Påmeldingsliste

NM styrkeløft ungdom, junior og veteran utstyrsfritt 2017, Odin SK

Påmeldingsfrist:27.03.2017
Påmeldingsavgift:600
Disiplin:Styrkeløft
Type:Utstyrsfritt
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens Kvalifisering
Ungdom 14-18 -
1.Anette Steen Navjord*2002Bodø Atletklubb17153317.5kg
OK
Ungdom 14-18 -52
1.Emilie Dahl*2001Nes SIL17140227.5kg
OK
2.Selma Karoline Matilde Ramberg*2001Tromsø Atletklubb17185217.5kg
OK
Ungdom 14-18 -57
1.Camilla Vik Nygård*1999Fræna AK17152270kg
OK
2.Tiri Marie Nese*2000Bergen SK17164215kg
OK
3.Celine Askvik Faugstad*2000Bergen SK16777200kg
OK
Ungdom 14-18 -63
1.Nikita Alslie*2000Moss SIK16802342.5kg
OK
2.Natalie Bjaanes*1999Sandnes AK17015282.5kg
OK
3.Solveig-Marie Steen*1999Bodø Atletklubb17167247.5kg
OK
Ungdom 14-18 -72
1.Isabell Adolfsen*1999Askim SK16631352.5kg
OK
2.Dina Lorentzen*1999Tromsø Atletklubb16945352.5kg
OK
3.Marthine Myhr*1999Odin SK16278307.5kg
OK
4.Yasmina Juliette Havnen*2003Drammen SI17121252.5kg
OK
5.Kristin Flosand Lande*1999KK-6717080247.5kg
OK
6.Sandra Nettum Johannessen*1999Askim SK16947242.5kg
OK
7.Lotte Rødahl Friis*2000Nesna SK16386240kg
OK
Ungdom 14-18 -84
1. Lill Marlene Danielsen*1999Råsterk KK Melhus17013357.5kg
OK
2.Kristine Røen*2001Sjøholt AK16486325kg
OK
3.Eirinn Christiansen Vågene*1999Odin SK16982305kg
OK
Ungdom 14-18 +84
1.Lotte Skarsvåg*2000KK-6716681355kg
OK
2.Martine Kristiansen*1999Jeløy AK16398338.5kg
OK
3.Anine Rosenvinge*1999Askim SK16512328kg
OK
Junior 19-23 -52
1.Sarah Orteza Hovden Øvsthus*1994Bryggen SK16944317.5kg
OK
2.Pernille Stenberg*1994Oslo SK16722287.5kg
OK
3.Malin Narum Kvamsdal*1994Bodø Atletklubb16992250kg
OK
4.Irina Melkild*1997Øksfjord AK17155232.5kg
OK
Junior 19-23 -57
1.Rebekka Tao Jacobsen*1996Larvik AK16055305kg
OK
2.Gjertrud Louise Sandhåland*1997Haugaland AK16908297.5kg
OK
3.Regine Alslie*1998Moss SIK16852295kg
OK
4.Katrine Nystad Kvitvær*1994Tromsø Atletklubb17166280kg
OK
5.Ane Karoline Slettbakk Jensen*1994TSI Styrkeløft17011255kg
OK
6.Henriette Pedersen *1995Moss SIK15739240kg
OK
Junior 19-23 -63
1.Katrine Sundal Haune*1995Sande KK16440365kg
OK
2.Seline Sighaug Magnussen*1998Bryggen SK16416337.5kg
OK
3.Rikke Sofie Amundsen *1994Bergen SK16078322.5kg
OK
4.Anna Nafisa Hjelle Skjenken*1998Odin SK16807310kg
OK
5.Elianna Skåtun*1994Oslo SK17082275kg
OK
Junior 19-23 -72
1.Ruth Sandbak Berge*1995Odin SK16053372.5kg
OK
2.Silje Haube*1994Askim SK16532360kg
OK
3.Sandra Persson*1995Oslo SK17029352.5kg
OK
4.Monika Kvam*1994Brumunddal AK16778315kg
OK
5.Katinka Lie Berget*1994SPUVI17137305kg
OK
6.Sofie Flyvholm Haug*1994Tromsø Atletklubb16881305kg
OK
7.Maren Småbakk Arnesen*1998Tromsø Atletklubb17014295kg
OK
8.Stella Eide-Olsen*1996Odin SK15561275kg
OK
Junior 19-23 -84
1.Karoline Tanche-Larsen*1995Ganddal AK16943385kg
OK
2.Mariam Eltervåg Cisse*1994Oslo SK16629372.5kg
