Påmeldingsliste

NM i styrkeløft, ungdom, junior og veteran 2017

Påmeldingsfrist:15.10.2017
Påmeldingsavgift:600
Gjesteløftere ikke tillatt
Disiplin:Styrkeløft
Type:Utstyr
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens Kvalifisering
Ungdom 14-18 -57
1.Tiril Egeland Nielsen1999Sandnes AK16494265kg
OK
Ungdom 14-18 -63
1.Natalie Bjaanes1999Sandnes AK17015390kg
OK
Ungdom 14-18 -72
1.Marthe Engskar Ramsrud1999Oslo SK15806465kg
OK
2.Yasmina Juliette Havnen2003Drammen SI17121297.5kg
OK
Ungdom 14-18 -84
1.Martine Hammerø sparby1999Sandnessjøen SK16847310kg
OK
Ungdom 14-18 +84
1.Alexandra Stokka1999Sandnes AK15741417.5kg
OK
Junior 19-23 -52
1.Karen Hesthammer1994Oslo SK15517475.5kg
OK
Junior 19-23 -57
1.Hanne Tveit1994Sandnes AK17083355kg
OK
2.Ane Karoline Slettbakk Jensen1994TSI Styrkeløft17011325kg
OK
3.Katrine Nystad Kvitvær1994Tromsø Atletklubb17166297.5kg
OK
4.Elise Novum1996Drammen SI15207292.5kg
OK
Junior 19-23 -63
1.Lena Sjøl1997Sande KK15284495kg
OK
2. Ingvild Hansen1994Askim SK16222447.5kg
OK
3.Julie Antonsen Oseth1998Oslo SK16102412.5kg
OK
4.Tone Sævik1995Sandnes AK17209370kg
OK
Junior 19-23 -72
1.Ruth Sandbak Berge1995Odin SK16053465kg
OK
2.Ingri Skogstad Wåde1994KK-6716601422.5kg
OK
3.Monika Kvam1994Brumunddal AK16778410kg
OK
4.Nora Sandseter1998Brumunddal AK17131377.5kg
OK
5.Gunn Siri M. Tjelta1994Ganddal AK15734375kg
OK
6.Oda Isabella Smit Ødegaard1996Røros SK17281360kg
OK
Junior 19-23 -84
1.Birgitte Kielsen1996Hommersåk AK15456610kg
OK
2.Linda Zahl Pedersen1995KK-6715661497.5kg
OK
3.Mariam Eltervåg Cisse1994Oslo SK16629420kg
OK
Junior 19-23 +84
1.Kine Helene Fossbakk1994IL Kraftsport16019555kg
OK
Veteran 40-49 -52
1.Line Anita Andreassen1977Rana KK11805317.5kg
OK
2.Cathrine Bjelland1973Lørenskog AK14851225kg
OK
Veteran 40-49 -57
1.Heidi Ottesen Solberg1974Drammen SI14409372.5kg
OK
Veteran 40-49 -63
1.Inger Hedvig Bryn1972Askim SK15235405kg
OK
Veteran 40-49 -72
1.Mette Lone1974Sandnes AK14771322.5kg
OK
Veteran 40-49 -84
1.Eva Engskar1973IL Kraftsport11290462.5kg
OK
2.Hilde Wahl Berg1968Trøndertun SK17229292.5kg
OK
Veteran 40-49 +84
1.Runi Hammerø Sparby1977Sandnessjøen SK16988467.5kg
OK
2.Eirin Herland1969Ganddal AK16033427.5kg
OK
Veteran 50-59 -63
1.Anita Stavik1965Askim SK14448397.5kg
OK
2.Grethe Bøe1963IL Kraftsport16022280kg
OK
Veteran 50-59 -72
1.Gro-Berit Stavheim1964Sjøholt AK15409407.5kg
OK
2.Kirsten Vinje1966Lenja AK10483377.5kg
OK
Veteran 50-59 -84
1.Lene Einarsen1963IL Kraftsport15703405kg
OK
Ungdom 14-18 -74
1.Hans Jørgen Fjeld1999Askim SK16220515.5kg
OK
2.Ludvik Moen2002Brumunddal AK16961497.5kg
OK
Ungdom 14-18 -83
1.John Ivar Pettersen1999Sandnessjøen SK15967640.5kg
OK
2.Hermann Moen1999Brumunddal AK17061565kg
OK
3.Tobias Mjølsnes1999Ganddal AK17305405kg
OK
Ungdom 14-18 -93
