadHolmestrand AK71.40200210210105112.5117.5200205205512.5378.38
3.-75Stig BoschAlta AK70.8015517018095105110185195210480356.64
4.-75Jan Ove KvalvågLenja AK74.70170180180110115117.5170180-465332.29
1.-82.5Per HavnøHarstad AK81.50210220230130140142.5200215225585394.82
2.-82.5Georg NoraasBergen SK80.10190205210100110115220240255560382.03
3.-82.5Trygve BinderBergen SK79.00190200200117.5125130215230230535368.19
4.-82.5Karl Morten SundbyNes SIL80.801851851909095100195200205485329.07
1.-90Sven Gunnar SimonsenRana KK89.20195205210132.5137.5142.5260265265612.5392.8
2.-90Arve SeielstadsveenSande KK88.20220230237.5145150150220235237.5595383.83
3.-90Helge HaatveitUlefoss AK89.70175190197.5100105110225240240532.5340.53
1.-100Jan Werner MartinsenNes SIL99.90210220225140147.5152.5240250255627.5382.02
2.-100Johan SkammelsrudHalden SI97.70200220240120125125220240287.5580356.35
3.-100Morten NovumSPUVI90.10190210210120125125190210220535341.33
1.-110Vidar DahlRakkestad KK108.70165175190105112.5117.5170190210517.5305.69

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1185RNils-Petter Knudsen
1186I/1, P/2Morten Novum