RM benkpress utstyr Region Øst



Fakta

Arrangør Moss SIK
Dato 21.01.2024
Stevnetype RM benkpress utstyr Region Øst
Sted Moss
Stevneleder Helge Aarsrud
Sekretær Anne Kristin Strand Aarsrud
Antall deltakere 18
Antall resultat 16

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektBenkpressTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-76Kaya Nathalie BråtenHalden SI72.20707082.57039.11Diplom
Junior 19-23 damer
1.-69Julie ThommessenMoss SIK64.2067.572.572.567.540.26Diplom
--84Karoline Marie AndersenMoss SIK83.10---00Diplom
Åpen damer
1.-63Linn Hèlen Solbakken FjeldAskim SK61.7012512513012576.44Diplom
2.-63Elise RosenborgIL Kraftsport62.8012012513012575.59Diplom
1.-76Sarah Nilsen ElvehøyAskim SK74.60130130137.5137.575.59Diplom
Veteran 40-49 damer
1.-69Eilen PollenMoss SIK69.0011512112512169.23Diplom
Veteran 50-59 damer
--47Gunn Mari LøkkebergMoss SIK46.8060606000Diplom
1.-63Ann Kristin OlsenHalden SI57.7090951029560.8Diplom
Veteran 60-69 damer
1.-57Audhild MathiesenLenja AK56.708085.586.586.556.06Diplom
1.-69Tone GlomsteinIL Kraftsport69.0072.577.582.577.544.34Diplom
Junior 19-23 herrer
1.-59Tarjei GrønåsIL Kraftsport58.5814014514514069.61Diplom
Åpen herrer
1.-120Fredrik SøbergOslo SK119.9228029030029085.33Diplom
2.-120Andre HoffmannNes SIL119.3518518518518554.53Diplom
Veteran 40-49 herrer
1.-105Jan Erik BråtenHalden SI98.79125137.514514546.39Diplom
Veteran 50-59 herrer
1.120+Helge AarsrudMoss SIK155.47172.5177.5182.5182.550.19Diplom
2.120+Runar SaxegårdLenja AK120.58140172.5177.5177.552.13Diplom
Veteran 60-69 herrer
1.-105Tor GranvangBrumunddal AK103.2016017018018056.35Diplom

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Audhild MathiesenVeteran 60-6957Benkpress enkeltløft85.5kg
Audhild MathiesenVeteran 60-6957Benkpress enkeltløft86.5kg
Eilen PollenVeteran 40-4969Benkpress enkeltløft121kg
Tone GlomsteinVeteran 60-6969Benkpress enkeltløft72.5kg
Tone GlomsteinVeteran 60-6969Benkpress enkeltløft77.5kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer965FAmund Tjellaug Løvstad
1Sidedommer138FLeif Sydengen
1Sidedommer559I/1Per Øivind Fjeld
1Teknisk kontrollør200FVidar Tangen