Påmeldingsliste

Åpent stevne Christiania AK

Påmeldingsfrist:05.12.2015
Påmeldingsavgift:0
Disiplin:Styrkeløft og benkpress
Type:Med utstyr og utstyrsfritt
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens
Styrkeløft
Ungdom 14-18 -57
1.Susanne Linnea Leer*1997Christiania AK16675-
OK
Junior 19-23 -57
1.Rebekka Tao Jacobsen1996Larvik AK16055270kg
OK
Åpen -63
1.Kamilla Kolvig*1989Christiania AK16199377.5kg
OK
2.Julie Dahle*1978Christiania AK16312292.5kg
OK
Åpen -72
1.Anne Marie Hveding*1985Sande KK15177-
OK
Veteran +70 -84
1.Anne Mari Clausen*1942Oslo SK16298207.5kg
OK
Ungdom 14-18 -83
1.Snorre Lars Jr. Utengen*2000Lørenskog AK16614370kg
OK
Junior 19-23 -74
1.Ketil Østnor*1994Christiania AK16365412.5kg
OK
Junior 19-23 -83
1.Zygimantas Osinskas*1992Ringerike AK16422450kg
OK
2.Bård Lorentzen*1992Christiania AK16641-
OK
Junior 19-23 -93
1.Johnny Stokke1992Christiania AK16313507.5kg
OK
Junior 19-23 -105
1.Håvard Borg Kraby1993Oslo SK16340575kg
OK
Åpen -83
1.Tor Erling Klaussen*1978Ringerike AK16635-
OK
Åpen -93
1.Øystein Furnes*1990Giske SK14473632.5kg
OK
2.Dmitrij Gordejev*1987Jeløy AK14294522.5kg
OK
3.Roman Telezhnyak*1984Skien Atletklubb16372480kg
OK
4.Nicolas Navarro*1990Christiania AK16640-
OK
Åpen -105
1.Halvard Ovesen*1991Christiania AK16337577.5kg
OK
2.Bård Ove Hoel1986Fræna AK14886-
OK
Åpen -120
1.Bernt-Erik Bergersen*1978IL Kraftsport16169622.5kg
OK
Veteran 40-49 -105
1.Tom Espen Eide1972Nes SIL14360-
OK
2.Kent Jakobsson*1967Ringerike AK16421-
OK
Veteran 60-69 -83
1.Stein Tjernseth*1951Ringerike AK16636-
OK
Veteran 60-69 -93
1.Per Nagy*1951Lørenskog AK14864420kg
OK
Benkpress
Veteran +70 -63
1.Jorunn Jacobsen*1934Oslo SK1536356kg
OK
Ungdom 14-18 -105
1.Joakim Pedersen*1997Ringerike AK16423150kg
OK
Åpen -66
1.Kai Sindre Gunderhuset*1990Ringerike AK15288138kg
OK
Åpen -105
1.Daniel Gromstad Martinussen*1983Askim SK15800165kg
OK
Åpen -120
1.Øivind Back*1987Askim SK15793170kg
OK
Veteran 60-69 -83
1.Bjarne Synstad*1951IL Kraftsport11816150kg
OK

Klubbstatistikk

Klubb Løftere
Askim SK2
Christiania AK10
Fræna AK1
Giske SK1
Larvik AK1
Lenja AK1
Lørenskog AK3
Nes SIL1
Oslo SK4
Ringerike AK6
Totalt: 30