Påmeldingsliste

NM i benkpress utstyrsfritt 2016, Styrkeløftregion Vest

Påmeldingsfrist:23.10.2016
Påmeldingsavgift:300
Gjesteløftere ikke tillatt
Disiplin:Benkpress
Type:Utstyrsfritt
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens Kvalifisering
Ungdom 14-18 -52
1.Eva Marie Olsen*2000Moss SIK1632150kg
OK
Ungdom 14-18 -57
1.Celine Askvik Faugstad*2000Bergen SK1677737.5kg
OK
Ungdom 14-18 -63
1.Maren Småbakk Arnesen*1998Tromsø Atletklubb1701477.5kg
OK
2.Seline Sighaug Magnussen*1998Bryggen SK1641665kg
OK
3.Ida Elisabeth Nordvik*1998Bergen SK1571262.5kg
OK
4.Isabell Adolfsen*1999Askim SK1663160kg
OK
Ungdom 14-18 -72
1.Marthine Myhr*1999Odin SK1627885kg
OK
Ungdom 14-18 +84
1.Martine Kristiansen*1999Jeløy AK1639872.5kg
OK
2.Veslemøy Klokkersveen Kristensen*1998Brumunddal AK1675365kg
OK
Junior 19-23 -52
1.Malin Narum Kvamsdal*1994Bodø Atletklubb1699260kg
OK
Junior 19-23 -57
1.Thea Sætre Bergseth *1994Stryn T Og IL1692875kg
OK
2.Gjertrud Louise Sandhåland*1997Haugaland AK1690870kg
OK
3.Veronica Hjelseth*1995Bryggen SK1659365kg
OK
Junior 19-23 -63
1. Ingvild Hansen*1994Askim SK1622285kg
OK
2.Elise Rosenborg*1993IL Kraftsport1655575kg
OK
Junior 19-23 -72
1.Silje Haube*1994Askim SK1653292.5kg
OK
2.Stine Marie Hafstad*1994Odin SK1675170kg
OK
3.Stella Eide-Olsen*1996Odin SK1556165kg
OK
4.Sofie Flyvholm Haug*1994Tromsø Atletklubb1688165kg
OK
Junior 19-23 -84
1.Sara Svanes*1995Bodø Atletklubb1677585kg
OK
Åpen -47
1.Indira Milena Liseth*1986Bergen SK1670660kg
OK
Åpen -52
1.Stine Farsund Ulltang*1986Oslo SK1631477.5kg
OK
Åpen -57
1.Ann Kristin Olsen*1967Moss SIK1080187.5kg
OK
2.Linn Hèlen Solbakken Fjeld*1992Askim SK1628375kg
OK
Åpen -63
1.Iselin Rolseth*1991OPIL1644695kg
OK
2.Sunniva Nordskog*1986Odin SK1551087.5kg
OK
3.Signe Elisabeth Belden*1983Stryn T Og IL1687582.5kg
OK
4.Mari Egge Johnsen*1991Oslo SK1614880kg
OK
Åpen -72
1.Hanne Hagen Rotnes*1989Odin SK1606790kg
OK
2.Stine Liverød*1992Sande KK1668690kg
OK
3.Elisabeth Lønning*1990Bjørgvin SK1642890kg
OK
4.Solfrid Annie Henriksen*1991Bodø Atletklubb1653485kg
OK
5.Mette Mikkelsen*1989Brumunddal AK1582880kg
OK
6.Marthe Stavik Aas*1991Fræna AK1437275kg
OK
7.Elisabet Vedå Tegenfeld*1988Bergen SK1672865kg
OK
Åpen -84
1.Live Hartveit Hansen*1991Odin SK1565095kg
OK
2.Linda Kristensen*1977Sandnes AK1244195kg
OK
3.Ragnhild Hanch Hansen*1987Odin SK1584780kg
OK
4.Karen Tvedt*1977Bergen SK1670880kg
OK
5.Irene Strømfors*1992Odin SK1621780kg
OK
6.Anne Caroline Thomlevold Tennøe*1991Christiania AK1617972.5kg
OK
Åpen +84
1.Maria Birkeli*1982Halden SI1474695kg
OK
Veteran 40-49 -63
1.Marianne Engebø*1970Førde IL1226174kg
OK
Veteran 40-49 -84
1.Kim Eikefet*1973Odin SK1655170kg
OK
Veteran 40-49 +84
1.Siv Bjørkestrand*1973Odin SK16783102.5kg
OK
