Syd-Norsk styrkeløft



Fakta

Arrangør Bergen SK
Dato 25.01.1986
Stevnetype Syd-Norsk styrkeløft
Sted Bergen
Stevneleder Nils-Petter Knudsen, Bård Havnerås
Sekretær Helge Person
Antall deltakere 37
Antall resultat 32

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-67.5Rita K. KoppenMoss SIK63.308087.592.562.567.570---155165.87
1.-52Anne Lise EspedalSandnes AK50.60117.5130142.552.557.560117.5125130327.5416.91
1.-67.5Tone IngebretsenSandnes AK67.10110115122.5556060105112.5117.5282.5289.56
Junior 19-23 damer
1.-52Hilda FjeldaasAskim SK51.20115122.51304547.550115125130302.5381.63
Åpen damer
1.-52Nina SarreOslo SK50.00115125127.55557.560130145145327.5420.71
1.-56Audhild MathiesenOslo SK52.10115122.5127.55557.560140150155340423.23
Ungdom 14-18 herrer
1.-67.5Frank DuveMoss SIK66.0016017017095102.5107.5---277.5217.89
2.-67.5Andre HansenSandnes AK65.00150160167.590100105---267.5212.72
1.-75Rolf T. SalvesenSandnes AK73.50170182.5182.5115120120---302.5218.65
2.-75Øyvind TaraldsenSPUVI69.60105115125657072.5---195146.78
1.-82.5Kjetil AnderssonSPUVI79.50145160160859090---230157.64
1.-67.5Geir Arne JensenHolmestrand AK67.30130140150105110110150170175435336.21
1.-82.5Torgrim ThueMoss SIK76.90150155160909597.5165170170417.5292.46
--82.5Olev ØygardenIL Jotun79.70120125127.5------00
Junior 19-23 herrer
1.-60Tor wangIL Jotun57.50808090405050140140150280248.47
1.-67.5Steinar FredheimMoss SIK62.10180190195112.5117.5120210220-535442.45
1.-82.5Georg NoraasBergen SK80.50190200207.5100105110220240250557.5379.1
2.-82.5Trygve BinderBergen SK78.60180190200115125130215230232.5540372.87
Åpen herrer
--67.5Fredrik JohansenSPUVI67.00145155162.5959595---00
1.-75Svein Magne FrydenlundUlefoss AK73.40185195195115120125200220230535387.07
2.-75Roger JakobsenIL Milo73.4017018018590100105210210215485350.9
--75Kurt VatnalandStavanger SK73.00180190190------00
--75Olav KilenIL Jotun74.70110110120808080---00
1.-82.5Kjell JohansenMoss SIK82.40270285292.5170182.5187.5240260270737.5494.42
2.-82.5Ove HansenLenja AK81.30240250255170180185260270275705476.51
3.-82.5Arve Otto NundalIL Jotun82.30160170180130140150200210220540362.29
1.-100Edmond ImsSandnes AK98.50270270280140145150270270280695425.55
2.-100Tor SønsterødSPUVI96.10220235235125135135230250260610377.47
3.-100Steinar DrøgniIL Jotun96.00135135140809090200220230440272.4
--110Jostein BekkhusMoss VK103.40240240240------00
1.-125Bjørn Vidar NilsenIL Milo110.20250260-130140150250260-650382.33
1.-125+Tommy OlsenMoss SIK133.00280302.5307.5210220225270287.5302.5830467.62
Veteran 40-49 herrer
1.-75Emil MarhaugIL Milo75.00175175185110115115180200205490349.17
1.-82.5Bjørn LarsenHolmestrand IF77.10190210220115120125240250250585409.09
1.-90Gunnar MyhrenOslo SK89.80230240240135145145230250-615393.05
Veteran 50-59 herrer
1.-82.5Magne FjærestadIL Milo75.90130135140105110112.5160170172.5420296.81
1.-100Per EkSPUVI94.90170190200100105110190210220515320.48

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1185RNils-Petter Knudsen