Åpent stevne



Fakta

Arrangør Askim SK
Dato 16.12.2023
Stevnetype Åpent stevne
Sted Askim
Stevneleder Ida Garsegg Hansen
Sekretær Andrea Hansen
Antall deltakere 23
Antall resultat 22

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Junior 19-23 damer
1.-63Frida Smelhus Sveen*Askim SK61.80112.5120127.54042.5-140147.515531569.79Diplom
1.-69Unni Tveitå*Askim SK66.90107.511512077.582.585107.5115120317.566.95Diplom
1.-84Unni Sofie Jorde Skjerven*Askim SK83.501101151205052.555120135135287.554.42Diplom
Åpen damer
1.-63Elin Kolding*Askim SK62.40120125130100102.5105120122.5135367.580.9Diplom
2.-63Julie Marie Fjeld*Askim SK62.80112.512012557.562.565115125130317.569.61Diplom
--63Linn Hèlen Solbakken FjeldAskim SK61.30---127.5127.5127.5---00Diplom
1.-69June Kristine Pedersen*Askim SK64.70909097.5455050105110115257.555.4Diplom
Veteran 40-49 damer
1.-57Therese Opsahl*Askim SK56.20107.5112.5115556060140147.5152.5322.576.46Diplom
1.-69Nina Solberg*Askim SK65.80707577.532.537.542.582.59010022046.85Diplom
Veteran 60-69 damer
1.-69Kirsti Løken*Askim SK68.4011011512060657012514015033569.74Diplom
Ungdom 14-18 herrer
1.-74Oliver Hovde*Askim SK72.30120125130707577.513014015035052.01Diplom
1.-83Ola Løken*Askim SK81.60175185190100105112.519020020549569.11Diplom
2.-83Martin Grefslie*Askim SK76.6017017018011012013014016017547568.5Diplom
3.-83Daniel Krogstad*Askim SK78.60130140152.59095100175187.5200452.564.4Diplom
1.-105Dennis Moe Ruud*Askim SK103.0025526527518019020026528030076595.3Diplom
2.-105Odin Hovde*Askim SK97.8020021022010011011520022024057072.78Diplom
Junior 19-23 herrer
1.-74Terje Lundmark-Furre*Askim SK67.00110117.5122.5758082.5120130140342.552.97Diplom
1.-93Isak Asperud*Askim SK92.30255270280175185190260280-74597.82Diplom
2.-93Simen Johnson Myrvold*Askim SK83.50240255265180190197.5240252.5260712.598.33Diplom
1.-105Jassin Andre Aarsteinsen Darei*Askim SK102.1025026527515516517025026527570588.19Diplom
Åpen herrer
1.-93Thomas PedersenAskim SK87.20280290300150160165220237.5250687.577.19Diplom
2.-93Hans Jørgen Fjeld*Askim SK88.10207.5217.5225140150160205217.5225602.580.95Diplom
Rekrutt 2
-59Odin Alexander Günther*Askim SK59.005052.55527.53035657077.5162.526.89Diplom

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer682I/1Anita Stavik
1Sidedommer138FLeif Sydengen
1Sidedommer887FHans Andreas Kaasa
2Hoveddommer887FHans Andreas Kaasa
2Sidedommer138FLeif Sydengen
2Sidedommer682I/1Anita Stavik