1.Eirik Sundeid1999Askim SK16393502.5kg
OK
Ungdom 14-18 -105
1.Kim Andre Thrana2000Brønnøy SK16840580kg
OK
2.Henrik Gundersen Lunde2000Ganddal AK16308562.5kg
OK
3.Thomas Pedersen1999Askim SK16259517.5kg
OK
4.Gabriel Mjelle1999Rana KK16794472.5kg
OK
Junior 19-23 -74
1.Sigurd Kjelvik Berg1994Oslo SK17221533kg
OK
Junior 19-23 -83
1.Alexander Lancaster1997Ganddal AK15556737.5kg
OK
2.Chido Nnoli1997KK-6716334668kg
OK
Junior 19-23 -93
1.Nikolai Slettnes1994Brumunddal AK15834857.5kg
OK
2.Henrik Hagen1998Oslo SK16152760kg
OK
3.Jostein Fiveltun1994KK-6715372710kg
OK
4.Ole Henrik Sandbo1995SPUVI15020710kg
OK
5.Aksel Stavheim1995Sjøholt AK15214705kg
OK
6.Fredrik Gylder1998Oslo SK16703670kg
OK
7.Jarle Sollid1994Oslo SK17102605kg
OK
Junior 19-23 -105
1.Robin Berg Tinglum1995KK-6715608640kg
OK
Junior 19-23 -120
1.Julian Sagøy1997KK-6716236900kg
OK
2.Christoffer Nygård1995Rana KK15917705kg
OK
3.Preben Harestad1995Sandnes AK17085650kg
OK
Junior 19-23 +120
1.Erik Røen1996Sjøholt AK15784820kg
OK
Veteran 40-49 -74
1.Jøran Langset1977Sande KK13073677.5kg
OK
Veteran 40-49 -83
1.Roy Kjetil Danielsen1972Sandnes AK11126637.5kg
OK
Veteran 40-49 -93
1.Geir Gregersen1970Sande KK10406782.5kg
OK
2.Tommy Nordstø1973Drammen SI16474700kg
OK
3.Per Heimseth1969Florø TIF17464505kg
OK
Veteran 40-49 -105
1.Trond Grønvold1968Brumunddal AK16745557.5kg
OK
Veteran 40-49 -120
1.Robert Bekkeli Eide1977Oslo SK15846720kg
OK
Veteran 40-49 +120
1.Alexander Nilsson1970Askim SK16189917.5kg
OK
2.Åge Berntsen1973Trøndertun SK12442875kg
OK
Veteran 50-59 -83
1.Geir Ottar Olsen1965Moss SIK15000640kg
OK
2.Viggo Torgersen1964Drammen SI13579612.5kg
OK
Veteran 50-59 -93
1.Sigve Valentinsen1960Sandnes AK10458725kg
OK
2.Stig Rune Nielsen1964Sandnes AK11131610kg
OK
Veteran 50-59 -105
1.Jarle Hoffmann1963Nes SIL10951560kg
OK
2.Arve Rønnekleiv1967Sandnes AK10050560kg
OK
3.Bjørn Solberg1964Brumunddal AK13886547.5kg
OK
Veteran 50-59 -120
1.Ronny Andersen1964Lørenskog AK14680665kg
OK
2.Sven Jøran Haugen1961Nes SIL11012657.5kg
OK
3.Jim Ljungquist1967Brumunddal AK17313617.5kg
OK
4.Raymond Andersen1967Lørenskog AK17421585kg
OK
5.Morten Novum1963Drammen SI10379512.5kg
OK
Veteran 60-69 -83
1.Tormod Andersen1956Lenja AK10218632kg
OK
Veteran 60-69 -120
1.Rune Johansen1957Lenja AK10225665kg
OK
2.Vidar Alexander Ringvold1955Brumunddal AK12583640kg
OK
Veteran +70 -93
1.Arnfinn Skadsem1936Ganddal AK13527437.5kg
OK

Klubbstatistikk

Klubb Løftere Bankett
Askim SK70
Brumunddal AK90
Brønnøy SK10
Drammen SI60
Florø TIF10
Ganddal AK60
Hommersåk AK10
IL Kraftsport40
KK-6765
Lenja AK30
Lørenskog AK30
Moss SIK10
Nes SIL20
Odin SK10
Oslo SK92
Rana KK34
Røros SK10
Sande KK30
Sandnes AK110
Sandnessjøen SK30
Sjøholt AK30
SPUVI10
Tromsø Atletklubb10
Trøndertun SK20
TSI Styrkeløft10
Totalt: 89 11