OK
3.Sara Svanes*1995Bodø Atletklubb16775365kg
OK
4.Marie Elisabeth Oppedal*1997Odin SK16139332.5kg
OK
5.Stine Marie Hafstad*1994Odin SK16751320kg
OK
Veteran 40-49 -52
1.Rita Helen Simonsen*1975IL Kraftsport17126300kg
OK
2.Ingebjørg Helen Dilling*1971Jeløy AK16846272.5kg
OK
3.Cathrine Bjelland*1973Lørenskog AK14851180kg
OK
Gjesteløfter Veteran 40-49 -57
1.Manuela Bakker*1977Lenja AK16981305kg
OK
Veteran 40-49 -63
1.Monica S. Rasmussen*1972Bryggen SK15885370kg
OK
2.Irene Johansen*1968Tromsø Atletklubb16804300kg
OK
Veteran 40-49 -72
1.Siren Loy*1977Bergen SK17110285kg
OK
Veteran 40-49 -84
1.Karen Tvedt*1977Bergen SK16708417.5kg
OK
2.Eva Engskar*1973IL Kraftsport11290415kg
OK
3.Hege Braathen*1970Frogner AK16261290kg
OK
4.Therese Eriksen*1976Stavanger SK16262287.5kg
OK
Veteran 40-49 +84
1.Siv Bjørkestrand*1973Odin SK16783460kg
OK
2.Hilde O. Dretvik*1974Røros SK14196387.5kg
OK
3.Runi Hammerø Sparby*1977Sandnessjøen SK16988352.5kg
OK
4.Ellen Aaserud*1971IL Kraftsport11984272.5kg
OK
5.Marianne Hestø*1972Askim SK17176257.5kg
OK
6. Karen Gyda Skålvoll*1971Bjørgvin SK16265255kg
OK
Veteran 50-59 -57
1.Hege Henriksen Bubandt *1961Tromsø Atletklubb16803275kg
OK
Veteran 50-59 -63
1.Anca Buberg*1966Jeløy AK17130280kg
OK
Veteran 50-59 -72
1.Gro-Berit Stavheim*1964Sjøholt AK15409347.5kg
OK
2.Anne Sofie Skjerlie Engan*1966Odin SK16285270kg
OK
3.Inger Ormen Helgestad*1961Jeløy AK16832235kg
OK
Veteran 50-59 -84
1.Anne Hellem*1961Bergen SK16240302.5kg
OK
2.Anne-Lise Kristiseter*1966Christiania AK17043275kg
OK
3.Mette Øvstegård*1965Bergen SK15865270kg
OK
Veteran 60-69 -57
1.Tove Hansen*1951IL Kraftsport15558196kg
OK
2.Angela Maria Jansens Torheim*1954Bergen SK17132192.5kg
OK
Veteran 60-69 +84
1.Marit Pettersen*1954Drammen SI15887333kg
OK
Veteran +70 -84
1.Anne Mari Clausen*1942Oslo SK16298221kg
OK
Ungdom 14-18 -59
1.Jostein Molvig Johannessen*2000Lenja AK16770265kg
OK
Ungdom 14-18 -66
1.Sebastian Bruvik*2000Bergen SK16995411.5kg
OK
2.Oscar Due Wang*2000Sande KK16623407.5kg
OK
Ungdom 14-18 -74
1.Tim Lokøen*1999Nordhordland SK17115487.5kg
OK
2.Hans Jørgen Fjeld*1999Askim SK16220415kg
OK
3.Oliver Buvarp Pettersen*1999Lenja AK15804345kg
OK
4.Gunnar Karlsen*2000Lenja AK16851332.5kg
OK
Ungdom 14-18 -83
1.Mats Bagstevold Næss*1999Lenja AK15995485.5kg
OK
2.Henrik Lilleeidet Stenløs*1999Fræna AK16883485kg
OK
3.Andre Sørlie Nilsen*1999Sande KK16903482.5kg
OK
4.Hermann Moen*1999Brumunddal AK17061455kg
OK
5.Benjamin Gabriel Havnen*2000Drammen SI16432347.5kg
OK
Ungdom 14-18 -93
1.Ali Hamdan*1999Sande KK16408683kg
OK
2.Mathias Hergot*1999KK-6716798557.5kg
OK
3.Eivind Borg Holt*2001Brumunddal AK16700482.5kg
OK
4.Sigbjørn Marken Smenes*1999Sjøholt AK16800452.5kg
OK
5.Henrik Gundersen Lunde*2000Ganddal AK16308442.5kg
OK
6.Patrick Hilleren Skår*2000Bergen SK17163420kg
OK
7.Levi Breivik*2000Bergen SK17090375kg