2.Eirin Herland*1969Ganddal AK1603370kg
OK
Veteran 50-59 -72
1.Gro-Berit Stavheim*1964Sjøholt AK1540972.5kg
OK
Veteran 50-59 -84
1.Mette Øvstegård*1965Bergen SK1586560kg
OK
2.Anne Sofie Engan*1966Odin SK1628560kg
OK
Veteran 60-69 -57
1.Tove Hansen*1951IL Kraftsport1555845kg
OK
Veteran +70 -63
1.Jorunn Jacobsen*1934Oslo SK1536357.5kg
OK
Veteran +70 -72
1.Unni Olsen*1945Bergen SK1522837.5kg
OK
Veteran +70 -84
1.Anne Mari Clausen*1942Oslo SK1629852.5kg
OK
Ungdom 14-18 -66
1.Oscar Due Wang*2000Sande KK1662392.5kg
OK
2.Sebastian Bruvik*2000Bergen SK1699590kg
OK
3.Audun Arntzen Dale*2000Lenja AK1676980kg
OK
Ungdom 14-18 -74
1.David Eltervåg*1998Sandnes AK16684125kg
OK
2.Magnus Egerdahl*1998Sande KK16917115kg
OK
Ungdom 14-18 -83
1.Jacob Florelius*1998Sande KK16562135kg
OK
2.Andre Sørlie Nilsen*1999Sande KK16903112.5kg
OK
3.Kristian Bustgaard Marsell*2000Lenja AK16672100.5kg
OK
Ungdom 14-18 -93
1.Ali Hamdan*1999Sande KK16408165kg
OK
2.Sigbjørn Marken Smenes*1999Sjøholt AK1680097.5kg
OK
3.Mats Bagstevold Næss*1999Lenja AK1599595kg
OK
4.Benjamin Akse Alcock*1998Sandviken AK1614195kg
OK
Ungdom 14-18 -105
1.Isak Stavheim*1999Sjøholt AK15936122.5kg
OK
Ungdom 14-18 +120
1.Henrik Straume*1998Ganddal AK1682197.5kg
OK
Junior 19-23 -66
1.Kristian Aas*1996Jeløy AK1668395kg
OK
Junior 19-23 -74
1.Michal Leszczynski*1993Jeløy AK16979107.5kg
OK
Junior 19-23 -83
1.Isak Berge Sandbak *1996Odin SK16323150kg
OK
2.Magnus Alme Aasheim*1994Førde IL16809145kg
OK
3.Theo K. Grønvold*1993Sande KK14530140kg
OK
4.Andreas Hanssen*1993IL Kraftsport16824135kg
OK
Junior 19-23 -93
1.Aksel Stavheim*1995Sjøholt AK15214160kg
OK
Junior 19-23 -105
1.Kristoffer Alnes Reite*1994Bodø Atletklubb16776185kg
OK
2.Ralf A. Male*1994Fræna AK14626175kg
OK
3.Jan Sigurd Karlsen*1993Askim SK15993150kg
OK
4.Benjamin Teigland Jakobsen*1997Atlas SK16419140kg
OK
Junior 19-23 -120
1.Bjarte Vik Larsen*1994Odin SK16412205kg
OK
2.Sebastian White*1993Ganddal AK15512160kg
OK
3.Halvor Lid*1994Skien Atletklubb16857150kg
OK
4.Espen Vika*1996Odin SK16214142.5kg
OK
Åpen -59
1.Fredrik Eskil Myrvang*1990Sogndal IL14828137.5kg
OK
Åpen -66
1.Morten Miguel Lomeland*1990Odin SK16987135kg
OK
2.Vu Thanh Tuan*1984Kristiansand AK14877130kg
OK
Åpen -74
1.Sang Huynh*1985Oslo SK16407147.5kg
OK
2.Rune Finne*1989Haugaland AK16848145kg
OK
3.Magnus Gjerde*1988Oslo SK16975140kg
OK
4.Kai-Remi Berge*1992IL Kraftsport16522125kg
OK
Åpen -83
1.Kim Gundersen*1985Skien Atletklubb14141190kg
OK
2.Kenneth Hagen*1990Brumunddal AK15066155kg
OK
3.Kolbjørn Kverme Ronold*1992Ganddal AK15289145kg
OK
4.Morten Vedde*1988Bergen SK13843135kg
OK
5.Kristian Strand*1987Namsos SK16499135kg
OK
6.Jo Steffen Knudsen*1986Sandnes AK13746130kg
OK
7.Frode Fyllingsnes*1990Nordhordland SK15574107.5kg
OK
Ikke oppnådd!
