Oslo SK


Informasjon

LederKristin Thorvaldsen
AdresseFrysjaveien 33 B, 0884 Oslo
ÅpningstiderKlubben er åpen 06-23 for medlemmer. Nye medlemmer tas imot mandager 17.00-19.00
E-postoslostyrkeloftklubb@gmail.com
Hjemmesidehttp://www.oslostyrkeloftklubb.no
FacebookFacebook-side
RegionStyrkeløftregion Øst

Klubblokale

Løftere (86)

Aleksandra Fredriksen
Alexander Olsen
Amandus Bergersen
Amund Tjellaug Løvstad
Anders Størvold
André Strøm-Larsen
Andreas Sebastian Sundquist
Ann Kristin Hovde
Anna Sørlie Heranger
Anne Mari Clausen
Anton Sivertsen
Areli Moe
Åsa Frostad Kjærstad
Bavan Shafei
Bjørn Astad
Bo André Bergan
Camilla Hoel
Carl Petter Sommerseth
Christian Johansen
Eirik Sivertsen
Endre Wollan
Erlend Lindholt
Erlend Weise
Fredrik Gylder
Fredrik Søberg
Frida Aung
Halvor Lid
Henrik Hagen
Henrik Spross
Ingeborg Gjone
Inger Celine Wikeby
Jan Erik Ødegård
Jarle Sollid
Jenny Heyerdahl Bryhni
Jenny Marie Johansen
Joachim Lindseth
Jorunn Jacobsen
Jostein Nyhus
Julie Antonsen Oseth
Julie Fosseide
Jørgen Andreas Hansen
Jørn Larsen
Jørund Heia Reime
Karen Hesthammer
Kathrine Brenna
Kenneth Jeppesen
Kim Nygård
Mads Sæløen
Mariam Eltervåg Cisse
Marianne Yggeseth
Marius Hansen Fornes
Marte Olborg
Marthe Engskar Ramsrud
Martin August Størkson Kvile
Martin Borgland Rønning
Martin Braathen Røise
Mathias Morken
Matias Sunde Øiesvold
Ole Sigurd Lodsby
Oskar Rybak
Per Gunnar Roalkvam
Pernille Stenberg
Petter Harila Westerby
Petter Seljeskog
Pieter-Jan Oorts
Robert Bekkeli Eide
Sandra Persson
Sang Huynh
Sara Perez Miquel
Sigurd Kjelvik Berg
Sigvar Garfors
Simon Lexell-Pedersen
Sindre Mobraaten
Sofia Sandh
Ståle Wærness
Steven Hoang Giang Nguyen
Susanne Soydan
Thomas Holmesland
Thomas Olsen
Tommy Austad
Torben H. Strømsvik
Tore Flobergseter
Torvald Ambjørn
Vemund Reime
Victor Stey
Wenche Synnøve Severinsen

Vis tidligere løftere

Dommere (9)

Bjørn Astad
Carl Petter Sommerseth
Eirik Sivertsen
Julie Fosseide
Karen Hesthammer
Kenneth Jeppesen
Kristin Thorvaldsen
Pål Nilsen
Per Gunnar Roalkvam

Klubbtrenere

Amund Tjellaug Løvstad
Areli Moe
Bo Andre Bergan
Hans Andreas Kaasa
Karen Hesthammer
Pål Nilsen
Thomas Holmesland