OK
8.Aleksander Vold*2002Bergen SK16886357.5kg
OK
Ungdom 14-18 -105
1.Joar Finsaas*1999KK-6717076490kg
OK
2.Isak Stavheim*1999Sjøholt AK15936485kg
OK
3.Thomas Pedersen*1999Askim SK16259477.5kg
OK
4.Gabriel Mjelle*1999Rana KK16794447.5kg
OK
5.Amandus Bergersen*2000Oslo SK17156395kg
OK
6.Jarl Erik Tveter*1999Lenja AK15805387.5kg
OK
Ungdom 14-18 -120
1.Alexander Hansen*2000Lenja AK17037410kg
OK
Ungdom 14-18 +120
1.Torstein Dekkerhus*1999Namsos SK16878587.5kg
OK
Junior 19-23 -66
1.Kristian Aas*1996Jeløy AK16683387.5kg
OK
Junior 19-23 -74
1.Magnus Egerdahl*1998Sandnes AK16917472.5kg
OK
2.Ketil Østnor*1994Christiania AK16365455kg
OK
3.Luis Miguel Ohnstad*1994Kristiansand AK17031445kg
OK
4.Benjamin Danielsen*1996Øksfjord AK15326432.5kg
OK
Junior 19-23 -83
1.Chido Nnoli*1997KK-6716334642.5kg
OK
2.Sindre Mobraaten*1995Oslo SK17108590kg
OK
3.Magnus Alme Aasheim*1994Førde IL16809570kg
OK
4.Petter Seljeskog*1994Oslo SK17154567.5kg
OK
5.Jacob Florelius*1998Sande KK16562555kg
OK
6.Isak Berge Sandbak *1996Odin SK16323555kg
OK
7.Kristoffer Oddøy*1997Nesna SK16756520kg
OK
8.Marton Hodnefjell*1995Ganddal AK16107505kg
OK
9.Vemund Reime*1998Oslo SK16818480kg
OK
10.Henrik André Walle*1996Odin SK17200472.5kg
OK
11.Knut Magnus Molland*1994Skien Atletklubb17198460kg
OK
Junior 19-23 -93
1.Eivind Sjøl*1994Sande KK14608570kg
OK
2.Roald Hansen*1994Råsterk KK Melhus16996570kg
OK
3.Tor Eivind Høyne*1996Brumunddal AK16699537.5kg
OK
4.Jarle Sollid*1994Oslo SK17102535kg
OK
5.Erik Hermanseter*1997Askim SK15892525kg
OK
6.Marius Hansen Fornes*1997Oslo SK16805507.5kg
OK
7.Jørund Heia Reime*1995Oslo SK17081492.5kg
OK
8.Per Jørgen Gundersen*1998Jeløy AK17058485kg
OK
Gjesteløfter Junior 19-23 -93
1.Ben Ramadani*1994Nidarø SK16671677.5kg
OK
Junior 19-23 -105
1.Inge Audun Kjoberg*1995Sogndal IL16781670.5kg
OK
2.Ola Stunes Isene*1995SPUVI17136662.5kg
OK
3.Andreas Sebastian Sundquist*1994Oslo SK15821627.5kg
OK
4.Ole Sigurd Lodsby*1994Oslo SK16819550kg
OK
5.Even Dysjaland*1995Ganddal AK16215520kg
OK
Gjesteløfter Junior 19-23 -105
1.Damian Steinke*1997KK-6716732715kg
OK
Junior 19-23 -120
1.Espen Vika*1996Odin SK16214652.5kg
OK
2.Gunnar Nygård*1995Ganddal AK17183650kg
OK
3.Kristoffer Alnes Reite*1994Bodø Atletklubb16776645kg
OK
Junior 19-23 +120
1.Erik Røen*1996Sjøholt AK15784790kg
OK
Veteran 40-49 -59
1.Eilif Ellefsen*1975Lenja AK13191345kg
OK
Veteran 40-49 -74
1.Per G. Gåsdal*1968Sjøholt AK16502407.5kg
OK
2.Alexander Granholm*1971Bodø Atletklubb16504357.5kg
OK
Veteran 40-49 -83
1.Håvard Einum*1975Melhus IL13327507.5kg
OK
2.Geir Bedin*1968Røros SK10463500kg
OK
3.Børge Alslie*1968Moss SIK16721460kg
OK
Gjesteløfter Veteran 40-49 -83
1.Michael R. Brown*1971KK-6715254535kg
OK
Veteran 40-49 -93
1.Frank I. Rydheim*1972Bergen SK13828625kg
OK
2.Ruben Hoffman Gjelsnes*1973Sande KK16652595kg
OK
3.Nils Harald Ekerhovd*1969Bjørgvin SK17162510kg
