Påmeldingsliste

RM Sør Vest Benkpress med utstyr og utstyrsfritt.

Påmeldingsfrist:29.01.2017
Påmeldingsavgift:350
Frist etteranmelding:05.02.2017
Avgift etteranmelding:700
Disiplin:Styrkeløft og benkpress
Type:Med utstyr og utstyrsfritt
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens
Styrkeløft
Ungdom 14-18 -63
1.Natalie Bjaanes1999Sandnes AK17015-
OK
Ungdom 14-18 +84
1.Alexandra Stokka1999Sandnes AK15741-
OK
Junior 19-23 -57
1.Hanne Tveit1994Sandnes AK17083-
OK
Junior 19-23 -72
1.Malene Vassenden*1994Arendal SVK17201-
OK
Junior 19-23 -84
1.Karoline Tanche-Larsen*1995Ganddal AK16943-
OK
Gjesteløfter Junior 19-23 -84
1.Mariam Eltervåg Cisse*1994Oslo SK16629-
OK
Åpen -57
1.Lisa Marie Olufsen1993Sandnes AK16918-
OK
2.Norunn Nielsen Holmvik1983Sandnes AK15997-
OK
Åpen -63
1.Kristine Løvås1991Hommersåk AK15963-
OK
Åpen -72
1.Linda Kristensen1977Sandnes AK12441-
OK
2.Ruth Meland1992Haugaland AK16459-
OK
Gjesteløfter Åpen -72
1.Stine Liverød*1992Sande KK16686-
OK
Åpen +84
1.Susanne Harestad1992Sandnes AK17084-
OK
2.Christina Øie Brommeland*1992Haugaland AK16135-
OK
Veteran 40-49 +84
1.Eirin Herland1969Ganddal AK16033-
OK
Ungdom 14-18 -93
1.Henrik Gundersen Lunde2000Ganddal AK16308-
OK
2.Severin Fatland1999Hommersåk AK16571-
OK
Junior 19-23 -83
1.Alexander Lancaster1997Ganddal AK15556-
OK
Junior 19-23 -93
1.Nicholas Anfinsen*1996Haugaland AK16176-
OK
Junior 19-23 -120
1.Gunnar Nygård*1995Ganddal AK17183-
OK
2.Preben Harestad1995Sandnes AK17085-
OK
Junior 19-23 +120
1.Henrik Straume1998Ganddal AK16821-
OK
2.Theo Orstad1996Stavanger SK16122-
OK
Åpen -74
1.Cato Svihus1990Sandnes AK17087-
OK
Åpen -83
1.Lars Andreas Barlaup*1988Stavanger SK17039-
OK
Åpen -93
1.Andreas Sjødin1992Sandnes AK17086-
OK
2.Morten A. Middelthon*1978Sandnes AK16937-
OK
3.Espen Baug*1984Ganddal AK16991-
OK
4.Helge Hansen1979Arendal SVK16549-
OK
5.Jan Lewi Evensen1982Arendal SVK16368-
OK
Åpen -105
1.Andreas Mannes Aksdal1991Haugaland AK15820-
OK
2.Michel Møller1988Haugaland AK16986-
OK
Åpen -120
1.Kim Andre Wollum1991Stavanger SK16020-
OK
Åpen +120
1.Dan Haugsengen*1992Ganddal AK16373-
OK
2.Kjetil Bringsverd*1979Stavanger SK16003-
OK
3.Kristoffer Smith*1988Stavanger SK16496-
OK
Veteran 40-49 -83
1.Olav Gjeitanger1968Hommersåk AK16066-
OK
Veteran 60-69 -93
1.Sveinung Egeland*1954Hommersåk AK12747-
OK
Veteran +70 -83
1.Trygve Haave*1939Ganddal AK11872-
OK
Veteran +70 -93
1.Arnfinn Skadsem1936Ganddal AK13527-
OK
Benkpress
Junior 19-23 -74
1.Magnus Egerdahl*1998Sandnes AK16917-
OK
Junior 19-23 +120
1.Joachim Merenyi1994Hommersåk AK15128-
OK
Åpen -74
1.Rune Finne*1989Haugaland AK16848-
OK
Åpen -93
1.Andreas Auklend1991Sandnes AK15038-
OK
Veteran 40-49 -74
1.Svein Ove Øglænd*1973Ganddal AK16560-
OK
2.Bjørn-Andre Egerdahl*1970Sandnes AK16746-
OK
Veteran 60-69 -93
1.Egil Omland*1951Sandnes AK16697-
OK

Klubbstatistikk

Klubb Løftere
Arendal SVK3
Ganddal AK11
Haugaland AK7
Hommersåk AK5
Oslo SK1
Sandnes AK14
Stavanger SK6
Totalt: 47