Åpen -93
1.Fredrik Ingebrigtsen*1989Kristiansand AK15002200kg
OK
2.Knut Martin Haraldsen*1994Haugaland AK15354200kg
OK
3.Trond Borgli*1978Halden SI16694180kg
OK
4.Erlend Tjelle*1987SKA-Fræna14795170kg
OK
5.Alexander Kirketeig*1979Odin SK12407170kg
OK
6.Amund Tjellaug Løvstad*1989Oslo SK16514152.5kg
OK
7.André Midtby*1991Sande KK15037150kg
OK
8.Marius Jemtland*1986Skien Atletklubb15750150kg
OK
9.Johnny Stokke*1992Christiania AK16313145kg
OK
10.Arne-Martin Svendsen Brattsti*1989Odin SK16679132.5kg
OK
11.Torbjørn Nordlie*1982Bodø Atletklubb16989132.5kg
OK
Åpen -105
1.Anders Grønmo*1984Bodø Atletklubb15143192.5kg
OK
2.Edvard Heimen*1988Fræna AK14416192.5kg
OK
3.Andreas Hofseth Ervik*1990Fræna AK16435190kg
OK
4.Lasse Pettersen*1988SPUVI16691187.5kg
OK
5.Dag Andre Mo*1979Sogndal IL14481180kg
OK
6.Daniel Gromstad Martinussen*1983Askim SK15800175kg
OK
7.Tommy Navarsete*1978Sogndal IL12103170kg
OK
8.Martin Audil Martinsen*1988Lenja AK15150170kg
OK
9.Per Hordnes*1981Bryggen SK16596170kg
OK
10.Lars Edvin Samnøy*1984Sande KK13406145kg
OK
11.Håvard Vika*1989Odin SK15908142.5kg
OK
Åpen -120
1.Even Bless Liland*1991Odin SK15299215.5kg
OK
2.Øivind Back*1987Askim SK15793182.5kg
OK
3.John Anders Terland*1987Jeløy AK14147167.5kg
OK
4.Hans Marius Liabø*1988Odin SK16576160kg
OK
Åpen +120
1.Frode Holte*1975Råsterk KK Tiller16586225kg
OK
2.Kjell Furesund*1966Fræna AK12702215kg
OK
3.Roger Andrè Sellevoll*1978Odin SK16898195kg
OK
Veteran 40-49 -66
1.Alexander Granholm*1971Bodø Atletklubb1650472.5kg
OK
Veteran 40-49 -74
1.Svein Ove Øglænd*1973Ganddal AK16560135kg
OK
2.Bjørn-Andre Egerdahl*1970Sandnes AK16746130kg
OK
Veteran 40-49 -83
1.Kjell Ove Roseth*1973Haugaland AK14904155kg
OK
2.Gisle Fjæren*1970Odin SK15897122.5kg
OK
3.Morten Smedegård*1976SKA-Fræna16330110kg
OK
Veteran 40-49 -93
1.Frank Gyland*1968Kristiansand AK10581175kg
OK
2.Jostein Nyhus*1972Oslo SK15421160kg
OK
3.Frank I. Rydheim*1972Bergen SK13828160kg
OK
4.Nils Magne Grude*1968Ganddal AK12359132.5kg
OK
5.Alf Henrik Dahle*1972Bjørgvin SK15755117.5kg
OK
Veteran 40-49 -105
1.Øystein Aas*1974Askim SK12247193.5kg
OK
2.Bjarte Waldemarsen*1975Bergen SK16348182.5kg
OK
3.Odd Arne Opstad*1968Fræna AK15331160kg
OK
4.Torgeir Skoge*1973Odin SK14633152.5kg
OK
Veteran 40-49 -120
1.Thomas Puzicha*1976Halden SI12742172.5kg
OK
2.Jørn Hellesø*1969Bergen SK14992170kg
OK
3.Jarle Adolfsen*1974Høland IL og UL16151167.5kg
OK
4.Rune Lauvås*1971Moss SIK13855165kg
OK
5.Harald Morten Haug*1969Bjørgvin SK10980160kg
OK
6.Arild Kråkenes*1968IL Jotun14339155kg