OK
Veteran 40-49 -105
1.Odd Arne Opstad*1968Fræna AK15331640kg
OK
2.Torgeir Skoge*1973Odin SK14633557.5kg
OK
3.Martin Elster*1972Jeløy AK17098472.5kg
OK
Veteran 40-49 -120
1.Bjørn Gunnar Johansen*1971Brønnøy SK12324775kg
OK
2.Harald Morten Haug*1969Bjørgvin SK10980632.5kg
OK
3.Jarle Adolfsen*1974Askim SK16151602.5kg
OK
4.Bjarne Havnen*1968Drammen SI15234590kg
OK
Veteran 40-49 +120
1.Frode Holte*1975Råsterk KK Melhus16586880kg
OK
2.Kjell-Frode Skogsøy*1970Nesna SK15731622.5kg
OK
3.Runar Saxegård*1970Lenja AK14559547.5kg
OK
Veteran 50-59 -74
1.Ketil Sten Olsen*1958Lenja AK10229482.5kg
OK
2.Bjørn Astad*1963Oslo SK12234470kg
OK
3.Terje Myrvold*1967Moss SIK17072400kg
OK
Veteran 50-59 -83
1.Roar Fjellet*1966Brumunddal AK12135531.5kg
OK
2.Geir Ottar Olsen*1965Moss SIK15000525kg
OK
3.Hans Erik Maack*1966Askim SK10989425kg
OK
Veteran 50-59 -93
1.Bengt Eide-Olsen*1961Odin SK15298547.5kg
OK
2.Ronny Ivan Hegge*1967Lenja AK17041510kg
OK
3.Asgeir Eide-Olsen*1965Odin SK15551502.5kg
OK
4.Herner Sæverot*1966Odin SK16574455kg
OK
5.Bjørn Arne Friis*1960Nesna SK15732415kg
OK
6.Morten Rygh*1958Rana KK10345415kg
OK
7.Atle Aamelfot*1959Bergen SK15477375kg
OK
8.Magne Hordvik Olsen*1965Bjørgvin SK17118345kg
OK
Gjesteløfter Veteran 50-59 -93
1.John Bang*1966Haugaland AK11211647.5kg
OK
Veteran 50-59 -105
1.Jan-Roger Johansen*1967Rana KK10338680kg
OK
2.Arve Rønnekleiv*1967Sandnes AK10050535kg
OK
3.Bjørn Flem*1964Askim SK15270535kg
OK
4.Ole Jakob Aas*1964Lenja AK16850500kg
OK
Veteran 50-59 -120
1.Jarle Aaberg*1958Bjørgvin SK14767580kg
OK
2.Olav H. Trondal*1961Øksfjord AK11258565kg
OK
3.Ronny Andersen*1964Lørenskog AK14680545kg
OK
4.Freddy Svendsen*1962Lenja AK16153540kg
OK
Veteran 50-59 +120
1.Geir Arne Giseth *1966Odin SK14267752.5kg
OK
Veteran 60-69 -83
1.Tormod Andersen*1956Lenja AK10218551kg
OK
Veteran 60-69 -93
1.Egil Fredriksen*1950Råsterk KK Melhus16727452.5kg
OK
Veteran 60-69 -105
1.Rune Johansen*1957Lenja AK10225500kg
OK
2.Dan Sundby*1956Moss SIK16661490kg
OK
Veteran 60-69 -120
1.Kjetil Løvaas*1953Drammen SI11370610kg
OK
Veteran +70 -83
1.Trygve Haave*1939Ganddal AK11872313kg
OK
Veteran +70 -93
1.Arnfinn Skadsem*1936Ganddal AK13527385kg
OK

Klubbstatistikk

Klubb Løftere Bankett
Askim SK1114
Bergen SK140
Bjørgvin SK50
Bodø Atletklubb60
Brumunddal AK50
Bryggen SK30
Brønnøy SK10
Christiania AK22
Drammen SI50
Frogner AK10
Fræna AK30
Førde IL10
Ganddal AK70
Haugaland AK20
IL Kraftsport40
Jeløy AK60
KK-6773
Kristiansand AK10
Larvik AK10
Lenja AK150
Lørenskog AK20
Melhus IL10
Moss SIK80
Namsos SK10
Nes SIL10
Nesna SK40
Nidarø SK10
Nordhordland SK10
Odin SK170
Oslo SK152
Rana KK33
Råsterk KK Melhus40
Røros SK20
Sande KK72
Sandnes AK30
Sandnessjøen SK10
Sjøholt AK60
Skien Atletklubb10
Sogndal IL10
SPUVI20
Stavanger SK10
Tromsø Atletklubb70
TSI Styrkeløft10
Øksfjord AK33
Totalt: 193 29