Stevner

DatoStevne
24.04.2020NM Styrkeløft utstyrsfritt ungdom, junior og veteran
15.12.2018Klubbstevne
05.10.2018NM Styrkeløft utstyrsfritt 2018
16.06.2018Klubbstevne
14.04.2018Klubbstevne
20.01.2018Klubbstevne benkpress
16.12.2017Klubbstevne (julestevne)
25.11.2017NM styrkeløft ungdom, junior og veteran 2017
23.09.2017Åpent stevne
23.06.2017Åpent stevne
22.04.2017Klubbstevne
18.03.2017Åpent stevne
14.01.2017Klubbstevne i Benkpress
17.12.2016Åpent stevne
27.08.2016RM Utstyrsfritt Region øst
20.07.2016Åpent stevne
09.04.2016Klubbstevne
23.01.2016Benkpress-stevne
05.12.2015Klubbstevne
03.10.2015Klubbstevne
08.08.2015Klubbstevne
01.05.2015Nasjonalt utstyrsfritt styrkeløft
11.04.2015Åpent stevne
23.01.2015Klubbstevne benkpress
13.12.2014Åpent stevne
25.10.2014RM Øst Utstyrsfritt
10.10.2014Åpent stevne
15.08.2014Åpent stevne
29.05.2014NM Styrkeløft 2014
05.04.2014Åpent stevne
28.03.2014Nasjonalt utstyrsfritt styrkeløft
14.12.2013Åpent stevne
23.08.2013Åpent stevne
22.06.2013Finale lagserien benkpress
19.04.2013Åpent stevne
04.01.2013Åpent stevne
15.12.2012Åpent stevne
24.08.2012Åpent stevne
14.04.2012Klubbstevne
12.02.2012RM Øst Styrkeløft
11.02.2012RM Øst Benkpress
11.02.2012RM Øst Styrkeløft
25.01.2012Klubbmesterskap benkpress
10.12.2011Åpent stevne
03.09.2011Åpent stevne
13.04.2011Åpent stevne
26.03.2011NM Benkpress 2011
11.12.2010Åpent julestevne
18.10.2010Åpent stevne
27.09.2010Klubbmesterskap
27.02.2010RM Styrkeløft Region øst
27.02.2010RM Benkpress Region øst
12.12.2009Åpent stevne
22.04.2009Åpent stevne
13.12.2008Åpent stevne
15.12.2007Åpent stevne
05.09.2007Klubbstevne
06.06.2007Seriestevne
16.12.2006Nasjonalt julestevne
04.10.2006Seriestevne
24.09.2005Klubbmesterskap
06.06.2005Klubbstevne
11.12.2004Julestevne
20.11.2004NM Ungdom-Junior
16.10.2004Klubbmesterskap
27.09.2004Seriestevne
28.08.2004NM Benkpress
09.06.2004Seriestevne
23.02.2004Kretsstevne
22.01.2004Seriestevne
21.01.2004Seriestevne
13.12.2003Julestevne
20.10.2003Seriestevne
20.10.2003Serie Cup
24.09.2003Seriestevne
06.08.2003Benkstevne
24.05.2003Kretsmesterskap
09.04.2003Seriestevne
29.03.2003NM
11.12.2002Julestevne
07.12.2002Lag NM
23.10.2002Seriestevne
20.04.2002Seriestevne
07.02.2002Seriestevne
02.02.2002JR NM
09.12.2001Julestevne
08.12.2001Lagfinalen
13.10.2001Seriestevne
22.09.2001Benk-Cup
25.08.2001NM Benkpress
20.06.2001Klubbstevne
09.06.2001KM
21.04.2001Seriestevne
10.03.2001Benk Cup
03.02.2001Klubbmesterskap
10.12.2000Klubbstevne
09.12.2000Lagfinale
09.12.2000Lag-NM
21.10.2000Seriestevne
07.06.2000Klubbstevne
28.05.2000Kretsmesterskap
29.04.2000Benkstevne
05.03.2000B-NM
04.03.2000B og Veteran NM
04.03.2000Veteran NM
19.02.2000Seriestevne
06.02.2000Landskamp
04.12.1999Julestevne
13.11.1999NM junior
12.06.1999Seriestevne
13.03.1999Seriestevne
24.02.1999Seriestevne
24.02.1999Seriestevne
30.01.1999Klubbstevne
12.12.1998Åpent stevne
10.10.1998Seriestevne
07.06.1998Seriestevne
06.06.1998KM Oslo-Akershus
25.04.1998Seriestevne
28.01.1998Seriestevne
16.02.1997Benk-cup
14.10.1995RM Øst
14.12.1991Åpent stevne
01.06.1991KM
27.02.1988Seriestevne
04.12.1987Åpent stevne
24.01.1982Klubbstevne
01.03.1975NM Old Boys