OK
Veteran 40-49 +120
1.Bjørn Grønvold*1967Sande KK13659205kg
OK
2.Runar Saxegård*1970Lenja AK14559167.5kg
OK
3.Espen Møller*1975Bergen SK15645160kg
OK
Veteran 50-59 -83
1.Morten Engnes*1960Sande KK11164132.5kg
OK
2.Roar Fjellet*1966Brumunddal AK12135122.5kg
OK
Veteran 50-59 -93
1.Svein Olav Farstad*1965SKA-Fræna11697165kg
OK
2.Bengt Eide-Olsen*1961Odin SK15298150kg
OK
3.Asgeir Eide-Olsen*1965Odin SK15551132.5kg
OK
4.Roy-André Skulstad*1963Sandnes AK16747130kg
OK
5.Roy Olsen*1965Askim SK16557127.5kg
OK
Veteran 50-59 -105
1.Tor Granvang*1963Brumunddal AK13213180kg
OK
2.Nils Espeseter*1959Sogndal IL10739155kg
OK
3.Jarle Aaberg*1958Bjørgvin SK14767155kg
OK
4.Bjørn Flem*1964Askim SK15270150kg
OK
Veteran 50-59 -120
1.Alf Granvang*1964Brumunddal AK13258193kg
OK
2.Per Øivind Fjeld*1963Askim SK12937177.5kg
OK
3.Bård Arve Havnerås*1962Bjørgvin SK14768152.5kg
OK
Veteran 50-59 +120
1.Geir Arne Giseth *1966Odin SK14267182.5kg
OK
Veteran 60-69 -66
1.Birger Sundstøl*1954Kristiansand AK1211782.5kg
OK
Veteran 60-69 -74
1.Roy Male*1955Fræna AK14689102.5kg
OK
2.Sverre Paulsen*1953Sande KK1312567.5kg
OK
Veteran 60-69 -83
1.Bjarne Synstad*1951IL Kraftsport11816150kg
OK
2.Tormod Andersen*1956Lenja AK10218130kg
OK
3.Arild Bomark*1954Sandnes AK1243697.5kg
OK
4.Mons Terje Skjelvik*1954Bergen Helsesportlag1064890kg
OK
Veteran 60-69 -93
1.Egil Fredriksen*1950Råsterk KK Tiller16727140kg
OK
2.Arve Otto Nundal*1955IL Jotun10145125kg
OK
3.Egil Omland*1951Sandnes AK16697105kg
OK
4.Kjell Arne Bøe*1952SKA-Fræna1388285kg
OK
Veteran 60-69 -105
1.Leif Sydengen*1955Askim SK10033155.5kg
OK
2.Trond Lundemo*1956Bergen SK15055125kg
OK
3.Geir Reidar Hestethun*1955IL Jotun14898110kg
OK
Veteran 60-69 -120
1.Robert Øren*1950Bergen SK11038142.5kg
OK
Veteran +70 -66
1.Rolf A. Halvorsen*1941Odin SK1302590kg
OK
Veteran +70 -93
1.Arnfinn Skadsem*1936Ganddal AK1352795kg
OK
Veteran +70 -120
1.Truls Kristensen*1939Askim SK11070127.5kg
OK

Klubbstatistikk

Klubb Løftere Bankett
Askim SK1413
Atlas SK12
Bergen Helsesportlag10
Bergen SK170
Bjørgvin SK410
Bodø Atletklubb70
Brumunddal AK64
Bryggen SK30
Christiania AK20
Fræna AK75
Førde IL20
Ganddal AK70
Halden SI33
Haugaland AK50
IL Jotun30
IL Kraftsport41
Jeløy AK30
Kristiansand AK40
Lenja AK60
Lørenskog AK10
Melhus IL10
Moss SIK40
Namsos SK10
Nordhordland SK10
Odin SK250
OPIL10
Oslo SK91
Råsterk KK Tiller20
Sande KK90
Sandnes AK90
Sandviken AK10
Sjøholt AK40
SKA-Fræna44
Sogndal IL40
SPUVI10
Stryn T Og IL20
Tromsø Atletklubb20
Ulefoss AK20
Totalt: 182 43